Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν το ήξερα εγώ ούτε το είχα ψάξει...το πήρα το μεσημέρι πίσω και το πηγα smartec τελικά και μου λέει κόλλησε το λογισμικό...μ είπε αυριο λογικά μετα τις 10 θα είναι έτοιμο..ελπίζω δλδ...αλλα και παλι τι στο διάολο? τοσο σκάλωμα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν γράψεις στο GOOGLE

samsung hellas τηλ ,στα βγάζει όλα. .. μην βαριέστε! !!!

 

http://www.samsung.com/gr/support/

Απλα.δεν ξερω αν απαντουσε η επισημη samsung η smartec ή arvato.Σε ευχαριστώ για την απαντηση παντως..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μου κάνει ξαφνικά το εξής κουλό. Όταν τερματίζω μια κλήση ή βγάζω κάποια φωτογραφία μου κάνει το ίδιο ήχο που ακούγεται όταν αυξομειώνεις τον ήχο από τα πλάγια. WTF!!!

Νομίζω ότι άρχισε να μου κάνει το πρόβλημα από τότε που έβαλα το Lollipo Αγγλικό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μου κάνει ξαφνικά το εξής κουλό. Όταν τερματίζω μια κλήση ή βγάζω κάποια φωτογραφία μου κάνει το ίδιο ήχο που ακούγεται όταν αυξομειώνεις τον ήχο από τα πλάγια. WTF!!!

Νομίζω ότι άρχισε να μου κάνει το πρόβλημα από τότε που έβαλα το Lollipo Αγγλικό.

 

Μα δεν έχει βγει η lollipop για Αγγλία.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά. Το κουμπί για την γρήγορη φόρτιση είναι γκριζαρισμένο. Πώς μπορώ να το ενεργοποιήσω;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο το έλυσα.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά. Το κουμπί για την γρήγορη φόρτιση είναι γκριζαρισμένο. Πώς μπορώ να το ενεργοποιήσω;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο το έλυσα.

 

οταν ειναι στην πριζα δεν μπορεις να το ενερογποιησεις ή το αντιθετο! πρεπει να το βγαλεις πρωτα και μετα να το ξανα βαλεις

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά. Το κουμπί για την γρήγορη φόρτιση είναι γκριζαρισμένο. Πώς μπορώ να το ενεργοποιήσω;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο το έλυσα.

Αν το φορτιζουμε σε μονιμη βαση στη γρήγορη φόρτιση υπαρχει προβλημα?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Btw...το πήρα χτές το μεσημέρι τελικά απο την smartec...αλλαγή κεντρικής πλακέτας ήθελε τελικα...τώρα τι και πώς παραπάνω δεν μου είπαν...
Link to comment
Share on other sites

..Τελικά το TW του S6 θα το πάρομε κι εμείς?

και αν ναι πως μέσω επόμενης αναβάθμισης ή....

υπάρχει τρόπος να το "έχουμε" νωρίτερα?

έχω περάσει την 5,01 και όλα είναι μια χαρά απλά νομίζω πως αν έχουμε στα + και το TW του S6 θα είμαστε κάτι παραπάνω απο καλά...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν το φορτιζουμε σε μονιμη βαση στη γρήγορη φόρτιση υπαρχει προβλημα?

Οχι φιλε δεν παιζει προβλημα, ειδικα απο τη στιγμη που και η samsung εχει την επιλογη ενεργοποιημενη by default ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται.νεος κατοχος εδω και καποιες μερες.μια ερωτηση.ota εχει κυκλοφορησει για λολιποπ ?

 

Αν έχεις το F μόνο για Γερμανία αν έχεις το C μόνο για Πολωνία ! Αν έχεις κάποιας άλλης χώρας όχι ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κ για K (Κορεα).

Ρε παιδια, το default ξυπνητηρι γιατι κανει snooze αυτοματα σε ενα λεπτο?

Εχουμε καποια λυση η μονο με αλλο app?

Edited by sxizwdogwlo
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και έλεγα πως υπνοβατω και το κλείνω μόνος μου. Είμαι με λολιποπ και όντως με έχει κρεμάσει αρκετές φορές το ξυπνητήρι...
Rules are meant to be broken :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχει βγει η lollipop για Αγγλία.

