Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι που ανακάλυψα σήμερα...μπορεί καποιο να το ξέρετε ηδη η να εχει αναφερθεί...με κλειδωμένη οθόνη διπλό πάτημα volume down βγάζει φωτογραφία..παρατεταμένο πάτημα φωνητική κλήση
Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάτι που ανακάλυψα σήμερα...μπορεί καποιο να το ξέρετε ηδη η να εχει αναφερθεί...με κλειδωμένη οθόνη διπλό πάτημα volume down βγάζει φωτογραφία..παρατεταμένο πάτημα φωνητική κλήση

 

Η φωνητική ομως δουλευει με τα Ελληνικα ονοματα????

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου δουλεύει παντως σωστά
Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

καπου καπου ανα 3 εως 5 μέρες γιατι μου κανει επανεκινηση και βγαίει το Wo ???χωρίς ήχο??? Παιζει κάτι???λετε? Μετα μπαινει κανονικα αλλα σε ανυποπτες φασεις μου το κανει. Ειμαι σε Β307 ακομα αν και σκέφτομαι να παω σε 4.11 και μετα σε 4.12 dev...αλλα με μπερδέψατε λιγο με την διαδικασία...Ενω στον οδηγό λετε οτι βαζουμε τoν φακελο dload στην Sd (αλλα μεσα εκει περιεχει αρχείο app η 4.11) ....Μετά για την leaked se 4.12 εκει κατάλαβα οτι περναμε οπως ειναι το zip μεσα στον φάκελο dload και το μετονομαζουμε σε update.zip....αν ειναι ολα σωστά που λεω επιβαιώστε... Αλλα αν ειναι ολα σωστά γιατι στην 4.11 στον Πανο του εβγαλε τεράστια γραμματα??? και κάτι αλλο εγω επειδή δεν ειχα καρτα αλλα ειδα στην εσωτερική μνήμη υπηρχε φακελος dload_ota και dload_οta.bak οχι σκέτο dload... Edited by gtok34
Link to comment
Share on other sites

Από 307 σε 4.11 περνάς είτε με OTA άμα υπάρχει είτε την κατεβάζεις από το site της EMUI και την περνάς με ΤΕ. Για την 4.12 κάνεις την διαδικασία που αναφέρετε για Leaked περιεχόμενο. Τώρα γιατί του έβγαλε μεγάλα γράμματα δεν ξέρω, εγώ του πρότεινα να την περάσει με 3Κ μπας και φύγει το πρόβλημα αλλά την πέρασε με ΤΕ. Νομίζω πως με τα 3Κ ξαναπερνάει όλη την ROM από την αρχή flasharontas τα πάντα, ενώ με ΤΕ μόνο τις διαφορές, VirusPlus κάνω λάθος; Τέλος άμα δεν υπάρχει φάκελος dload, δημιούργησε τον, no worries :)

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Από 307 σε 4.11 περνάς είτε με OTA άμα υπάρχει είτε την κατεβάζεις από το site της EMUI και την περνάς με ΤΕ. Για την 4.12 κάνεις την διαδικασία που αναφέρετε για Leaked περιεχόμενο. Τώρα γιατί του έβγαλε μεγάλα γράμματα δεν ξέρω, εγώ του πρότεινα να την περάσει με 3Κ μπας και φύγει το πρόβλημα αλλά την πέρασε με ΤΕ. Νομίζω πως με τα 3Κ ξαναπερνάει όλη την ROM από την αρχή flasharontas τα πάντα, ενώ με ΤΕ μόνο τις διαφορές, VirusPlus κάνω λάθος; Τέλος άμα δεν υπάρχει φάκελος dload, δημιούργησε τον, no worries :)

 

Παιδιά μολις το εκανα ακριβώς με τον τροπο της ΤΕ και μου βγαλε και εμενα τεράστια γραμματα...στην 4.11.16 ...οπως του Πανου...τωρα παω να περασω απο πανω την Leaked...

