Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι για μενα αν κάποιου χριστιανού ( και αλλης θρησκειας δεν με πειραζει!!! :lol: ) του περισσεύει προσκληση για 64 αρι
Link to comment
Share on other sites

Kαι για μενα αν κάποιου χριστιανού ( και αλλης θρησκειας δεν με πειραζει!!! :lol: ) του περισσεύει προσκληση για 64 αρι

 

Αν μπορει καποιος να μου στειλει μια προσκληση για το 64αρι μαυρο multilang. . Ευχαριστω εκ των προτερων...

 

Kαλησπέρα,

 

Μπορεί να μου στείλει κάποιος invite για 64gb?

Πούλησα το 5s και εχω μείνει με ενα zte blade:lol:

Ευχαριστώ

 

 

Χριστιανοί και μη ας κάνουν υπομονή ως την Tρίτη που έχει invite FREE day. :)

Edited by johnnie_
Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανείς γιατι υπαρχει καθυστέρηση στην αποστολή (εχω κανει παραγγελία την τριτη ενα one plus)....και ακομη δεν εχουν κανει αποστολη!! Ειναι φυσιολογικός χρονος..η δεν εχουν τεμαχια να στειλουν??

 

Και εγώ παρήγγειλα την Τρίτη αλλά τίποτα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα,

 

Μπορεί να μου στείλει κάποιος invite για 64gb?

Πούλησα το 5s και εχω μείνει με ενα zte blade:lol:

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανείς γιατι υπαρχει καθυστέρηση στην αποστολή (εχω κανει παραγγελία την τριτη ενα one plus)....και ακομη δεν εχουν κανει αποστολη!! Ειναι φυσιολογικός χρονος..η δεν εχουν τεμαχια να στειλουν??

 

Φυσιολογικό είναι. Εγώ το παρήγγειλα την προηγούμενη Τρίτη και η αποστολή έγινε αυτή τη Δευτέρα που μας πέρασε. Μετά από κάθε αγορά σου στέλνουν ένα email και σου λέει σε πόσο καιρό θα το έχουν έτοιμο. Εμένα έλεγε 8-10 εργάσιμες, αλλά ευτυχώς το έστειλαν πιο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικό είναι. Εγώ το παρήγγειλα την προηγούμενη Τρίτη και η αποστολή έγινε αυτή τη Δευτέρα που μας πέρασε. Μετά από κάθε αγορά σου στέλνουν ένα email και σου λέει σε πόσο καιρό θα το έχουν έτοιμο. Εμένα έλεγε 8-10 εργάσιμες, αλλά ευτυχώς το έστειλαν πιο γρήγορα.

 

Οκ..σε ευχαριστω ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Kαλησπερα,μονο paypal δεχεται η oneplus?ευχαριστω

 

Δεν υπάρχει καλύτερη λύση από το Paypal για αγορές μέσω internet. Αν δεν έχεις, είναι καιρός να αποκτήσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, με 2ο φορτιστη τι εχετε κανει;

Χρειαζομαι εναν για τη δουλεια αλλα δεν εχω το χρονο να περιμενω για τον original να ερθει και ουτε θελω να δωσω τοσα χρηματα για το design. Υπαρχει κατι αντιστοιχο στην Ελλαδα που θα μπορουσα να παρω (καλωδιο+plug με το σωστο ρευμα) και να κανει στο OnePlus One; :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Λογικα οι της samsung με 2Α θα κανουν ...

 

Thanks αλλα βασικα ψαχνω καποιον να μου πει για εναν 2ο φορτιστη που εχει ηδη παρει και δουλευει σωστα, μην εχουμε κανενα προβλημα μετα... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Όχι.

 

1. Γλιστραει.

2. Κάνει εύκολα σημάδια, και φαίνεται άσχημα.

 

Ισχυει γιατι την εχω. Η καλυτερη σε τετοιο στυλ θηκης, ειναι η nillkin.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ... πηρα μια προσκληση και προχωρωντας την παραγγελια μου λεει δεν στελνουν στην ελλαδα ... ειχα την εντυπωση οτι αυτο ειχε αλλαξει ... τι πρεπει να κανω τωρα ??

 

 

ενταξει ... εβγαλα ακρη

Edited by stratos4
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ... πηρα μια προσκληση και προχωρωντας την παραγγελια μου λεει δεν στελνουν στην ελλαδα ... ειχα την εντυπωση οτι αυτο ειχε αλλαξει ... τι πρεπει να κανω τωρα ??

 

Επελεξες την σημαια της Ελλαδας δεξια κατω?

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω για Samsung φορτιστή 2Α. Άψογος!

 

Επειδη εχω μπρερδευτει, ο original φορτιστης δεν ειναι 1Α; Γιατι να παρω 2Α που θα μου χαλασει τη μπαταρια πιο γρηγορα; Εγω ειχα δει και σκεφτομουν να παρω αυτον: http://www.ebay.com/itm/Neu-EU-Stecker-LadeKabel-Ladegerat-Netzteil-mit-Micro-USB-Kabel-fur-OnePlus-One-/361113300114?pt=DE_Handy_PDA_Ladeger%C3%A4te_Dockingstationen&hash=item541407ac92

 

Υ.Γ. Εχω και δυο προσκλησεις για μαυρο 64GB που ληγουν σε 2 μερες. Οσοι πιστοι προσελθετε (με ΡΜ). ;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω μπρερδευτει, ο original φορτιστης δεν ειναι 1Α; Γιατι να παρω 2Α που θα μου χαλασει τη μπαταρια πιο γρηγορα; Εγω ειχα δει και σκεφτομουν να παρω αυτον: http://www.ebay.com/itm/Neu-EU-Stecker-LadeKabel-Ladegerat-Netzteil-mit-Micro-USB-Kabel-fur-OnePlus-One-/361113300114?pt=DE_Handy_PDA_Ladeger%C3%A4te_Dockingstationen&hash=item541407ac92

 

Υ.Γ. Εχω και δυο προσκλησεις για μαυρο 64GB που ληγουν σε 2 μερες. Οσοι πιστοι προσελθετε (με ΡΜ). ;)

 

O original είναι 2Α μην σου πω 2.1Α ( δεν είμαι και σπίτι να το τσέκαρα )

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μήπως τυχαίνει να πουλάει κανένας μαύρη θήκη tpu diztronic ή tudia slim ή Amzer Pudding Black ή BoxWave (περιοχή αθήνα)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...