Jump to content

Hair Styling - Περιποίηση μαλλιών


bill_viper
 Κοινοποίηση

Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?  

600 members have voted

  1. 1. Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?

    • Gel
      297
    • Κερί
      96
    • Αφρός
      83
    • Άλλο
      124


Recommended Posts

Έχω πολύ λεπτή και ίσια τρίχα...κατα συνέπεια το μεγαλύτερο πλόβλημά μου είναι η έλλειψη όγκου............

καμιά καλή πρόταση???

 

 

Αφρός.... και ξύσιμο

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω πολύ λεπτή και ίσια τρίχα...κατα συνέπεια το μεγαλύτερο πλόβλημά μου είναι η έλλειψη όγκου............

καμιά καλή πρόταση???

 

Συζήτησε το με μια κομμώτρια..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολύ λεπτή και ίσια τρίχα...κατα συνέπεια το μεγαλύτερο πλόβλημά μου είναι η έλλειψη όγκου............

καμιά καλή πρόταση???

 

υπαρχουν ειδικα προιοντα-σαμπουαν ,αφρος,λακ-ειδικα για αυτο το θεμα..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αφρός.... και ξύσιμο

 

Πως?Το αφρό να τον βάζω σε βραγμένα μαλλιά??Να τα στεγνώνω με πιστολάκι ή μόνα τους?ξύσιμο όλα?και τα από μέσα ή μόνο τα πάνω πάνω τα εξωτερικά? Δεν το χω ξανακάνει και δεν γνωρίζω καλά τη διαδικασία...

 

Συζήτησε το με μια κομμώτρια..

Βασικά μου είπε ότι η έλλειψη όγκου οφείλετε στην πολύ ψιλή τρίχα...υποθετικά το πήγε, να δοκίμαζα κανένα επαγγελματικό σαμπουάν για όγκο, μπας και....

αλλά το κακό είναι ότι άλλα σου λέει η μία και άλλα η άλλη...η μια σου λέει για αφρό επαγγελματικό για όγκο...η άλλη σου λέει με τπτ αφρό γιατί βαραίνει και λαδώνει το μαλλί...σου λένε στέγνωσέτα με ανάποδα το κεφάλι αλλά πάλι τπτ....

 

 

υπαρχουν ειδικα προιοντα-σαμπουαν ,αφρος,λακ-ειδικα για αυτο το θεμα..

 

Τα επαγγελματικά, λες να κάνουν καλύτερη δουλειά ή όλα πάνω κάτω τα ίδια είναι?

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολύ λεπτή και ίσια τρίχα...κατα συνέπεια το μεγαλύτερο πλόβλημά μου είναι η έλλειψη όγκου............

καμιά καλή πρόταση???

 

Έχω κι εγώ λεπτή τρίχα και παλιότερα είχα προβληματάκι με τον όγκο (μόνο που εμένα είναι εντελώς σγουρά). Πήγα σε κομμωτήριο και ενώ κουρεύτηκα, τους ρώτησα τι να κάνω και μου πρότειναν ένα πολύ καλό σαμπουάν της Kerastase όπως επίσης και μια καλή μάσκα της ίδιας εταιρείας. Kαι μου έδωσε συμβουλές πως να πλένω τα μαλλιά μου :

 

Να κάνεις απαλό μασάζ για αρκετή ώρα με τις άκρες των δαχτύλων, όχι να τα κάνεις γρήγορα γρήγορα.

Να χρησιμοποιείς τη μάσκα μαλλιών τουλάχιστον μια φορά τη βδομάδα.

Να αποφεύγεις να τα πιάνεις κοτσίδα.

Να χτενίζεσαι απαλά.

 

Βασικά αυτά...

