Jump to content

Hair Styling - Περιποίηση μαλλιών


bill_viper
 Κοινοποίηση

Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?  

600 members have voted

  1. 1. Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?

    • Gel
      297
    • Κερί
      96
    • Αφρός
      83
    • Άλλο
      124


Recommended Posts

Mου θυμισες που πριν απο ... μηπως πρεπει να δω ψυχολογο ?:lol:)

 

Αν έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα, μάλλον θα έπρεπε να προετοιμαστείς για ψαλιδάκι... Με ένα κούρεμα θα δυναμώσει αρκετά η τρίχα ;)

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα, μάλλον θα έπρεπε να προετοιμαστείς για ψαλιδάκι... Με ένα κούρεμα θα δυναμώσει αρκετά η τρίχα ;)

 

Και με ένα jarhead θα δυναμώσει ακόμα περισσότερο..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην δεν αραιωνουν εκτος και αν εχεις αλλωπεκια , μυκητιαση ή αλλο παθολογικο προβλημα...Και αυτο οτι αν το κοψεις δυναμωνουν ειναι μυθος
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην δεν αραιωνουν εκτος και αν εχεις αλλωπεκια , μυκητιαση ή αλλο παθολογικο προβλημα...Και αυτο οτι αν το κοψεις δυναμωνουν ειναι μυθος

 

 

Δεν νομίζω να είναι μύθος... όλοι οι κομμωτές που έχω πάει το έχουν πει:rolleyes:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην δεν αραιωνουν εκτος και αν εχεις αλλωπεκια , μυκητιαση ή αλλο παθολογικο προβλημα...Και αυτο οτι αν το κοψεις δυναμωνουν ειναι μυθος

 

Φίλε μου δεν αραιώνουν μόνο αν έχεις πρόβλημα..αν τα έχεις μακριά τα κουράζεις πολύ και συνήθως σπάνε από τη ρίζα..δεν σημαίνει ότι οποίος δεν έχει πρόβλημα ότι δεν θα του πέσουν..όσο για όταν τα κόβεις ότι δυναμώνουν ειναι αλήθεια..δες παράδειγμα όταν ξυρίζεσαι..αν θες ψάξε στο γούγλι να επιβεβαιώσεις αυτα που λέω..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην δεν αραιωνουν εκτος και αν εχεις αλλωπεκια , μυκητιαση ή αλλο παθολογικο προβλημα...Και αυτο οτι αν το κοψεις δυναμωνουν ειναι μυθος

 

Δεν νομίζω να είναι μύθος... όλοι οι κομμωτές που έχω πάει το έχουν πει:rolleyes:

 

Φίλε μου δεν αραιώνουν μόνο αν έχεις πρόβλημα..αν τα έχεις μακριά τα κουράζεις πολύ και συνήθως σπάνε από τη ρίζα..δεν σημαίνει ότι οποίος δεν έχει πρόβλημα ότι δεν θα του πέσουν..όσο για όταν τα κόβεις ότι δυναμώνουν ειναι αλήθεια..δες παράδειγμα όταν ξυρίζεσαι..αν θες ψάξε στο γούγλι να επιβεβαιώσεις αυτα που λέω..

 

Στην ουσία, με το να τα κόβεις, αφαιρείς το κουραμένο και άρρωστο τμήμα...π.χ. τις άκρες...όπου έχουν ψαλίδα...

άλλοι, θα σου πουν ότι δυναμώνουν...άλλοι πάλοι θα σου πούνε ότι αφαιρείς το άρρωστο τμήμα της τρίχας και μένει το υγιές...λογικό είναι αν έχεις άρρωστες άκρες να σπάνε ακόμη πιο εύκολα...και ναι, stefa, συμφωνώ ότι για να αραιώσουν θα πρέπει λογικά να έχεις κάποιο παθολογικό αίτιο...αν κρίνω από μένα ως ζωντανό παράδειγμα που όσο και να ΄χανω δεν έχω καθόλου αραίωση...μακρυά από μας...

