Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά μπορείτε νά μου πείτε γιατί ενώ πρώτα είχα root το κινητό μετά που πέρασα υιό rc4 δεν είναι root. Πως μπορώ νά το κάνω γιατί χρησιμοποιώ εφαρμογέ.. Και παρατήρησα ότι το super user που υπήρχε εγκατεστημένο τώρα το αφαίρεσαν
Link to comment
Share on other sites

Θα πας από τις ρυθμίσεις στις επιλογές για προγραμματιστές και θα ενεργοποιήσεις την πρόσβαση ρουτ.

 

Στάλθηκε από το JY-S3 μου

Link to comment
Share on other sites

Θα πας από τις ρυθμίσεις στις επιλογές για προγραμματιστές και θα ενεργοποιήσεις την πρόσβαση ρουτ.

 

Στάλθηκε από το JY-S3 μου

 

Στην ασφάλεια είναι αυτό που λες για προγραμματιστές?

Link to comment
Share on other sites

Πάω νά τρέξω αυτήν την εφαρμογή και μου βγάζει αυτό γιατΙ?? Το έχω ενεργοποίηση το root πιο παλιά στην 4.4 το άνοιγε υπάρχει τρόπος?

Screenshot_2016-07-02-02-11-27.jpg

Edited by dynamic4
Link to comment
Share on other sites

Πάω νά τρέξω αυτήν την εφαρμογή και μου βγάζει αυτό γιατΙ?? Το έχω ενεργοποίηση το root πιο παλιά στην 4.4 το άνοιγε υπάρχει τρόπος?

Screenshot_2016-07-02-02-11-27.jpg

Αυτό είναι το root / superuser στις RC4/RC5. Πάτα το "Να Επιτρέπεται" (κάνε κι ένα τικ στο "Remember" για να μη σε ρωτάει συνέχεια).

Άρεσε, λέει, στους devs και το πήραν από τις CM ROMs...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία εφαρμογή πάς να τρέξεις.... τσκ τσκ τσκ.....

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι καλά. Αν δεν θα κυκλοφορούν στην αγορά της Κίνας, οι τιμές δεν θα είναι πια προσιτές. Ελπίζω να μην γίνουν σαν την Wico ή την Archos, αλλά δεν το βλέπω πιθανό.

 

Παρακολουθώ τις σελίδες των Jiayu Espana και Jiayu Deutschland στο facebook.

 

Τι εννοείς με το "να μην γίνουν σαν την Wiko";

Ρωτάω γιατί έχω ένα Wiko Darkmoon (μάλλον το μοναδικό σ' αυτό το forum) αγορασμένο από τη γερμανική αμαζόνα πριν από 2,5 χρόνια και εξακολουθεί να λειτουργεί, σαν παροπλισμένο, με τις δύο επιπλέον sim που έχω, για να παίρνω μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το root / superuser στις RC4/RC5. Πάτα το "Να Επιτρέπεται" (κάνε κι ένα τικ στο "Remember" για να μη σε ρωτάει συνέχεια).

Άρεσε, λέει, στους devs και το πήραν από τις CM ROMs...

 

Τα έκανα όλα αλλά και πάλι δεν τρέχει λέει ότι δεν είμαι root

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς με το "να μην γίνουν σαν την Wiko";

Ρωτάω γιατί έχω ένα Wiko Darkmoon (μάλλον το μοναδικό σ' αυτό το forum) αγορασμένο από τη γερμανική αμαζόνα πριν από 2,5 χρόνια και εξακολουθεί να λειτουργεί, σαν παροπλισμένο, με τις δύο επιπλέον sim που έχω, για να παίρνω μηνύματα.

Μέτριες κινέζικες συσκευές σε ευρωπαϊκές τιμές.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Σεβαστή η άποψή σου αλλά στο διάστημα που το έχω στην κατοχή μου αφενός έχει αποδειχτεί πολύ αξιόπιστο αφετέρου κυκλοφορούν πολλά μοντέλα στην Ευρώπη.
Link to comment
Share on other sites

Τα έκανα όλα αλλά και πάλι δεν τρέχει λέει ότι δεν είμαι root

Και φαντάζομαι για να σου βγάζει το σχετικό ερώτημα, έχεις ήδη πάει στις Επιλογές για Προγραμματιστές και ενεργοποιήσει την Πρόσβαση root, όπως λέει ο timkos40 παραπάνω, έτσι...;

 

Αν είναι έτσι, δεν ξέρω τι (άλλο) μπορεί να του φταίει...

Link to comment
Share on other sites

Τα έκανα όλα αλλά και πάλι δεν τρέχει λέει ότι δεν είμαι root

 

Βαλε το supersu zip μέσο recovery και είσαι αρχηγός.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Ξαναεκτέλεσέ το μετά. Αφού λέει μετά ότι παραχωρήθηκε δικαιώματα.

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναεκτέλεσέ το μετά. Αφού λέει μετά ότι παραχωρήθηκε δικαιώματα.

 

Οσες φορές νά το εκτελέσω συνέχεια βγάζει το ίδιο δεν ανοίγει ή εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Υπάρχει κάποιος από Λαρισα που να γνωρίζει να κάνει αναβάθμιση λογισμικού για το jiayu s3 advanced και να θέλει να βοηθήσει να βάλω την lolipop?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Υπάρχει κάποιος από Λαρισα που να γνωρίζει να κάνει αναβάθμιση λογισμικού για το jiayu s3 advanced και να θέλει να βοηθήσει να βάλω την lolipop?

Δελεασε τους με κανένα καφεδάκι ή μπυρίτσα να δεις τι έχει να γίνει.χαχαχαχα.έλα βρε Δεν είναι δύσκολο.μπορείς και μόνος να το κάνεις αν ακολουθήσεις τα βήματα στο πρώτο ποστ.

 

Στάλθηκε από το JY-S3 μου

Link to comment
Share on other sites

Δελεασε τους με κανένα καφεδάκι ή μπυρίτσα να δεις τι έχει να γίνει.χαχαχαχα.έλα βρε Δεν είναι δύσκολο.μπορείς και μόνος να το κάνεις αν ακολουθήσεις τα βήματα στο πρώτο ποστ.

 

Στάλθηκε από το JY-S3 μου

Βρε και φαγητό κερνάω:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νά ρωτήσω τώρα που έχω την rc4 μπορώ νά βάλω το quick charge μέσω recovery

 

Μπορεις. Κατεβαζεις το zip και το περνας...

Jiayu G3 (a lot of time ago)...

Jiayu S3 (for spare)

Ulefone T1

Elephone S8

Xiaomi Redmi Note 8!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ήθελα να ρωτήσω εδώ και καιρό αλλά το ξεχνούσα!!! στο multitasking τέρμα πάνω έβγαζε το google search.

έσβησα μια εφαρμογή που από το μενού και τώρα μου εμφανίζει ένα μήνυμα "Δεν είναι δυνατή η προσθήκη αυτού του γραφικού στοιχείου" Πως φεύγει αυτό?? θέλω να είναι κενό!!! ούτε το google search θέλω ούτε αυτό!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...