Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελλάδα δύσκολα ...

Ευρώπη http://hihonor.com/direct το μονόκαρτο H60-L04

H60-L02 dual sim από Κίνα ... http://honor6.nianios.gr/

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση.

Μου χουν πει πως προσφατα ανοιξε και αυτο το site, το οποιο ειναι ευρωπαϊκο και στελνει και Ελλαδα, εντος λιγων ημερων.

http://www.etotalk.com/huawei-honor-6-16g-free-dhl_p6959.html

Σκοπευα να το αρπαξω απο εκει! το δικαρτο εννοειται..

Αν το ξερει κανεις αυτο το σαιτ, και εχει καμια εμπειρια, ας δωσει τα φωτα του!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι της Huawei και στέλνει από το amazon.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους. ξερει κανεις κανενα προγραμμα για να παρακολουθουμε τη χρηση των δεδομενων. εχω το 3g watchdog αλλα για καποιο περιεργο λογο δεν ξεκιναει μαζι με την ενεργοποιηση των δεδομενων και ελεγα μηπως υπαρχει καποιο αλλο.

ευχαριστω πολυ.

 

υ.γ. προσωπικα απο την αρχη δεν ειχα κανενα προβλημα με τον dialer οσον αφορα τα κινεζικα ακομα και αγνωστα τηελφωνα που με καλουσαν και εμφανιζοταν το +30. απο την αρχη ομως ειχα απενεργοποιησει την προσβαση στη τοποθεσια. δεν ξερω αν παιζει ρολο αυτο αλλα ελπιζω να βοηθησω οσους εχουν θεμα

Η απενεργοποίηση της πρόσβασης στην τοποποθεσία δεν παίζει κανένα ρόλο στην εμφάνιση των κινέζικων στις κλήσεις, απ ότι κατάλαβα απ το δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο έχει στις ρυθμίσεις "Διαχείρηση κίνησης δεδομένων", αυτό δεν σου κάνει δουλειά;

Όσον αφορά τα κινέζικα, εμένα μου εμφανίζονται όταν με καλούν επαφές ή άγνωστοι αριθμοί, παρ όλο που αφαίρεσα το +30 με το number fixer. Θα δοκιμάσω όμως να βγάλω την πρόσβαση στην τοποθεσία όπως λες, να δω τι θα γίνει, αν και δεν μπορώ να καταλάβω τι ρόλο παιζει στην εμφάνιση των κινέζικων.

καλημερα.

Που ακριβως στο μενου των ρυθμισεων ειναι η "Διαχείρηση κίνησης δεδομένων"; Δεν το βρισκω.

Παντως εγω απο την αρχη δεν ειχα προβλημα με τον dialer με τα κινεζικα. Απλα επειδη απενεργοποιησα απο την αρχη την τοποθεσια ειπα μηπως αυτο εφταιγε.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση.

Μου χουν πει πως προσφατα ανοιξε και αυτο το site, το οποιο ειναι ευρωπαϊκο και στελνει και Ελλαδα, εντος λιγων ημερων.

http://www.etotalk.com/huawei-honor-6-16g-free-dhl_p6959.html

Σκοπευα να το αρπαξω απο εκει! το δικαρτο εννοειται..

Αν το ξερει κανεις αυτο το σαιτ, και εχει καμια εμπειρια, ας δωσει τα φωτα του!

 

Ήμουν ακριβώς στην ίδια φάση με εσένα (δάκρυσα με το πρώτο σου post). Το έχω παραγγείλει από το To2C (την 32άρα έκδοση). Το κινητό έρχεται από Σιγκαπούρη, ενώ στην πρώτη μου παραγγελία από το συγκεκριμένο κατάστημα, έκανε ακριβώς 10 μέρες να έρθει στα χέρια μου!

Έχει και καλύτερη τιμή αλλά και καλύτερα δωράκια!

