Jump to content

Umi Zero


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φαινεται πολυ καλο στο review ειναι προπαραγωγης ομως ακομα
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ενδιαφέρον κινητό και εγώ ψήνομαι να το πάρω.

 

το εκπτωτικό κουπόνι που έδωσε το coolicool σε όσους δεν "κέρδισαν" την λοταρία με τιμή στα 150 είναι για τα πανηγύρια...

και καλά 30 δολάρια κάτω αλλά η τιμή προ κουπονιού είναι 30 δολάρια πάνω από την τιμή που το πουλάνε όλοι οι άλλοι...

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε αν θα κανουν τιποτα με την rom ?

 

καπου βρηκα ενα link με νεοτερη ρομ Y800_UMI_20141101_2258_OTA FW την κατεβασα καλου κακου.

Αλλα αφου καλα-καλα δεν το χουμε πιασει στα χερια μας.

Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

το εκπτωτικό κουπόνι που έδωσε το coolicool σε όσους δεν "κέρδισαν" την λοταρία με τιμή στα 150 είναι για τα πανηγύρια...

και καλά 30 δολάρια κάτω αλλά η τιμή προ κουπονιού είναι 30 δολάρια πάνω από την τιμή που το πουλάνε όλοι οι άλλοι...

 

Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος ως προς την τιμή που το δίνουν άλλοι; Γιατί στο antelife πχ το δίνει $200 χωρίς κουπόνι δηλαδή κάπου 160 ευρώ. συμφωνώ οτι το κουπόνι δεν είναι ότι καλύτερο αλλά το παίρνεις 153 (176-23) δηλαδή γλιτώνεις και αυτά τα 6-7 ευρώ. αν το βρίσκεις πιο φθηνά θα ήθελα να το μάθω

Edited by aggelos74

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Όπως αναφέρει και το gizchina.com σήμερα η τιμη επεσε στα 199 usd απο την ίδια την εταιρεία. Αρα θ ακολουθησουν κι άλλα κατάστηματα στην ίδια τιμη!
Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παιδια ποτε κυκλοφορει 20 ή 25 νοεμβρη?Το coolicool μου λεει θα μου το στειλει 25 Νοεμβρη.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα και εγω την παραγγελια στα 145.99$ μιας και ημουν μεσα στους 100 τυχερους :up::up::up: ..εχω το κουπονι των 30$ περίσσιο οποιος ενδιαφερεται να το αγορασει απο coolicool ας μου στειλει π.μ να του δοσω τον κωδικο να το παρει στα 195.99$.

 

το κουπονι δοθηκε στο μελος @taliban μιας και εστειλε πρωτος π.μ.

Edited by Pavletos
Link to comment
Share on other sites

έφυγε και από μένα τελικά η παραγγελία στα 196 δολάρια μέσω του κουπονιού του pavletos.....άντε να δούμε τι θα δούμε...........

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κι εγω ενα κουπονακι 30- απο coolicool μιας και το πηρα στην καλυτερη τιμη οποιος θελει ασ μου στειλει πμ
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Όταν τσιμπήσαμε το κουπόνι έγραφε αυτό: This coupon is valid from 10.20.2014 to 01.31.2015 and cannot be returned.

Τώρα μας το αλλάζουν και λένε μέχρι 19.11.2014 οτι ισχύει! Εγώ είχα σκοπό να το παραγγείλω γύρω στα Χριστούγεννα που θα έχω τα λεφτά! Μου φαίνεται θα τους κάνω μανούρα! τα άλλα καταστήματα ήδη το έχουν 199$ και οι έξυπνοι του coolicool 225$

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το antelife που το έχει 199 δεν είναι με δωρεάν μεταφορικά οπότε έρχεται στα 225 αν δεν κάνω λάθος. Και εγώ έλεγα να το παραγγείλω αργότερα αλλά μας το γύρισαν. Τώρα ακόμα δεν ξέρω αν θα προχωρήσω τελικά. Άλλες 2 μέρες περιθώριο

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

η τιμη του antelife ειναι οντως χωρις μεταφορικα.Αν θελει κανεις το κουπονι μου απο coolicool περιμενω pm γιατι θα παει χαμενο το εχω ειδη αγορασει.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

To κουπονι δωθηκε στον φιλο Tomygr με το καλο να παραλαβουμε.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

 

με 27-12 ημ αποστολής.......

το paypal γιατί άραγε δεν μου έχει στείλει επιβεβαιωση για την αγορά μέσω του coolicool ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εμενα το paypal λεει completed.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

με 27-12 ημ αποστολής.......

το paypal γιατί άραγε δεν μου έχει στείλει επιβεβαιωση για την αγορά μέσω του coolicool ?

 

Στο account σου στο coolicool σε βγάζει οτι το εχεις πληρώσει;;;είχε συμβεί και σε μένα πριν κάνα 2 μηνο αυτό..έβγαζε στο πεδιο order οτι έχει γίνει πληρωμή αλλά δεν ήρθε επιβεβαίωση απο paypal...βέβαια δεν υπήρξε κανένα προβλημα με την παραγγελία...

Link to comment
Share on other sites

Στο account σου στο coolicool σε βγάζει οτι το εχεις πληρώσει;;;είχε συμβεί και σε μένα πριν κάνα 2 μηνο αυτό..έβγαζε στο πεδιο order οτι έχει γίνει πληρωμή αλλά δεν ήρθε επιβεβαίωση απο paypal...βέβαια δεν υπήρξε κανένα προβλημα με την παραγγελία...

 

στο status του coolicool μου αναφέρει Confirmed,Unpaid,Unshipped

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Έχω να πω ότι στο tinydeals.com το δίνουν στα 219$ και επίσης αγοράζεις αν θες και με 1$ κουπόνι έκπτωσης 70$(Σύνολο 149$). Αξίζει?? Και γενικότερα σαν κινητό και ειδικότερα σε αυτά τα λεφτά!?

Σαν site τι λέει το tinydeals.com?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Έχω να πω ότι στο tinydeals.com το δίνουν στα 219$ και επίσης αγοράζεις αν θες και με 1$ κουπόνι έκπτωσης 70$(Σύνολο 149$). Αξίζει?? Και γενικότερα σαν κινητό και ειδικότερα σε αυτά τα λεφτά!?

Σαν site τι λέει το tinydeals.com?

 

Το κουπονι δεν ισχυει..απο οσο θυμαμαι ειχε βγει οταν το κινητο ειχε 299,οποτε το κινητο πηγαινε στα 229..

Link to comment
Share on other sites

Το κουπονι δεν ισχυει..απο οσο θυμαμαι ειχε βγει οταν το κινητο ειχε 299,οποτε το κινητο πηγαινε στα 229..

 

Έχεις δίκιο, τώρα το παρατήρησα!!

Μα καλά τι βλέπω? Δεν έχει 3G?Η βλέπω λάθος?

http://www.devicespecifications.com/en/model/d9822fb5

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...