Jump to content

Umi Zero


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συνηθως αγοραζω απο minideal vickmall και Pandawill

 

εκανα παραγγελια απο το comebuy αυτη τη φορα γιατι ελεγε 25 νοεμβρη αποστολη απο κινα και 5 δεκεμβρη αποστολη απο γερμανια με εξτρα κοστος 20€ αλλα σιγουρα δεν περναει τελωνειο.

 

μπαινω σημερα και βλεπω οτι εβαλαν 10december dispatch και αποκλεισμενη η επιλογη για αποστολη απο γερμανια. Μπαινω στο τσατ να δω τι θα μου πουν , μην το παρω του χρονου (κυριολεκτικα) το κινητο και εδω τι μου απαντησαν. Για να δουμε θα το στειλυον στην ωρα τους η θα κανω dispute...

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=53199&stc=1&d=1416993976

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φωτογραφεια που ανεβασε το coolicool στο φεισ πριν λιγη ωρα...καλό σημάδι!!!

https://www.facebook.com/CooliCoolFans/photos/a.420956511251787.116006.319332951414144/995639960450103/?type=1&theater

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια η παραγγελια που εκανα στο coolicool προχωρησε μου εστειλαν tracking number σημερα.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει τσμπλετάκι από Geekbuying μέ Singapore καί τό είχαν χειριστεί τά ΕΛΤΑ χωρίς άλλες περιπέτειες. Αργεί, 15-20 ημέρες κάνει. Προσφέρει φτηνή DHL τό AntElife επίσης, αλλά έτσι τό ρίσκο γιά τελώνη είναι πολύ ορατό.:(

 

Μια απορία. Γιατί 15 ημέρες είναι πολλές;

Link to comment
Share on other sites

αν το φερουμε με ems τι πιθανοτητες εχει για τελωνειο?

το λεω γιατι θελω απο το merimobiles ενα lg g2 και το στελνει μονο με ems

 

Είσαι offtopic φίλε μου.

ΕΔΩ θα λυθούν όλες οι απορίες σου :)

Π.Α.Ο.Κ. 1926
Link to comment
Share on other sites

Είσαι offtopic φίλε μου.

ΕΔΩ θα λυθούν όλες οι απορίες σου :)

 

Ακριβώς. Μείνετε στο θέμα παρακαλώ!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ λιγότερες από Fedex UPS DHL. Τό EMS τό χειρίζονται τά ΕΛΤΑ. Πολλά δέματα κάτω έως 300 δολαρίων τά περνάνε αέρα.

Όταν σταματήσει κάτι, δέν υπάρχει ταρίφα εκτελωνιστή, αποθήκη, καί κόμιστρο πού βάζουν τά λαμόγια ιδωτικά κούριερ.

Από Αμερική σταματάνε αρκετά EMS (= USPS EXPRESS), από Κίνα λιγότερα. Βάζουν δασμό κατηγορίας + ΦΠΑ σέ σύνολο αξίας αντικειμένου, μεταφορικών, ασφάλιστρων + 14 Ευρώ έξοδα διαδικασίας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω λαβει κανένα μήνυμα ακόμα απο το antelife... Αν δεν το στείλουν μέσα στις επόμενες 3-4 μέρες, βλέπω να το παίρνουμε δωράκι για τα χριστούγεννα 2015...
Link to comment
Share on other sites

 

φρεσκο review με pre poduction model/firmware.

 

το review στο myphone αφορουσε στην τελευταια εκδοση που θα φτασει και σε εμας, στο gizchina νομιζω οχι.

Link to comment
Share on other sites

φρεσκο review με pre poduction model/firmware.

 

το review στο myphone αφορουσε στην τελευταια εκδοση που θα φτασει και σε εμας, στο gizchina νομιζω οχι.

Πολυ σωστος αλλα ενα review δεν επικεντρώνεται μόνο στο firmware...αναλύει το πακέτο,την απόδοση μπαταρίας και οθόνης,επιδώσεις και σχεδίαση και νομίζω οτι αυτο το review είναι πολύ καλό...

Link to comment
Share on other sites

με τα ακουστικα θα εχουμε θέμα?

απο πλαισιο ή άλλο μαγαζί εδω θα είμαστε ο.κ?

 

Με ακουστικα δεν πρόκειται να έχεις κανένα πρόβλημα...αρκει να εχουν το κλασικό βύσμα 3.5mm jack..και τέτοια μπορείς να βρείς με 3 ευρό απο κινέζο στο δρόμο μέχρι 100+ ευρώ σε επώνυμα μαγαζιά...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα ειδα εφτασε στο αεροδρομιο το UMI Zero που κερδισα στον διαγωνισμο του Antelife...! :)

Mαλλον θα μαι ο πρωτος που θα το χει στα χερια του μετα τα παιδια του φορουμ,για να δουμε τι θα δουμε..! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα ειδα εφτασε στο αεροδρομιο το UMI Zero που κερδισα στον διαγωνισμο του Antelife...! :)

Mαλλον θα μαι ο πρωτος που θα το χει στα χερια του μετα τα παιδια του φορουμ,για να δουμε τι θα δουμε..! :D:D:D

 

 

Αντε καλοscrollaristo (χεχε) σου ευχομαι φιλε. Μην ξεχασεις να μας πεις εντυπωσεις μετα που θα το χαρεις

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα από to2c.com! Για να δούμε τι λαχείο τραβήξαμε...

Αντε με το καλο να σου ερθει!Εχεις μιλησει μαζι τους για το ποτε θα σου το στειλουν?

Και γνωριζει κανεις αν υποστηριζει USB on the go (OTG)??

Link to comment
Share on other sites

Σέ δύο ημέρες ή αποστολή (29/11) μού είπαν σέ live chat τά μυρμήγκια. Είχα πληρώσει Antelife στίς 24 τού μήνα. Μού δείξανε καί τό συγκεκριμένο μου αλλά καί κάτι μεγάλες κούτες Zero πάνω σέ παλέτα. Μουτζούρωσα τά S/N numbers καί νάτο. Γιά ενημέρωση όσων κλείσαν από τό ίδιο μαγαζί. :dance:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα ειδα εφτασε στο αεροδρομιο το UMI Zero που κερδισα στον διαγωνισμο του Antelife...! :)

Mαλλον θα μαι ο πρωτος που θα το χει στα χερια του μετα τα παιδια του φορουμ,για να δουμε τι θα δουμε..! :D:D:D

 

Καλοριζικο φιλε με το καλο να το παραλαβεις να μας πεις εντυπωσεις!!!Ποτε πιστευεις θα το εχεις στα χερια σου?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

φρεσκο review με pre poduction model/firmware.

 

το review στο myphone αφορουσε στην τελευταια εκδοση που θα φτασει και σε εμας, στο gizchina νομιζω οχι.

 

Οχι φίλε μου.

Ολες οι συσκευές , που έχουν ανέβει σε reviews μέχρι αυτή τη στιγμή , είναι πρό-παραγωγής.

Τελευταία στιγμή τους έστειλαν ένα βελτιωμένο firmware ... και τίποτε άλλο.

-------------------

ZTE Blade Vec 4g

-------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...