Jump to content

Hair Styling - Περιποίηση μαλλιών


bill_viper
 Κοινοποίηση

Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?  

600 members have voted

  1. 1. Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?

    • Gel
      297
    • Κερί
      96
    • Αφρός
      83
    • Άλλο
      124


Recommended Posts

mages thelo na mou peite gia ena zele pou na sta kanei kagelo(ektos apo flipper,sapounia,lemonia,auga)!!teleios kagelo!na ta sikono ola karfia!ta plagia ta piso!ola!kai oxi na sta sikonei kai meta apo 2 lepta na peftoun!euxaristo ek ton proteron!

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια μαρκα μου ειχε κανει εντυπωση για το ποσο δυνατα κρατα τα μαλλια. DONNA... δεν ειναι αρκετα γνωστη

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

DONNA KARAN ennoeis?an oxi gia dose perissoteres plirofories!pou mporo na to bro kai pos to zitao!den eimai kai kathe mera hondos center!me flipper megalosa :lol:

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

Θα σε γελασω, δεν θυμαμαι ακριβως την ονομασια,,μονο το DONNA θυμαμαι.:(

Μπορει να τη βρεις και σε σουπερ μαρκετ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

mages thelo na mou peite gia ena zele pou na sta kanei kagelo(ektos apo flipper,sapounia,lemonia,auga)!!teleios kagelo!na ta sikono ola karfia!ta plagia ta piso!ola!kai oxi na sta sikonei kai meta apo 2 lepta na peftoun!euxaristo ek ton proteron!

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

 

Αν πας στα hondos καμιά μέρα έχει πολλές μάρκες και οι υπάλληλοι θα σε βοηθήσουν να διαλέξεις... Επίσης μετά το ζελέ, όταν θα έχεις δώσει το σχήμα, δοκίμασε να βάλεις hairspray (κοινώς λακ), και θα κρατάνε πολύ περισσότερο... Απλά μην τα βάζεις σε μεγάλες ποσότητες και πάντα να λούζεσαι όταν επιστρέψεις σπίτι για να συνεχίσεις να έχεις μαλλιά!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Όταν έρχομαι από θαλάσσα και μετά από ένα shower, προσπαθώ να ισιώσω το μαλλί αλλά είναι αρκετά δύσκολο.

Μήπως υπάρχει κανένα προϊόν που μπορώ να βάλω στα μαλλιά μου για να βοηθήσω το ίσιωμα; Επίσης, υπάρχει τίποτε που μπορεί να αποτρέψει το κάψιμο των μαλλιών;

 

Thanks in advance!:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Όταν έρχομαι από θαλάσσα και μετά από ένα shower, προσπαθώ να ισιώσω το μαλλί αλλά είναι αρκετά δύσκολο.

Μήπως υπάρχει κανένα προϊόν που μπορώ να βάλω στα μαλλιά μου για να βοηθήσω το ίσιωμα; Επίσης, υπάρχει τίποτε που μπορεί να αποτρέψει το κάψιμο των μαλλιών;

 

Thanks in advance!:)

 

Λοιπόν, πρώτα απο όλα να βάζεις πάντα σιλικόνη στις άκρες... Αποτρέπει το κάψιμο, για μένα είναι το βασικό που πρέπει να χρησιμοποιεί κάποιος όταν ισιώνει το μαλλί του. Στο λούσιμο να χρησιμοποιείς μαλακτική κρέμα για να ισιώνουν πιο εύκολα, τα κάνει πιο μαλακά και δεν είναι τόσο άγρια. Ένα serum ισιώματος θα μπορούσε να βοηθήσει, αλλά δεν είναι απαραίτητο. Αν σε ενδιαφέρει πες μου για να σου εξηγήσω πως το χρησιμοποιείς. Και κάτι ακόμα που πρέπει να ρωτήσω: Τα κάνεις με σίδερο ισιώματος ή με πιστολάκι??? Και ένα τελευταίο. ΟΧΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΙΣΙΩΜΑ. θα σου καταστρέψει τα μαλλιά.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πρώτα απο όλα να βάζεις πάντα σιλικόνη στις άκρες... Αποτρέπει το κάψιμο, για μένα είναι το βασικό που πρέπει να χρησιμοποιεί κάποιος όταν ισιώνει το μαλλί του. Στο λούσιμο να χρησιμοποιείς μαλακτική κρέμα για να ισιώνουν πιο εύκολα, τα κάνει πιο μαλακά και δεν είναι τόσο άγρια. Ένα serum ισιώματος θα μπορούσε να βοηθήσει, αλλά δεν είναι απαραίτητο. Αν σε ενδιαφέρει πες μου για να σου εξηγήσω πως το χρησιμοποιείς. Και κάτι ακόμα που πρέπει να ρωτήσω: Τα κάνεις με σίδερο ισιώματος ή με πιστολάκι??? Και ένα τελευταίο. ΟΧΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΙΣΙΩΜΑ. θα σου καταστρέψει τα μαλλιά.

