Jump to content

Hair Styling - Περιποίηση μαλλιών


bill_viper
 Κοινοποίηση

Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?  

600 members have voted

  1. 1. Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?

    • Gel
      297
    • Κερί
      96
    • Αφρός
      83
    • Άλλο
      124


Recommended Posts

Γεια σας παιδια!

 

Διαβασα λιγο το συγκεκριμενο θεμα και βλεπω πως ειναι τελικα πολλοι που εχουν αγχος με τις τριχουλες τους, χεχε:rolleyes:

 

Θα ηθελα να ρωτησω και γω κατι, οποια συμβουλη ευπροσδεκτη.

 

Καταρχην το μαλλι μου ειναι αρκετα εως πολυ σπαστο και μετα απο το λουσιμο το ισιωμα με μασια ειναι απαραιτητο. Το μηκος της τριχας ειναι περιπου 12 cm..

 

To προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι το εξης.

Λουζουμαι κανονικα, στη συνεχεια τα ισιωνω με μασια, καθονται υπεροχα σχεδον ολη την 1η ωρα αλλα μετα και οσο περναει η ωρα γινονται πραγματικα χαλια (φουσκωνουν λιγακι.. και τα μπροστα "σπαζουνε"), σαν να μη τα εχω ισιωσει ενα πραμα. Το σπαστικο ειναι οτι αυτο δεν συμβαινει παντα, μερικες φορες κρατανε ολοισια μεχρι το επομενο λουσιμο. Ειλικρινα δεν ξερω τι μπορει να φταιει.

 

Μηπως εχετε να προτεινετε κανενα αφρο, spray, κρεμα η οτιδηποτε σχετικο που θα τα διατηρησει καλα για περισσοτερη ωρα ? Να σημειωσω οτι ποτε δεν εχω χρησιμοποιησει κατι σχετικο, απλα λουσιμο και ισιωμα.

Η μηπως καμια καλυτερη μασια ? Εχω μια Babyliss των 40 ευρω..

Σκεφτηκα μια να κανω ισιωτικη αλλα φοβαμαι γιατι εχω ακουσει πολλα δυσαρεστα...

 

Τι λετε ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χμ... Πήγαινε στο κομμωτήριο και ζήτησε να σου δώσουν ένα μπουκαλάκι μετάξι... Να το βάζεις πρωί απόγευμα για 2-3-4 μέρες και θα δεις ότι δεν θα σου φουσκώνουν...

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

^ρώτησα κομμώτρια και μου είπε ότι για να μεγαλώσουν πιο γρήγορα καλό θα ήταν να τα κουρεύεις κάθε μήνα περίπου ελάχιστα στις άκρες, ίσα ίσα για να καθαρίσουν και να δυναμώσουν...

μην περιμένεις να δεις τρελά αποτελέσματα μέσα σε λίγο καιρό...

π.χ. από το ύψος του στήθους μέχρι την μέση (στο περίπου 10-15cm) θέλει κανα 2 χρόνια...

πιστέυω πως καλό θα ήταν να τα κάνεις μια μάσκα που και που ή να βάζεις μαλακτική όταν κάνεις μπάνιο...

 

+1

Episis tha protina na vazeis maska me ladi elias...Einai poli threptiko gia to malli kai exw diavasei se periodiko oti einai kalo na to xrisimopoioume otan theloume na makrinoume ta mallia mas...boithaei...

 

An kai na po tin alithia, einai kai thema maliou (oxi pos den mporeis kai esi me diafores energies na to boithisis). Na fantasteis egw mesa se tria xronia to eftasa apo omous sti mesi, xoris afta ta tria xronia na ta exw kopsi oute mia fora kai xoris na xrisimopoiw oute maska oute malaktiki...bebea molis piga komotirio i komotria me to zori mou ta efage kana-dio palames giati leei itan katestramena(logiko na gemisoun psalida). Meta apo 2 mines ta piga stous omous pali i kai pio konta kai apo tote 1-2 fores to xrono ta kobo, episis bazo malaktiski oposdipote kai kamia fora maska analoga me ta kefia mou...apotelesma? ftasane pali sxedon mesi, alla einai poli dinata kai den xreiazete na ta kopso...

Me afto thelw na sou po oti bazontas afta ta proionta kai kobontas ta mia sto toso(mia fora to mina isos einai ligo ipervoliko efoson den sou makrenoun efkola), tha sou dinamosoun!!!