 

Λοιπόν περασα απο πανω οπως ειπαμε την 4.12.1 και το θέμα των τεράστιων γραμματοσειρών επανήλθε....ολα οκ φαίνονται...ειμαι 4.12.1

που δουλευει το split screen για να το δω και εγω...σε ποιες εφαρμογές?

Edited by gtok34
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν βρισκω το λόγο που περνάτε τις dev roms και δεν περιμένετε τις κανονικές

 

την περασα μονο και μονο για τις επανεκινήσεις που ειχα στην B307 Ετσι κι αλλιως με τα τρια κουμπια αν θελουμε επανερχομαστε στις stable...Δεν βρίσκω το split screen...από που το ενεργοποιούμε?

 

και μια που εβαλα και καρτα Sd υπάρχει τρόπος να περνανε οι εφαρμογές εκει? να μην γεμίζει ο χώρος του τηλεφώνου?? αλλα και οι φωτογραφίες και video??

Edited by gtok34
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται. Πας στις Ρυθμίσεις και κάτω από το υπομενού Συσκευή έχει Αποθηκευτικός Χώρος, λέει Προεπιλεγμένη Θέση Συσκευή και το κάνεις Κάρτα SD
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε gregog7, στο μενού "Έξυπνη βοήθεια" αν ενεργοποιήσεις την εντολή "Έξυπνο κάλυμμα" τότε με την κατάλληλη θήκη που έχει το κενό στην μέση και δεξιά, ενεργοποιείται, και μπορείς να απαντάς κλήσεις, να αλλάζεις σταθμούς στο ράδιο και τραγούδια στον player.

Μια θήκη που αγόρασα πρόσφατα

http://www.ebay.com/itm/131247909231?_trksid=p2060778.m2749.l2649&var=430522128756&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

αν και δεν είχε το κενό στην πρόσοψη, πάλι το έχω ενεργοποιημένο, γιατί με το που ανοίγεις το καπάκι, ανοίγει η οθόνη, και δεν χρειάζεται να πατάω συνεχώς το on-off κουμπί....επίσης να σας πώ κιόλας ότι η θήκη είναι εξαιρετική, και ήρθε με ένα πενάκι για δώρο...

 

Δεν εχω καταλάβει ακόμη πως λειτουργει το εξυπνο κάλυμμα.

Μαζι με την συσκευή παράγγειλα και μια θηκη της nillkin απο το vickmall, αλλά ποτέ δεν κατάφερα να κανω το "εξυπνο κάλυμμα" να δουλεψει.

Αντιθέτως, σε φαινομενικά τυχαίες στιγμές και ενω εχω ανοιχτο το καλυμμα και την οθόνη, ενεργοποιειται απο μόνη της η "εξυπνη οθονη" και παραμένει εκει για λιγα δευτερολεπτα.

Δεν εχω εντοπισει καποιο σημειο του κινητου που οταν καλυφθει ενεργοποιει την εντολή για την συγκεκριμενη ρυθμιση..

Εχω περασει την ΕΜUI 3.0 πριν δοκιμασω αν δουλευε με την 2.3

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καταλάβει ακόμη πως λειτουργει το εξυπνο κάλυμμα.

Μαζι με την συσκευή παράγγειλα και μια θηκη της nillkin απο το vickmall, αλλά ποτέ δεν κατάφερα να κανω το "εξυπνο κάλυμμα" να δουλεψει.

Αντιθέτως, σε φαινομενικά τυχαίες στιγμές και ενω εχω ανοιχτο το καλυμμα και την οθόνη, ενεργοποιειται απο μόνη της η "εξυπνη οθονη" και παραμένει εκει για λιγα δευτερολεπτα.

Δεν εχω εντοπισει καποιο σημειο του κινητου που οταν καλυφθει ενεργοποιει την εντολή για την συγκεκριμενη ρυθμιση..