Αρχικά, ευχαριστώ για την απάντησή σου αλλά θα ήθελα να μου διευκρινήσεις κάποια πράγματα, αν μπορείς.:)

1)Τι εννοείς σιλικόνη; Που μπορώ να βρω;

2)Σχετικά με την μαλακτική κρέμα, έχεις να μου προτείνεις καμία;

3)Επίσης, τι είναι το "serum ισιώματος";

Όσο για μένα, τα ισιώνω με σίδερο(Remington).Τα ισιώνω σχεδόν καθημερινά, αφού δεν μπορώ να κάνω κανένα hair styling με το αρχικό λίγο-κυματιστό μαλλί.:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά, ευχαριστώ για την απάντησή σου αλλά θα ήθελα να μου διευκρινήσεις κάποια πράγματα, αν μπορείς.:)

1)Τι εννοείς σιλικόνη; Που μπορώ να βρω;

2)Σχετικά με την μαλακτική κρέμα, έχεις να μου προτείνεις καμία;

3)Επίσης, τι είναι το "serum ισιώματος";

Όσο για μένα, τα ισιώνω με σίδερο(Remington).Τα ισιώνω σχεδόν καθημερινά, αφού δεν μπορώ να κάνω κανένα hair styling με το αρχικό λίγο-κυματιστό μαλλί.:(

 

Σιλικόνη είναι ένα ρευστό που το βάζεις στις άκρες των μαλλιών για να μην καίγονται. Μπορείς να βρεις σε μαγαζί όπως τα hontos center, μαγαζιά με καλλυντικά, ακόμα και σε σούπερ μάρκετ.

Σχετικά με την μαλακτική κρέμα, μπορείς να βάζεις όποια θέλεις. Όλες την κάνουν την δουλειά τους. Επίσης εφόσον τα ισιώνεις καθημερινά θα σου πρότεινα και ένα σαμπουάν με ορό επανόρθωσης για την υγεία των μαλλιών σου. Βγάζουν πολλές εταιρίες, είναι δική σου επιλογή ποιο θα πάρεις.

Το serum είναι ένα υγρό που το βάζεις στα μαλλιά μετά το λούσιμο για να είναι πιο λεία και πιο εύκολα στο ίσιωμα. Ένα παράδειγμα είναι το straight and easy serum της nivea, αλλά είναι κατά την γνώμη μου λίγο περιττό αν χρησιμοποιείς σιλικόνη και μαλακτική.

Όσο για τα φυσικά σου μαλλιά δοκίμασε να τους βάζεις αφρό ή να τα στεγνώνεις με την φισούνα για κάτι πιο σγουρό. Είναι κρίμα να τα ταλαιπωρείς καθημερινά με το σίδερο ισιώματος, ειδικά αν θέλεις να τα μακρύνεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kalispera

grafo kai ego gia na po gia to problima tis zois mou!

diladi ta mallia mou.

Einai xalia!

poli pikna kai sklira (axira! :) )

Xoris na gino kakoproeretos einai san ta mallia ton perisoteron mauron anthropon.

Telos panton elpizo na edosa mia idea se autous pou kseroun 2-3 pragmata apo trixes! :rolleyes:

Anagkastika loipon eixa panta ena kourema, Kontokouremena me tin prospathia na ginoun karfakia! (logo poli tis piknotitas mataio!)

tespa Edo kai tris mines mou tin exei dosei kai den exo koureutei, eipa na ksanaprospathiso na afiso makri malli. (teleutaia fora itan 20 xronia prin stin pempti dimotikou, apotelesma ena mali afana me oli tin simasia tis lekseos) :(

 

Alla epidi den exo asxolithei pote me auton ton tomea tha ithela tin boithia sas kai tis simboules sas se kapoious tomeis.

