Jump to content

Umi Zero


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια 146 χιλιοστα μηκος λενε τα επισημα χαρακτηριστικα το 137 το οποιο μας λεγαν στην αρχη ειναι μουφα..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το idol x το έχει φίλη και είναι 5 ιντσών. Παρατηρώντας το υποθέτω πως "γίνεται" (που είπα,εννοώντας πως υπάρχει το περιθώριο) να κόψουν κι'άλλο ύψος από πάνω κι από κάτω με μια 5αρα οθόνη και να είναι λειτουργικό.

 

Και εγω πιστευω πως γινεται αλλα δυστυχώς οι μεγαλοι του χωρου ασχολούνται συνεχως μονο με το παχος της συσκευής που ειναι το λιγοτερο ζητούμενο παρα να μαζέψουνε το ύψος και το πλάτος.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι πραγματικα πολυ καλο και ομορφο.

Εδω θα δειτε και το μηκος του που τοσο πολυ σας ενδιαφερει.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε σχεση με το doogee turbo2 DG900, ποιο ειναι καλυτερο; Το θελω για την κοπελα μου.

 

μου φαινεται το Umi να εχει καλυτερη οθονη και χρωματα,φυσικα δεν εχουμε πολλες αναφορες σε αυτα τα δυο κινητα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Προσφορα για λιγα κομματια (καμια 50αρια) και δεν ξερω για ποσο στα 199$ στο αξιοπιστο (για εμενα μετα 10 παραγγελιες,που ολες ηταν προσφορες του τυπου μειον 40-50%,απο 70 εως 140$) αλλα αργο antelife.Για καποιους αλλους αναξιοπιστο.Με ημερομηνια κυκλοφοριας 20/11.

http://www.antelife.com/umi-zero.html

 

Δεν το προτεινω οταν υπαρχουν τα Coolpad F2,Xiaomi Note και πολλα αλλα μοντελα απο κολοσσους στα ιδια λεφτα,απλα το βαζω για οσους ενδιαφερονται.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Προσφορα για λιγα κομματια (καμια 50αρια) και δεν ξερω για ποσο στα 199$ στο αξιοπιστο (για εμενα μετα 10 παραγγελιες,που ολες ηταν προσφορες του τυπου μειον 40-50%,απο 70 εως 140$) αλλα αργο antelife.Για καποιους αλλους αναξιοπιστο.Με ημερομηνια κυκλοφοριας 20/11.

http://www.antelife.com/umi-zero.html

 

Δεν το προτεινω οταν υπαρχουν τα Coolpad F2,Xiaomi Note και πολλα αλλα μοντελα απο κολοσσους στα ιδια λεφτα,απλα το βαζω για οσους ενδιαφερονται.

 

για το θέμα του antelife έχεις δίκιο, ΄΄τα ζώα μου αργά΄΄, αλλά σε σχέση με f2 που είναι 5,5 ιντσες όπως και το note και με χειρότερες οθόνες , σε αυτή την τιμή είναι πάρα πολύ καλή πρόταση πιστεύω

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι πολυ καλη η προσφορα του AntElife στα 199$.Για μενα ειναι αξιοπιστο βεβαια σαν μαγαζι.

Το τηλεφωνο για μενα σ αυτη την τιμη δεν εχει ανταγωνιστη σε θεμα ποιοτητας και χαρακτηριστικων.Ο τολμων νικα λοιπον....! ;)

Link to comment
Share on other sites

Προσφορα για λιγα κομματια (καμια 50αρια) και δεν ξερω για ποσο στα 199$ στο αξιοπιστο (για εμενα μετα 10 παραγγελιες,που ολες ηταν προσφορες του τυπου μειον 40-50%,απο 70 εως 140$) αλλα αργο antelife.Για καποιους αλλους αναξιοπιστο.Με ημερομηνια κυκλοφοριας 20/11.

http://www.antelife.com/umi-zero.html

 

Δεν το προτεινω οταν υπαρχουν τα Coolpad F2,Xiaomi Note και πολλα αλλα μοντελα απο κολοσσους στα ιδια λεφτα,απλα το βαζω για οσους ενδιαφερονται.