 

Παρεμπιπτόντως, αν και παρακολουθώ το thread περισσότερο από μήνα, αυτή είναι η πρώτη μου εμφάνιση. Ελπίζω σε καμιά βδομάδα να το έχω στα χέρια μου! Απλά μια ερώτηση, για αρχή: τι είναι καλύτερο να βάλω όταν θα μου έρθει; Την B307 ή την 4.12.1 ξερωγω;

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!! Μετά απο 3 μήνες χρήσης του κινητού, ξαφνικά η μπαταρία απο 2,5 μέρες έπεσε στην 1 μέρα με την ίδια χρήση. Δεν έχω root στο κινητό, έχω την τελευταία stable B307, και οι εφαρμογές (FB, Messenger, Youtube κλπ.) είναι οι ίδιες, χωρίς να έχω βάλει κάποια νέα εφαρμογή. Εχω κάνει επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις, που όμως το επαναφέρει πάλι στην Β307, και όχι στην έκδοση 2.3 EMUI, όπως όταν το παρέλαβα. Επίσης, έκανα φορματ και την sd card, μήπως και είχε κάτι εκεί που τραβούσε μπαταρία. Ο συχρονισμός είναι απενεργοποιημένος, η προστασία οθόνης είναι on, το δίκτυο παραμένει στο 2G kai 3G, χωρίς internet ενεργοποιημένο όλη μέρα, παρα μόνο το ανοίγω όταν θέλω κάτι...γενικά, χωρίς να έχω κάνει κάτι διαφορετικό, βλέπω τραγική μείωση της μπαταρίας. Σκέφτηκα ότι μπορεί να φταίει ο αντάπτορας, για αυτό και το φορτίζω με έναν που αγόρασα απο Ελλάδα (χρισημοποιώ δλδ μόνο το καλώδιο Huawei) με αντάπτορα της Osio Usb, και θα δείξει μετά απο 2-3 πλήρεις φορτίσεις αν συνεχίζεται το πρόβλημα...έχετε αντιμετωπίσει κάτι αντίστοιχο;; (αν και διαβάζω το φόρουμ καθημερινά, μήπως κάποιος δεν έγραψε κάτι τέτοιο)...

 

Εννοείται πως έχω απενεργοποιήσει τις εφαρμογές απο το να λειτουργούν όταν κλείνει η οθόνη, και γενικά έχω κλείσει ότι μπορεί να λειτουργεί στο παρασκήνιο (αλλά και πάλι βλέπω ότι κάποια λειτουργούν - αλλιώς πως τελειώνει η μπαταρία;;;)...σκέφτομαι αν μπορώ με κάποιον τρόπο να επαναφέρω το τηλέφωνο στην EMUI 2.3 και να αρχίσω ξανά τις αναβαθμίσεις, ή να βρώ τρόπο να περάσω τα Ευρωπαικά 4.4.2 Android, και αν θέλω μετά να βάλω την EMUI...

 

Καμιά ιδέα ρε παιδιά;;;;;

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία ενημέρωση 01/12 στο beta λογικά σύντομα θα βγάλει και στο stable.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το φορτιζεις με το δικό του φορτιστή;

Ο φορτιστής του ήρθε χωρις ευρωπαικό αντάπτορα...αγόρασα έναν απλό του ενός ευρώ για μετατροπη του κινέζικου σε ευρωπαικό, και όντως φορτίζει σούπερ γρήγορα...είπα να δοκιμάσω και τον άλλο που αγόρασα, μπας και φταίε αυτό...αλλά τίποτα...σε μια μέρα πεθαίνει η μπαταρία...