Εχω περασει την ΕΜUI 3.0 πριν δοκιμασω αν δουλευε με την 2.3

 

Δεν λειτουργεί ετσι ..θέλει μαγνήτη στην μπροστινή επιφάνεια του κινητού. Τοποθέτησε έναν πάνω στην οθόνη δίπλα από το volume button , κάτω από την καμερα

S.E.t100,k500,k700i,satio//sgh-z520,z620//nokia n90//lg optimus 3d//galaxy s2,s4,duos,galaxy3,s3,note2,note4//hwawei honor 6,honor 8
Link to comment
Share on other sites

Δεν λειτουργεί ετσι ..θέλει μαγνήτη στην μπροστινή επιφάνεια του κινητού. Τοποθέτησε έναν πάνω στην οθόνη δίπλα από το volume button , κάτω από την καμερα

πραγματικά εκει ειναι το σημειο..

αυτο σημαινει οτι η θηκη θα επρεπε να εχει ενα μαγνητακι εκει, σωστά;

ομως η συγκεκριμένη http://www.vickmall.com/nillkin-fresh-fruit-leather-case-for-huawei-honor-6.html

κλεινει στο πισω μέρος με μαγνητάκι. να υποθέσω οτι δεν ειναι η σωστή θήκη, ή οτι ειναι ελαττωματική;

---

μολις τσεκαρα οτι υπάρχει οντως κατι μεταλλικό σε εκεινο το σημειο της θήκης. προφανως λοιπον ειναι ελαττωματική η θήκη.

ευχαριστω για τις απαντήσεις.

Edited by nounoukos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δούλεψα την nilkin sparkle για μια μέρα και δούλευε μια χαρά η έξυπνη οθόνη... (την θήκη την πουλάω αν την θέλει κάποιος σε άσπρο)
Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε τι παιζει οσον αφορα το θεμα σερβις αν - χτυπα ξυλο - συμβει κατι στη συσκευη; Πρεπει να την στειλουμε εξωτερικο ή υπαρχει και Ελλαδα καποιος αντιπροσωπος;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!Στο νεο θεμα που βγηκε και λεγεται Iris2 επιτελους σπαει το κουραστικο λευκο στις συντομευσεις και ειδοποιησεις!
Link to comment
Share on other sites

εδώ είσαι:

http://www.to2c.com/huawei-honor-6-32gb-rom-basic-dual-sim-4g-fdd-lte-phone-octa-core-cpu-3gb-ram-32gb-rom-android-4-4-5-0-incell-ips-1920-1080pix.html

 

αυτά που πρέπει να προσέξεις είναι στα σχόλια των αγοραστών ...

 

Συγγνώμη για την ασχετοσυνη μου αλλα στις παραγγελιες που κανουν ολοι, στα σχολια τους παραθετουν και το εξης:

"Declare as home & garden tools with value of 25$ to avoid custom taxes". Τι σημαίνει αυτο και για ποιο λογο χρειαζεται;

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε τι παιζει οσον αφορα το θεμα σερβις αν - χτυπα ξυλο - συμβει κατι στη συσκευη; Πρεπει να την στειλουμε εξωτερικο ή υπαρχει και Ελλαδα καποιος αντιπροσωπος;

 

Υπάρχει αντιπρόσωπος, αλλά λογικά δεν αναλαμβάνει κινητά, που δεν έχουν αγοράστεί από την χώρα που δραστηριοποιήται ή έστω την ΕΕ στην περίπτωση μας.

 

Καλημερα σε ολους!Στο νεο θεμα που βγηκε και λεγεται Iris2 επιτελους σπαει το κουραστικο λευκο στις συντομευσεις και ειδοποιησεις!

 

Ωραίο φαίνεται μου την δίνει η LockScreen :lol:

 

Συγγνώμη για την ασχετοσυνη μου αλλα στις παραγγελιες που κανουν ολοι, στα σχολια τους παραθετουν και το εξης:

"Declare as home & garden tools with value of 25$ to avoid custom taxes". Τι σημαίνει αυτο και για ποιο λογο χρειαζεται;

 

Αφορά τρόπο για να αποφύγεις το τελωνείο και οι κινέζοι τα κάνουν από μόνοι τους αυτά. Συζητήσεις που αφορούν αποφυγή τελωνείου, δεν μπορούν να διαξεχθούν στο forum, καθώς είναι παράνομες μέσω νόμου.

