Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οριστε τι κινητο μου στειλαν από το efox για Η60 L02....

αυτό παρηγγειλα ..http://en.efox-shop.com/huawei-honor-6-4g-lte-hisilicon-kirin-920-17ghz-octa-core-5-zoll-ips-1080p-android-44-4g-smartphon-g-293565?_xc_ls=en

 

και μου στειλαν μονοκαρτο με 2 gb RAM και ελευθερη rom 3,60 gb, πως εγινε αυτό και τι να κανω? τους εχω ηδη στειλει μυνημα στην σελιδα τους εδώ στο φεισμπουκ και στην εξυπηρετηση πελατων τους,

 

 

χαχά :(:(

μαζί τα παραλάβαμε

το 2GB μάλλον σημαίνει ότι τόσα απομένουν από τα 3 συνολικα

για τα 3.6 ROM δεν ξέρω

το βασικό πρόβλημα μάλλον είναι η μια σιμ

Huawei Honor 6 (H60-L04) - Samsung_Galaxy_Nexus (I9250) - Samsung_Galaxy_S - Lg_GT540_Optimus - LG Cookie KP500 - ETEN_X800_glofiish - Nokia_6310 - Nokia_3210
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χαχά :(:(

μαζί τα παραλάβαμε

το 2GB μάλλον σημαίνει ότι τόσα απομένουν από τα 3 συνολικα

για τα 3.6 ROM δεν ξέρω

το βασικό πρόβλημα μάλλον είναι η μια σιμ

 

όχι φιλε μου 2 gb εχει συνολο:(:( kai mono mia sim... .τσεκαρε και το δικο σου στο σχετικα με το τηλεφωνο και βαλε screenshots

Link to comment
Share on other sites

δειτε και αυτες

Στο πίσω μέρος του κινητού δεν φαίνεται να αναγράφει πουθενά "Honor" και δεν μου μοιάζει για γυαλί αυτό πίσω.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Κλώνος είναι παιδιά. Και τα χαρακτηριστικά του ταραξια από το CPU-Z παραπέμπουν σε απάτη..
Link to comment
Share on other sites

Στο πίσω μέρος του κινητού δεν φαίνεται να αναγράφει πουθενά "Honor" και δεν μου μοιάζει για γυαλί αυτό πίσω.

 

λες να είναι κλωνος?

Link to comment
Share on other sites

λες να είναι κλωνος?

 

κλώνοι υπάρχουν δες εδώ π.χ.

Τα αυθεντικά στο πίσω μέρος έχουν τυπωμένο το "honor"

[ATTACH]56169[/ATTACH]

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

κλώνοι υπάρχουν δες εδώ π.χ.

Τα αυθεντικά στο πίσω μέρος έχουν τυπωμένο το "honor"

[ATTACH]56169[/ATTACH]

 

αυτό που μου στειλαν γραφει από πισω μονο αυτά με το lte8x3 που φαινονται στην φωτο.. τι κανω τωρα ? τους ζηταω τα λεφτα μου πισω και τους το στελνω?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βγάζει αυτά δεν είναι L02. Κατά πάσα πιθανότητα κλώνοι. Κάντε τις απαραίτητες διαδικασίες για τα χρήματα σας και γράψτε και τα καταστήματα να τα αποφύγει ο κόσμος..
Link to comment
Share on other sites

Η αποκριση και με το touchplus και με την tempered είναι ίδια;

 

Είμαι σε θέση να απαντήσω στο ερώτημα τοποθέτησης tempered glass επάνω στην touchplus..

Η απόκριση ειναι τέλεια με touchplus και επισης τέλεια με touchplus + temp glass απο πάνω.

Τα κουμπάκια της touchplus ομως φαινεται οτι ειναι ελαφρώς ανάγλυφα και δεν αφήνουν το γυαλί να "κάτσει" επάνω στην επιφάνειά της, με συνέπεια να υπάρχουν τρεις κύκλοι σαν μεγάλες φυσσαλίδες γύρω απο τα κουμπιά..

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βγάζει αυτά δεν είναι L02. Κατά πάσα πιθανότητα κλώνοι. Κάντε τις απαραίτητες διαδικασίες για τα χρήματα σας και γράψτε και τα καταστήματα να τα αποφύγει ο κόσμος..

