Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ παιδιά! Στις ROM του Ιταλού δουλεύει; Δεν το έχω το κινητό για ένα φίλο ρωτάω πού δε μπορεί να το βρει έχει την 6s.

 

System settings > Accessibility και κάπου λέει για double tap

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μου έβγαλε,ειμαι με την 7s σε flight mode.αλλά γιατί πρεπη να κατεβασης αυτή την κινέζια για να δούλεψή?
Link to comment
Share on other sites

Χτες το βραδυ αφησα το κινητο στο 65% με 1 ωρα SOT (μονο WiFi) ,ξυπναω το πρωι και ειχε κλεισει με 0% μπαταρια :(

Να εχεται το νου σας γιατί πολλές φορές κολλάει ο επεξεργαστής στα 806 Mhz και αδειάζει η μπαταρία για πλακα. Εγω το κοιταω τακτικά ιδικά εαν δω να πέφτει η μπαταρία γρήγορα χωρις λόγο. Με το CPU Spy το βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μου έβγαλε,ειμαι με την 7s σε flight mode.αλλά γιατί πρεπη να κατεβασης αυτή την κινέζια για να δούλεψή?

 

Τι εννοεις όταν λες κινεζια;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι υποστηρίζει αλλα δεν θα βρεις ακομα ανταπτορα εδω στην Ελλάδα.

Σιγα σιγα θα ερθουν μιας και άρχισαν να κυκλοφορούν τηλέφωνα με usb c

http://www.ebay.com/itm/USB-C-USB-3-1-Type-C-Male-to-USB-3-0-Female-Data-Host-OTG-Cable-Connector-/191720559363?_trksid=p2141725.m3641.l6368

 

http://www.ebay.com/itm/Metal-USB-C-Male-Connector-to-Micro-USB-2-0-Female-USB-3-1-Converter-Adapter-FT-/131659513762?var=&hash=item1ea784bfa2:m:mDedkEdEb6qjIuSm_jf-Sjw

αυτα ταιριαζουν?

Edited by gesamfunai

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις όταν λες κινεζια;;

 

Μου ζήτησε να κατεβασω ένα παιχνίδι μάλλον ντέμο 70MB κινεζικό για να μέτρηση το 3ď

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει βάλει κανείς την τελευταία ρομ του Ιταλού να μας πει εντυπώσεις;

 

 

Εμένα δεν μου άρεσε η κατανάλωση μπαταρίας και γύρισα στην 7...κι εκεί θα μείνω πλέον...Όλα λειτουργούν άψογα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου άρεσε η κατανάλωση μπαταρίας και γύρισα στην 7...κι εκεί θα μείνω πλέον...Όλα λειτουργούν άψογα

 

Kαι εγω τα ιδιο...

Link to comment
Share on other sites

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το music με την 7s δουλευει με το flyvpn που δοκιμασα τωρα μολις...το λεω γιατι καπου ειχα διαβασει οτι δεν γινοταν να δουλεψει με την 7s...το ειχε μπλοκαρει η letv

Μήπως μπορείς να πεις τις ρυθμίσεις που έδωσες στο flyvpn;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να πεις τις ρυθμίσεις που έδωσες στο flyvpn;

 

Απλά έβαλα κινέζικο server εναν sh telecom 07

Link to comment
Share on other sites

Έχω την 8ς περασμένη του ιταλού και δεν έχω ήχο κλήσης και γενικά ήχους ειδοποίησης μόνο δόνηση.Το έχει παρατηρησει κανένας άλλος?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Έχω την 8ς περασμένη του ιταλού και δεν έχω ήχο κλήσης και γενικά ήχους ειδοποίησης μόνο δόνηση.Το έχει παρατηρησει κανένας άλλος?

Μήπως έχεις κατεβασμένο το κουμπί σίγασης πάνω από το volume ;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις κατεβασμένο το κουμπί σίγασης πάνω από το volume ;

 

Ευχαριστω να σαι καλα

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να βρω tempered glass για τη συγκεκριμενη συσκευη σε μαγαζια τυπου γερμανος κλπ ?

 

φυσικά και όχι γιατί ο γερμανός δεν το ξέρει καν το κινητό (και γιατί να το ξέρει)

 

skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να βρω tempered glass για τη συγκεκριμενη συσκευη σε μαγαζια τυπου γερμανος κλπ ?

Αν εισαι αθηνα μου εχει μεινει ενα ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΤΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ.τοχα για το χ600 μου κ τωρα δεν μπορω να το βαλω στο Χ 800(ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ)στειλε μου μηνυμα αν σε ενδιαφερει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...