Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρέπει πρώτα να κάνεις κλήση και έπειτα θα σου εμφανιστεί η επιλογή για εναλλαγή της κλήσης σε βίντεοκλήση.

 

Παιδιά άσχετο αλλά μόλις δοκίμασα σε viber και δε μου βγάζει επιλογή βιντεοκλησης.. Το κάνει και σε εσάς? Με iPhone δεν είχα θέμα..

Τελικά έφταιγε το viber., έκανα εκκαθάριση δεδομένων και όλα καλά

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως καποιος αγαπητος φιλος χρησιμοποιει σαν browser τον chrome?

Οταν χρησιμοποιω τον Chrome στο ΝΟΤΕ4 μου βγαζει εικονιδιο στο πανω μερος του τηλεφωνου ''Συγχρονισμος:Απαιτειται κωδικος προσβασης''και οταν το ανοιγεις λεει συνδεθειτε με λογαριασμο σας Google.

Προφανως ζηταει των κωδικο του mail τον βαζω και λεει εσφαλμενος κωδικος.

Εχει καποιος την ιδια εμπειρια να μου πει τι να κανω ειτε να μην βγαινει ειτε να συνδεθει και να συγχρονιστει?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως καποιος αγαπητος φιλος χρησιμοποιει σαν browser τον chrome?

Οταν χρησιμοποιω τον Chrome στο ΝΟΤΕ4 μου βγαζει εικονιδιο στο πανω μερος του τηλεφωνου ''Συγχρονισμος:Απαιτειται κωδικος προσβασης''και οταν το ανοιγεις λεει συνδεθειτε με λογαριασμο σας Google.

Προφανως ζηταει των κωδικο του mail τον βαζω και λεει εσφαλμενος κωδικος.

Εχει καποιος την ιδια εμπειρια να μου πει τι να κανω ειτε να μην βγαινει ειτε να συνδεθει και να συγχρονιστει?

 

Το ίδιο κάνει και σε εμενα. Σταμάτησα να το χρησιμοποιώ και ηρέμησα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κάνει και σε εμενα. Σταμάτησα να το χρησιμοποιώ και ηρέμησα :lol:

 

Ναι τι να κανω για να μην το βγαζει που να παω νατο απενεργοποιησω?

Link to comment
Share on other sites

Ναι τι να κανω για να μην το βγαζει που να παω νατο απενεργοποιησω?

 

Εγώ δεν έκανα κάτι, δεν τον ανοίγω απλά! μόλις τώρα είδα βγήκε αναβάθμιση στο F για κυπρο και ρουμανια, να δούμε πότε θα έρθει και για cosmote

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σκέφτομαι να ξαναπαρω το note αλλά αυτή την φορά με τον snapdragon,ζεστενεται ;αρκετά ή είναι στα επίπεδα του exynos??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σκέφτομαι να ξαναπαρω το note αλλά αυτή την φορά με τον snapdragon,ζεστενεται ;αρκετά ή είναι στα επίπεδα του exynos??

 

Στα ίδια επίπεδα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σκέφτομαι να ξαναπαρω το note αλλά αυτή την φορά με τον snapdragon,ζεστενεται ;αρκετά ή είναι στα επίπεδα του exynos??

 

ειχες το c;;γιατι το αλλαξες;;

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

ειχες το c;;γιατι το αλλαξες;;

Γενικά κάνω πολλές αλλαγές με τις συσκευές μου, δεν είχα κάποιο πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το ακουστικό μου κάνει διάφορα και πιστεύω πως είναι θέμα software μπορώ να περάσω με Odin lollipop χωρίς να γράψει ο Knox? Έχω αυστριακό και βλέπω να αργεί η επίσημη αναβάθμιση Edited by dchris79

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Για βίντεο δεν θυμάμαι αλλά για φωτος υπήρχαν. . Προσπάθησε να αλλάξεις wallpaper να δεις τι σου βγάζει. ..αν και νομίζω τις βρίσκεις στην συλλογη
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι!!!

Επειδή αυτό με τα official φλασαρίσματα δεν το πολυ κατέχω, υπάρχει διαφορά στο σήμα από την μια official rom στην άλλη?

Εγώ αγόρασα το δικό μου Ν4 από κατάστημα στην Ελλάδα. Το CSC Country από το Phone INFO λέει Switzerland. Αλλά εγώ μένω Κύπρο (με παροχέα την CYTA)!

Τώρα βλέπω ότι έχει βγει και έκδοση 5.0.1 για την Κύπρο. Εγώ είχα σκοπό να φλασάρω σήμερα την Ολλανδική (F). Αλλά τώρα που βγήκε η Κυπριακή, πιστεύετε ότι είναι καλύτερο να την φλασάρω αυτή ή δεν παίζει και πολύ ρόλο?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Κάτοχος κι εγώ από σήμερα του Note.