THEO_LEGEND, συμφωνώ ότι τα μακρυά μαλλιά κουράζονται πιο εύκολα...λογικό δεν είναι...??άλλο τα μαλλί των 2-3 δακτύλων που κόβετε κάθε 2-3 μήνες(οι αριθμοί ενδυκτικά...δεν ξέρω κάθε πότε κουρεύονται όσοι έχουν κοντό μαλλί)οπότε το εκτεθιμένο τμήμα του σήμερα, αύριο θα ναι παρελθον, και άλλο το μακρύ μαλλί που π.χ. είναι εκτεθημένο 1-2 χρόνια σε εξωτερικούς παράγοντες όπως πιστολάκι κ.α., και απλά το κομμάτι του σήμερα απλά κατεβαίνει...αν πιάνετε τι θέλω να πω...

αλλά όχι ότι σπάνε αναγκαστικά από τη ρίζα...σπάνε σε οποιοδήποτε σημείο σε όλο το μήκος της τρίχας...π.χ. στη μέση...αν προσέξετε στα μακρυά μαλλιά υπάρχουν σπασμένα τμήματα σε διάφορα σημεία...αλλού πιο χαμηλά...αλλού πιο ψηλά...

stefa,αν πιστεύεις όπως λες ότι αν δεν υπάρχει παθολογικό αίτιο, τα μαλλιά δεν αραιώνουν, τότε γιατί ανησύχησες?

επίσης...σε πιο σαμπουάν αναφέρεσαι??μάρκα?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είμαι στην ίδια ηλικία με τον φίλο Stefa και έχω το ίδιο πρόβλημα... Χρησιμοποιώ τοστιέρα για ίσιωμα... Και επειδή τον τελευταίο καιρό έχω παρατηρήσει αρκετή τριχόπρτωση μετά το μπάνιο όταν ίσωνα τα μαλλιά στον νιπτήρα τον είδα να γεμίζει με τρίχες!!! όταν γέμιζς καθόμουν κ τις μέτραγα (τα είχα κυριολεκτικά κάνει πάνω μ:lol:) 3 νιπτήρες άδιασα και γέμισα μέσα σε 2 ώρες!!1 (Κάπο 80 τρίχες μέτρησα:cry:)... Αλλά μόνο μετά το λούσιμο παρατηρώ τέτοια πτώση, τις άλλες φορές που τα ισιώνα άντε να πέφτουν 5-6..

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Και με ένα jarhead θα δυναμώσει ακόμα περισσότερο..:)

 

κάτι σαν ράστα δηλαδή?

και δυναμώνουν με αυτόν τον τρόπο?

Link to comment
Share on other sites

Αλλά μόνο μετά το λούσιμο παρατηρώ τέτοια πτώση, τις άλλες φορές που τα ισιώνα άντε να πέφτουν 5-6..

 

Γιατί...??κάθε πότε τα ισιώνεις??

και όταν λες μετά το λούσιμο, ελπίζω να εννοείς με στεγνό μαλλί...

Link to comment
Share on other sites

Όταν είναι να βγώ έξω, σχεδόν κάθε μέρα, αλλά σε πολύ χαμηλές θερμοκρασίες... Ναι, στεγνό σχεδον τελείως μαλλί, αλλα 180 βαθμούς... αλλά μόνο μετά από λούσιμο...

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

κάτι σαν ράστα δηλαδή?

και δυναμώνουν με αυτόν τον τρόπο?

 

Το ακριβώς αντίθετο... γουλί :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

ναι, stefa, συμφωνώ ότι για να αραιώσουν θα πρέπει λογικά να έχεις κάποιο παθολογικό αίτιο...αν κρίνω από μένα ως ζωντανό παράδειγμα που όσο και να ΄χανω δεν έχω καθόλου αραίωση...μακρυά από μας...

THEO_LEGEND, συμφωνώ ότι τα μακρυά μαλλιά κουράζονται πιο εύκολα...λογικό δεν είναι...??άλλο τα μαλλί των 2-3 δακτύλων που κόβετε κάθε 2-3 μήνες(οι αριθμοί ενδυκτικά...δεν ξέρω κάθε πότε κουρεύονται όσοι έχουν κοντό μαλλί)οπότε το εκτεθιμένο τμήμα του σήμερα, αύριο θα ναι παρελθον, και άλλο το μακρύ μαλλί που π.χ. είναι εκτεθημένο 1-2 χρόνια σε εξωτερικούς παράγοντες όπως πιστολάκι κ.α., και απλά το κομμάτι του σήμερα απλά κατεβαίνει...

