Jump to content

Hair Styling - Περιποίηση μαλλιών


bill_viper
 Κοινοποίηση

Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?  

600 members have voted

  1. 1. Hair Styling!Εσείς τί χρησιμοποιείτε?

    • Gel
      297
    • Κερί
      96
    • Αφρός
      83
    • Άλλο
      124


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

βλακεια,ξεχασα να το γραψω...Σου την προτεινα επειδη την βρισκεις στο hondos και συναφη!!!να ξερεις ομως θα σκληρυνουν.Απο τη μια εχεις ματ αποτελεσμα με τον πυλο και απο την αλλη κρατημα...Δεν συνδυαζονται δυστυχως....Αυτο τραβαω και εγω καθε μερα
Link to comment
Share on other sites

ναι κ εγω..πολυ σπαστικο..τιποτα πιο ελαφρυ?δηλαδη κτ με το οποιο να μν πεφτουν αν δν τα χαλασεις εσυ με καποιον τροπο..
Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το κορυφαιο sampoo για ισιωμα?

 

γνωριζει καποιος?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

κοντα μαλλια!!χεχε....Οσο πιο μακρυ τοσο πιο γρηγορα θα πεφτει...Προσωπικα χρησιμοποιω αυτο αν και δεν ειμαι πολυ ευχαριστημενος http://www.sleekhair.com/7311.html
Link to comment
Share on other sites

ε βλακεια αυτος ο πηλος..τον ειχα παρει καποτε κ τον πεταξα κατευθειαν

 

ωραιος...για προτεινε μου καποιον και απο που τον προμηθευομαι...και ας ειναι και απο ιντερνετ!!!σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

osis design mix matt ή osis design mix rough..της schwarzkopf ειναι..πολυ καλα και τα δυο..σε κομμωτηρια θα τα βρεις αλλα λιγο δυσκολα..εδω στην θεσσαλονικη μονο σε ενα το εχω βρει..στο internet το εχει σε πολλα site..ξες κανα τετοιο που να μπορεις να τα παρεισ χωρις πιστωτικη καρτα??που να τα πληρωνεις οταν στα φερουν π.χ.??
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται αστείο που τόσοι άνθρωποι προσπαθούν να ισιώσουν τα μαλλιά τους και εμένα που δε θα γινόταν να είναι πιο ίσια, θα μου άρεσε να ήταν πιο κατσαρά.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται αστείο που τόσοι άνθρωποι προσπαθούν να ισιώσουν τα μαλλιά τους και εμένα που δε θα γινόταν να είναι πιο ίσια, θα μου άρεσε να ήταν πιο κατσαρά.

Ειμαστε ανικανοποιητοι,οσα και αν εχουμε θελουμε παντα αυτα που μας λειπουν!

Αλλα μην το χοντρυνουμε αλλο το θεμα,για τριχες μιλαμε εδω..:p

 

Προσωπικα χρησιμοποιω κυριως gel και πυλο,συνηθως προιοντα της schwarzkopf.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Gel ,αν και σπανια πλεον . Οχι πως παλια το ελιωνα ,αλλα λιγο πολυ καθεται μονο του οπως το θελω κοντο ειναι αλλωστε.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω μακρια μαλλια εδω και 4 χρονια και ηρθε η ωρα να τα κουρεψω με την ψιλη ,οχι γιατι τα βαρεθηκα,αλλα γιατι με κουρασαν :(

Αλλα μου ειπαν οτι αμα τα κουρεψω υπαρχει η ποθανοτητα να συνεχιζει να υπαρχει η χωριστρα.Για να αποτρεψω κατι τετοιο,θα πρεπει π.χ να τα μαζευω αλογοουρα για καποιο διαστημα μονιμα μεχρι να τα κουρεψω ή κατι τετοιο ή δεν χρειαζεται τιποτα ?

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται αστείο που τόσοι άνθρωποι προσπαθούν να ισιώσουν τα μαλλιά τους και εμένα που δε θα γινόταν να είναι πιο ίσια, θα μου άρεσε να ήταν πιο κατσαρά.

 

Θες να αλλαξουμε; Τα ισια ειναι πολυ πιο βολικα γενικα, κανεις μπανιο στεγνωνεις βγαινεις εξω.

 

Stefa, νομιζω αυτο συμβαινει λιγο στην αρχη(εχω ακουσει και δει απο πρωην μαλλιαδες:p), αλλα μπορεις να το αποφυγεις με το να τα κουρεψεις σχεδον τελειως ή και τελειως. Παντως νομιζω φευγει σχεδον αμεσως αυτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oκ καταλαβα,τελειως να τα κοψω δεν παιζει γιατι ειμαι μονο 19:lol:

Σχετικα με το θεμα που συζητατε και εγω εχω ολοισια μαλλια (λαδωνουν και ευκολα) ,αλλα χωρις ογκο λογω λεπτης τριχας και αυτος ειναι ενας επιπλεον λογος που θελω να τα εξαφανισω γιατι θελουν καθε 1,5 μερες λουσιμο για να φαινονται καλα.:cry:

Γενικα τα ισια καλα ειναι ,αμα εχουν και ογκο (τα κουμανταρεις κ ευκολα).