Edited by Romanos

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μολις το εκανα ακριβώς με τον τροπο της ΤΕ και μου βγαλε και εμενα τεράστια γραμματα...στην 4.11.16 ...οπως του Πανου...τωρα παω να περασω απο πανω την Leaked...

 

Λοιπόν περασα απο πανω οπως ειπαμε την 4.12.1 και το θέμα των τεράστιων γραμματοσειρών επανήλθε....ολα οκ φαίνονται...ειμαι 4.12.1

που δουλευει το split screen για να το δω και εγω...σε ποιες εφαρμογές?

 

Καλημέρα, το multi window θα το βρεις στις συντομεύσεις, λέγεται πολλαπλά παράθυρα, το ενεργοποιείς από εκεί, και στη συνέχεια σε όποια οθόνη Κ να βρίσκεσαι, αν κρατήσεις πατημένο το τετράγωνο, τότε σου εμφανίζεται η επιλογή του split screen. Οι εφαρμογές που εμφανίζονται σαν επιλογές του split screen είναι ίντερνετ, ημερολόγιο email σημειωματαριο και αρχεία, χωρίς να μας δίνεται η δυνατότητα να προσθέσουμε εφαρμογές, όπως π. χ YouTube

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από 307 σε 4.11 περνάς είτε με OTA άμα υπάρχει είτε την κατεβάζεις από το site της EMUI και την περνάς με ΤΕ. Για την 4.12 κάνεις την διαδικασία που αναφέρετε για Leaked περιεχόμενο. Τώρα γιατί του έβγαλε μεγάλα γράμματα δεν ξέρω, εγώ του πρότεινα να την περάσει με 3Κ μπας και φύγει το πρόβλημα αλλά την πέρασε με ΤΕ. Νομίζω πως με τα 3Κ ξαναπερνάει όλη την ROM από την αρχή flasharontas τα πάντα, ενώ με ΤΕ μόνο τις διαφορές, VirusPlus κάνω λάθος; Τέλος άμα δεν υπάρχει φάκελος dload, δημιούργησε τον, no worries :)

 

Καλημέρα, θεωρώ πως ο τρόπος που μου πρότεινες ήταν ο σωστός για να κάτσει σωστά η rom, εγώ απλά δοκίμασα τη λύση με ΤΕ για να μην χάσω αποθηκευμένες ρυθμίσεις και για να γλυτώσω τη διαδικασία του σεταρίσματος από την αρχή

Edited by panos7440
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος του κινητού περίπου μια βδομάδα κι έχοντας βγάλει τα συμπεράσματά μου σε γενικές γραμμές, είπα να τα μοιραστώ μαζί σας.

 

EMUI : Ως πρώην κάτοχος ενός galaxy s plus με cyanogenmod 11 μπορώ να πω ότι το emui μου άφησε πολύ θετικές εντυπώσεις. Απλό, λιτό και γρήγορο.

 

Επεξεργαστής: Για καθημερινή χρήση απλά απίστευτος. Τα κάνει όλα και γρήγορα. Στα παιχνίδια τα πάει σε γενικές γραμμές καλά και μιλάω για παιχνίδια 3D (dead trigger 2, asphalt 8, soulcraft 2). Και όλα τα παραπάνω με ελάχιστη αύξηση θερμοκρασίας, σε σημείο που δεν είναι ενοχλητικό.

 

Μπαταρία: Πλέον δε φοβάμαι να έχω το κινητό μου μονίμως σε 3g και γενικώς δε φοβάμαι να το σκαλίζω. 5,30 ώρες με gaming, wifi, youtube τις βγάζει άνετα. Γενικότερα με νορμάλ χρήση σίγουρα θα σας πάει παραπάνω από μέρα.