 

Gia arxi

xriazetai kapoia sigkekrimeni forma (p.x konta sta plaina makria apo pano?) diladi tha prepei na episkeuto kommotirio kai na tou po na ta formaroun kapos?

ti proionta mporo na xrisimopoio? iparxei kanena kalo malaktiko pou na ta isionei?

Exo akousei gia isiotiki pote mporei na ginei? (ean trabikso ta mprostina mallia sto prosopo ftanoun mprosta apo ta matia. mporei na ginei isiotiki se auto to mikos?)

Meta tin isiotiki ti? diladi ti energeies prepei na kano ego monos mou kai kathe pote tha prepei na pigeno se kommotirio na mou tin ananeonoun?

iparxei kai kamia methodos gia na aerosoun ta mallia mou? opos eipa einai para poli pikna!

 

kai telos exo paratirisei kati pou me anisixei.

kathe bradi pou ksepleno ta mallia mou apo to zele pou bazo bgazo kai ena megalo arithmo trixon!( giro stis 20 ana mera!)

exo spaxtei eksonixistika kai den exo dei kapoio simeio sto kefali mou pou na exei kanei karafla!

Panta eixa mia trixoptosi alla milame gia poli mikro pososto (1-2 maximum)

Alla edo kai ena 3mino pou exo na koureuto exei auksithei ragdaia

ti mporei na ftaiei?

ksero oti to angxos paizei rolo kai genika stin douleia mou iparxei arketo!

ftaiei to gel pou bazo? (anagkastika tora vazo poli giati allios den kathontai!)

i moipos einai normal dedomenou oti exoun makrinei?

 

Auta elpizo na min kourasa!

Kalo Apogeuma

 

na sou pw tin alithia den xerw apo ayta egw exw teleios isio proka karfi to idio kai i mana mou kai i giagia mou .deite kai video apo to malli tis manas mou .na deite poso isia exoume 1 video http://www.youtube.com/watch?v=ytlvXG0CbMQ

2 video http://www.youtube.com/watch?v=4u37iIjzYD0

Link to comment
Share on other sites

na sou pw tin alithia den xerw apo ayta egw exw teleios isio proka karfi to idio kai i mana mou kai i giagia mou .deite kai video apo to malli tis manas mou .na deite poso isia exoume 1 video http://www.youtube.com/watch?v=ytlvXG0CbMQ

2 video http://www.youtube.com/watch?v=4u37iIjzYD0

 

ALEX16 καλωσόρισες στο myPhone. Θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι από 1η Σεπτεμβρίου 2009 δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» όπως επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Οπότε προσπάθησε να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να διαβάσεις την σχετική ανακοίνωση.

 

Για οιεσδήποτε απορίες σχετικά με το forum, μπορείς να ρίξεις μία ματιά στο F.A.Q..

 

Για οιεσδήποτε άλλες απορίες, μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μου, ή με οιοδήποτε άλλο μέλος της Ομάδας Διαχείρισης.

 

Και πάλι καλωσόρισες και καλή διαμονή στο forum του myPhone. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ΣΟΣ, εχω φαει ενα κολλημα εδω κ 2 χρόνια κ θέλω να γίνω απο μελαχρινή ξανθιά, ε νομιζω οτι ηρθε η ωρα να τα κανω. Αλλά τα μαλλια μου ειναι βαμμενα σκουρο καστανο(το φυσικο μου ειναι καστανο ανοιχτο), κ θελω να τα κανω σαντρε. Μου εχουν πει οτι μονο με ντεκαπαζ θα μπορεσω να τα ανοιξω.Αλλα εχω ακουσει πολλα κ διαφορα για το ντεκαπαζ. Εχει καποια κοπελα σχετικη εμπειρια ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ΣΟΣ, εχω φαει ενα κολλημα εδω κ 2 χρόνια κ θέλω να γίνω απο μελαχρινή ξανθιά, ε νομιζω οτι ηρθε η ωρα να τα κανω. Αλλά τα μαλλια μου ειναι βαμμενα σκουρο καστανο(το φυσικο μου ειναι καστανο ανοιχτο), κ θελω να τα κανω σαντρε. Μου εχουν πει οτι μονο με ντεκαπαζ θα μπορεσω να τα ανοιξω.Αλλα εχω ακουσει πολλα κ διαφορα για το ντεκαπαζ. Εχει καποια κοπελα σχετικη εμπειρια ?

 

για να γινεις απο καστανη->ξανθια το ντεκαπαζ δε το γλιτωνεις..