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!! Μετά απο 3 μήνες χρήσης του κινητού, ξαφνικά η μπαταρία απο 2,5 μέρες έπεσε στην 1 μέρα με την ίδια χρήση. Δεν έχω root στο κινητό, έχω την τελευταία stable B307, και οι εφαρμογές (FB, Messenger, Youtube κλπ.) είναι οι ίδιες, χωρίς να έχω βάλει κάποια νέα εφαρμογή. Εχω κάνει επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις, που όμως το επαναφέρει πάλι στην Β307, και όχι στην έκδοση 2.3 EMUI, όπως όταν το παρέλαβα. Επίσης, έκανα φορματ και την sd card, μήπως και είχε κάτι εκεί που τραβούσε μπαταρία. Ο συχρονισμός είναι απενεργοποιημένος, η προστασία οθόνης είναι on, το δίκτυο παραμένει στο 2G kai 3G, χωρίς internet ενεργοποιημένο όλη μέρα, παρα μόνο το ανοίγω όταν θέλω κάτι...γενικά, χωρίς να έχω κάνει κάτι διαφορετικό, βλέπω τραγική μείωση της μπαταρίας. Σκέφτηκα ότι μπορεί να φταίει ο αντάπτορας, για αυτό και το φορτίζω με έναν που αγόρασα απο Ελλάδα (χρισημοποιώ δλδ μόνο το καλώδιο Huawei) με αντάπτορα της Osio Usb, και θα δείξει μετά απο 2-3 πλήρεις φορτίσεις αν συνεχίζεται το πρόβλημα...έχετε αντιμετωπίσει κάτι αντίστοιχο;; (αν και διαβάζω το φόρουμ καθημερινά, μήπως κάποιος δεν έγραψε κάτι τέτοιο)...

 

Εννοείται πως έχω απενεργοποιήσει τις εφαρμογές απο το να λειτουργούν όταν κλείνει η οθόνη, και γενικά έχω κλείσει ότι μπορεί να λειτουργεί στο παρασκήνιο (αλλά και πάλι βλέπω ότι κάποια λειτουργούν - αλλιώς πως τελειώνει η μπαταρία;;;)...σκέφτομαι αν μπορώ με κάποιον τρόπο να επαναφέρω το τηλέφωνο στην EMUI 2.3 και να αρχίσω ξανά τις αναβαθμίσεις, ή να βρώ τρόπο να περάσω τα Ευρωπαικά 4.4.2 Android, και αν θέλω μετά να βάλω την EMUI...

 

Καταρχήν πρέπει να καταλάβουμε και δεν αναφέρομαι προσωπικά σε σένα, πως πλέον έχουμε ένα ολόκληρο υπολογιστή στην τσέπη μας και αρκετές φορές κάτι παραπάνω από αυτό. Το να μου κρατάει, προσωπικά με την χρήση που κάνω, μία ημέρα το θεωρώ ολίγον τι ένα μικρό θαύμα.

 

Πάμε τώρα να αναλύσουμε τα δεδομένα που μας δίνεις.

 

Η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα σε γυρίσει στην τελευταία εγκατεστημένη ROM και όχι όπως το παρέλαβες, δεν είναι time rewinder.

To format στην microSD card ήταν άνευ σημασίας όπως και εσύ αφήνεις να εννοηθεί.

 

Πρέπει να δεις τι ξυπνάει το κινητό. Η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και επανεγκατάσταση θα έπρεπε να έχει λύσει το "πρόβλημα" αλλά από ότι φαίνεται κάποια εφαρμογή από αυτές που έχεις κάνει drain την μπαταρία.

 

Αν είσαι root εγκατέστησε ένα wakelock detector, αλλιώς κάνε μία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και κάτσε έτσι 2-3 μέρες να μας πεις την συμπεριφορά της μπαταρίας. Μετά να εγκαθιστάς μία-μία τις εφαρμογές μέχρι να δεις ποια από αυτές δημιουργεί το drain.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι ένας κανονικός υπολογιστής πλέον, αλλά στην προκειμένη περίπτωση αυτή η τραγική μείωση στην μπαταρία, με την ίδια χρήση όπως πριν, δεν εξηγείται με λογική...θα το επαναφέρω στην B307 και θα το αφήσω 1-2 μέρες μόνο με τα βασικά (play store, google contacts) και χωρίς καμιά αναβάθμιση σε apps απο Huawei appo center...θα επανέλθω με λεπτομέρεις...η ιδέα να γυρίσω στην 2.3 παίζει ή δεν πρόκειται να κάνει κάτι;;;

Δεν είμαι root...