Βέβαια, όπως είπε και ο Theo καλύτερα να πας σε κομμώτρια γιατί μαλλί με μαλλί έχει διαφορά :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ λεπτή τρίχα και παλιότερα είχα προβληματάκι με τον όγκο (μόνο που εμένα είναι εντελώς σγουρά). Πήγα σε κομμωτήριο και ενώ κουρεύτηκα, τους ρώτησα τι να κάνω και μου πρότειναν ένα πολύ καλό σαμπουάν της Kerastase όπως επίσης και μια καλή μάσκα της ίδιας εταιρείας. Kαι μου έδωσε συμβουλές πως να πλένω τα μαλλιά μου :

 

Ποιο?το πράσινο που είναι για όγκο?

Μαλακτική?πια βάζεις?ή δεν βάζεις?

 

Άρα εσύ τώρα να υποθέσω πως έχεις δει αποτελέσματα...

 

Βασικά κάθε κομμωτήριο, μου πρωτείνει τα δικά του...το ένα, της Kerastase , το άλλο της 'oreal...χάνεσαι και δεν ξέρεις πιο πρέπει να πάρεις...

Link to comment
Share on other sites

βασικά το κάθε κομμωτήριο σου προτείνει τα προιόντα που προωθεί.

πάντως τα προιόντα της kerastase είναι πολύ καλά για τα μαλλιά!

κάτι πρόχειρο για να δώσεις όγκο, είναι τα ξύνεις ελαφρώς και να βάζεις λακ στις ρίζες...

(το ξύσιμο όμως όσο μπορείς να το αποφεύγεις γιατί σπάνε εύκολα οι τρίχες)

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

βασικά το κάθε κομμωτήριο σου προτείνει τα προιόντα που προωθεί.

 

αυτό έχει να κάνει αποκλειστικά με ποιον οίκο συνεργάζεται ο κάθε ιδιοκτήτης κομμωτηρίου.

Η Wella έχει πολύ καλά προϊόντα (ήμουν πολύ ευχαριστημένη στο παρελθόν για κάτι προβλήματα ξηροδερμίας που είχα) αλλά όχι ότι του εμπορίου πάνε πίσω... βέβαια να πω την μαύρη μου αλήθεια πρόσφατα χρησιμοποιήσαμε μία επαγγελματική σειρά με την μάνα μου της Redken που μας δημιούργησε απίστευτο δερματολογικό πρόβλημα και τρέχαμε σε γιατρούς, κτλ..

Αποψη μου είναι, πάντως, ότι εξαρτάται πολλές φορές κι από το κεφάλι και τις ευαισθησίες του καθενός, αλλά και από τις προτιμήσεις του στα αρώματα, στην ποιότητα, και τις απαιτήσεις που έχει κάθε κεφάλι, αντρικό ή γυναικείο.

 

Άσχετο, αλλά κάπου πρέπει να πω κι εγώ τον πόνο μου, εγώ αυτές τις μέρες ψάχνομαι για ειδικά σαμπουάν για τα dreadlocks αν θέλω να τα διατηρήσω και να τα προσέχω και να τα "καλλιεργήσω" (που λένε και στα σχετικά site). Έχω κάνει μια παραγγελία ειδικών προϊόντων από ένα site, και μετά την παραλαβή θα περιμένω τα αποτελέσματα.. (Wish me good luck)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

αυτό έχει να κάνει αποκλειστικά με ποιον οίκο συνεργάζεται ο κάθε ιδιοκτήτης κομμωτηρίου.

αυτό ακριβώς εννοούσα.;)

Η Wella έχει πολύ καλά προϊόντα (ήμουν πολύ ευχαριστημένη στο παρελθόν για κάτι προβλήματα ξηροδερμίας που είχα) αλλά όχι ότι του εμπορίου πάνε πίσω... βέβαια να πω την μαύρη μου αλήθεια πρόσφατα χρησιμοποιήσαμε μία επαγγελματική σειρά με την μάνα μου της Redken που μας δημιούργησε απίστευτο δερματολογικό πρόβλημα και τρέχαμε σε γιατρούς, κτλ..

