Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κακοφτιαγμενη εφαρμογη το Real Racing 3 απ'οσο εχω ακουσει, αλλα θα το δοκιμασω για να δω αν κανει τα ιδια.

Δεν παρατήρησα κάτι. Αυτό που λες το κάνει μόνο όταν τελειώσει το race. Γενικά έχει μέτριο performance και αυτό είναι λόγω soc σε συνδυασμό με το βαρύ αυτό παιχνίδι . Υποθέτω ότι δεν έχω καν λόγο να το δοκιμάσω στο παλιό μου optimus g

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. ποσταρα και στο αλλο νημα του dual sim καθως εχω αυτη τη συσκευη.

το ζητουμενο ομως κολλαει και εδω

Απο δικη μου βλακεια εσβησα κατι βιντεος (Ultra HD) απο την καρτα. Υπαρχει τροπος επαναφορας η καποιο προγραμμα μεσω pc αν βαλω τη καρτα;

Καποιος που να εχει δοκιμασει καποιο προγραμμα και να δουλευει αξιοπιστα;

Η αν υπαρχει τροπος απευθειας μεσα απο το κινητο ακομη καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. ποσταρα και στο αλλο νημα του dual sim καθως εχω αυτη τη συσκευη.

το ζητουμενο ομως κολλαει και εδω

Απο δικη μου βλακεια εσβησα κατι βιντεος (Ultra HD) απο την καρτα. Υπαρχει τροπος επαναφορας η καποιο προγραμμα μεσω pc αν βαλω τη καρτα;

Καποιος που να εχει δοκιμασει καποιο προγραμμα και να δουλευει αξιοπιστα;

Η αν υπαρχει τροπος απευθειας μεσα απο το κινητο ακομη καλυτερα

 

εχει ενα προγραμμα για το pc εγω το δουλευω χρονια recuva λεγεται http://www.piriform.com/recuva/download πατα κατω απο κει που λεει free εχει 2 λινκ δοκιμασε με αυτο σε φωτο και βιντεο ειναι πολυ καλο

 

φυσικα βαλε την καρτα στο pc με τον ανταπτορα της η αν εχεις card reader

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Που μπορώ να βρω την τελευταία Rom και να την περάσω χειροκίνητα? Και με ποιο τρόπο?

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποια ακριβώς ψάχνεις; Είναι ελληνικό ή όχι; Branded ή όχι. Γενικές οδηγίες θα βρεις στο πρώτο post εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχει ενα προγραμμα για το pc εγω το δουλευω χρονια recuva λεγεται http://www.piriform.com/recuva/download πατα κατω απο κει που λεει free εχει 2 λινκ δοκιμασε με αυτο σε φωτο και βιντεο ειναι πολυ καλο

 

φυσικα βαλε την καρτα στο pc με τον ανταπτορα της η αν εχεις card reader

ευχαριστω κιρις !! βρηκα και καποιο photorec

Link to comment
Share on other sites

Ποια ακριβώς ψάχνεις; Είναι ελληνικό ή όχι; Branded ή όχι. Γενικές οδηγίες θα βρεις στο πρώτο post εδώ.

Γερμανικό είναι και έχω την 6.0 και Θέλω να την περάσω ξανά, όχι να κάνω reset κτλ. Έχω κάποιο πρόβλημα και λέω μήπως δεν έκατσε καλά η αναβάθμιση. Και ψάχνω να βρω την ΡΟΜ να την κατεβάσω και να δω με ποιον τρόπο πρέπει να την περάσω.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα η ερωτηση θα εχει ξαναγινει...αλλα πως μπορουμε να βρουμε την χωρα που προοριζοταν το κινητο ?
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα η ερωτηση θα εχει ξαναγινει...αλλα πως μπορουμε να βρουμε την χωρα που προοριζοταν το κινητο ?

 

Ειτε δες πισω στο κουτι του κινητου , ειτε βαλε το LG Phone From και δες εκει που λεει provider.

Link to comment
Share on other sites

Mονος σου αυτοαναιρεισαι.

 

Η παραγωγικη διαδικασια ειναι ιδια, σαφως.

 

Τι αλλαζει;

 

Τα υλικα και η σχεδιαση.

 

Το 'ολα στην Κινα παραγονται' που λες λοιπον, ειναι ασχετο.

Απο που καταλαβες οτι αυτοαναιρουμε βρε φιλε?

Εγραψα καθαρα οτι ειναι θεμα τεχνολογίας και σχεδιασμού αιτιολογώντας οτι ολες οι εταιριες εχουν σε καποια σημεία κακούς σχεδιασμούς και λογω ανταγωνισμού ειναι σχεδον σε ιδια επιπεδα.

ΟΤΑ χρησιμοποιούν νέες τεχνολογίες και οχι παλιές δοκιμασμένες ειναι σιγουρο οτι θα εχουν καποιες αστοχίες.αλλη εταιρια στις κάμερες αλλη στους επεξεργαστές αλλη στις μπαταρίες....αρα ποτε δεν μπορεις να ξερεις που θα σου βγει.

Η φήμη ας πουμε των Ιαπώνων στα αυτοκίνητα ηταν η αξιοπιστία αφου βεβαια χρησημοποιουσαν παντα δοκιμασμένες λυσεις βελτιωμένες άριστα.

Σημερα ομως με τον ανταγωνισμό αναγκάζονται να φερουν νέες τεχνολογίες και αν δεις στο θεμα αξιοπιστίας ειναι στα επιπεδα των αλλων.

Αν δεν θελεις να καταλαβεις το πως παιζει το εργακι σημερα εγω δεν φταίω.