 

Na simpliroso pos idika palia, den xrisimopoiousa katholou pistolaki gia stegnoma to opoio den einai kai oti kalitero gia ta mallia...gia dokimase ena diastima na ta tiligis me mia petseta kai na ta afineis na stegnosoun mona tous...episis, kalo einai anamesa sta lousimata na alazeis samppouan, giati pernei diaforetikes vitamines-kathe sampouan den exei ta idia sistatika)...kai sta farmakeia iparxoun kai idikes bitimines se anavrazonta diskia(portokaladas), poli kala.

Link to comment
Share on other sites

Η μηπως καμια καλυτερη μασια ? Εχω μια Babyliss των 40 ευρω..

Σκεφτηκα μια να κανω ισιωτικη αλλα φοβαμαι γιατι εχω ακουσει πολλα δυσαρεστα...

 

Τι λετε ?

Η καλύτερη μασιά που έχω δοκιμάσει είναι η Belissima Imetec, φοβερό ίσιωμα! το αποτέλεσμα κρατάει, αφήνει τα μαλλιά λαμπερά. Αν θυμάμαι καλά κοστίζει γύρω στα 60-70€ και τα αξίζει. Έχω μείνει πολύ ικανοποιημένη.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

 

Διαβασα λιγο το συγκεκριμενο θεμα και βλεπω πως ειναι τελικα πολλοι που εχουν αγχος με τις τριχουλες τους, χεχε:rolleyes:

 

Θα ηθελα να ρωτησω και γω κατι, οποια συμβουλη ευπροσδεκτη.

 

Καταρχην το μαλλι μου ειναι αρκετα εως πολυ σπαστο και μετα απο το λουσιμο το ισιωμα με μασια ειναι απαραιτητο. Το μηκος της τριχας ειναι περιπου 12 cm..

 

To προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι το εξης.

Λουζουμαι κανονικα, στη συνεχεια τα ισιωνω με μασια, καθονται υπεροχα σχεδον ολη την 1η ωρα αλλα μετα και οσο περναει η ωρα γινονται πραγματικα χαλια (φουσκωνουν λιγακι.. και τα μπροστα "σπαζουνε"), σαν να μη τα εχω ισιωσει ενα πραμα. Το σπαστικο ειναι οτι αυτο δεν συμβαινει παντα, μερικες φορες κρατανε ολοισια μεχρι το επομενο λουσιμο. Ειλικρινα δεν ξερω τι μπορει να φταιει.

 

Μηπως εχετε να προτεινετε κανενα αφρο, spray, κρεμα η οτιδηποτε σχετικο που θα τα διατηρησει καλα για περισσοτερη ωρα ? Να σημειωσω οτι ποτε δεν εχω χρησιμοποιησει κατι σχετικο, απλα λουσιμο και ισιωμα.

Η μηπως καμια καλυτερη μασια ? Εχω μια Babyliss των 40 ευρω..

Σκεφτηκα μια να κανω ισιωτικη αλλα φοβαμαι γιατι εχω ακουσει πολλα δυσαρεστα...

 

Τι λετε ?

 

Εγώ χρησιμοποιώ μια επαγγελματική μασια που την αγόρα από μαγαζί που πουλαέι στα κομμωτήρια(μέσω μιας γνωστής μου κομμώτριας) 70€.

Όσον αφορά για το σπασιμο και για το ότι φουσκώνουν(όχι πάντα) οφείλεται κυρίως στον καιρό.Είναι ανάλογα με την υγρασία(κυρίως),με τη ζέστη,με το αν ιδρώνεις κλπ..Σε τέτοιες περιπτώσεις από τη στιγμή που το μαλλί σου είναι αρκετά σπαστό δεν μπορεί να παραμείνει έτσι όπως όταν το ίσιωσες..

Αρκετοί φίλοι μου έχουν κάνει ισιωτική και δεν έχουν μείνει ευχαριστημένοι,εκτός του ότι καταστρέφει την τρίχα -όχι οτι η μασιά δεν την καταστρεφει:p-.

Εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει ποτέ ισιωτική γιατι δν μου χρειαζεται,τα μαλλιά μου είναι ίσια,εκτός από ένα μικρό σπάσιμο που κάνουν στις άκρες..

Link to comment
Share on other sites

Stalitsa,

 

s' euxaristw gia tis sumvoules.

To malli mou einai polu katsaro, gi 'auto de fainetai akomh ki an makrainei...ki egw h idia to diapistwnw mono otan louzomai.

