Jump to content

Umi Zero


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν μας ελεγε και ο geoland απο που το βρηκε καλα θα ηταν,παντως εχω ενδιασμο με αυτους που δεν δουλευει το paypal....επισης ειναι σαιτ με 296 μερες λειτουργιας και βλεπω απειροελαχιστα reviews Edited by olympiakos
προσθεση
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω παραγγείλει από 26 Νοέμβρη από to2c.com. Μου είπαν θα μου το στείλουν την εβδομάδα που έρχεται που θα πάρουν κομμάτια γιατί τώρα δεν έχουν! Ελπίζω να μην κινδυνεύω έτσι όπως μπλέξαμε....
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! ειμαι καινουργιος εδω... εγω το ειχα παραγγειλει απο εδω http://www.aliexpress.com/item/Original-UMI-Zero-Cell-Phones-MTK6592T-Octa-Core-Android-4-4-Smartphone-5-0-1920x1080P-FHD/32214725103.html και την πεμπτη μου εστειλαν το Tracking number!!! ειχα επιλεξει dhl θα εχω θεμα? :(
Link to comment
Share on other sites

Chen said:

Hello,welcome to Mionbuy.com,anything i can help you!

Chen said: (11:07:58)

hello

You said: (11:08:05)

Hi

You said: (11:08:31)

can you tell me when my shippment will be sent?

Chen said: (11:08:44)

tell me your order number please

You said: (11:09:11)

order number 1380

You said: (11:09:35)

umi zero smartphone

Chen said: (11:10:02)

your package already send on 29/11/2014,the tracking information already shows the tracking information now

You said: (11:10:42)

singapore post says its only information,no actual package sent

Chen said: (11:11:02)

yes,it will update the information in 2 working days,it is their process

Chen said: (11:11:18)

in 3 ro 4 days,it will leave singapore to your country

You said: (11:11:56)

ok, can you tell an estimate for delivery to me based on your experience?

Chen said: (11:12:08)

12 to 15 days can arrive your there

Chen said: (11:12:13)

15 days arround

Chen said: (11:12:40)

when leave the singapore,it is very fast ot your country,just maybe have some delay in your custom

You said: (11:13:29)

do you enclose real value receipt outside the package?

Chen said: (11:13:50)

we send the package as gift and low the declare price

You said: (11:14:13)

aaaahhh ok thank you very much for your time

Chen said: (11:14:18)

you are welcome

Send

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει καμιά προσφορά για το τηλέφωνο;;

αν φεύγει και από Ευρώπη θα το προτιμούσα

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! ειμαι καινουργιος εδω... εγω το ειχα παραγγειλει απο εδω http://www.aliexpress.com/item/Original-UMI-Zero-Cell-Phones-MTK6592T-Octa-Core-Android-4-4-Smartphone-5-0-1920x1080P-FHD/32214725103.html και την πεμπτη μου εστειλαν το Tracking number!!! ειχα επιλεξει dhl θα εχω θεμα? :(

 

Ναι θα εχεις κερατιατικα + 23% ΦΠΑ + 2,5% Δασμούς επισης η dhl χρεωνει +80 τον εκτελωνισμο ( εξοδα εκτελωνισμου )!!!!

Οπλισου με θαρος και υπομονη και κανε μονος σου την διαδικασια να γλιτώσεις το 80αρι του εκτελωνιστη τους.

Διαβασε προσεκτικα τι λεει εδω Διαδικασία εκτελωνισμού από "Ελευθέριος Βενιζέλος"

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα εχεις κερατιατικα + 23% ΦΠΑ + 2,5% Δασμούς επισης η dhl χρεωνει +80 τον εκτελωνισμο ( εξοδα εκτελωνισμου )!!!!

Οπλισου με θαρος και υπομονη και κανε μονος σου την διαδικασια να γλιτώσεις το 80αρι του εκτελωνιστη τους.

Διαβασε προσεκτικα τι λεει εδω Διαδικασία εκτελωνισμού από "Ελευθέριος Βενιζέλος"

 

οχ ναι? :( ποπο:( κοιτα αποτι κοιταω τωρα με τον tracking number που μου εδωσε αυτος το πακετο το παρεδωσε σε καποια 4px μεταφορικη! (φυσικα ειναι ακομα στη κινα) γεινετε να την γλιτωσω?

Link to comment
Share on other sites

οχ ναι? :( ποπο:( κοιτα αποτι κοιταω τωρα με τον tracking number που μου εδωσε αυτος το πακετο το παρεδωσε σε καποια 4px μεταφορικη! (φυσικα ειναι ακομα στη κινα) γεινετε να την γλιτωσω?