 

Stalitsa μην συγκρίνεις εσυ την αραίωση..είσαι γυναίκα και αυτός άντρας..έχει τεράστια διαφορά..το αντρικό μαλλί δεν ειναι τόσο ανθεκτικό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Όταν είναι να βγώ έξω, σχεδόν κάθε μέρα, αλλά σε πολύ χαμηλές θερμοκρασίες... Ναι, στεγνό σχεδον τελείως μαλλί, αλλα 180 βαθμούς... αλλά μόνο μετά από λούσιμο...

Μήπως γι αυτό χάνεις παραπάνω όταν τα στεγνώνεις μετά το λούσιμο....???Επειδή βάζεις πολύ υψηλή θερμοκρασία? το πάω συγκριτική με τις άλλες φορές που δεν χάνεις μαλλί...

 

Το ακριβώς αντίθετο... γουλί :p

:O:O:O

 

 

Stalitsa μην συγκρίνεις εσυ την αραίωση..είσαι γυναίκα και αυτός άντρας..έχει τεράστια διαφορά..το αντρικό μαλλί δεν ειναι τόσο ανθεκτικό.

 

ααα...οκ....δεν ξέρω....

αλλά γνωρίζω πολλούς άντρες με μακρύ μαλλί είτε στο παρόν είτε στο παρελθόν...και δεν έχουν παρουσιάσει από όσο γνωρίζω πρόβλημα αραίωσης λόγος μεγάλου μήκους...αντίθετα, άτομα με κοντό μαλλί μια ζωή, έχουν πρόβλημα.

συμπέρασμα...συμφωνώ ότι οι άντρες έχουν πολύ μεγαλύτερο πρόβλημα σε αυτό το θέμα, αλλά δεν νομίζω ότι σε αυτό φταίει το μήκος...αν είναι να τα χάσει, θα τα χάσει...

και παραπάνω αναφέρθηκα καθαρά στην ταλεπωρεία που μπορεί να υποστεί το μακρύ μαλλί...άσχετα με την αραίωση...οπου αν είναι να γίνει θα γίνει...

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζω και ενα φιλο μου rockας τελειως εχει μακρυ μαλλι μεχρι τον κωλο πισω χωρις υπερβολες εδω και 5 χρονια και αν και του πεφτουν πολλες δεν εχει κανενα προβλημα αραιωσης.Αν ερθει η ωρα για να πεσουν τα μαλλια τοτε το μερος οπου θα αραιωσει ειναι πανω στο κεντρο του κεφαλιου προς τα πισω και μπροστα στους κροταφους.Τοτε δεν μπορεις να κανεις τιποτα εκτος και αν κανεις μεταμοσχευση.

 

Lowbap τοστιερα πρεπει να κανεις το πολυ ... μια φορα την εβδομαδα...Χαλαει την τριχα αλλιως:p Εγω ποτε δεν χδρησιμοποιησα αλλα τα εκανα 2 φορες ''πιστολακι'' για ισιωμα και ειχε πολυ καλα αποτελεσματα (πιστολακι + βουρτσα)

Link to comment
Share on other sites

 

Lowbap τοστιερα πρεπει να κανεις το πολυ ... μια φορα την εβδομαδα...Χαλαει την τριχα αλλιως:p Εγω ποτε δεν χδρησιμοποιησα αλλα τα εκανα 2 φορες ''πιστολακι'' για ισιωμα και ειχε πολυ καλα αποτελεσματα (πιστολακι + βουρτσα)

 

 

Εγώ δεν εγκρίνω που ενώ τα κάνει μετά το λούσιμο, τα ξανακάνει και την επόμενη μέρα............την πρώτη φορά(μετά το λούσιμο) έχουν παραπάνω υγρασία...η οποία και χάνεται με την θερμότητα όταν τα κάνει με την τοστιέρα...προσωπικά, το βρίσκω πολύ κακό για την τρίχα, να το ξανακάνει από πάνω(σε ένα μαλλί που έχει χάσει την υγρασία-ενυδάτωση να το πω...)...

Lowbap,

προτείνω να βάζεις κάποιο προϊόν(π.χ. αφρό ή ειδικά προϊόντα για ίσιωμα-προσωπικά δεν έχω ασχοληθεί γιατί έχω μαλλί πρόκα όπως το χαρακτηρίζουν όλοι), το οποίο να σου διατηρεί το ίσιωμα μέχρι το επόμενο λούσιμο...