 

Na 'sai kala!

 

 

 

 

 

 

 

+1

Episis tha protina na vazeis maska me ladi elias...Einai poli threptiko gia to malli kai exw diavasei se periodiko oti einai kalo na to xrisimopoioume otan theloume na makrinoume ta mallia mas...boithaei...

 

An kai na po tin alithia, einai kai thema maliou (oxi pos den mporeis kai esi me diafores energies na to boithisis). Na fantasteis egw mesa se tria xronia to eftasa apo omous sti mesi, xoris afta ta tria xronia na ta exw kopsi oute mia fora kai xoris na xrisimopoiw oute maska oute malaktiki...bebea molis piga komotirio i komotria me to zori mou ta efage kana-dio palames giati leei itan katestramena(logiko na gemisoun psalida). Meta apo 2 mines ta piga stous omous pali i kai pio konta kai apo tote 1-2 fores to xrono ta kobo, episis bazo malaktiski oposdipote kai kamia fora maska analoga me ta kefia mou...apotelesma? ftasane pali sxedon mesi, alla einai poli dinata kai den xreiazete na ta kopso...

Me afto thelw na sou po oti bazontas afta ta proionta kai kobontas ta mia sto toso(mia fora to mina isos einai ligo ipervoliko efoson den sou makrenoun efkola), tha sou dinamosoun!!!

 

Na simpliroso pos idika palia, den xrisimopoiousa katholou pistolaki gia stegnoma to opoio den einai kai oti kalitero gia ta mallia...gia dokimase ena diastima na ta tiligis me mia petseta kai na ta afineis na stegnosoun mona tous...episis, kalo einai anamesa sta lousimata na alazeis samppouan, giati pernei diaforetikes vitamines-kathe sampouan den exei ta idia sistatika)...kai sta farmakeia iparxoun kai idikes bitimines se anavrazonta diskia(portokaladas), poli kala.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

H xeiroteri mou na pigainw sta kommwtiria! K ama pia me auta ta xhmika, gel k xazomares.. Ok den lew k egw se eidikes periptwseis kati vazw alla oxi k kathe mera vre paidia!!! K aman vre koritsia me auto to pistolaki, th ato kapsete to malli sas!!!! Mia fili mou apo ekei pou tin fwnazame Rony apto katsro malli twra tin fwnazoume praso!! I kopela epeita apo 2 mines isiwma sto malli to malli tis den katsarwne pia k eixe kaei kuriolektika apo tin riza!! Eleos..... Afiste ta mallakia sas ligo anakatemena , eidika to kalokairi tipota den xreiazetai eidika to kalokairi ta gel k oi afroi dinoun ena polu varu styling!:cool:
Link to comment
Share on other sites

Οκ φιλε μου.Ευχαριστω πολυ!;)

 

Είπα σε μια φίλη μου να ρωτήσει εκεί στην Κυψέλη που μένει και της είπανε ότι είναι 120€ τα κοτσιδάκια..

δεν ήξερε βέβαια να ρωτήσει για τα dreadlocks οπότε θα την ξαναστείλω για να μάθουμε ... :p

 

Πάντως αν θέλεις ενδεικτικά να κάνεις 1-2 στα μαλλιά σου μπορείς, αλλά πρέπει κάποιος να σου δώσει τις κατάλληλες συμβουλές.

Εγώ έψαξα στο youtube και στο google αλλά δεν έχω και κάποιον δίπλα μου να με βοηθήσει επί του θέματος. Από την άλλη οι πληροφορίες είναι στα αγγλικά και όσο άριστα αγγλικά και να ξέρεις, κάποιους τεχνικούς όρους δεν τους κατέχεις κακά τα ψέματα, και τα online λεξικά δεν είναι κ οι καλύτεροι βοηθοί..

γι' αυτό όποιος το έχει δοκιμάσει με τον ένα ή τον άλλο τρόπο ας μας πει..

 

btw, ένας γνωστός μου που πέρυσι είχε όλο το κεφάλι του έτσι, μου είπε ότι έγινε μόνο του από τη θάλασσα... :X προφανώς όμως αυτό σημαίνει ότι δεν λούστηκε ένα ολόκληρο καλοκαίρι;!; και ότι για να του τα επαναφέρουν 2 κοπέλες τους πήρε 6-7 ώρες..