 

Γράψε λάθος Γερμανική ήθελα να πω!!!

Καμία ιδέα για το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

νέο update 5.0.1 από Netherlands..

 

https://mega.co.nz/#!g1ZhiKxC!ntUNloCk3YUM_MuWzUfFWR2r2XJREKhvZGks_-fk2jA

 

Model SM-N910F

Model name GALAXY Note 4

Country Netherlands (Samsung Experience Stores)

Version Android 5.0.1 Changelist 4456564

Build date Fri, 13 Mar 2015 06:50:03 +0000

Product code TPD PDA N910FXXU1BOC3

CSC N910FTPD1BOC1

 

*edit: την πέρασα πριν 1 ώρα πάνω από την γερμανική 5.0.1 χωρίς κανένα wipe μέσω Odin. Όλα καλά και δεν έχει εμφανιστεί το Contacts error προς το παρόν (το οποίο είχα στην γερμανική).

Edited by mythoc
One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρατηρώ κάποια παράσιτα κατά τη διάρκεια των κλήσεων. Αν χαμηλώσω την ένταση όλα καλά .με ακουστικά δεν κάνει κάτι. Υπάρχει λέτε πρόβλημα με ακουστικό συμβαίνει και σε εσάς? Είναι μιας εβδομάδας τηλέφωνο με κιτ κατ. .

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

νέο update 5.0.1 από Netherlands..

 

https://mega.co.nz/#!g1ZhiKxC!ntUNloCk3YUM_MuWzUfFWR2r2XJREKhvZGks_-fk2jA

 

Model SM-N910F

Model name GALAXY Note 4

Country Netherlands (Samsung Experience Stores)

Version Android 5.0.1 Changelist 4456564

Build date Fri, 13 Mar 2015 06:50:03 +0000

Product code TPD PDA N910FXXU1BOC3

CSC N910FTPD1BOC1

 

*edit: την πέρασα πριν 1 ώρα πάνω από την γερμανική 5.0.1 χωρίς κανένα wipe μέσω Odin. Όλα καλά και δεν έχει εμφανιστεί το Contacts error προς το παρόν (το οποίο είχα στην γερμανική).

Νέος κάτοχος νοτε 4 με LUX csc. Αν φλασαρω την συγκεκριμένη λολι θα αλλάξει το csc η θα γίνει κανένα μπερδεμα; ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος νοτε 4 με LUX csc. Αν φλασαρω την συγκεκριμένη λολι θα αλλάξει το csc η θα γίνει κανένα μπερδεμα; ευχαριστω

Ναι δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα και δεν θα γράψει και το knox μιας και ειναι Official. Φυσικά κράτα κανα backup για την σπάνια περίπτωση που κατι συμβεί. Μη σε νοιάζει το csc!

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος νοτε 4 με LUX csc. Αν φλασαρω την συγκεκριμένη λολι θα αλλάξει το csc η θα γίνει κανένα μπερδεμα; ευχαριστω
Θα αλλάξει, θα πάρεις το csc της συγκεκριμένης ρομ.Τώρα, δεν γνωρίζω αν η αυτή η ρομ έχει multicsc και σου δημιουργήσει θεματάκι, πράγμα που διορθώνεται μόνο με ρουτ.Ψαξτο πρώτα ή αν κάποιος το γνωρίζει ας το γράψει.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης επέστρεψαν τα παλιά sound profiles. Silent mode is back baby!
One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Έχω ρίξει κι εγώ τη BOC3. Πάνω από τη γερμανική, χωρίς wipe...

Το καλύτερο note 4 μέχρι σήμερα είναι γεγονός. Πιο γρήγορη και smooth από τον προκάτοχό της και φυσικά από την KitKat.

Μάλιστα πάει τόσο καλά με τον tw, που γύρισα σε αυτόν από το Nova που χρησιμοποιουσα...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωνω το σχολιο....πιο σβελτο το κινητο ,πλεον πολυ καλο scroll στις αρχικες Οθονες , το recent apps με ταυτοχρονη απενεργοποιηση το Talk Back..ειναι πολυ Γρηγορο....εβαλα και εγω TW...ετσι γι αλλαγη και μ Αρεσει...

Well Done!!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...