Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον CM με κάποιο θέμα θα είναι.

Αυτοί, CM, φτιάξανε νέο theme engine.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γιατι,ποια ρομ φοραει ο τυπος?

Α δεν το πρόσεξα,απο την αρχική οθόνη που είδα νόμιζα οτι φόραγε color..

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βγει η τελική έκδοση του Android L ,μετά απο τρεις μήνες θα την λάβουμε στα opo μας , ανακοινώθηκε σήμερα απο την oneplus.

Ακαριαία αντίδραση αλλά αργούνε λίγο δε νομίζετε , δηλαδή αν βγει Φεβρουάριο η L καλό Μάιο λέμε , κάτι είναι και αυτό απ το τίποτα :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μόλις βγει η τελική έκδοση του Android L ,μετά απο τρεις μήνες θα την λάβουμε στα opo μας , ανακοινώθηκε σήμερα απο την oneplus.

Ακαριαία αντίδραση αλλά αργούνε λίγο δε νομίζετε , δηλαδή αν βγει Φεβρουάριο η L καλό Μάιο λέμε , κάτι είναι και αυτό απ το τίποτα :lol:

 

Άλλοι θα περιμένουν πολύ περισσότερο, δεν βρίσκω λόγο ανησυχίας.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε...Το μενού το είδατε.Μοιάζει πολύ με το s5.

Νομίζω ότι δεν φοράει cm...

CM τρέχει .

Link to comment
Share on other sites

Επειδη αγοραζω 1η φορα απο το aliexpress,να εμπιστευτω να προπληρωσω απο εδω?

 

http://www.aliexpress.com/item/OnePlus-One-Plus-One-64GB-16GB-4G-FDD-LTE-Mobile-Phone-Snapdragon801-2-5Ghz-Quad-Core/1890092359.html

 

Και αν γινει βλακεια,μπορω να παρω πισω τα λεφτα μου?

Link to comment
Share on other sites

τελικά παιδες το έχει δοκιμάσει κάποιος στο ελλάντα? είδα στο minideal κάποιος έλληνας το παράγγειλε πρόσφατα και είχε αφήσει απο κάτω λεπτομέρειες για την παραγγελία αλλά δεν είδα feedback.

δουλεύει εδώ ή .. ? επίσης είδα στο minideal (νομίζω) οτι σου δίνει και επιλογή root εφόσον είναι με cyanogen mod δεν ειναι ηδη rootαρισμένο ? ποια η διαφορά? βάζουν τους κινέζικο bloatware αν δεν ζητήσεις root (επειδή απ'οτι ειδα το χρεώνει έξτρα)?

και τι είναι καλύτερο? android ή ColorOS ? κάπου είχα διαβάσει οτι έχει θέματα με το android αλλά ήταν οι πρώτες μέρες κυκλοφορίας οπότε . ίσως διορθώσανε τα προβλήματα που είχε?

Link to comment
Share on other sites

τελικά παιδες το έχει δοκιμάσει κάποιος στο ελλάντα? είδα στο minideal κάποιος έλληνας το παράγγειλε πρόσφατα και είχε αφήσει απο κάτω λεπτομέρειες για την παραγγελία αλλά δεν είδα feedback.

δουλεύει εδώ ή .. ? επίσης είδα στο minideal (νομίζω) οτι σου δίνει και επιλογή root εφόσον είναι με cyanogen mod δεν ειναι ηδη rootαρισμένο ? ποια η διαφορά? βάζουν τους κινέζικο bloatware αν δεν ζητήσεις root (επειδή απ'οτι ειδα το χρεώνει έξτρα)?

και τι είναι καλύτερο? android ή ColorOS ? κάπου είχα διαβάσει οτι έχει θέματα με το android αλλά ήταν οι πρώτες μέρες κυκλοφορίας οπότε . ίσως διορθώσανε τα προβλήματα που είχε?

 

Η δική μου παραγγελία έφτασε σήμερα στην Αθήνα, εστάλη 25.06.2014 από aliexpress. Θεωρώ ότι ήταν πολύ γρήγορη. Μου βγάζει ένδειξη στα συστημένα του κέντρου διαλογής του αεροδρομίου. Όταν το πάρω (συν Θεώ) στα χέρια μου θα σας πω τις πρώτες εντυπώσεις μου με παράλληλη ανάρτηση φωτογραφιών κλπ λεπτομερειών

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ γρηγορος.με τι ειπαμε στο εστειλαν?ems?

 

singapore post εστάλη για αποφυγή διενέξεων με τελωνεία κλπ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που παρήγγειλε από to2c και έχει παραλάβει να μας πει αν πήγαν όλα κατά γράμμα με την παραγγελία του;
Link to comment
Share on other sites

singapore post εστάλη για αποφυγή διενέξεων με τελωνεία κλπ

 

πολυ καλα εισαι,αναμενουμε εντυπωσεις :)

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου παραγγελία έφτασε σήμερα στην Αθήνα, εστάλη 25.06.2014 από aliexpress. Θεωρώ ότι ήταν πολύ γρήγορη. Μου βγάζει ένδειξη στα συστημένα του κέντρου διαλογής του αεροδρομίου. Όταν το πάρω (συν Θεώ) στα χέρια μου θα σας πω τις πρώτες εντυπώσεις μου με παράλληλη ανάρτηση φωτογραφιών κλπ λεπτομερειών

δωσε μας παλι το λινκ του πωλητη αν δεν σε πειραζει..αντε καλοδουλευτο και περιμενουμε πληρες review!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

και το merimobile το εχει σε σχετικα καλη τιμη.

εχουμε κανεναν εδω που το εχει ή εκανε παραγγελεια?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Για Ολλανδία δεν ξέρω, για Ελλάδα παντως κανει 16-20 μερες αν σε βοηθάει αυτό.

 

Βοηθάει, λογικά και για εδώ καπου τόσο θα κάνει. Ευχαριστώ, να σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

δωσε μας παλι το λινκ του πωλητη αν δεν σε πειραζει..αντε καλοδουλευτο και περιμενουμε πληρες review!

 

Ορίστε http://www.aliexpress.com/item/OnePlus-One-LTE-Phone-Snapdragon-801-Quad-core-2-5G-3GB-Ram-16-64GB-ROM-5/1881556128.html

Link to comment
Share on other sites

απο ποιο μαγαζι να το παραγγειλω?

 

Το link που επισύναψα σε προηγούμενο post είναι πολύ καλό και τα σχόλια για τον πωλητή άριστα. Καλή τιμή επίσης έχει και το minideal για το 64αρι και επειδή έχω συνεργαστεί με αυτούς, το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

τζαμπε θηκη και απο 2 και πανω παιζει ακομη μεγαλυτερη εκπτωση

 

http://www.aliexpress.com/item/-/1945993418.html

 

ερωτηση επειδη δε θυμαμαι,paypal δε δεχεται το ali?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

τζαμπε θηκη και απο 2 και πανω παιζει ακομη μεγαλυτερη εκπτωση

 

http://www.aliexpress.com/item/-/1945993418.html

 

ερωτηση επειδη δε θυμαμαι,paypal δε δεχεται το ali?

 

οχι,δεν δεχεται

Link to comment
Share on other sites

Το link που επισύναψα σε προηγούμενο post είναι πολύ καλό και τα σχόλια για τον πωλητή άριστα. Καλή τιμή επίσης έχει και το minideal για το 64αρι και επειδή έχω συνεργαστεί με αυτούς, το προτείνω ανεπιφύλακτα.

 

γιατι απο aliexpress. ποιο ακριβος και κανει και ιδιες μερες να ερθει. ποια η διαφορά?

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...