εισαι ομως σιγουρη πως θα σου πηγαινει??

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ΣΟΣ, εχω φαει ενα κολλημα εδω κ 2 χρόνια κ θέλω να γίνω απο μελαχρινή ξανθιά, ε νομιζω οτι ηρθε η ωρα να τα κανω. Αλλά τα μαλλια μου ειναι βαμμενα σκουρο καστανο(το φυσικο μου ειναι καστανο ανοιχτο), κ θελω να τα κανω σαντρε. Μου εχουν πει οτι μονο με ντεκαπαζ θα μπορεσω να τα ανοιξω.Αλλα εχω ακουσει πολλα κ διαφορα για το ντεκαπαζ. Εχει καποια κοπελα σχετικη εμπειρια ?

 

Ντεκαπαζ θα κάνεις σίγουρα για να γίνεις ξανθιά... Απλά μην κάνεις το λάθος να πας στο κομμωτήριο και να ξίνεις απο καστανή ξανθιά μέσα σε μια μέρα... Ξεκίνα πρώτα με ξανθές ανταύγειες τις οποίες σε λίγο καιρό θα πυκνώσεις, και όταν έχουν καλύψει το περισσότερο μέρος των μαλλιών σου τότε κάνε το βήμα να τα βάψεις ολόκληρα! Να συζητήσεις πρώτα με τον κομμωτή σου για να είσαι σίγουρη ότι το ξανθό σου πηγαίνει. Και είπαμε: όχι μέσα σε μια μέρα ξανθιά, για να μην κλαις τα καμμένα μαλλάκια σου... θέλει υπομονή και χρήμα... Άντε και καλές βαφές!

Link to comment
Share on other sites

Ντεκαπαζ θα κάνεις σίγουρα για να γίνεις ξανθιά... Απλά μην κάνεις το λάθος να πας στο κομμωτήριο και να ξίνεις απο καστανή ξανθιά μέσα σε μια μέρα... Ξεκίνα πρώτα με ξανθές ανταύγειες τις οποίες σε λίγο καιρό θα πυκνώσεις, και όταν έχουν καλύψει το περισσότερο μέρος των μαλλιών σου τότε κάνε το βήμα να τα βάψεις ολόκληρα! Να συζητήσεις πρώτα με τον κομμωτή σου για να είσαι σίγουρη ότι το ξανθό σου πηγαίνει. Και είπαμε: όχι μέσα σε μια μέρα ξανθιά, για να μην κλαις τα καμμένα μαλλάκια σου... θέλει υπομονή και χρήμα... Άντε και καλές βαφές!

Ευχαριστω!!!Εγινα ξανθια σε μια μερα, βεβαια μου πηρε αρκετες ωρες , κ το μαλλακι μου αψογο δεν καηκε καθολου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!!!Εγινα ξανθια σε μια μερα, βεβαια μου πηρε αρκετες ωρες , κ το μαλλακι μου αψογο δεν καηκε καθολου!!!

 

άντε μεγειά... και χαράς την υπομονή σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα.Ερωτηση προς τους γνωστες.Εχω αφησει σχετικα μακρια τα μαλλια μου.Οταν λουζομαι ομως φουντωνουν και φαινονται ασχημα ειδικα πισω στις ακρες γυριζουν προς τα εξω .Τι μπορω να βαλω για να στρωνουν υπαρχει καποιο προιον ειδικο;

Ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ερωτηση προς τους γνωστες.Εχω αφησει σχετικα μακρια τα μαλλια μου.Οταν λουζομαι ομως φουντωνουν και φαινονται ασχημα ειδικα πισω στις ακρες γυριζουν προς τα εξω .Τι μπορω να βαλω για να στρωνουν υπαρχει καποιο προιον ειδικο;

Ευχαριστω:)

Να τα κόψεις! Γενικα καλο θα ειναι καθε μηνα να κοβεις τις ακρες για να μην φουντωνει το μαλλι κ γυριζει αυτο ειναι απο την ψαλίδα!Σημασία δεν έχει να ειναι μακρύ αλλα healthy και όμορφο!

 

Να τα κόψεις! Γενικα καλο θα ειναι καθε μηνα να κοβεις τις ακρες για να μην φουντωνει το μαλλι κ γυριζει αυτο ειναι απο την ψαλίδα!Σημασία δεν έχει να ειναι μακρύ αλλα healthy και όμορφο!