Αποψη μου είναι, πάντως, ότι εξαρτάται πολλές φορές κι από το κεφάλι και τις ευαισθησίες του καθενός, αλλά και από τις προτιμήσεις του στα αρώματα, στην ποιότητα, και τις απαιτήσεις που έχει κάθε κεφάλι, αντρικό ή γυναικείο.

συμφωνώ για τα προϊόντα του εμπορίου όπως λες και εσύ, απλά είπα την γνώμη μου για την kerastase απλά και μόνο επειδή αναφέρθηκε.

Άσχετο, αλλά κάπου πρέπει να πω κι εγώ τον πόνο μου, εγώ αυτές τις μέρες ψάχνομαι για ειδικά σαμπουάν για τα dreadlocks αν θέλω να τα διατηρήσω και να τα προσέχω και να τα "καλλιεργήσω" (που λένε και στα σχετικά site). Έχω κάνει μια παραγγελία ειδικών προϊόντων από ένα site, και μετά την παραλαβή θα περιμένω τα αποτελέσματα.. (Wish me good luck)

καλή σου τύχη.:D

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά κάπου πρέπει να πω κι εγώ τον πόνο μου, εγώ αυτές τις μέρες ψάχνομαι για ειδικά σαμπουάν για τα dreadlocks αν θέλω να τα διατηρήσω και να τα προσέχω και να τα "καλλιεργήσω" (που λένε και στα σχετικά site). Έχω κάνει μια παραγγελία ειδικών προϊόντων από ένα site, και μετά την παραλαβή θα περιμένω τα αποτελέσματα.. (Wish me good luck)

 

Good luck.;)

Link to comment
Share on other sites

Good luck.;)

 

ευχαριστώ ... το εύχομαι.. :D

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εδω και ενα χρονο και κατι μηνες αφηνω μακρυ μαλλι κι τωρα εχει φτασει σχεδον μεχρι τους ωμους.Ωμως δεν πηγα κομμωτηριο για να μου κοψει τις ακρες.Λετε να παω ?Και αν ναι που βοηθαει αυτο ?Π.χ τριχοπτωση,ογκος τριχας ??:confused:

Γιατι εχω και λεπτη τριχα και καθολου ογκος και γενικα η μονη λυση ειναι το πιστολακι με τα μαλλια προς τα κατω οπου ο ογκος κραταει μια μερα και την επομενη ειναι ενα ματσο χαλια:wacko:

Link to comment
Share on other sites

βοηθαει στο να μην εχεις ψαλιδα και στην ενδυναμωση της τριχας
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εδω και ενα χρονο και κατι μηνες αφηνω μακρυ μαλλι κι τωρα εχει φτασει σχεδον μεχρι τους ωμους.Ωμως δεν πηγα κομμωτηριο για να μου κοψει τις ακρες.Λετε να παω ?Και αν ναι που βοηθαει αυτο ?Π.χ τριχοπτωση,ογκος τριχας ??:confused:

Γιατι εχω και λεπτη τριχα και καθολου ογκος και γενικα η μονη λυση ειναι το πιστολακι με τα μαλλια προς τα κατω οπου ο ογκος κραταει μια μερα και την επομενη ειναι ενα ματσο χαλια:wacko:

 

νομίζω ότι θα ήταν καλό όταν θα πας να στα καθαρίσει να τους πεις χωρίς να στα κόψει πολύ να προσπαθήσει να ενισχύσει τον όγκο (νομίζω ότι τα ασύμμετρα μάκρη βοηθούν σε αυτό όταν έχεις αρκετό μάκρος στα μαλιά σου)

Link to comment
Share on other sites

Ποπο ρε παιδια βλεπω πολλες , παρα πολλες τριχες να πεφτουν τελευταια και κυριως απο το πισω μερος του εκφαλιου (μακρυ μαλλι εχω οπως θα ειδατε πιο πανω)μιλαμε ειναι τοσες πολλες που ανυσηχω...τις νιωθω στα χερια που πεφτουν και οποτε κοιταω στο στηθος και κατω βλεπω τριχες και το μονο που κανω ειναι να μαζευω και να πεταω εχω ρε μαμωτο και λεπτη τριχα και νομιζω πως πρεπει να παω σε δερματολογο...:cry:

Τρεφομαι υγιεινα τρωω οτι θρεφει τα μαλλια αλλα εχψ αρχισει να ανησυχω.Τριχοπτωση δεν μπορει να εχω (για αλλωπεκια μιλαμε)γιαιτ ειμαι μονο 16 αλλα και παλι πολλες ειναι...τι λετε να συμβαινει ?λετε ο ιδρωτας απο την ζεστη να ειναι η αιτια ??:cry::shock:

Link to comment
Share on other sites

Tο γνωριζω , το εχω διαβασει αλλα εχω πολυ λεπτη τριχα και επειδη παντα ηθελα μαλλια με ογκο εχω και λεπτη τριχα βλεπω και πολλες τριχες και πανικοβαλλομαι...
Link to comment
Share on other sites

Tο γνωριζω , το εχω διαβασει αλλα εχω πολυ λεπτη τριχα και επειδη παντα ηθελα μαλλια με ογκο εχω και λεπτη τριχα βλεπω και πολλες τριχες και πανικοβαλλομαι...

 

Το μόνο σίγουρο ειναι ότι το λιπαρο δέρμα δημιουργεί πρόβλημα στις τρίχες..τώρα το καλοκαίρι που λαδώνουν πιο εύκολα καλό ειναι να προσέχουμε..επίσης όταν τα έχεις μακριά αδυνατίζει η τρίχα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εδω και ενα χρονο και κατι μηνες αφηνω μακρυ μαλλι κι τωρα εχει φτασει σχεδον μεχρι τους ωμους.Ωμως δεν πηγα κομμωτηριο για να μου κοψει τις ακρες.Λετε να παω ?Και αν ναι που βοηθαει αυτο ?Π.χ τριχοπτωση,ογκος τριχας ??:confused:

Γιατι εχω και λεπτη τριχα και καθολου ογκος και γενικα η μονη λυση ειναι το πιστολακι με τα μαλλια προς τα κατω οπου ο ογκος κραταει μια μερα και την επομενη ειναι ενα ματσο χαλια:wacko:

 

Όπως είπε και η freak of natural, το να τα κόψεις λίγο, βοηθάει στο να δυναμώσουν τα μαλλιά και στο να καθαρίσουν από ψαλίδα...και αφού έχεις να τα κόψεις τόσο καιρό, σίγουρα θα έχεις έστω και λίγο...και αν έχεισ σκοπό να τα μακρύνεις και να τα κρατήσεις μακρυά για καιρό, καλά είναι να τα κόβεις στις άκρες τουλάχιστον 2-3 φορές το χρόνο...

Εφόσον με το πιστολάκι δημιουργείς κάπιον Α όγκο στα μαλλιά, δοκίμασε να βάλεις κάποιον δυνατό αφρό για κράτημα πριν το στέγνωμα, μήπως και σου διατηρηθεί παραπάνω μέρες...βάζεις τίποτα?

και εγώ έχω πολύ ψιλή τρίχα και συνεπώς έλλειψη όγκου, αλλά λόγο μεγάλου μήκους δυσκολέβομαι να δόσω όγκο...αλλά με αναποδα το κεφάλι και πιστολάκι σε συνδιασμό με δυνατό επαγγελματικό αφρό κάτι λίγο γίνετε αλλά δεν χάνετε την επόμενη μέρα...κρατάει...επίσης έχω παρατηρήσει ότι αν το βράδυ τα δέσω ψηλά την άλλη μέρα έχουν παραπάνω όγκο...αλλά με την τρίχα που έσουμε, δεν πρόκειτε ποτέ με ότι και να κάνουμε, να τα δούμε "φουσκωτά"

 

Tο γνωριζω , το εχω διαβασει αλλα εχω πολυ λεπτη τριχα και επειδη παντα ηθελα μαλλια με ογκο εχω και λεπτη τριχα βλεπω και πολλες τριχες και πανικοβαλλομαι...