Link to comment
Share on other sites

Lowbap,

προτείνω να βάζεις κάποιο προϊόν(π.χ. αφρό ή ειδικά προϊόντα για ίσιωμα-προσωπικά δεν έχω ασχοληθεί γιατί έχω μαλλί πρόκα όπως το χαρακτηρίζουν όλοι), το οποίο να σου διατηρεί το ίσιωμα μέχρι το επόμενο λούσιμο...

 

Από την άλλη εγώ έχω ακούσει ότι Ισιωτικές κρέμες, ή όπως αυτά λέγονται, κάνουν πολύ κακό στη ρίζα!!

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

ααα...οκ....δεν ξέρω....

αλλά γνωρίζω πολλούς άντρες με μακρύ μαλλί είτε στο παρόν είτε στο παρελθόν...και δεν έχουν παρουσιάσει από όσο γνωρίζω πρόβλημα αραίωσης λόγος μεγάλου μήκους...αντίθετα, άτομα με κοντό μαλλί μια ζωή, έχουν πρόβλημα.

συμπέρασμα...συμφωνώ ότι οι άντρες έχουν πολύ μεγαλύτερο πρόβλημα σε αυτό το θέμα, αλλά δεν νομίζω ότι σε αυτό φταίει το μήκος...αν είναι να τα χάσει, θα τα χάσει...

και παραπάνω αναφέρθηκα καθαρά στην ταλεπωρεία που μπορεί να υποστεί το μακρύ μαλλί...άσχετα με την αραίωση...οπου αν είναι να γίνει θα γίνει...

 

Γνωριζω και ενα φιλο μου rockας τελειως εχει μακρυ μαλλι μεχρι τον κωλο πισω χωρις υπερβολες εδω και 5 χρονια και αν και του πεφτουν πολλες δεν εχει κανενα προβλημα αραιωσης.Αν ερθει η ωρα για να πεσουν τα μαλλια τοτε το μερος οπου θα αραιωσει ειναι πανω στο κεντρο του κεφαλιου προς τα πισω και μπροστα στους κροταφους.Τοτε δεν μπορεις να κανεις τιποτα εκτος και αν κανεις μεταμοσχευση.

 

 

Η αραίωση κυρίως γίνεται από διάφορα προβλήματα..αλλά όταν κάποιος έχει μακρύ μαλλί τοτε επιβαρύνει την τρίχα με αποτέλεσμα να αδυνατίζει και να σπάζει κοντά στη ρίζα έτσι δεν πρόκειται να ξαναβγεί..φυσικά όπως αναφέρατε στα παράδειγματα σας υπάρχουν και εξαιρέσεις..το ότι ένας άντρας έχει πολύ πυκνό και δυνατό μαλλί θα αντέξει και την ταλαιπωρία..πχ εμένα ένας πρώην καθηγητής μου 55ετών είχε πιο πυκνό και δυνατό μαλλί από εμάς τους μαθητές στο σχολείο.. Και κάτι ακόμα..αν ενδιαφέρεστε να ενημερωθείτε ψάξτε στο νετ την άποψη των ειδικών..και όχι κάποια τυχαία γνώμη κάποιου στο φόρουμ

...επίσης ήθελα να ξερα γιατί δεν πατέ σε ένα δερματολόγο αν νομίζετε ότι έχετε πρόβλημα αντί ρωτάτε εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη εγώ έχω ακούσει ότι Ισιωτικές κρέμες, ή όπως αυτά λέγονται, κάνουν πολύ κακό στη ρίζα!!

αν δεν έβαζες στη ρίζα, αλλά στην υπόλοιπη τρίχα??δεν ξλερω...πρόταση κάνω...

 

...επίσης ήθελα να ξερα γιατί δεν πατέ σε ένα δερματολόγο αν νομίζετε ότι έχετε πρόβλημα αντί ρωτάτε εδώ.

 

Εγώ δεν είπα ποτέ ότι έχω πρόβλημα αραίωσης...........

απλά, ως παράδειγμα εμένα που χάνω χρόνια μαλλί(αφου είναι πολύ μακρύ, φυσικό είναι), και δεν έχω παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα, ήθελα να πω ότι το μήκος δεν συνεπάγετε κάποιου προβλήματος...και δεν συντρέχει λόγο ανησυχίας...τώρα αν εσύ κατάλαβες ότι κοντέβω να χάσω τα μαλλιά μου...:O

Link to comment
Share on other sites

 

 

Εγώ δεν είπα ποτέ ότι έχω πρόβλημα αραίωσης...........