 

Το κινητο πολλοι αλλοι το εχουν 300$.

Αρη το συγκρίσεις με το f2 και το Note λογο ονόματος; γιατι σαν ποιιοτητα κατασκευης και χαρακτηριστικών ειναι κλάσεις ανώτερο.

Edited by chalk
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο πολλοι αλλοι το εχουν 300$.

Αρη το συγκρίσεις με το f2 και το Note λογο ονόματος; γιατι σαν ποιιοτητα κατασκευης και χαρακτηριστικών ειναι κλάσεις ανώτερο.

 

Στα χαρακτηριστικα θα συμφωνησω,αλλα θα διαφωνησω στο θεμα ποιοτητας ξεροντας οτι η UMI ειναι μικρομεσαια εταιρεια και τα μεχρι τωρα μοντελα της ειναι ετσι και ετσι.

Μακαρι να βγει εξαιρετικο μοντελο και να το χαρουν οι κατοχοι του.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Τα υλικα που εχει για την κατασκευη του ειναι πολυ ανωτερα των.αλλων

Δεν ειμαι κατωχος coolpad αλλα πριν βγαλει το f1 ενα δυπιρινο κινητο στα 160$ και σαπισεσ στις πωλησεις απολυτος φυσιολογικο δλδ θα την ηξερες; και τι ποιοτητα κατασκευης εχει σε σχεση με αλλα; δεν μιλαω για Xiaomi που ειναι οντως γνωστη και αξιοπιστη.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνα μήνα το coolicool είχε βγάλει κουπονι 30$ να το αγορασεις 3$ και έλεγε οι πρωτοι εκατό που θα παρο την προσφορά αυτή θα έχουν επιπλεον έκπτωση 50%,ε και λέω δεν βαριέσαι ας το τσιμπησω.Ε σήμερα έβγαλε τους 100 τυχερους και ναι είμαι μέσα σε αυτους

:dance::dance::up::up::dance:

Θα μου βγει δλδ 120$ μονο... :X :X

Link to comment
Share on other sites

κοιταξα κι εγω και ειναι μεσα το mail μου στους 100 πρωτους αλλα δεν με ειδοποιησε κανεις απο το coolicool.Σε αυτην την τιμη παντως δεν πιστευω οτι παιζει καλυτερο.μιλαμε για 2λιτρο τουρμπο χαχαχαχαχαχ....
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

κοιταξα κι εγω και ειναι μεσα το mail μου στους 100 πρωτους αλλα δεν με ειδοποιησε κανεις απο το coolicool.Σε αυτην την τιμη παντως δεν πιστευω οτι παιζει καλυτερο.μιλαμε για 2λιτρο τουρμπο χαχαχαχαχαχ....

 

Σε αυτήν την τιμή που θα το τσιμπήσουμε εμείς πιστεύω για πολύ καιρό δεν θα παίζει κάτι καλύτερο...

Link to comment
Share on other sites

doogee dg900 or umi zero. ιδου η απορια
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Ίδια η απορία και για μένα....Αλλά να σου πω κάτι....αν δεν τα έχει πάρει κάποιος να εξετάσουμε συγκρίσεις κλπ με την απορία θα μείνουμε

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ίδια η απορία και για μένα....Αλλά να σου πω κάτι....αν δεν τα έχει πάρει κάποιος να εξετάσουμε συγκρίσεις κλπ με την απορία θα μείνουμε

 

Μια πρωτη αν και πρεπει να το εχεις δει

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Καλά θα κάνετε παιδιά και θα το πάρετε σε αυτή τη τιμή δεν υπάρχει καλύτερο. Εδώ και εγώ που απλά έχω το κουπόνι το σκέφτομαι πολύ σοβαρά στα 150.

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά που είναι στους 100 πρωτους και πήραν την έκπτωση.

Να σας ρωτησω κάτι;

Όταν πηρατε το κουπόνι έπρεπε να κάνετε ταυτόχρονα και την παραγγελία ή θα την κάνετε τώρα;

Link to comment
Share on other sites

εγω μολις εκανα την παραγγελια 145,99 δολλαρια μια χαρα.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...