Jump to content

OnePlus One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου @asot σε ευχαριστώ πολύ

Μαζί με τα μεταφορικά???

Edited by GTHOM
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε μου @asot σε ευχαριστώ πολύ

Μαζί με τα μεταφορικά???

Παρακαλώ!

Παει καιρός - ασε μην πω κάτι που δεν είμαι σίγουρος...

Πάρε φρέσκια τιμή και πες και σε μας εδώ - ολο και κάποιος άλλος θα ενδιαφερθει.

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερόμαστε και εμείς για μπαταρία αλλά 50€ κάπως πολλά δεν είναι, ίσως και αυτοί θα έπρεπε να έχουν καλύτερη τιμή για αυτό το κινητό τριετίας. (Να δουλεύει και το ποστ ).

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 5 weeks later...

Καλησπέρα.

Αγόρασα μεταχειρισμένο ένα one plus one και αυτή τη στιγμή έχει την Lineage 14.1.20170911-NIGHTLY-bacon.

Στις αναβαθμίσεις μου βγάζει αρκετές, από Απρίλιο και μετά (έχει μείνει Σεπτέμβριο) και η ερώτηση... πρέπει να τις κάνω όλες η αρκεί να κάνω την τελευταία ?

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αγόρασα μεταχειρισμένο ένα one plus one και αυτή τη στιγμή έχει την Lineage 14.1.20170911-NIGHTLY-bacon.

Στις αναβαθμίσεις μου βγάζει αρκετές, από Απρίλιο και μετά (έχει μείνει Σεπτέμβριο) και η ερώτηση... πρέπει να τις κάνω όλες η αρκεί να κάνω την τελευταία ?

 

 

Συνήθως αρκεί η τελευταία

Δεν θυμάμαι αν στις nightly εκδόσεις (ας πούμε "beta") ειναι προσθετικές. Αν το μέγεθος του αρχείου αναβάθμισης είναι μικρό (πχ 100Mb) μαλλον πρέπει να τις κάνεις όλες.

Ισως είναι προτιμότερο να γυρίσεις σε σταθερη και όχι nightly...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Σκέφτομαι να μην κάνω τίποτα αφού ήδη όλα δουλεύουν άψογα στο κινητό, αλλά θα το προτιμούσα να το έχω up to date. Μάλλον κάποια στιγμή θα περάσω την τελευταία και θα τις συνεχίσω μέχρι να πέσω σε κάποια σταθερή.

Κάτι άλλο, προσπαθώντας να μπω σε fastboot (για ρουτάρισμα), το κινητό κολλάει εκεί και δεν κάνει τίποτα. Υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσω το Twrp χωρίς υπολογιστή ?

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο, προσπαθώντας να μπω σε fastboot (για ρουτάρισμα), το κινητό κολλάει εκεί και δεν κάνει τίποτα. Υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσω το Twrp χωρίς υπολογιστή ?

 

 

Δεν ξέρω πόσο καλά λειτουργεί, δες στα comments

https://play.google.com/store/apps/details?id=me.twrp.twrpapp

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν λειτουργεί χωρίς ρουτ η συγκεκριμένη εφαρμογή, οπότε δε μπορώ να κάνω κάτι χωρίς pc, προφανώς ούτε τα update αφού ζητάει κάποιο recovery για να περαστούν.

Δεν πειράζει, μια χαρά είναι κι έτσι το κινητάκι.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ψάχνω για μη λειτουργικό Oneplus One για ανταλλακτικά.

Αν έχει κάποιος ας μου στείλει ένα μήνυμα

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Έχω παραγγείλει από την προηγούμενη Δευτέρα το Nord CE 6GB και ακόμα να το στείλουν..

 

Μιλάω με support και δεν ξέρουν κι αυτοί!

Έχουν κάνει ανάθεση να μάθουν, θα μου πουν σε 2 μέρες!!

 

Μήπως φταίει το ότι έβαλα την διεύθυνση στα Ελληνικά? (παρασύρθηκα από το site που ήταν στα Ελληνικά).

Αν και από το support μου είπαν ότι δεν παίζει ρόλο και δεν είναι πρόβλημα αυτό.

 

Γενικά πόσο χρόνο χρειάζονται για αποστολή, πραγματικό χρόνο εννοώ και όχι αυτά τα αόριστα που λένε στο site.

 

Μήπως να ακυρώσω να ησυχάσω?

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus One

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...