απλά, ως παράδειγμα εμένα που χάνω χρόνια μαλλί(αφου είναι πολύ μακρύ, φυσικό είναι), και δεν έχω παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα, ήθελα να πω ότι το μήκος δεν συνεπάγετε κάποιου προβλήματος...και δεν συντρέχει λόγο ανησυχίας...τώρα αν εσύ κατάλαβες ότι κοντέβω να χάσω τα μαλλιά μου...:O

 

δεν αναφερόμουν σε σένα..απλά παρέθεσα και το δικό σου ποστ για να σας απαντήσω για την αραίωση...το άλλο θέμα του δερματολόγου ήταν για τον άλλο(στεφα)..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

δεν αναφερόμουν σε σένα..απλά παρέθεσα και το δικό σου ποστ για να σας απαντήσω για την αραίωση...το άλλο θέμα του δερματολόγου ήταν για τον άλλο(στεφα)..

 

οκ!!;)

Απλά λόγο του πληθυντικού που χρησιμοποίησες...:worry:..............

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν κανω σγουρο το μαλλι μου χρησιμοποιω αφρο...Συνηθως Organics.. Οταν το ισιωνω χρησιμοποιω κρεμα ισιωματος για το πιστολακι..
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μάσκα συνήθως σε ποιο ύψος της τρίχας βάζετε??

η κομμώτρια μου είπε δύο δάχτυλα κάτω από τη ρίζα και κάτω,

η βοηθός της η οποία είναι για χτενίσματα και λούσιμο, είπε από τη ρίζα να βάζω,

ενώ η προηγούμενη κομμώτριά μου, μου είπε από τη μέση της τρίχας και κάτω(κάπου από τους ώμους και κάτω ή και από ποιο κάτω).

τα χω παίξει!!!:wacko:

 

 

αααα....και συνήθως τα σωληνάρια ή τα κουτιά που περιέχουν την μάσκα, γράφουν από την ρίζα(και ότι θρέφουν πολύ την ρίζα)

Link to comment
Share on other sites

την μάσκα συνήθως την βάζεις σε όλο το μήκος της τρίχας..

εγώ χρησιμοποιώ μάσκα σχεδόν μια φορά την εβδομάδα και αντί για 5-10 λεπτά που γράφει επάνω την αφήνω μια ώρα. Τα μαλλιά μου μετά γίνονται πολύ απαλά..:D:rolleyes:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

την μάσκα συνήθως την βάζεις σε όλο το μήκος της τρίχας..

εγώ χρησιμοποιώ μάσκα σχεδόν μια φορά την εβδομάδα και αντί για 5-10 λεπτά που γράφει επάνω την αφήνω μια ώρα. Τα μαλλιά μου μετά γίνονται πολύ απαλά..:D:rolleyes:

 

κάνει τόση ώρα που το αφήνεις??

δεν είναι πολύ??

 

πάντος πολύς κόσμος μου λέει όχι στη ρίζα...μάλιστα μία κοπέλα όταν έβαζε από την ρίζα, της μαλάκωνε τόσο πολύ, που έχανε μαλλί.......

εμένα μου αρέσει να βάζω από τη ρίζα αλλά στα καταστήματα καλλυντικών, μου λένε όχι στην ρίζα...ποτέ...

Link to comment
Share on other sites

κάνει τόση ώρα που το αφήνεις??

δεν είναι πολύ??

 

πάντος πολύς κόσμος μου λέει όχι στη ρίζα...μάλιστα μία κοπέλα όταν έβαζε από την ρίζα, της μαλάκωνε τόσο πολύ, που έχανε μαλλί.......

εμένα μου αρέσει να βάζω από τη ρίζα αλλά στα καταστήματα καλλυντικών, μου λένε όχι στην ρίζα...ποτέ...

 

Η μάσκα ουσιαστικά είναι βιταμίνες για τα μαλλιά. Την αφήνω τόση ώρα επειδή βάζω μόνο μια φορά την βδομάδα, ενώ κάνω αρκετά συχνά πιστολάκι.Εγώ πάντα την απλώνω σε όλο το μαλλί, απο την ρίζα, και δεν έχω δει κάποιο πρόβλημα με τα μαλλιά μου. Μια φίλη μου βάζει κάθε μέρα, την χρησιμοποιεί αντί για μαλακτική.

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...