Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε κινητό δεν την έχω δοκιμάσει αλλά στο laptop δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα.

 

Εγω πάντως τη σουταρα.

Ένα 24ωρο άντεξα.

Ας μην το συνεχίσουμε μην βγούμε of topic.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σας βρισκω λίγο υπερβολικούς... Τελειωσα και στα 2 κινητα

Πρωτες ενυπωσεις?Ομορφα...

κανει καποια κολληματα στις μεταβασεις ,σαν να μην δουλευουν καλα τα effect..Μπαταρια τρελη καταναλωση και ζεσταινονται λιγο...

Αλλα....ένα μεγάλο αλλα και οι δυο συσκευες που εχω δεν υποστηριζονται επισημα,αλλα τα εβαλα μονος μου...Μιλαω για τα 1020 και 520...

https://onedrive.live.com/redir?resid=FB48B580FCF9C18A%2181439

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή έχω μπερδευτεί με τις απαντήσεις εδώ μέσα:

 

Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει ότι τα WP10 θα έχουν ελληνική υποστήριξη στο wordflow??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή έχω μπερδευτεί με τις απαντήσεις εδώ μέσα:

 

Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει ότι τα WP10 θα έχουν ελληνική υποστήριξη στο wordflow??

 

Απο οτι ειπαν αρκετοι που τα εβαλαν σε τηλ που υποστηριζονται εχουν ηδη

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σε 2 συσκευές δεν,εχει

 

Το εβαλες σε τηλ που ηταν στην λιστα με τα υποστηριζομενα τηλ η σε αλλο με το κολπο του proxy (απο το xda) ?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως προσθήκη στο ελληνικό λεξικό δεν έχει ε; αλλά όπως είπε κάποιος δεν έχει ούτε το αγγλικό οποτε έχουμε ελπιδες

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Υποστηριζει word flow στα ελληνικα..

Ένα απ τα μεγάλα μείον λύνεται.

Μη ξεχάσουν μόνο τη δυνατότητα που έκοψαν, δηλαδή της προσθήκης νέων λέξεων στο λεξικό

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Υποστηριζει word flow στα ελληνικα..

 

αυτό είναι ευχάριστο. ελπίζω να λειτουργεί τόσο άψογα όσο και στα αγγλικά.

 

μακάρι τώρα κάποια στιγμή να έρθουν και οι google apps (chrome,youtube etc)

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία ενημέρωση της εφαρμογής Windows Insider φαίνεται να μπλοκάρει το πέρασμα της technical preview, μέσω του hack που έχει γίνει γνωστό εδώ και κάποιες μέρες, σε μη υποστηριζόμενες συσκευές.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ένα απ τα μεγάλα μείον λύνεται.

Μη ξεχάσουν μόνο τη δυνατότητα που έκοψαν, δηλαδή της προσθήκης νέων λέξεων στο λεξικό

 

Ουτε στα αγγλικα δεν υπαρχει η προσθηκη στο preview..μακαρι να μην την ξεχασουν στην τελικη εκδοση.

Συμφωνω οτι ειναι (ηταν :)) ενα απο τα μεγαλυτερα μειον η ελλειψη word flow στα ελληνικα, ευτυχως οταν εκανα την μεταβαση στα wp ηταν καλο γενικα το πληκτρολογιο και συνηθισα!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μετά από hard reset. Και και πέρασμα της technical preview δεν κάνει download τα ελληνικά suggestions...ίσως για αυτό δεν,μου δουλεύει..και στο δυο συσκευές...
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Τα έβαλα,σε 1020 και 520 με το mod με κινεζικο proxy

 

Αυτος ειναι μαλλον ο λογος που δεν δουλευει σωστα σε σενα

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία ενημέρωση της εφαρμογής Windows Insider φαίνεται να μπλοκάρει το πέρασμα της technical preview, μέσω του hack που έχει γίνει γνωστό εδώ και κάποιες μέρες, σε μη υποστηριζόμενες συσκευές.

Έτσι είναι

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Πως πέρασες τα 10αρα στο 1020 ;;;

 

Ρωτάω γιατί διάβασα ότι μέχρι στιγμής η beta έκδοση για τα 10αρα δίνεται μόνο με 6 συσκευές

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Πλέον δεν,γίνεται...εκτος,αν,είχες κατεβασει το παλιό insider και δεν,έκανες το update...υπήρξε ένα κενό που αλλαζες τα στοιχεία του κινητού σου και το αναγνωριζε σαν 635 και έτσι έκανες το update κανονικά
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, η εγκατασταση του λογισμικού μπορεί να γίνει μόνο σε κινητά που είχαν 8.1 τη στιγμή που αγοράστηκαν ή καμια σχέση?
Link to comment
Share on other sites

Όχι, ούτως ή άλλως όλα τα WP8 πήραν WP8.1... Προς το παρόν τη Technical Preview είναι διαθέσιμη για τα Lumia 630, Lumia 635, Lumia 636, Lumia 638, Lumia 730 και Lumia 830. Στις επόμενες εκδόσεις θα προστεθούν και άλλες συσκευές...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Όχι, ούτως ή άλλως όλα τα WP8 πήραν WP8.1... Προς το παρόν τη Technical Preview είναι διαθέσιμη για τα Lumia 630, Lumia 635, Lumia 636, Lumia 638, Lumia 730 και Lumia 830. Στις επόμενες εκδόσεις θα προστεθούν και άλλες συσκευές...

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι ότι περιλαμβάνεται το 730 και όχι το 735, αφού έχουν το ίδιο chipset..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν την περασω στο 630 μου θα χαθει η εγγυηση μου? Εχω κατεβασει και το restore tool της Microsoft αν δεν μου κανει το preview. Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν την περασω στο 630 μου θα χαθει η εγγυηση μου? Εχω κατεβασει και το restore tool της Microsoft αν δεν μου κανει το preview. Ευχαριστω!

Εφόσον επαναφέρεις την συσκευή σου στην επίσημη έκδοση του λειτουργικού επανέρχεται και η εγγύησή της. Οπότε δεν θα έχεις κάποιο θέμα.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον επαναφέρεις την συσκευή σου στην επίσημη έκδοση του λειτουργικού επανέρχεται και η εγγύησή της. Οπότε δεν θα έχεις κάποιο θέμα.

 

Αψογα σε ευχαριστω, θα προχωρησω με την Technical Preview, game time :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...