 

Και μένα αυτός είναι ο καημός μου χρόνια..........γι αυτό και σκέφτομαι για "φόρμα" δηλ. το ελαφρύ περμανάντ...

Εφόσον έχεις μακρύ μαλλί, τρίχες θα βλέπεις μπόλικες.......ρώτα και μένα...πόσα χρόνια χάνω "μαλλί" μπόλικο και όχι αστεία...αλλά στα κομμωτήρια μου λένε ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα τριχόπτωσης-αραίωσης..."ευτυχώς".

να πω την αλήθεια, για να μην τα πεδέψω με τεχνικές διεργασίες(φόρμα), σκεφτόμουνα να τα κόψω γύρω στους ώμους προκειμένου να αποχτήσουν όγκο...αλλά από ότι κατάλαβα....να το αφήσω καλύτερα....όταν και εσύ έχεις το ίδιο πρίβλημα με πολύ πιο κοντό μαλλί...τσάμπα θα τα κόψω.......

τελείως ίσια είναι??

Link to comment
Share on other sites

Τελειως ισια δεν ειναι , ειναι ιμηισια:p

Δηλαδη ειναι ισια αλλα προς το τελος της τριχας κανουν κατι περιεργα:wacko:

Μεχρι τωρα πρεπει να μαζεψα καμια 30 αρια τριχες αφου εχω παθει και ψυχολογικο και νιωθω τριχες στα χερια ενω δεν εχω ... τι να πω... ισως επειδη μεγαλωνουν ή και ειναι περιοδος οπου βγαινουν καινουργιες

Την ανοιξη που υποτιθεται επρεπε να πεσουν πολλες δεν επεσαν και πεφτουν τωρα...ελπιζω να σταματησει...

Οσον αφορα την διατροφη εκανα οτι διαβασα πως ειναι καλο για τα μαλλια μεχρι και συμπληρωμα σιδηρου πηρα

(φυστικια αφθονα λογω βιταμινων συμπλεγματος Β και ψευδαργυρου - πολυ κρεας για σιδηρο - συπληρωμα βιταμινων Α-Β-C -φολικο οξυ παντοθενικο οξυ-βιοτινη - φακες - φασολαδα και αφθονα φρουτα)Ωστοσο καμια διαφορα...Πισω απο την μπλουζα μου μαζευονται αφθονες τριχες και με ανησυχει το οτι δεν βλεπω σε κανενα/καμια τριχες στην πλατη και λεει ρε φουστη μου σε μενα μονο πεφτουν τοσες ??:cry::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τωρα πρεπει να μαζεψα καμια 30 αρια τριχες αφου εχω παθει και ψυχολογικο και νιωθω τριχες στα χερια ενω δεν εχω ... τι να πω... ισως επειδη μεγαλωνουν ή και ειναι περιοδος οπου βγαινουν καινουργιες

 

Καμιά τριανταριά στο σύνολο???

όταν έλεγες ότι χάνεις τρίχες, περίμενα τουλάχιστον τόσες την ημέρα...

 

Πισω απο την μπλουζα μου μαζευονται αφθονες τριχες και με ανησυχει το οτι δεν βλεπω σε κανενα/καμια τριχες στην πλατη και λεει ρε φουστη μου σε μενα μονο πεφτουν τοσες ??:cry::lol:

Το λες επειδή δεν ξέρεις εμένα...:p

Να σου πω την αλήθεια...και εγώ το ίδιο με εσένα λέω...τώρα τουλάχιστον θα ξέρω ότι έχω και συνάδελφο...:lol:

Πάντος μην σε ανυσηχεί καθόλου αυτό...και στην ηλικία σου ΄΄εχανα και πιο πριν...και τωρα έκλεισα τα 21...όσο μαλλί είχα στα 16 τόσο έχω και τώρα...