Έχει καταφέρει κανείς να λειτουργήσει το smart control με Nova δέκτη 831? Βάζω PACE σαν μάρκα στο app αλλά δεν μπορώ να το δουλέψω. Τηλεόραση, ενισχυτή που είναι pioneer μου τα βρήκα μια χαρά.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Κάτοχος κι εγώ από σήμερα του Note.

Έχει καταφέρει κανείς να λειτουργήσει το smart control με Nova δέκτη 831? Βάζω PACE σαν μάρκα στο app αλλά δεν μπορώ να το δουλέψω. Τηλεόραση, ενισχυτή που είναι pioneer μου τα βρήκα μια χαρά.

 

Ευχαριστώ.

Δεν υπάρχει ο αποκωδικοποιητης του νοβα στο smartcontrol.

Εχθες μάλιστα έστειλα στην Support team το όνομα του αποκωδ. με τον serial number και μου απάντησαν μέσα σε 20 λεπτά ότι δυστυχώς προς το παρόν δεν το έχουν μέσα στις συσκευές και ότι μπορεί να το προσθέσουν κάποια στιγμή. ...αυτό που θα σου έλεγα να κάνεις είναι να στείλεις και εσύ στην ομάδα υποστήριξης ώστε αν αρχίσουμε να στέλνουμε πολλοί για τον pace και ίσως τον βάλουν πιο γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

Ξενέρωμα. Ειχα μάθει με το lg που δούλευαν όλα. Άσε που είναι απαράδεκτη γενικά η εφαρμογή.

Υπάρχει κάποια εναλλακτική, έστω και επί πληρωμή;

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να περάσω την Κυπριακή 5.0.1 αλλά έτσι προς το τέλος μου έβγαζε αυτό: volume size is too big και σταματούσε.

Τελικά κατέβασα την Ολλανδική, πέρασε μια χαρά, τώρα αναμένω να δω πως θα πάει.

Εντωμεταξύ την πέρασα απευθείας πάνω από την 4.4.4. Νομίζετε θα υπάρχει πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επισημα η αναβαθμιση σε λολιποπ απ την samsung δεν εχει δοθει ακομη στο note?

 

Μπορείς να ενημερωθείς από εδώ σε ποιες χώρες έχει δοθεί η αναβάθμιση .

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμενα παντως που ειναι γερμανικη η συσκευη δεν βγαζει καποια αναβαθμιση,περιεργο..

 

Μπορείς να ενημερωθείς από εδώ σε ποιες χώρες έχει δοθεί η αναβάθμιση .

 

Απ οτι ειδα στο σαιτ της sammobile εχει ανακοινωθει η αναβαθμιση στο γερμανικο μοντελο κ την εχει κ να την κατεβασω.

Δηλαδη μεσω kies ή ΟΤΑ δεν εχει δοθει?

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Ξενέρωμα. Ειχα μάθει με το lg που δούλευαν όλα. Άσε που είναι απαράδεκτη γενικά η εφαρμογή.

Υπάρχει κάποια εναλλακτική, έστω και επί πληρωμή;

Δες αυτό. Από ότι μου είπαν σε άλλο τοπικ δουλεύει το νοβα.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moletag.galaxy.s4.remote

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμενα παντως που ειναι γερμανικη η συσκευη δεν βγαζει καποια αναβαθμιση,περιεργο..

 

Μπορείς να ενημερωθείς από εδώ σε ποιες χώρες έχει δοθεί η αναβάθμιση .

 

Απ οτι ειδα στο σαιτ της sammobile εχει ανακοινωθει η αναβαθμιση στο γερμανικο μοντελο κ την εχει κ να την κατεβασω.

Δηλαδη μεσω kies ή ΟΤΑ δεν εχει δοθει?

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

 

κανε μια χειροκινητη αναζητηση μονος σου μηπως στην βγαλει!

Link to comment
Share on other sites

Χτές είχα το 2ο κρασάρισμα της εφαρμογής της κάμερας μέσα σε μια εβδομάδα χρήσης ( Ολλανδική Lollipop)....και δυστυχώς απαιτείται reset για να ξαναλειτουργήσει η εφαρμογή. Με την γερμανική δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα.

 

Έβαλε κανείς την Κυπριακή; έχει κανονικά silent mode;

Link to comment
Share on other sites

Χτές είχα το 2ο κρασάρισμα της εφαρμογής της κάμερας μέσα σε μια εβδομάδα χρήσης ( Ολλανδική Lollipop)....και δυστυχώς απαιτείται reset για να ξαναλειτουργήσει η εφαρμογή. Με την γερμανική δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα.

 

Έβαλε κανείς την Κυπριακή; έχει κανονικά silent mode;

Επειδή μου το έκανε και εμένα...μήπως έχεις βάλει ως χώρο αποθήκευσης την κάρτα μνήμης?μόλις την αφαίρεσα δούλεψε κανονικά και δεν μου το έκανε ξανά!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...