 

GPS: Ακούστηκαν πολλά και διάφορα. Μετά από 4 μέρες χρήσης του κατέληξα στα εξής συμπεράσματα:

Το gps ακόμα και σε εσωτερικούς χώρους αλλά κοντά σε παράθυρο κλειδώνει αρκετά γρήγορα και βρίσκει πολλούς δορυφόρους.

Όντως σε σχέση με άλλα κινητά με επεξεργαστή snapdragon δεν έχει τόση ακρίβεια στη θέση και προσπαθεί συνεχώς να τη διορθώσει. Αυτό έχει επίπτωση όταν χρησιμοποιείτε κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης (εγώ δοκίμασα igo, google maps, here maps) αλλά δεν έχετε ορίσει τελικό προορισμό παρά μόνο παρακολούθηση διαδρομής, εκεί να μπερδεύεται και να αποπροσανατολίζεται (πράγμα που δεν είχα παρατηρήσει με το galaxy s plus).

Όμως όταν δώσετε τελικό προορισμό τότε το gps πάει σφαίρα χωρίς προβλήματα. Είναι ακριβέστατο στις οδηγίες και κάνει γρήγορα επανακαθορισμό διαδρομής σε περίπτωση που στρίψετε λάθος. Και στην ουσία αυτή η χρήση μας ενδιαφέρει. Να μας πάει από ένα μέρος σε ένα άλλο. Οπότε τελικά μπορώ να πω ότι και το gps μου άφησε θετική άποψη.

Στο gps η χρήση του έγινε με την επιλογή device only, χωρίς δηλαδή συνεργασία με wifi και 3g, ώστε να γίνεται πιο γρήγορα ο επανακαθορισμός διαδρομής (καμιά φορά επηρεάζει).

 

Οθόνη : Το άσπρο του δεν είναι τόσο καθαρό όσο του galaxy που είχα, αλλά μιλάμε για λεπτομέρειες σε φουλ άσπρο φόντο που στην ουσία δε θα παρατηρήσετε σε καθημερινή χρήση. Όσον αφορά την κιτρινίλα στο κάτω μέρος της οθόνης, όντως υπάρχει. Όχι σε μεγάλο βαθμό αλλά υπάρχει. Δοκίμασα και την έκθεση εκείνου του σημείου σε μηχάνημα UV light για αρκετή ώρα, αλλά δε μπορώ να πω ότι είδα διαφορά. Σε καθημερινή χρήση όμως η οθόνη είναι καλή. Μόνο αν θελήσετε από μόνοι σας να ψαχτείτε θα τα παρατηρήσετε. Σε καθημερινή χρήση δεν είναι ενοχλητικά τα παραπάνω προβλήματα.

 

Camera: Είναι το σημείο που δεν ασχολήθηκα πολύ. Σε γενικές γραμμές οι φωτογραφίες είναι πολύ καλές και πάνω από τον μέσο όρο σίγουρα. Μιλάμε για κινητό και όχι για φωτογραφική μηχανή.

 

Συμπεράσματα: Αν εξαιρέσουμε την κιτρινίλα της οθόνης όχι τόσο γιατί είναι ενοχλητική, αλλά επειδή μιλάμε για κινητό μιας επώνυμης μάρκας κοντά στα 300 ευρώ, μιλάμε για ένα ολοκληρωμένο κινητό σε μια λογική τιμή που τα κάνει όλα και η διαφορά του είναι ότι δεν είναι ενεργοβόρο όσο τα άλλα αντίστοιχά του.

Προφανώς και η επιλογή μου θα ήταν πάλι αυτή αν διάλεγα από την αρχή κινητό.

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο παλι ολο το βραδυ να δουλευει και να ειναι 100%...οτι και να πεις καιει και κατι....σε αναμονη....τιποτα??? παιζεις με τον πονο μας...θα αρχισουμε να βαραμε πρεζες....ακου 100% ολο το βραδυ....Και εγω που νομιζα οτι το πρωτο ποσοστο το ειπες γιατι θεωρησες οτι χανει τοσο και οχι περισσότερο......Μας εστειλες....

