Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άριστος!!!!! :)

 

Εγώ ή ο Bailey; :shifty: :ninja: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Veco ξερεις ποσο πανε οι LV οι ζωνες?Ειδα μια στο νετ και την ερωτευτηκα...

 

Να σου πω την αλήθεια δεν γνωρίζω, αλλά δε νομίζω να είναι κάτω από 300 ευρώ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πού μπορώ να βρω UGG μπότες στην Αθήνα; :)

 

Ωραιες ε? Αυτη η Σιενα Μιλερ δεν τις βγαζει καθολου, ενα με τα ποδια της εχουν γινει. :lol:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Veco ξερεις ποσο πανε οι LV οι ζωνες?Ειδα μια στο νετ και την ερωτευτηκα...

 

η πιο ελεεινη που εχουν (πολυ ψιλη και οχι ιδιαιτερα ομορφη) ειχε 180€... οι πιο σοβαρες παιζουν 300€ και πανω... τιμες LV στη Βουκουρεστιου προ 6μηνου που ειχα παει για να παρω (τελικα κατεληξα σε Μπερμπερι)...

ειμαι σε διλημα για παπ0υτσακια ψιλοκυριλε (οχι για κουστουμι αποκλειστικα)...Ferragamo (350€ περιπου) απαιχτα ή PRADA (275€, εχουν γινει μαϊντανος και αυτα ρε γμτ)...ατιμε Καλογηρου, τι μας κανεις...

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν καμια 200αρα τα εδινα για ζωνη....300 ειναι πολλα.Ferragamo ε?Χμ...3-4 σχεδια μου αρεσουν ολα τα αλλα δεν με πολυ τρελενουν κιολας.Για ζωνη η Αρμανι με βλεπω η Γκουτσι....τεταρτη με πεμπτη που θα παω Γιαννετο θα σας εχω και νεα.Ελεγα ακομα να παρω ενα πουκαμισακι...εχετε να προτεινετε κατι καλο?(Οχι μπερμπερι διοτι εχω 2-3).
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Ωραιες ε? Αυτη η Σιενα Μιλερ δεν τις βγαζει καθολου, ενα με τα ποδια της εχουν γινει. :lol:

 

Πολύ ωραίες, αλλά δυστυχώς δεν τις βρίσκω πουθενά! :(

Η Σιένα Μίλερ φοράει αυτές που θέλω, ούτε τις ψηλές, ούτε τις πολύ κοντές, τις μεσαίες. :p

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σε διλημα για παπ0υτσακια ψιλοκυριλε (οχι για κουστουμι αποκλειστικα)...Ferragamo (350€ περιπου) απαιχτα ή PRADA (275€, εχουν γινει μαϊντανος και αυτα ρε γμτ)...ατιμε Καλογηρου, τι μας κανεις...

 

Ferragamo... Τα φετινά τους είναι απλά υπέροχα. Τα Prada έχουν παραγίνει μαϊντανοί, ένα ζευγάρι που πήρα πέρσι, σχεδόν δεν το φοράω...

 

Αν ηταν καμια 200αρα τα εδινα για ζωνη....300 ειναι πολλα.Ferragamo ε?Χμ...3-4 σχεδια μου αρεσουν ολα τα αλλα δεν με πολυ τρελενουν κιολας.Για ζωνη η Αρμανι με βλεπω η Γκουτσι....τεταρτη με πεμπτη που θα παω Γιαννετο θα σας εχω και νεα.Ελεγα ακομα να παρω ενα πουκαμισακι...εχετε να προτεινετε κατι καλο?(Οχι μπερμπερι διοτι εχω 2-3).

 

Υπ' όψιν ότι και οι Gucci μπορεί να βγουν άνω των 250 ευρώ... Για πουκαμισάκι, κάτι σε Armani ίσως; :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Γυρω στα 210 ειχα βρει μια Γκουτσι....Αρμανι λες ε?Χμ...θα τα τσεκαρω.

 

210 ε; Καλή τιμούλα... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη κιόλας, με όλο το θάρρος, πηγαία απορία, είμαι ο μόνος που βρίσκει την παραπάνω στιχομυθία λίγο προκλητική :worry: ?
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη κιόλας, με όλο το θάρρος, πηγαία απορία, είμαι ο μόνος που βρίσκει την παραπάνω στιχομυθία λίγο προκλητική :worry: ?