Edited by dimathess

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι ένας κανονικός υπολογιστής πλέον, αλλά στην προκειμένη περίπτωση αυτή η τραγική μείωση στην μπαταρία, με την ίδια χρήση όπως πριν, δεν εξηγείται με λογική...θα το επαναφέρω στην B307 και θα το αφήσω 1-2 μέρες μόνο με τα βασικά (play store, google contacts) και χωρίς καμιά αναβάθμιση σε apps απο Huawei appo center...θα επανέλθω με λεπτομέρεις...η ιδέα να γυρίσω στην 2.3 παίζει ή δεν πρόκειται να κάνει κάτι;;;

Δεν είμαι root...

 

Εξηγείτε

http://www.cnet.com/news/whats-killing-your-battery-androids-top-10-performance-sapping-apps/

 

Μπορεί κάποια εφαρμογή στο update να βιάσει την μπαταρία,

 

Για την ιστορία ένα screenshot από τα στατιστικά δεν μας ανέβασες.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα είμαι κι εγώ κάτοχος...2 ερωτήσεις έχω μόνο(για την ώρα)..α)πως φευγουν τα κινέζικα απο τις επαφές με +30 άνευ root και β) η sim k micro sd κάνουν κάποιο κλικ οταν μπαίνουν ή απλώς κλείνουμε το καπάκι?Αυτά προς το παρον
Link to comment
Share on other sites

Εξηγείτε

http://www.cnet.com/news/whats-killing-your-battery-androids-top-10-performance-sapping-apps/

 

Μπορεί κάποια εφαρμογή στο update να βιάσει την μπαταρία,

 

Για την ιστορία ένα screenshot από τα στατιστικά δεν μας ανέβασες.

 

Αυτή είναι μια εικόνα της κατανάλωσης της μπαταρίας

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=53767&d=1418046117http://

Edited by dimathess

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν ακριβώς στην ίδια φάση με εσένα (δάκρυσα με το πρώτο σου post). Το έχω παραγγείλει από το To2C (την 32άρα έκδοση). Το κινητό έρχεται από Σιγκαπούρη, ενώ στην πρώτη μου παραγγελία από το συγκεκριμένο κατάστημα, έκανε ακριβώς 10 μέρες να έρθει στα χέρια μου!

Έχει και καλύτερη τιμή αλλά και καλύτερα δωράκια!

 

Παρεμπιπτόντως, αν και παρακολουθώ το thread περισσότερο από μήνα, αυτή είναι η πρώτη μου εμφάνιση. Ελπίζω σε καμιά βδομάδα να το έχω στα χέρια μου! Απλά μια ερώτηση, για αρχή: τι είναι καλύτερο να βάλω όταν θα μου έρθει; Την B307 ή την 4.12.1 ξερωγω;

 

Οποτε φιλε μου τι εκανες τελικα? Δεν καταλαβα πολυ καλα τα γραφομενα σου, γιατι μπλεχτηκαν τα site!!

Το παρηγγειλες απ το to2c.com, και εκανε 10 μερες να ερθει στα χερια σου??

Αξιζει να το παραγγειλω απ το e-totalk? Η επειδη ειναι ευρωπαϊκο, εχουν μονο το single sim version??

Σε ευχαριστω και για την βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.

Που ακριβως στο μενου των ρυθμισεων ειναι η "Διαχείρηση κίνησης δεδομένων"; Δεν το βρισκω.

Παντως εγω απο την αρχη δεν ειχα προβλημα με τον dialer με τα κινεζικα. Απλα επειδη απενεργοποιησα απο την αρχη την τοποθεσια ειπα μηπως αυτο εφταιγε.