 

Απαξ και εφυγε απο τον πωλητη ............ την πατησες

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο ειναι απο αλουμινιο η σιδερο?

γνωριζει καποιος?

 

http://www.myphone.gr/d/umi/zero.412/hands-on/

 

....Στιβαρό όσο δεν παίρνει, το εν μέρει γυάλινο και εν μέρει μεταλλικό Zero κάνει την διαφορά και καλύπτει με το παραπάνω τον απαιτητικό χρήστη....

 

http://en.data.coolicool.com/changtu/UMI%20ZERO/1_03.jpg

Edited by villasg

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

παντος οταν μπαινω στη σελιδα της DHL κ βαζω τον T.NUMBER μου λεει οτι δεν υπαρχει αυτος ο αριθμος!
Link to comment
Share on other sites

παντος οταν μπαινω στη σελιδα της DHL κ βαζω τον T.NUMBER μου λεει οτι δεν υπαρχει αυτος ο αριθμος!

 

τι μορφης ειναι το Tracking .

Το ειδες στο 17track.net ?

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

τι μορφης ειναι το Tracking .

Το ειδες στο 17track.net ?

 

οχι το ειδα εδω http://trackitonline.ru/ και ειναι ολο νουμερα χωρις λατνικα γραμματα.... πχ 77775674157612600564 καπως ετσι ειναι!

Link to comment
Share on other sites

οχι το ειδα εδω http://trackitonline.ru/ και ειναι ολο νουμερα χωρις λατνικα γραμματα.... πχ 77775674157612600564 καπως ετσι ειναι!

 

Ο Αριθμός παραγγελίας πρέπει να είναι αυτός ;)

Το track number έχει και γράμματα

Link to comment
Share on other sites

Αριθμός παραγγελίας είναι αυτός ;)

 

 

4PX Worldwide Express: (.................................................)

Track at official postal site

Date Zipcode Location Event Weight Additional

27.11.2014 20:41 Lan Guang,shenzhen,china The shipment arrived at operation center

27.11.2014 21:58 -

28.11.2014 04:30 Shenzhen,china Operation completed

28.11.2014 09:14 Shenzhen,china Operation completed

 

αυτο μου εμφανιζει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, δεν θα πω από που αν δεν το επιβεβαιώσω 100% αύριο που θα βάλω παραγγελία σε περίπτωση που δεν μου το στείλουν από το κουλικουλ μέχρι αύριο, επίσης φίλε που το παράγγειλες από το αλιεξπρες στείλε στον πωλητή σε περίπτωση που δεν το έχουν πάρει από την αποθήκη( H DHL) να ακυρώσει και να στο στείλει με ΕΜS ή CHINA POST, HONG KONG POST KLP KΛΠ... Aν κανείς πάρει αποστολή από το κουλικουλ ας ενημερώσει... :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, δεν θα πω από που αν δεν το επιβεβαιώσω 100% αύριο που θα βάλω παραγγελία σε περίπτωση που δεν μου το στείλουν από το κουλικουλ μέχρι αύριο, επίσης φίλε που το παράγγειλες από το αλιεξπρες στείλε στον πωλητή σε περίπτωση που δεν το έχουν πάρει από την αποθήκη( H DHL) να ακυρώσει και να στο στείλει με ΕΜS ή CHINA POST, HONG KONG POST KLP KΛΠ... Aν κανείς πάρει αποστολή από το κουλικουλ ας ενημερώσει... :)

 

Πες μας για να ξερουμε και εμεις! Εγω μεσα απο τα μηνυματα που εχω στειλει ΜΟΝΟ στο GeekBuying μου απαντησαν πως εχουν στοκ. Επισης στο http://special.focalprice.com βλεπω πως εχουν 45 κομματια.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και απο εμενα εχω παραγγειλει απο coolicool απο τις 19/11 στις 26/11 που μιλισα μαζι τους μου ειπαν οτι σε 2-3 μερες θα μου το στειλουν σημερα που ξαναμιλισα μαζι τους που δωσανε την ιδια ακριβως απαντηση ωραιοι επαγγελματιες οι τυποι για γελια ειναι
Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει από 26 Νοέμβρη από to2c.com. Μου είπαν θα μου το στείλουν την εβδομάδα που έρχεται που θα πάρουν κομμάτια γιατί τώρα δεν έχουν! Ελπίζω να μην κινδυνεύω έτσι όπως μπλέξαμε....

 

Εμενα παντως δες τι μου απαντησανε...δες συνημμενο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...