 

Γιατί βρε Xourxou; :confused::(

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι κάποια κομμάτια της στυχομυθίας αγγίζουν τα όρια της πρόκλησης... :))
Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

η πιο ελεεινη που εχουν (πολυ ψιλη και οχι ιδιαιτερα ομορφη) ειχε 180€... οι πιο σοβαρες παιζουν 300€ και πανω... τιμες LV στη Βουκουρεστιου προ 6μηνου που ειχα παει για να παρω (τελικα κατεληξα σε Μπερμπερι)...

ειμαι σε διλημα για παπ0υτσακια ψιλοκυριλε (οχι για κουστουμι αποκλειστικα)...Ferragamo (350€ περιπου) απαιχτα ή PRADA (275€, εχουν γινει μαϊντανος και αυτα ρε γμτ)...ατιμε Καλογηρου, τι μας κανεις...

 

LV παπουτσια, τα κλασικα MONTE CARLO LOAFER, πανε και με τζιν αλλα και με κουστουμι. Εγω εχω παρει 2 ζευγαρια...ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες, αλλά δυστυχώς δεν τις βρίσκω πουθενά! :(

Η Σιένα Μίλερ φοράει αυτές που θέλω, ούτε τις ψηλές, ούτε τις πολύ κοντές, τις μεσαίες. :p

 

http://www.stylecove.com.au/images/roxy%20chocolate%20uggs.jpg

 

Αυτες ακριβως. Τις εχω μπανισει κι εγω καιρο αλλα δυστυχως δεν εχω βρει κατι παραμφερες στην Αθηνα. Μονο απο online shop αμα βρεις αλλα και παλι ειναι ρισκο αμα δεν την δοκιμασεις.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Ανεβαίνω Θεσσαλονίκη για ΠΣΚ και επειδή θα έχω πολύ περιορισμένο χρόνο, θα ήθελα να μου προτείνετε μαγαζιά να πάω (ρούχα- παπούτσια) που να έχουν ιδιαίτερα κομμάτια που δύσκολα-με πολύ ψάξιμο μπορώ να βρω στην Αθήνα. Απαραίτητη προϋπόθεση, να έχουν και normal (και εννοώ normal- όχι 200-300 ευρώ μια ζώνη- τιμές).

ΤΗΑΝΧ!

Link to comment
Share on other sites

210 ε; Καλή τιμούλα... :)

 

Είστε σοβαροί;210 ευρώ ,για μια ζώνη που στοιχίζει το πολύ 10 , καλή τιμή; :X

Άλλοι με 210 ευρώ περνάνε μισό μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Ανεβαίνω Θεσσαλονίκη για ΠΣΚ και επειδή θα έχω πολύ περιορισμένο χρόνο, θα ήθελα να μου προτείνετε μαγαζιά να πάω (ρούχα- παπούτσια) που να έχουν ιδιαίτερα κομμάτια που δύσκολα-με πολύ ψάξιμο μπορώ να βρω στην Αθήνα. Απαραίτητη προϋπόθεση, να έχουν και normal (και εννοώ normal- όχι 200-300 ευρώ μια ζώνη- τιμές).

ΤΗΑΝΧ!

τι εννοεις;;

κατ αρχην τι ψαχνεις..παντελονι,μπλουζα,μπουφαν,παλτο,πουκαμισο,καμπαρντινα,κοστουμι,ταγιερ...καλο ντυσιμο ή καθημερινο;;με το ιδιαιτερα τι εννοεις;

 

βοηθησε μας για να σε βοηθησουμε:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Ανεβαίνω Θεσσαλονίκη για ΠΣΚ και επειδή θα έχω πολύ περιορισμένο χρόνο, θα ήθελα να μου προτείνετε μαγαζιά να πάω (ρούχα- παπούτσια) που να έχουν ιδιαίτερα κομμάτια που δύσκολα-με πολύ ψάξιμο μπορώ να βρω στην Αθήνα. Απαραίτητη προϋπόθεση, να έχουν και normal (και εννοώ normal- όχι 200-300 ευρώ μια ζώνη- τιμές).

