Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η "υπηρεσία ώθησης" τί είναι? Μου το δείχνει πρώτο στην κατανάλωση το wakelock

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και αυτές υπηρεσίες Google play services τρέχουν συνέχεια

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η "υπηρεσία ώθησης" τί είναι? Μου το δείχνει πρώτο στην κατανάλωση το wakelock

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και αυτές υπηρεσίες Google play services τρέχουν συνέχεια

 

Γύρνα την γλώσσα στα αγγλικά και ψαξε στο google τι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Η "υπηρεσία ώθησης" τί είναι? Μου το δείχνει πρώτο στην κατανάλωση το wakelock

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και αυτές υπηρεσίες Google play services τρέχουν συνέχεια

 

Είναι το push service. Η υπηρεσία που σου προωθεί ειδοποιήσεις και μηνύματα από εφαρμογές online νομίζω

Link to comment
Share on other sites

Ανάρτηση στη σελιδα του honor στο FB

 

http://www.whatsontech.com/2015/04/08/huawei-lollipop-update-schedule/

 

Παμε για Ιούνιο μάλλον για γλιφιτζουρι !

Link to comment
Share on other sites

Ανάρτηση στη σελιδα του honor στο FB

 

http://www.whatsontech.com/2015/04/08/huawei-lollipop-update-schedule/

 

Παμε για Ιούνιο μάλλον για γλιφιτζουρι !

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6062838#post6062838

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

απο κάπου εχω ενεργοποιήσει να μεγενθυνεται οτιδηποτε δειχνει η οθονη με τρια ταπ, και δεν μπορω να το βρω για να το βγαλω.. ξερει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

απο κάπου εχω ενεργοποιήσει να μεγενθυνεται οτιδηποτε δειχνει η οθονη με τρια ταπ, και δεν μπορω να το βρω για να το βγαλω.. ξερει κανείς;

 

Ρυθμίσεις > Προσβασιμότητα > Κινήσεις μεγέθυνσης

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πρόβλημα. H60-L12 με την τελευταία 5.4.1 και έπαιζε κανονικά μέχρι χτες. Κάποια στιγμή που είχε κλείσει η οθόνη σε energy save mode, και ενώ έδειχνε με το πράσινο λαμπάκι που αναβόσβηνε ότι έχει λάβει μηνύματα, δεν επανερχόταν με το πάτημα του power button. Όταν το πάτησα συνεχόμενα, σταμάτησε να αναβοσβήνει το φωτάκι και έμεινε εντελώς νεκρό. Δεν ανάβει καν το λαμπάκι να δείχνει ότι φορτίζει όταν το βάζω στο ρεύμα. Φαίνεται να είναι εντελώς νεκρό. Καμμιά ιδέα? Αν είναι θέμα υλικού, μπορεί να φτιαχτεί εδώ? Το πήρα πριν 4 μήνες από to2c.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να κρατήσεις πατημένο το power button για 30" τουλάχιστον;

 

Δοκίμασα και ένα λεπτό, δεν έγινε τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Κανε μια προσπαθεια να το βαλεις στον φορτιστη, αστο εκει κανενα τεταρτακι, και μετα κρατα πατημενα το power & volume down για 10 15 δευτερόλεπτα. Λογικα θα σου ανοιξει σε safe mode.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

Το ειχες στον φορτιστη οταν το δοκιμασες ή το ειχες βγαλει; σε μενα ειχε πιασει με συνδεδεμενο τον φορτιστη.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

Το ειχες στον φορτιστη οταν το δοκιμασες ή το ειχες βγαλει; σε μενα ειχε πιασει με συνδεδεμενο τον φορτιστη.

Νομίζω το είχα βγάλει. Όταν έκανα αυτό που είπες, τρεμόπαιξε νομίζω η οθόνη δυο-τρεις φορές. Μετά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο δικό μας κινητό το honor 3c από το κινέζικο μάρκετ εξαφανίστηκε το Google play store και όλες οι εφαρμογές της Google που εγκαθίστανται εύκολα από εκεί! Σε εσάς συμβαίνει το ίδιο;
Link to comment
Share on other sites

Αν κοιτάξεις πιο πίσω δεν έχουν εξαφανιστεί απλά για κάποιο λόγο δεν φαίνονται στο κινητό αλλά υπάρχει στο κανονικό site(Αν ψάξεις υπάρχει το λινκ)

 

Όσο για το παιδί που δεν ανοίγει... Δοκίμασε να πατήσεις και τα τρία κουμπιά για λίγη ώρα μήπως ζωντανέψει.. Όλα τα κινητά που δεν βγαίνει η μπαταρία έχουν ένα συνδιασμό από πλήκτρα που ότι και να έχει γίνει κάνει restart

Link to comment
Share on other sites

Αν κοιτάξεις πιο πίσω δεν έχουν εξαφανιστεί απλά για κάποιο λόγο δεν φαίνονται στο κινητό αλλά υπάρχει στο κανονικό site(Αν ψάξεις υπάρχει το λινκ)

 

Όσο για το παιδί που δεν ανοίγει... Δοκίμασε να πατήσεις και τα τρία κουμπιά για λίγη ώρα μήπως ζωντανέψει.. Όλα τα κινητά που δεν βγαίνει η μπαταρία έχουν ένα συνδιασμό από πλήκτρα που ότι και να έχει γίνει κάνει restart

Οκ το βρήκα ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γυαλί ή πλαστικό... ή πλαστικό γυαλί δεν έχουμε καταλήξει ακόμα. Πάντως όχι αλουμίνιο!που το είδες;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πίσω μέρος από το honor 6 είναι αλουμίνιο?

 

Γυαλί ή πλαστικό... ή πλαστικό γυαλί δεν έχουμε καταλήξει ακόμα. Πάντως όχι αλουμίνιο!που το είδες;

 

Είναι σίγουρα πλαστικό.

Είναι πάρα πολύ εύκαμπτο για να είναι γυαλί.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το είχα βγάλει. Όταν έκανα αυτό που είπες, τρεμόπαιξε νομίζω η οθόνη δυο-τρεις φορές. Μετά τίποτα.

 

Αν δεν εχεις βρει καποια αλλη λυση κανε μια τελευταια προσπαθεια με τον φορτιστη συνδεδεμενο.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά κ καλή Ανασταση!Ένας φίλος αγόρασε πρόσφατα το κινητό κ τού κάναμε ενημέρωση την τελευταία emoticon 3.Στις επαφές τώρα δεν μπορεί να συγχρονίσει με gmail για να τού τις εμφανίσει...μπορεί να βοηθήσει κάποιος.Δεν έχει πουθενά για συγχρονισμό.

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά κ καλή Ανασταση!Ένας φίλος αγόρασε πρόσφατα το κινητό κ τού κάναμε ενημέρωση την τελευταία emoticon 3.Στις επαφές τώρα δεν μπορεί να συγχρονίσει με gmail για να τού τις εμφανίσει...μπορεί να βοηθήσει κάποιος.Δεν έχει πουθενά για συγχρονισμό.

 

Καλησπέρα, χρόνια πολλά.

 

Τα gapps είναι περασμένα;

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...