Edited by Stefa
Link to comment
Share on other sites

γεια σας,

 

θα ήθελα να μου πειτε τι προϊόν θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω για το μαλλί μου.

είναι κοντοκουρεμένο -μύτες κ σγουρό όταν μακραίνει λιγο η τρίχα.

χρειάζομαι ένα προϊόν για ατημέλητο look - ανακατωμένα αλλα χωρίς να σγουραίνουν ,

και να διατηρούνται όπως όταν ξεκινάω κ ολοκληρώνω το φορμάρισμα ενώ ειναι ακόμη νωπά.

 

πχ: όταν λούζομαι με σαμπουάν η τρίχα παραμένει ίσια . Οταν βάλω ζελέ ενώ ειναι νωπό το μαλλί και το ανακατεύω ειναι οκ μέχρι να στεγνωσει , να σγουρίνει κ να γίνει χάλια ....

το κερί ειναι καπως καλύτερο αλλα δεν βγαίνει στο λούσιμο και ξηραίνει υπερβολικά το μαλλί όπως επίσης το ξηραίνει και η lac....

δεν εχω δοκιμάσει ακομα τον πηλό και την 'τσίχλα' - l'oreal studio fx με ίνες....κλπ

με άλλα λόγια θέλω ένα προϊόν όπου θα δίνει το στύλ όπως όταν λούζομαι με σαμπουάν κ κανω φορμάρισμα κ το μαλλί διατηρείται < τι παρενέργειες μπορεί να έχει το σαμπουάν με μεγάλο ph (οχι όξινο ) για το μαλλί όταν παραμένει για λίγες ωρες ?

 

υπάρχει καποιο προϊόν που να καλύπτει τις αναγκες μου ?

ευχαριστώ

Edited by leonidasgr2003
Link to comment
Share on other sites

το got2be glued εχει καταργηθει (οπως με ειπαν στα χοντος).

 

εχετε να προτεινετε καποιο αλλο παρομοιο προ'ι'ν?

Link to comment
Share on other sites

καταργηθηκε???νομιζω πως το ειδα στα καρφουρ προσφατα...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή είναι και η κρέμα από syoss για το μαλλί

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Eγω εσκασα την 60αρα μου για ενα διπλο προιον της Kerastage. Tο bain Prevention GL.:wacko:

 

Δυναμωτικο σαμπουαν , και δευτερο μπουκαλακι με σπρευ φαρμακο κατευθειαν στη ριζα..

 

Ολα αυτα για ενδυναμωση και παχυνση της τριχας... ειναι προνοητικος φαινεται ο κομμωτης μου... η μου το φερνει..πλαγιως πλαγιως...:cry:

 

Ειναι μια αγωγη που ακολουθω..προληπτικα.... Αφηνω μακρυ μαλλι και πρεπει να τα προσεχω λιγο.

 

Πρωτη φορα τοσα λεφτα για μαλλι... ελπιζω να αξιζει

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

καταργηθηκε???νομιζω πως το ειδα στα καρφουρ προσφατα...

 

η αληθεια ειναι οτι δεν πηγα στα καρφουρ να τσεκαρω.

θα παω αυριο να δω.

μακαρι να βρω, γιατι ειναι το μονο προ'ι'ον που με βολεψε

Link to comment
Share on other sites

μπορω να χρησημοποιησω κρεμα ισιωματος για το μαλλι η ειναι καθαρα γυναικειο προιον εχω μαλλι εως τα τα αυτια και λιγο πιο κατω αλλα ειναι λιγο σπαστο και μου την ΣΠΑΕΙ:ninja:
Link to comment
Share on other sites

τι θα πει καθαρα γυναικειο προιον?

θα σε δει κανεις να το βαζεις?

 

ειναι σα να μου λες πως δε βαζεις λιποζαν στα σκασμενα χειλια σου για να μην νομισουν πως βαζεις κραγιον.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τι θα πει καθαρα γυναικειο προιον?

θα σε δει κανεις να το βαζεις?

 

ειναι σα να μου λες πως δε βαζεις λιποζαν στα σκασμενα χειλια σου για να μην νομισουν πως βαζεις κραγιον.

 

 

φιλε δεν μου απαντησες ομως μπορω να χρησιμοποιω ????

Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν μου απαντησες ομως μπορω να χρησιμοποιω ????

 

Τι φοβασαι δηλαδη οτι μπορει να παθεις;

Βαλε το αφοβα αλλα ποσο αποτελεσμα θα δεις δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν μου απαντησες ομως μπορω να χρησιμοποιω ????

 

Τι φοβασαι δηλαδη οτι μπορει να παθεις;

Βαλε το αφοβα αλλα ποσο αποτελεσμα θα δεις δεν ξερω.

 

βασικά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά ... εγώ θα πρότεινα κάτι επαγγελματικό... ρωτα σε κάνα κομμωτήριο .. δεν είναι τυχαίο που στο μαρινόπουλο έχουν 7euro και τα επαγγελματικά 20 στα κομμωτήρια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...