Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Den einai toso akriba ta paul smith re paidi....

Egw agorasa Zegna kostoumi 600 lires....!!!Den exw paul smith vevaia, alla me parakseneuei.

 

Φαντάζομαι το link που παραθέτω το είδες...

 

£439 ισούνται με 650 ευρώ. Δεν γράφω από το κεφάλι μου νούμερα...

 

Υ.Γ.

Ούτε όλα τα Zegna κάνουν £600. Το κοστούμι που πήρα πέρσι από εδώ κόστιζε 1300 ευρώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

kaneis den eipe pws ta grafeis apo to kefali sou. Apla epeidi zw sto Londino kai vlepw sunexeia ta nea montela tou Paul Smith, den exw dei ena sakaki na kanei 439 lires.

 

P.S: Esu ekanes dwro kai ston Carouzo mallon......

Link to comment
Share on other sites

kaneis den eipe pws ta grafeis apo to kefali sou. Apla epeidi zw sto Londino kai vlepw sunexeia ta nea montela tou Paul Smith, den exw dei ena sakaki na kanei 439 lires.

 

P.S: Esu ekanes dwro kai ston Carouzo mallon......

 

Εκτός φυσικά από αυτό στο link και τα άλλα δύο (επίσης στο link), τα οποία κοστίζουν ακριβότερα. :)

 

Υ.Γ.

Δεν νομίζω. Τόσο κοστίζουν τα κοστούμια Zegna, όπως μπορείς να δεις και εδώ. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από dimitris85

Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω ρουχα Abercrombie & Fitch στην Αθηνα;

 

lol!!! Αυτο ακριβως ηθελα να ρωτησω χτες αλλα εντελως τυχαια εμαθα,οτι πουλανε στην κηφισια στο δρομο με τα πολλα μαγαζια που παμε για το bowling center.Απο οτι μου ειπαν παντως τα εχουν πολυ ακριβα,καμια σχεση με NY και δεν εχει τις τρεχουσες συλλογες.

Που ακριβώς μπορώ να βρω ρούχα Abercrombie & Fitch στην Κηφισιά;Έψαξα εκεί που είναι τα πολλά μαγαζιά αλλά δεν βρήκα κάτι.Μπορείτε να μου πείτε το όνομα του μαγαζιού και τη διεύθυνση;Ξέρετε κάποιο άλλο μέρος στην Αθήνα ή στη Θεσσαλονίκη όπου μπορώ να βρώ;Άκουσα και για ένα κατάστημα στη Μύκονο.Ξέρει κανείς τίποτα;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι λετε για κανα σχοινάκι στο ποδι?πουλαει πουθενα?φυσικά οχι με μπιχλιμπιδια..μην με παρουν και για σουστη :p
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι λετε για κανα σχοινάκι στο ποδι?πουλαει πουθενα?φυσικά οχι με μπιχλιμπιδια..μην με παρουν και για σουστη :p
σχοινακια,λαστιχακια,κορδονακια....τα μπιχλιμπιδια κανουν την διαφορα?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι λετε για κανα σχοινάκι στο ποδι?πουλαει πουθενα?φυσικά οχι με μπιχλιμπιδια..μην με παρουν και για σουστη :p

 

Tι θες να δεσεις;

Η ετσι σκετο εννοεις; :confused:

Link to comment
Share on other sites

πηρα χτες ενα(1μετρο) να δω πως ειναι..ενα δερματινο μαυρο..σκετο φυσικα..1€ ειναι αυτο,αν δν μου αρεσει δεν πειραζει..για το ποδι το θελω(αστραγακι(..αλλα φοβαμαι μην το σχολιασουν αρνητικα..αλλα εμενα δεν μου φαινεται κακη ιδεα..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πως σας φαίνεται αυτή η ζώνη;

Μου άρεσε στην βιτρίνα την αγόρασα και τώρα σπίτι

το κροκοδειλάκι μπροστά δεν μου πολυαρέσει λέω

να προσπαθήσω να το βγάλω αλλά νομίζω πως θα

φαίνεται άσχημα και τελικά την χαλάσω...

 

http://img02.yourpix.org/thumbs/06.07/28/1183054123%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1032.jpg

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σεπτέμβριο πρώτα ο Θεός ορκίζομαι.

Τι να φορέσω; Κλασικά κουστούμι; Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο; Θα είναι μεσημέρι οπότε ψάχνω κάτι ελαφρύ ανοιχτόχρωμο.

Μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη;

...
Link to comment
Share on other sites

φυσικα και θα ντυθεις καλα..καλα μαγαζια εχει στο κεντρο της πολης

κοιταξε στα μπερτολουτσι και στον φωκα για αρχη..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χαιρετώ όλα τα μέλη του καταπληκτικού χώρου συζήτησης myphone.gr:D:lol:

Αναρωτιέμαι αν μπορεί κανείς να μου πει που μπορώ να βρω σε καταστήματα, προϊόντα της Emily The Strange. Για όσους δεν γνωρίζουν την μάρκα δίνω το url της επίσημης ιστοσελίδας:

http://www.emilystrange.com

 

Ευχαριστώ!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kai sto monastiraki ston dromo me ta magazia pou poulane rouxa papoutsia.etsi opos pas pros thisio sto dexi sou xeri kamia 400aria metra apo to stathmo sto monastiraki exei ena magazi pou poulaei polla tetoia:)

 

σε ευχαριστώ πολύ! θα πάω και θα δω!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι λετε για κανα σχοινάκι στο ποδι?πουλαει πουθενα?φυσικά οχι με μπιχλιμπιδια..μην με παρουν και για σουστη :p

Εγώ λέω καλύτερα να μη βάλεις...έναν που είδα στις διακοπές,τον σχολιάζαν όλοι...

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημά τους :p

Αν δεν έχει κόμπλεξ ας βάλει, εγώ είδα τις προάλλες σε αρκετούς και μου φάνηκε μια χαρά

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να μη βάλει...

 

Σε λίγο όπως πάμε,θα βάλουμε και φουστίτσα...Και όσοι δεν φοράνε,θα τους λέμε κομπλεξικούς...

Link to comment
Share on other sites

μου ταιριαξε μια χαρα..και τωρα τελευταια δεχτηκα ενα σχολιο αρνητικο..αλλα δεν εδωσα πολυ σημασια απο το συγκεκριμενο ατομο..αφου μου αρεσε εμενα δεν με νοιαζει τι θα πουν οι αλλοι...εγω κουβαλαω το σώμα μου.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...