Χάχαχα την πρώτη βδομάδα δεν ειχα κατεβάσει καμιά εφαρμογή(εκτος playstore και 1-2 βασικές) γιατί περίμενα να μου έρθει και η SD ίσως για αυτό

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το multi window θα το βρεις στις συντομεύσεις, λέγεται πολλαπλά παράθυρα, το ενεργοποιείς από εκεί, και στη συνέχεια σε όποια οθόνη Κ να βρίσκεσαι, αν κρατήσεις πατημένο το τετράγωνο, τότε σου εμφανίζεται η επιλογή του split screen. Οι εφαρμογές που εμφανίζονται σαν επιλογές του split screen είναι ίντερνετ, ημερολόγιο email σημειωματαριο και αρχεία, χωρίς να μας δίνεται η δυνατότητα να προσθέσουμε εφαρμογές, όπως π. χ YouTube

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Καλημέρα, θεωρώ πως ο τρόπος που μου πρότεινες ήταν ο σωστός για να κάτσει σωστά η rom, εγώ απλά δοκίμασα τη λύση με ΤΕ για να μην χάσω αποθηκευμένες ρυθμίσεις και για να γλυτώσω τη διαδικασία του σεταρίσματος από την αρχή

 

Πανο το βρήκαι για το split screen Ευχαριστώ. Για την διαδικασία αναβάθμισης αρα (αυτο το συμπερασμα εβγαλα) μαλλον οταν πας απο Stable σε Dev ....καλό ειναι να μην αναβαθμίζουμε με ΤΕ αλλα μονο με 3 κουμπια....και μάλλον και το αντίθετο...

Link to comment
Share on other sites

Πανο το βρήκαι για το split screen Ευχαριστώ. Για την διαδικασία αναβάθμισης αρα (αυτο το συμπερασμα εβγαλα) μαλλον οταν πας απο Stable σε Dev ....καλό ειναι να μην αναβαθμίζουμε με ΤΕ αλλα μονο με 3 κουμπια....και μάλλον και το αντίθετο...

 

Και εγώ αυτό πιστεύω, για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!Στο νεο θεμα που βγηκε και λεγεται Iris2 επιτελους σπαει το κουραστικο λευκο στις συντομευσεις και ειδοποιησεις!

Πώς το έβαλες γιατί εμένα μου ζητάει να κάνω λογαριασμό cloud κάτι το οποίο δεν γίνεται δεκτό για την περιοχή μας έτσι δεν μπορώ να βάλω κανένα θέμα άλλο. Καμία λύση σε αυτό?

 

Παρεπιπτόντως πηγα να παρω τον κωδικο απο το site της huawei και δεν δουλευει το site....Μπορούμε να τον βρούμε απο αλλού???

 

Με το ψάξιμο βρήκα αυτο το link που μου βγαζει μαλλον παλι στο ιδιο αλλα δεν ξερω τι να βαλω στο product type ποιο ειναι το μοντέλο μας...Η επιλογή H60-L02 δεν υπαρχει τι βαζουμε??

 

http://prntscr.com/5bi9tr screenshot παραθέτω με τα μονέλα που βγαζει...και το δευτερο http://prntscr.com/5biaiy εδω απο τα υπόλοιπα αυτα ειναι ολα ολα ποιο ειναι το δικο μας H60-L02??? ιδου η απορία...

Edited by gtok34
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα 78% μπαταρία και του Βάλα να κάνει το antutu και μόλις τελείωσε το κινητο είχε ανεβάσει πολύ θερμοκρασία και πήγε 73 % έχει τύχει σε κανένα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα 78% μπαταρία και του Βάλα να κάνει το antutu και μόλις τελείωσε το κινητο είχε ανεβάσει πολύ θερμοκρασία και πήγε 73 % έχει τύχει σε κανένα?

Και εμενα είχε ανεβάσει ελάχιστα θερμοκρασία..αλλά δεν θυμάμαι να είχε πέσει τόσο η μπαταρία..νομίζω δύο μονάδες

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...