 

και για να γελάσεις λίγο...μια μέρα που ήμασταν μαζεμένα 4-5 άτομα, μου λέει μία...κάτι κρέμετε πίσω στο παντελόνι σου...νόμιζα ότι λέγανε για το κορδόνι της ζώνης, γιατί ήταν και προτώτυπη με περίεργο τελίωμα κορδονιού...και λέω...πιο?το κορδόνι από τη ζώνη?...μου λένε όχι...κοιτάω...μια τούφα...όπως λές και συ, άφθονες τρίχες μαζεμένες...ααα...λέω...μαλλιά είναι...και γυρνάει ένα αγόρι από την παρέα και μου λέει...όπως το πας, σε λίγο θα μείνεις καραφλή...τα χασα...του λέω...πως σου ρθε???με έχεις δει που......(εννοούσα που πέφτουν τρίχες στα ππουλόβερ και όλο τις τραβάω και τις βγάζω...παρεπιμπτώντος, μόνο στα πουλόβερ μαζέυονται...όχι σε μπλουζάκια)...και κουνάει το κεφάλι του απελπισμένα και μου κάνει, ναι...σε έχω δει...αλλά έχουν περάσει μήνες και καραφλό δεν έχω μείνει ακόμα!!!!!:lol:

 

Οπότε να ξέρεις ότι υπάρχουν και χειρότερα...εγώ ζωντανό παράδειγμα...μπορείς τώρα να ηρεμίσεις...

Link to comment
Share on other sites

Mου θυμισες που πριν απο μερικες μερες εκανα μπανιο και οπως τα αφηνα να στεγνωνουν μονα τους , παιζοντας στον υπολογιστη ενιωσα μια τριχα στην πλατη και οταν εβαλα το χερι για να την παρω .... εφριξα!επιασα καμια 20 αρια τριχες!!!:cry::cry:

(btw χρησιμοποιω το σαμπουαν Orzene μπυρας + μαγιας μπυρας , χρησιμοποιουσα και το ashampoo ελεγχος τριχοπτωσης αλλα δεν ειδα και θεαματικη διαφορα)

Και μια μερα πηγα στο supermarket για να παρω κατι ψωνια και ειδα ενα σαμπουαν εγραφε Με μπυρα - σιδηρο - χαλκο - ψευδαργυρο - μαγνησιο .. και λεω ποπο αυτο ειναι οτι πρεπει για τα μαλλια!:D αλλα επειδη ειχα ειδη σαμπουαν και δεν μου εφταναν τα λεφτα λεω αστο θα το παρω σε μερικες μερες αφου τελειωσει το αλλο...ετσι λοιπον παω να το παρω μια αλλη μερα και τι βλεπω!Απο ολο το ραφι του supermarket με τα σαμπουαν υπηρχε μια τρυπα οπου πριν εκει υπηρχε αυτο το σαμπουαν που ηθελα!!!!:mad::mad:

Τεσπα διαβασα επισης οτι αν υπαρχει μερος στο κεφαλι που να μην εχει τριχες τοτε ναι πρεπει να πας σε γιατρο αλλα ρε γmt o ογκος χανεται μπορει οχι αμεσα αλλα με τον καιρο γιατι μια τριχα καινουργια να φτασει σ'αυτο το μεγεθος θελει ενα χρονο και 2-3 μηνες και μεχρι να φτασει ο γκος θα εχει μειωθει..τουλαχιστο ετσι πιστευω πως ειναι...(μηπως πρεπει να δω ψυχολογο ?:lol:)

Link to comment
Share on other sites

(μηπως πρεπει να δω ψυχολογο ?:lol:)

 

Μήπως να τα κόψεις;;;;;; λογικό ειναι να που πέφτουν και να αραιώνουν όταν τα έχεις μακριά..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...