 

edit : Πέρυσι το καλοκαίρι μου είχανε πλέξει και μένα μια τούφα με διάφορες κλωστές κτλ.. την οποία κράτησα γύρω στο 6μηνο πάνω στο μαλλί μου... τότε που την είχα κάνει, είχα πάει κατευθείαν από τη θάλασσα.. κι όταν βγήκαν οι κλωστές και είχε μείνει το κοτσιδάκι στο μαλλί - ο θεός να το κάνει μετά από τόσο καιρό- από τη ρίζα ως το σημείο που είχαν "κατέβει" οι κλωστές, το μαλλί μου είχε γίνει "σαν τζίβα".. το οποίο φυσικά και έκοψα σύρριζα .. :)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το καλοκαίρι επειδή κάνω κάθε μέρα μπάνιο στην θάλασσα και μετά μπάνιο και λούσιμο έχετε να προτείνετε κανένα σαμπουάν για καθημερινό λούσιμο που να είναι ας πούμε "ελαφρύ"?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω ψηνομαι αγρια να κουρευτω skin,,,:w00t:

Εχει δοκιμασει καποιος να μου πει ποσο κανουν να μεγαλωσουν;;;

σκιναρι τελειως θελω,,,,με μηχανη και μετα ξυραφι..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Το jarhead εννοείται ρε παιδιά...; Για να καταλάβω...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ωραιο κουρεματακι το jarhead...αλλα βλεπω κατι ατομα που δεν τους παει καθολου και συνεχιζουν να τα κουρευουν καθε 15 μερες!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το jarhead εννοείται ρε παιδιά...; Για να καταλάβω...

Nai,,, jarhead , skinhead, δεν θυμαμαι αλλη ονομασια,,,αα και γλομπος:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αναφέρθηκε παραπάνω.. αύριο πάω για τα γνωστά σε όλους dreadlocks. Εχω ραντεβού σε ένα κομμωτήριο στην Κυψέλη.

Μετά από μικρή έρευνα αγοράς, έχω να πω ότι τα "κοτσιδάκια" θέλουν 120 ευρω κ κάτι ώρες υπομονή..

ενώ οι τζίβες (dreadlocks) λιγότερο χρόνο και χρήμα (γύρω στα 10€ για 2 .. αν δεν κάνω λάθος). Ρόλο παίζει κ το μήκος του μαλλιού .. σε μένα που έχω κοντό θα πάρει λιγότερο χρόνο και χρήμα.. απ' ότι μου είπανε μπορείς να βάλεις κ πρόσθετα μέσα, για ενίσχυση αν έχεις πολύ κοντά μαλλιά.

Όπως κι αν έχει, θα σας έχω νεότερα αύριο , το πολύ μεθαύριο..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Κυψέλη που? :p:p

 

Είναι λίγο πριν την πλατεία Κυψέλης όπως ανεβαίνεις με το τρόλει από Βικτώρια. Ακριβώς δεν ξέρω να σου πω κι εγώ, γιατί θα πάω "συστημένη" .. αύριο αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες..!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο πριν την πλατεία Κυψέλης όπως ανεβαίνεις με το τρόλει από Βικτώρια. Ακριβώς δεν ξέρω να σου πω κι εγώ, γιατί θα πάω "συστημένη" .. αύριο αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες..!

Ok δεν πειράζει, έτσι κι αλλιώς από περιέργεια ρώτησα.

Link to comment
Share on other sites

mporei kaneis na mou sistisei proion gia kalla karfakia xwris idieteri peripoiisi???.....

 

ta malia mou einai sxetika konta kai exoun arxisei na sgourainoun xrisimopoiw dinata gel της schwarzkoph alla den kanoun douleia se mali panw apo 2-3 pontous.

 

 

!!!PLEASE!!! voithidte me giati eimai etimos na paw gia kourema prokeimenou na kanw karfakia.......... :confused:

 

 

 

:thanks: prokatavolika

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το μαλλί μου αυτή τη στιγμή είναι γύρο στους 5 πόντους και μπορώ να τα φτιάξω όπως θέλω. Χρησιμοποιώ κρέμα new wave. Βασικά περισσότερο μετράει ο τρόπος που τα φτιάχνεις και μετά έχει να κάνει το gel.. Εγώ μετά το λούσιμο τα στεγνώνω με την πετσέτα και τα φτιάχνω κατευθείαν. Ούτε πιστολάκια ούτε τίποτα..

