Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είσαι σίγουρος ; γιατί πήγα ένα εικονίδιο στο καλάθι για να το δοκιμάσω και έγινε κόκκινο... έτοιμο να σβήσει αν το άφηνα...

Σε αυτό το τηλέφωνο δεν υπάρχει υπομενού για όλα τα εικονίδια... είναι όλα στην επιφάνεια...

Αν όντως το σβήσω... που υπάρχει για να το ξαναβρώ ;

Ναι είμαι σίγουρος, με τον τρόπο που παρουσιαζεις διαγραφεις την εφαρμογή. Και πάλι ναι στο δεύτερο ερώτημα σου δεν υπάρχει υπομενού για τα εικονίδια είναι όλα στην επιφάνεια! Τρίτο ερώτημα: δεν θα το βρεις μέσα στο κινητό πρέπει να εγκαταστήσεις πάλι την εφαρμογή από το play store.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

"""Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής...

Αν κατά λάθος σβήσουμε το εικονίδιο μιας εφαρμογής, πως μπορούμε να το επαναφέρουμε ;"""

 

Μήπως με αυτό;

QuickShortcutMaker

Δεν έχεις σβήσει το εικονίδιο της εφαρμογής αλλά διεγραψες την εφαρμογή. Πρέπει να την εγκαταστήσεις ξανά. Δεν διαγράφονται τα εικονίδια σε αυτό το κινητό διαγράφεται όλη ή εφαρμογή γιατί δεν υπάρχει υπομενού για της εφαρμογές είναι όλες στην επιφάνεια!

Edited by nikos_T2008
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζει κανείς πρόβλημα με την ποιότητα κλησης? Την δικιά μου που χει αυτό το τηλέφωνο δεν την ακούω πολύ καλά και δεν είναι θέμα σήματος
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει και την καλυτερη ποιοτητα κλησης η συσκευη, οπως επισης δεν εχει και τοσο μεγαλη ενταση στον ηχο απο το ακουστικο. Καποιες φορες, κατα την διαρκεια μιας κλησης, κανει καποιες στιγμιαιες διακοπες που καπου εδω μεσα ειπωθηκε οτι προκαλειται απο αλλαγες της κλησης σε HD voice...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε να το απενεργοπιησουμε το hd voice; cosmote ειναι ο παροχος

Κι εγώ κοσμοτέ έχω αλλά δεν το γνωρίζω. Φαντάζομαι οτι μπορεί να απενεργοποιηθεί μόνο μέσα από την συσκευή μέσω κάποιου κρυφού μενού ίσως...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ από τις ρυθμίσεις να κρυψω την ώρα από την γωνία πάνω δεξιά;

 

UP!!!!!!!!!!!!!!

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε να το απενεργοπιησουμε το hd voice; cosmote ειναι ο παροχος

Γύρνα το σε 2G.

Link to comment
Share on other sites

Μπα τα ίδια και με 2g; λέτε να είναι ελαττωματικό; δεν έχει άλλος παρόμοιο πρόβλημα?
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπα τα ίδια και με 2g; λέτε να είναι ελαττωματικό; δεν έχει άλλος παρόμοιο πρόβλημα?

Γιατί ποιο είναι το "πρόβλημα" με το HD voice?

Link to comment
Share on other sites

Μπα τα ίδια και με 2g; λέτε να είναι ελαττωματικό; δεν έχει άλλος παρόμοιο πρόβλημα?

 

τα ιδια μου κανει και εμενα,ειναι θεμα συσκευης καθαρα φιλε,δηλαδη κατασκευαστικο θεμα ετσι πιστευω.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει να κάνει με το hd voice. Αυτό που ξέρω είναι ότι το τηλέφωνο είναι μιας εβδομάδας και μιλάω με την δικιά μου και σπάνε τα νεύρα μου. Δεν είναι θέμα σήματος. Μια ειναι την ακούω κανονικά μαι χάνεται κτλ. Έχει cosmote αλλά πρέπει να ναι θέμα του τηλεφώνου. Απαράδεκτο. Δεν υπάρχει δηλαδη λύση;
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το κάνει αλλά όχι πάντα. Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς γίνεται. Όταν μιλάω με σταθερό δεν το κάνει συνήθως. Όταν μιλάω με κινητά μου το κάνει συχνότερα αλλά όχι πάντα, μερικές φορές.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Κατά την διάρκεια κλήσης έχω προσέξει και εγώ κάποια προβληματάκια είναι η αλήθεια όπως και ότι το ακουστικό του δεν είναι και τόσο δυνατό.
Link to comment
Share on other sites

Κατά την διάρκεια κλήσης έχω προσέξει και εγώ κάποια προβληματάκια είναι η αλήθεια όπως και ότι το ακουστικό του δεν είναι και τόσο δυνατό.

 

Το ακουστικο ειναι δυνατο...απλα τις πιο πολλες φορες χανει το σημα να πω ; ΛΕς και μπαινει αλλος στη γραμμη; Κατι τετοιο..

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον ήχο και εγώ έχω πάρει χαμπάρι (της κοπέλας μου) το κάνει οπότε γουστάρει.... Μπορεί να μην κάνει μια βδομάδα και ξαφνικά να το κάνει... Και το περίεργο είναι ότι το κάνει ποιο πολύ όταν στην άλλη άκρη είναι ένα άλλο p8 lite η κάποιο Samsung (σειράς s) σε άλλα δεν έχω δει να κάνει

Τώρα τι κάνει αυτό δεν κατάλαβα ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους να σας ρωτήσω κατι μήπως το ξέρετε, πήρα μια θήκη εμπορίου με πορτάκι και όταν είναι κλειστό το ανάψεις και σύρεις το δάκτυλό σου στο κάτω μέρος γράφει""Μην καλύπτετε το πάνω μερος της οθόνης βεβαιωθείτε ότι αυτή η περιοχή είναι καθαρή"" και λίγο πιο πάνω ακριβώς γραφει Λειτουργία απενεργοποίησης αφής. και βέβαια όταν παίρνει κάποιος μέχρι να ανοίξω το καπάκι δεν μου δίνει επιλογή απο το κατω μερος....γνωρίζει καποιος κάτι??
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους να σας ρωτήσω κατι μήπως το ξέρετε, πήρα μια θήκη εμπορίου με πορτάκι και όταν είναι κλειστό το ανάψεις και σύρεις το δάκτυλό σου στο κάτω μέρος γράφει""Μην καλύπτετε το πάνω μερος της οθόνης βεβαιωθείτε ότι αυτή η περιοχή είναι καθαρή"" και λίγο πιο πάνω ακριβώς γραφει Λειτουργία απενεργοποίησης αφής. και βέβαια όταν παίρνει κάποιος μέχρι να ανοίξω το καπάκι δεν μου δίνει επιλογή απο το κατω μερος....γνωρίζει καποιος κάτι??

 

Ειναι η ρυθμιση touch disable mode.Αν το απενεργοποιησεις δεν θα βγαινει αυτη η ειδοποιηση

Link to comment
Share on other sites

Ειναι στις ρυθμισεις,στο μενου smart assistance στην τελευταια επιλογη more

 

σε ευχαριστώ πολύ το βρήκα :)

Edited by bert68
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ s5 galaxy έχω. Μάλλον με βλέπω να το πηγαίνω πίσω και να παιρνω το galaxy j5

 

κατσε ρε φιλε...θα δωσεις s5 για να παρεις το j5 ; εισαι σιγουρος ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...