Κορίτσια του myphone για πειτε μου καμια καλη πρέσα να πάρω κ απο που κ περισσοτερες λεπτομερειες πως να ειναι πχ,κεραμικι κτλ γιατί ειμαι κ λιγο ασχετη σαυτο το κομματι! Επισης ας μου πει καποια αυτο καταστρεφει πολυ το μαλλι, η κομμωτρια μου μου ειπε οχι αλλα εγω ακουω διαφορα!

Link to comment
Share on other sites

Να τα κόψεις! Γενικα καλο θα ειναι καθε μηνα να κοβεις τις ακρες για να μην φουντωνει το μαλλι κ γυριζει αυτο ειναι απο την ψαλίδα!Σημασία δεν έχει να ειναι μακρύ αλλα healthy και όμορφο!
Α ωραια λυση!:lol:

Δεν γυριζουν απο την ψαλιδα απο μονα τους ειναι λιγο περιεργα και κανουν αυτο που λεμε "τσαφ".

Γενικα σε μακρυ μαλλι τι να βαζω αφρο;Οχι τζελ και κερι φανταζομαι γιατι γλυτσιαζουν αλλα γενικα δεν θελω να φαινονται wet....

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια λυση!:lol:

Δεν γυριζουν απο την ψαλιδα απο μονα τους ειναι λιγο περιεργα και κανουν αυτο που λεμε "τσαφ".

Γενικα σε μακρυ μαλλι τι να βαζω αφρο;Οχι τζελ και κερι φανταζομαι γιατι γλυτσιαζουν αλλα γενικα δεν θελω να φαινονται wet....

 

είναι σπαστά δηλαδή τα μαλλιά σου;; αυτό εννοείς ..; δεν είναι ούτε βελόνες ίσια, ούτε και μπούκλες.. εγώ αυτό καταλαβαίνω ...

 

καλύτερα αφρό .. κι όχι πολύ .. αν δεν θέλεις να φαίνονται wet ..

 

κατά τη γνώμη μου gel ή κερί είναι καλύτερα σε κοντό μαλλί .. και πάλι .. όλα αυτά τα χημικά καλύτερο να αποφεύγονται.. αλλά ας όψεται η μόδα!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

είναι σπαστά δηλαδή τα μαλλιά σου;; αυτό εννοείς ..; δεν είναι ούτε βελόνες ίσια, ούτε και μπούκλες.. εγώ αυτό καταλαβαίνω ...

 

καλύτερα αφρό .. κι όχι πολύ .. αν δεν θέλεις να φαίνονται wet ..

 

κατά τη γνώμη μου gel ή κερί είναι καλύτερα σε κοντό μαλλί .. και πάλι .. όλα αυτά τα χημικά καλύτερο να αποφεύγονται.. αλλά ας όψεται η μόδα!!

Ναι ειναι σπαστα στις ακρες αλλα οταν λουζομαι μετα φουντωνουν.Ελεγα μηπως υπαρχει κανενα προιον που να το βαζω και ισιωνουν καπως.Μαλλον ομως ζηταω πολλα!Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι σπαστα στις ακρες αλλα οταν λουζομαι μετα φουντωνουν.Ελεγα μηπως υπαρχει κανενα προιον που να το βαζω και ισιωνουν καπως.Μαλλον ομως ζηταω πολλα!Ευχαριστω
Κρεμα Kerastase oleo-relax slim κανει αυτο που θελεις αλλα απο τιμη ειναι λιγακι τσουχτερη 22,60 μονο ομως σε κομμωτηρια ου πουλανε Kerastase
Link to comment
Share on other sites

Κρεμα Kerastase oleo-relax slim κανει αυτο που θελεις αλλα απο τιμη ειναι λιγακι τσουχτερη 22,60 μονο ομως σε κομμωτηρια ου πουλανε Kerastase

 

Ναι ε;Θα το κοιταξω το θεμα γιατι φαινεται να ειναι αυτο που ψαχνω.Μηπως ομως χρειαζεται και αλλα προιοντα που τα συνοδευει;Μην μπλεξουμε.....Σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε;Θα το κοιταξω το θεμα γιατι φαινεται να ειναι αυτο που ψαχνω.Μηπως ομως χρειαζεται και αλλα προιοντα που τα συνοδευει;Μην μπλεξουμε.....Σε ευχαριστω
για αυτο που θελεις δεν χρειαζεσαι κατι αλλο θα εισαι οκ με αυτην την κρεμα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...