Link to comment
Share on other sites

Χιλια ευχαριστω...εμενα γραφει ORR

 

Μάλλον και σένα έτσι είναι. Ισπανίας. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6338257#post6338257

Link to comment
Share on other sites

Πως το βλέπετε αναβάθμιση θα πάρει; Το G3 δεν πήρε την 6...

 

την πηρε την 6 το 3αρι απο τον ιανουαριο..το ειχα για αυτο στο λεω.....εμεις ολο και κατι θα παρουμε!!!μην παει το μυαλο σου στο πονηρο!!λογικα θα παμε για την Ν

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

την πηρε την 6 το 3αρι απο τον ιανουαριο..το ειχα για αυτο στο λεω.....εμεις ολο και κατι θα παρουμε!!!μην παει το μυαλο σου στο πονηρο!!λογικα θα παμε για την Ν

 

:lol::lol::lol:

N for Nutella! Μη παρουμε μονο καμμια απο το σουπερ μαρκετ :p

 

Θα δουμε , ας μη προτρεχουμε. Τους εχω ικανους για το χειροτερο και για το...χειροτερο :lol::p:X

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ είμαι ικανοποίημενος από το κινητό. Αν και με έβγαλε κάποια θέματα να ναι καλά έχει εγγύηση. Απλά να μην με κάνει κανένα χαζό μετά την εγγύηση που θα έχει άλλη πλακέτα. Που επιλέγει μόνο του χωρίς να έχω δάχτυλο στην οθόνη καμία φορά αυτό τι είναι; το ανέφερα στης βλάβες. Είναι από οθόνη το πρόβλημα ή κάτι άλλο;
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος για να γίνει unistall το YouTube που έχει προεγκατεστημενο χωρίς να είναι root το κινητό;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος για να γίνει unistall το YouTube που έχει προεγκατεστημενο χωρίς να είναι root το κινητό;;

Unistall χωρίς root όχι γιατί είναι προεγκατεστημενη εφαρμογή συστήματος! Γιατί θες να την σβήσεις? Αν θες γίνεται να την κρύψεις όμως να μην φαίνεται στις εφαρμογές σου. Σαν να μην την εχεις. Τα μόνα που μπορείς να κάνεις ειναι:

 

(Ρυθμισεις > εφαρμογές > όλα > YouTube και το επιλεγεις)

 

1) διαγραφή cache

2) εκκαθαριση δεδομενων

3) απενεργοποίηση (για να την εξαφανίσεις)

4) κατάργηση εγκατάστασης ενημερώσεων (για να την γυρίσεις στην παλιά εργοστασιακή έκδοση)

5) διακοπή

 

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Unistall χωρίς root όχι γιατί είναι προεγκατεστημενη εφαρμογή συστήματος! Γιατί θες να την σβήσεις? Αν θες γίνεται να την κρύψεις όμως να μην φαίνεται στις εφαρμογές σου. Σαν να μην την εχεις. Τα μόνα που μπορείς να κάνεις ειναι:

 

(Ρυθμισεις > εφαρμογές > όλα > YouTube και το επιλεγεις)

 

1) διαγραφή cache

2) εκκαθαριση δεδομενων

3) απενεργοποίηση (για να την εξαφανίσεις)

4) κατάργηση εγκατάστασης ενημερώσεων (για να την γυρίσεις στην παλιά εργοστασιακή έκδοση)

5) διακοπή

 

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Καλημερα και ευχαριστω,

Απλα δεν θελω απλα να την απενεργοποιησω αλλα να τηνα απεγκαταστησω τελιως ωστε να μην υπαρχει καν στο τηλεφωνο.

Με αυτο τον τροπο(διακοπη απενεργοποιηση μπορεις ανα πασα στιγμη να την ξανα κανεις ενεργοποιηση).

Αλλες εφαρμογες το εχουν σαν επιλογη αυτη οχι,και μου δημιουργει προβλημα στο ogtube.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και ευχαριστω,

Απλα δεν θελω απλα να την απενεργοποιησω αλλα να τηνα απεγκαταστησω τελιως ωστε να μην υπαρχει καν στο τηλεφωνο.

Με αυτο τον τροπο(διακοπη απενεργοποιηση μπορεις ανα πασα στιγμη να την ξανα κανεις ενεργοποιηση).

Αλλες εφαρμογες το εχουν σαν επιλογη αυτη οχι,και μου δημιουργει προβλημα στο ogtube.

Αν κάνεις υποχρεωτική διακοπή και απενεργοποίηση? Και τα δύο μαζί? Όχι?

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες μέσω του package disabler?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το σύνολο των τελευταίων συζητήσεων που υπήρχαν εδώ σχετικά με (τι άλλο) το bootloop, μεταφέρθηκαν στο σχετικό θέμα. Δεν χρειάζεται να γεμίζουμε όλα τα θέματα με τις ίδιες συζητήσεις, αλλιώς θα είχαμε ένα θέμα για όλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις WiFi στην επιλογή "λειτουργία στην διάρκεια του υπνου" που λέει ναι και όχι, εχω δοκιμάσει και τις δύο επιλογές και δεν βλέπω διαφορά!!!! Δηλαδή μένει ανοιχτό το wifi κατά την διάρκεια του υπνου και μου έρχονται κανονικά ειδοποιήσεις ότι κ αν επιλέξω. Κάνω κάτι λάθος;;; το εχω από την αρχή στο "οχι" και δουλεύει μια χαρά. Απορία το εχω.

 

 

Επίσης αυτή η επιλογή τι είναι;; https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160508/51f1411622d51d73f60f10458652def3.jpg

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...