 

εμένα μου βγάζει 1907 ΜΒ ram και όλα τα αλλα τα ίδια

στη μπαταρια 3900μαη

και στο hardware kirin920

Edited by soron80
Huawei Honor 6 (H60-L04) - Samsung_Galaxy_Nexus (I9250) - Samsung_Galaxy_S - Lg_GT540_Optimus - LG Cookie KP500 - ETEN_X800_glofiish - Nokia_6310 - Nokia_3210
Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος μπορει να μου δωσει ένα λινκ με έναν οδηγο για το πως κινούμαστε σε τέτοιες περιπτώσεις εξαπάτησης και ποιες η ενεργειες στο paypal για να παρω τα λεφτα μου πισω:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

antutu 42000 αν αυτό σημαίνει κάτι

εγώ τώρα ετοιμάζω ενα email προς coolicool και θα περιμένω απάντηση

:(

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

u+ LTE 8 x 3

 

βγάζει αυτό στο google

 

http://www.uplus.co.kr/cmg/engl/ouse/peos/RetrievePeOsPsMobile.hpi

Huawei Honor 6 (H60-L04) - Samsung_Galaxy_Nexus (I9250) - Samsung_Galaxy_S - Lg_GT540_Optimus - LG Cookie KP500 - ETEN_X800_glofiish - Nokia_6310 - Nokia_3210
Link to comment
Share on other sites

Κλώνοι και για τη Huawei...έλεος πια:protest:

Δεν υποτιμώ την εταιρία,κατακρίνω την απάτη των κινεζικών eshop.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Πολυ κριμα για αυτο που παθαν τα παιδια.. Ελεος με τους κλωνους και τους απατεωνες! Και αντε μετα ταλαιπωρια για να βρεις το δικιο σου..

Εκτος κι αν εγινε κανα πολυ περιεργο λαθος! Θεωρητικα παντα, θεωρουνται μεγαλα και γνωστα, τα καταστηματα που πουλησαν το εν λογω κινητο

Link to comment
Share on other sites

Τραβήξτε και κανένα screenshot από τα sites που το αγοράσατε , που να φαίνονται τα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου.

Αν αύριο αλλάξουν τα χαρακτηριστικά δεν θα μπορέσετε να αποδείξετε τίποτα.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Υπόψη ότι το efox και το coolicool είναι η ίδια εταιρεία. Κάντε τους πραγματικά ρόμπα στο thread τους εδώ...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κα μερικα σκρινσοτ απο το δικο μου απο cpuz.
Huawei Honor 6 (H60-L04) - Samsung_Galaxy_Nexus (I9250) - Samsung_Galaxy_S - Lg_GT540_Optimus - LG Cookie KP500 - ETEN_X800_glofiish - Nokia_6310 - Nokia_3210
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου γνώμη είναι να ζητήσουμε να μας στείλουν από την ευρωπαϊκή αποθήκη (για πιο γρήγορα) το αυθεντικό...εννοείται χωρίς επιπλέον χρήματα!!
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Πόσο τους πήρατε τους κλώνους, εννοώ πληρώσατε κανονικά τιμή ανάλογη για Honor6?

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο τους πήρατε τους κλώνους, εννοώ πληρώσατε κανονικά τιμή ανάλογη για Honor6?

 

εννοείται...κακονικότατη τιμή!! :O

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη ήττα. Γίνεται να μας στείλουν άλλο χωρίς να εχει φτάσει αυτό πρώτα στην κίνα να το δουν;; καλά ποσο μακά;κες είναι αφου το ανοιξαν δεν κατάλαβαν οτι δεν είναι το σωστό;; κορόιδα ψάχνουν;; πάντως στα 240€ που το πήρα μάλλον ηταν πολύ καλό για να είναι αληθινό.
Huawei Honor 6 (H60-L04) - Samsung_Galaxy_Nexus (I9250) - Samsung_Galaxy_S - Lg_GT540_Optimus - LG Cookie KP500 - ETEN_X800_glofiish - Nokia_6310 - Nokia_3210
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη ήττα. Γίνεται να μας στείλουν άλλο χωρίς να εχει φτάσει αυτό πρώτα στην κίνα να το δουν;; καλά ποσο μακά;κες είναι αφου το ανοιξαν δεν κατάλαβαν οτι δεν είναι το σωστό;; κορόιδα ψάχνουν;; πάντως στα 240€ που το πήρα μάλλον ηταν πολύ καλό για να είναι αληθινό.

 

Εμένα μου στοίχισε 255€ τελική τιμή (μαζί με τα έξοδα συναλλάγματος) δεν είναι λίγα!! Αυτή ήταν η τιμή του...

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Πόσο τους πήρατε τους κλώνους, εννοώ πληρώσατε κανονικά τιμή ανάλογη για Honor6?

 

Εγω που μάλλον είναι το 4ο θύμα ης απάτης (παραλαμβάνω αύριο) το πήρα μαζί με τον thetaraxias1984 από efox με 230 ευρώ σε flash deal υποτίθεται.

Όπως λέει και ο φίλος πιο πάνω ήταν πολύ καλό για να είναι αληθινό.

Πάντως δεν περίμενα τέτοια απάτη από site πο εκπροσωπούνται και στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...