Μπαίνεις στις ρυθμίσεις και είναι το 4ο στη σειρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έχω βάλει στον λογαριασμό email τα στοιχεία μου από otenet και ενώ όταν μπαίνω στα email τα λαμβάνει κανονικά δεν λειτουργεί το push (να τα παίρνω σε real time δηλαδή). Εν τω μεταξύ η εφαρμογή email δεν εμφανίζεται πουθενά στις εφαρμογές που έχουν να κάνουν με την διαχείρηση ενέργειας. Έχει κάποιος άποψη επι του θέματος;
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα είμαι κι εγώ κάτοχος...2 ερωτήσεις έχω μόνο(για την ώρα)..α)πως φευγουν τα κινέζικα απο τις επαφές με +30 άνευ root και β) η sim k micro sd κάνουν κάποιο κλικ οταν μπαίνουν ή απλώς κλείνουμε το καπάκι?Αυτά προς το παρον

 

Καλησπέρα,καλορίζικο το τηλέφωνο, θα το ευχαριστηθείς πολύ! Για το Α' μήπως είδες τους οδηγούς της πρώτης σελίδας αυτού του νήματος? Εκεί έχει κατατοπιστικές οδηγίες για όλα όσα θα σου χρειαστούν..

Για το Β' ναι, κουμπώνουν κλικάροντας στις αντίστοιχες υποδοχές

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι μια εικόνα της κατανάλωσης της μπαταρίας

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=53767&d=1418046117http://

 

3 ώρες η οθόνη, το σύστημα android 2ώρες και 15 λεπτά, facebook 30 λεπτά και 30 λεπτά φωνητικές κλήσεις.

Και στο screenshot φαινεται 60%. Κάνω λάθος;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα,δεν κάνει το χαρακτηριστικό "κλικ" οταν μπαίνει η κάρτα..κι οταν ανοίγω το καπάκι,βγαίνει απευθείας..το ίδιο και η micro sd.θέλει πολύ πίεση?
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες η οθόνη, το σύστημα android 2ώρες και 15 λεπτά, facebook 30 λεπτά και 30 λεπτά φωνητικές κλήσεις.

Και στο screenshot φαινεται 60%. Κάνω λάθος;

 

Έτσι ακριβώς, με την διαφορά ότι η οθόνη δεν ήταν με τίποτα 3 ώρες ανοικτή (ζήτημα να ήταν 1 ώρα), όπως και το Facebook δεν ήταν 30 λεπτά ανοικτό!!!...Τωρα έκανα επιστροφή στις εργοστασιακές ρυθμίσεις, έβαλα μόνο τα απολύτως απαραίτητα (google play, contacts), διέγραψα τις κινέζικες εφαρμογές και έκανα update αυτές που κράτησα...θα έχω νεότερα απο αύριο για την μπαταρία!!!

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς, με την διαφορά ότι η οθόνη δεν ήταν με τίποτα 3 ώρες ανοικτή (ζήτημα να ήταν 1 ώρα), όπως και το Facebook δεν ήταν 30 λεπτά ανοικτό!!!...Τωρα έκανα επιστροφή στις εργοστασιακές ρυθμίσεις, έβαλα μόνο τα απολύτως απαραίτητα (google play, contacts), διέγραψα τις κινέζικες εφαρμογές και έκανα update αυτές που κράτησα...θα έχω νεότερα απο αύριο για την μπαταρία!!!

 

Φίλε μου τα στατιστικά της μπαταρίας αυτά λένε, άρα κάτι έπαιζε με την οθόνη; Τι να σου πω δεν ξέρω

 

http://i.imgur.com/bjqAZTv.png

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου τα στατιστικά της μπαταρίας αυτά λένε, άρα κάτι έπαιζε με την οθόνη; Τι να σου πω δεν ξέρω

 

http://i.imgur.com/bjqAZTv.png

 

Σε ευχαριστώ έτσι και αλλιώς...ας ελπίσω ότι αύριο θα κρατάει η μπαταρία, για να αρχίσω να βάζω μια μια τις εφαρμογές, να δώ ποιά μπορεί να κάνει την ζημιά!!!

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.

Socrates

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες η οθόνη, το σύστημα android 2ώρες και 15 λεπτά, facebook 30 λεπτά και 30 λεπτά φωνητικές κλήσεις.

Και στο screenshot φαινεται 60%. Κάνω λάθος;

Δεν μου φαινεται κατι περιεργο...

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...