Jump to content

Apple iPhone 6 Plus


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περίπου στα 1000€ και θα είναι διαθέσιμα από τις 24/10

 

καπου γράφτηκε ότι η διαθεσιμότητα θα πάει τουλάχιστον 1 βδομάδα πίσω. Σήμερα περνώντας από goden-i μου είπαν ότι ακόμη δεν έχουν καμία ενημέρωση- άλλο κουφό και αυτό: αν είναι να διαθέσεις 1 προϊόν σε 15 μέρες, δεν θα ήξερες τί στοκ περιμένεις? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια,

 

ποσο αναμενεται να κοστολογηθει το 128 αρι οταν ερθει στην Ελλαδα, τελικη τιμη?

 

Εχει κανεις καμια ιδεα?

 

Σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες τα νέα iPhone θα είναι διαθέσιμη στην ελληνική αγορά στις 31/10 και οι τιμές θα είναι οι ακόλουθες:

 

iPhone 6 16GB 739 ευρώ

iPhone 6 64GB 859 ευρώ

iPhone 6 128GB 979 ευρώ

 

iPhone 6 Plus 16GB 839 ευρώ

iPhone 6 Plus 64GB 959 ευρώ

iPhone 6 Plus 128GB 1079 ευρώ

 

Όλα αυτά βέβαια με κάθε επιφύλαξη καθώς επίσημη ανακοίνωση δεν έχει γίνει ακόμα και μπορεί να αλλάξει η ημερομηνία και ελαφρώς, οι τιμές.

Link to comment
Share on other sites

μουφα το καρπούζι αν το πάρω τελικά θα ειναι γιατι βαριέμαι να μαθω να δουλεύω το adroid , και οχι γιατί ειναι ωραίο , τελικά όπου ακους πολλά κεράσια κρατα και μικρο καλάθι τέλος. Edited by mirrorofsorrow
άσκοπη χρήση μορφοποίησης κειμένου

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Επισημο πλεον

 

Friday, October 17: China, India and Monaco

 

• Thursday, October 23: Israel

 

• Friday, October 24: Czech Republic, French West Indies, Greenland, Malta, Poland, Reunion Island and South Africa

 

• Thursday, October 30: Bahrain and Kuwait

 

Friday, October 31: Albania, Bosnia, Croatia, Estonia, Greece, Guam, Hungary, Iceland, Kosovo, Latvia, Lithuania, Macau, Macedonia, Mexico, Moldova, Montenegro, Serbia, South Korea, Romania, Slovakia, Slovenia, Ukraine and Thailand

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Επισημο πλεον
Ολες οι υπολοιπες τριτοκοσμικες χωρες στις 31-10-2014 οπως και το Ελλαδισταν δεν περιμενα κατι καλυτερο.
Link to comment
Share on other sites

Δες το αλλιως... Ολες οι χωρες εκτος απο την Βουλγαρια (εδω μενω τωρα) που θα αργησει και αλλο... :lol:
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δες το αλλιως... Ολες οι χωρες εκτος απο την Βουλγαρια (εδω μενω τωρα) που θα αργησει και αλλο... :lol:

 

και αν αργησει μικρο το κακο καποτε θα ερθει :lol:

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

και αν αργησει μικρο το κακο καποτε θα ερθει :lol:

Στην αρχή θα διατεθούν στα καταστήματα πολύ λίγα κομμάτια :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εγινε αποστολη απο το expansys (αν και γραφει out of stock)... πηρα και μια θηκη μαυρη leather γνησια. Σε 2 μερες πιστευω να το εχω :)
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

και αν αργησει μικρο το κακο καποτε θα ερθει :lol:

 

Παιδιά, είναι αλήθεια ότι μετά το bendgate έπεσε η τιμή του Plus κατά 100 Ευρώ;

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είναι αλήθεια ότι μετά το bendgate έπεσε η τιμή του Plus κατά 100 Ευρώ;

 

που εννοεις?εγω ψαχνω παντως να βρω καποιο μεταχειρισμενο μεσα απο αγγελιες εδω και δεν υπαρχει κανενας.ψαχνω βεβαια 128 αρι ενταξει πιο δυσκλολο να βρω αλλα τιποτα.ολοι το θαβουν ολοι το κατηγοροθν αλλα ολοι θα το ...δοκιμασουν.και δεν ειμαι fan boy απλα με εχεχει φαει συγγενικο μου προσωπο

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

που εννοεις?εγω ψαχνω παντως να βρω καποιο μεταχειρισμενο μεσα απο αγγελιες εδω και δεν υπαρχει κανενας.ψαχνω βεβαια 128 αρι ενταξει πιο δυσκλολο να βρω αλλα τιποτα.ολοι το θαβουν ολοι το κατηγοροθν αλλα ολοι θα το ...δοκιμασουν.και δεν ειμαι fan boy απλα με εχεχει φαει συγγενικο μου προσωπο

 

Δεν ξέρω. Αυτό μου είπε φιλικό πρόσωπο. Αν μάθω περισσότερα θα ενημερώσω.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εγινε αποστολη απο το expansys (αν και γραφει out of stock)... πηρα και μια θηκη μαυρη leather γνησια. Σε 2 μερες πιστευω να το εχω :)

Review please

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ολες οι υπολοιπες τριτοκοσμικες χωρες στις 31-10-2014 οπως και το Ελλαδισταν δεν περιμενα κατι καλυτερο.