 

Να δώσω ένα link για τα κορίτσια.. το βρήκε μια φίλη μου και έχει πλάκα! ;)

http://www.haircut.gr/haircut/hcindex.asp

Πηγαίνετε εκεί που λέει "Προτάσεις για τα μαλλιά σου!" μετά "HairCut Selection δοκίμασε τα 8 καλύτερα styles του site"

Κάνετε upload μια φωτογραφία σας και επιλέγετε το μοντέλο.....

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, εγώ τα έκανα τα dreadlocks μου τελικά.. στο μισό πίσω μέρος του κεφαλιού .. έχω 17 τσουλούφια αυτή τη στιγμή που εξέχουν ... Η αλήθεια είναι ότι το "μαλλί" πήγε 140€. λόγω μήκους (κοντά προς μεσαία) χρειάστηκε να βάλω πρόσθετα για να γίνουν.. βέβαια δεν ξέρω τι επιτυχία θα έχουν έτσι. Το σίγουρο είναι ότι η διαδικασία ήταν κάπως επίπονη και σχετικά χρονοβόρα (3,5 ώρες).

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

mporei kaneis na mou sistisei proion gia kalla karfakia xwris idieteri peripoiisi???.....

 

ta malia mou einai sxetika konta kai exoun arxisei na sgourainoun xrisimopoiw dinata gel της schwarzkoph alla den kanoun douleia se mali panw apo 2-3 pontous.

 

 

!!!PLEASE!!! voithidte me giati eimai etimos na paw gia kourema prokeimenou na kanw karfakia.......... :confused:

 

 

 

:thanks: prokatavolika

 

φίλε μου εγώ την έχω καταβρεί με το schwarzkoph got2be το κίτρινο σωληνάριο! όταν κουρεύομαι τα κάνω αρκετά κοντά και στέκονται μόνο με αυτό που σου είπα!

αυτό είναι:

http://www.imageshack.gr/files/jxdrehp9v8jhuqz4129y.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο κολλητός μου που έχει πολλά μαλλιά, αλλά κοντά - καρφάκια, τα αφήνει νωπά με το που βγει από το μπάνιο , βάζει αφρό και μετά λίγο λακ και τα στεγνώνει με το πιστολάκι.

ο άλλος κολλητός πάλι, με σγουρό μαλλάκι κοντό - καρφάκι, βγαίνει με βρεγμένα μαλλιά από το μπάνιο τα στεγνώνει ελαφρώς με πετσέτα έχοντας το κεφάλι σκυμένο (προς το πάτωμα) και επιτόπου βάζει λίγο ζελέ και τα "σηκώνει" κι αυτό ήταν..

Τώρα να σας πω κ μάρκα των προϊόντων που χρησιμοποιούν δεν ξέρω.

Πάντως ένα πάρα πολύ δυνατό ζελέ που χρησιμοποιούσα εγώ στα δικά μου μαλλιά (όταν τα είχα βέβαια μακριά) που είναι σγουρά από τη ρίζα τους, ήταν σε ένα κίτρινο - λαχανί βαζάκι, της εταιρίας UNA (αν δεν κάνω λάθος), από hondos το έπαιρνα..

Όταν μετά τα έκοψα και το πίσω μέρος ήταν κοντά (καρφάκια .. αλλά 5-6 εκατοστά) και τα "σήκωνα" τα ίσιωνα και τους έβαζα λακ σκληρή μετά .. (βέβαια είχα καταλήξει μια περίοδο πριν 1,5 χρόνο, να είμαι σαν τους emo που κυκλοφορούν με τον αφρό αγκαλιά.. είχα μια φυάλη στο αμάξι και μια στην τσάντα όποτε πήγαινα για δουλειά .. με είχαν πάρει στο ψιλό..) Πάντως καλοκαίρι αυτή τη ταλαιπωρία με το ίσιωμα κ τις τόσες σαχλαμάρες στο μαλλί δεν λέει..

ωρες ώρες προτιμώ την υφή που έχουν από το αλάτι της θάλασσας. φορμάρονται και καλύτερα (τα δικά μου .. :D ) Βέβαια δεν ξέρω, τώρα τα dreadlocks πως θα γίνονται με τον ήλιο, τη θάλασσα.. αλλά που θα πάει, σύντομα θα το μάθω.. σε νησί μένουμε.. !! :p

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολύ λεπτή και ίσια τρίχα...κατα συνέπεια το μεγαλύτερο πλόβλημά μου είναι η έλλειψη όγκου............

καμιά καλή πρόταση???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...