ΤΗΑΝΧ!

Στο fenafresh θα βρεις ιδιαίτερα κομμάτια σε σχετικά normal τιμές.

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις;;

κατ αρχην τι ψαχνεις..παντελονι,μπλουζα,μπουφαν,παλτο,πουκαμισο,καμπαρντινα,κοστουμι,ταγιερ...καλο ντυσιμο ή καθημερινο;;με το ιδιαιτερα τι εννοεις;

 

βοηθησε μας για να σε βοηθησουμε:)

 

Δεν έψαχνα κάτι συγκεκριμένο, απλά ήθελα να χαζέψω στα μαγαζιά. ΤΗΑΝΧ πάντως!!

 

Στο fenafresh θα βρεις ιδιαίτερα κομμάτια σε σχετικά normal τιμές.

 

Όντως πολύ ωραίο μαγαζάκι!! Ευχαριστώ!! :)

Link to comment
Share on other sites

Είστε σοβαροί;210 ευρώ ,για μια ζώνη που στοιχίζει το πολύ 10 , καλή τιμή; :X

Άλλοι με 210 ευρώ περνάνε μισό μήνα...

 

βρε αδερφε και αλλοι με 210€ περνανε 20 λεπτα (δυστυχως δεν ανηκω σε αυτους..απεχω πολυ μαλιστα)...αλλα οσο μπορει ο καθενας μας προσπαθει να ικανοποιησει και λιγο την ματαιοδοξια του:p

τελος με το οφτοπικ

ειδα ενα ωραιο ζευγαρακι παπουτσια Vito Andolini...απο ποιοτητα τι λενε? ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Με τη μόνη διαφορά ότι το σχέδιο υπάρχει από το 1924...

 

(The trench, black, white and red pattern known as novacheck or the 'Burberry check' was first used as a lining for their trenchcoat in 1924. It wasn't until as late as 1967 that the Burberry Check, now a registered trademark, was widely used on its own for items including umbrellas, scarves and luggage).

 

Υ.Γ.

Απλά τα τελευταία 5-6 χρόνια (με την έλευση δηλαδή του σχεδιαστή Christopher Bailey στον οίκο), γνώρισαν μία αναγέννηση και έγιναν ιδιαίτερα της μοδός...

 

 

Agapite VeCo kaneis ena lathaki. Ta teleutaia xronia exei ginei o kakos xamos stin Ellada. Ta Burberry den eixan anagi apo kanena Bailey! Autos mono kako tis fimi tis markas egine, giati pleon exei ginei panikos! Ta Burberry itan gnwsta apo tis kampartines polla polla polla xronia twra!

Pleon psifizw kata twn Burberry!

 

Να σου πω την αλήθεια δεν γνωρίζω, αλλά δε νομίζω να είναι κάτω από 300 ευρώ...

 

 

Analoga to eidos! Tha vreis kai me katw twn 300 kai anw twn 300.

Pantws den exw dei (para ligwn eksairesewn) zwni LV se andra kai na mou aresei, giati apla den kseroun pws na tin upostiriksoun.

 

Ferragamo... Τα φετινά τους είναι απλά υπέροχα. Τα Prada έχουν παραγίνει μαϊντανοί, ένα ζευγάρι που πήρα πέρσι, σχεδόν δεν το φοράω...

 

 

 

Υπ' όψιν ότι και οι Gucci μπορεί να βγουν άνω των 250 ευρώ... Για πουκαμισάκι, κάτι σε Armani ίσως; :)

 

 

Milas gia Loafers?

Ta Ferragamo ontws einai polu kala!

 

Se poia Prada anafereste kai lete pws exoun ginei maintanoi?

 

Καλύτερα να αποφύγεις να πάρεις ζώνη ίδια μάρκα με κάποιο από τα υπόλοιπα ρούχα σου... ..

 

 

Auto den einai aparaitito. Eidika se zwni tha itan kalo na uparxei sundiasmos!

 

Tha protina to thema "ntusimo" na to paroume pio cool kai na min agxwnomaste toso polu pia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...