 

Η Ελλάδα όπως και άλλες χώρες έχουν μειωμένη αγοραστική δύναμη. ;)

 

Σημερα εγινε αποστολη απο το expansys (αν και γραφει out of stock)... πηρα και μια θηκη μαυρη leather γνησια. Σε 2 μερες πιστευω να το εχω :)

 

Καλορίζικο με το καλό! :happy:

 

Παιδιά, είναι αλήθεια ότι μετά το bendgate έπεσε η τιμή του Plus κατά 100 Ευρώ;

 

:stupid:

 

Δεν ξέρω. Αυτό μου είπε φιλικό πρόσωπο. Αν μάθω περισσότερα θα ενημερώσω.

 

:thanks:

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είναι αλήθεια ότι μετά το bendgate έπεσε η τιμή του Plus κατά 100 Ευρώ;

Δε νομίζω ότι ίσχυει κάτι τέτοιο. Οι τιμές είναι σταθερές από την ημερομηνία διάθεσης της συσκευής από τους επισήμους εκπροσώπους. Εκεί που υπάρχει μεγάλη διακύμανση είναι από τους εισαγωγείς, κάτι που είναι απολύτως λογικό και εξαρτάται από την διαθεσιμότητα της εκάστοτε συσκευής.

 

Συγκεκριμένα, στην ελληνική αγορά ξεκινήσαμε για το plus στα 1070€ τέλη Σεπτέμβρη, μετά από μια βδομάδα έπεσε στα 990€ και έχουμε φτάσει σήμερα στα 939€. Τέλη του μήνα που θα έρθει και επίσημα στην ελληνική αγορά, θα κοστίζει 839€ και μετά θα πέφτει σταδιακά.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις:

 

1) Πολύ λεπτό. (αλλα και πολυ μεγαλο)

2) Στο στησιμο που το εκανα (εφαρμογες, κτλ) οσο πιο γρηγορα μπορουσα, αναψε (λογικο) αλλα οχι σε επιπεδα πολυ τρελα.

3) Πολυ ωραιες οι γωνιες της οθονης προς το σασι (στρογγυλεμενες) αλλα το μειονεκτημα (για μενα τουλαχιστον) ειναι οτι ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ απίστευτα.

4) Σε σχεση με το 5s, ειναι εμφανης η διαφορα στην ταχυτητα (εναλλαγη προγραμματων, ελαχιστοποιηση κτλ)

5) Η μπαταρια επεσε μονο 5% μεσα σε ολο αυτο το στησιμο

 

Αυτα για την ωρα.. :)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα πρωί. Αν δεν το πιάσεις στα χέρια σου δεν μπόρες να καταλάβεις το μεγαλείο της συσκευής.λεπτη, πολυτελής, ταχύτατη, πανέμορφο κινητό ... Το plus έχω...!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα πρωί. Αν δεν το πιάσεις στα χέρια σου δεν μπόρες να καταλάβεις το μεγαλείο της συσκευής.λεπτη, πολυτελής, ταχύτατη, πανέμορφο κινητό ... Το plus έχω...!

 

Καλορίζικο "συνάδελφε"

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα πρωί. Αν δεν το πιάσεις στα χέρια σου δεν μπόρες να καταλάβεις το μεγαλείο της συσκευής.λεπτη, πολυτελής, ταχύτατη, πανέμορφο κινητό ... Το plus έχω...!

 

Καλορίζικο, θα το ευχαριστηθείς. Είναι πολύ όμορφο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα πριν την παραγγελία του plus. Έχω ακόμα κάποιους ενδοιασμούς σχετικά με το πως θα το κουβαλάω, αλλά μετά το πέρασμα μου από το note 3 δεν νομιζω να εχω θεμα.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα βήμα πριν την παραγγελία του plus. Έχω ακόμα κάποιους ενδοιασμούς σχετικά με το πως θα το κουβαλάω, αλλά μετά το πέρασμα μου από το note 3 δεν νομιζω να εχω θεμα.

Και εγώ έτσι νομίζω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι νομίζω
Και εγώ το νοτε 3 ειχα. είναι πολύ πιο λεπτό από το note. Είναι πολύ πιο εύκολο να το κρατάς στο χέρι σου και η κλάση του είναι πολύ πιο ποιοτική. Μιλάμε λ για άλλη διάσταση, μιλάμε για άλλη ποιοτητα, μιλάμε για κάτι το διαφορετικό.ευχαριστω για τις ευχες σας...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το νοτε 3 ειχα. είναι πολύ πιο λεπτό από το note. Είναι πολύ πιο εύκολο να το κρατάς στο χέρι σου και η κλάση του είναι πολύ πιο ποιοτική. Μιλάμε λ για άλλη διάσταση, μιλάμε για άλλη ποιοτητα, μιλάμε για κάτι το διαφορετικό.ευχαριστω για τις ευχες σας...

 

σε θήκη το έχεις; Πως το κουβαλάς; Στο παντελόνι;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Χωρις θηκη στην εσωτρερικη τσεπη απο σακακι, ή στην μπροστινη απο παντελονι, παντως θα παρω και μια θηκη αλλα δεν ξερω αν θα τη βαζω παντα. Το τηλεφωνο λόγω του μικρου παχους και πλατους του κρατιεται καλύτερα απο το νοτε 3 κατα την αποψή μου...
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...