Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Samsung evo micro SD card 128gb θέλω να την αγοράσω, θα την διαβάζει το τηλέφωνο, θα μου κολλάει ή να πάρω μικρότερη???
Link to comment
Share on other sites

:cool: :cool: :cool:

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

Galaxy S4

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερουμε ποτε και αν θα βγει 6.0 στην πολωνια(ειναι πολωνικο το δικο μου) και δεν θελω να το ρουταρω μονος μου..θα περιμενω να βγει μονη της..

 

Σταλθηκε απο το Galaxy S5

Link to comment
Share on other sites

"εμενα παντως μου βγαζει 1995mb"

Λες να ήταν τοσο και να μην το κατάλαβα?

Μπορεί να ηταν τοσο δεν ξερω

 

Πάντα σου βγάζει λιγότερα GB έτσι γίνεται και με τούς σκληρούς στον υπολογιστή

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...σημερα παρουσιαστηκε κατι πολυ περιργο οταν συνδεωμαι στο wifi...

Καθε φορα πουπαω να συνδεθω μουζηταει τον κωδικο...ποτε πριν δεν γινοτανε αυτο....οταν εκλεινα το wifi και μετα το ανοιγα γινοτανε η συνδεση αθτοματα,σημετα πρεπει να βαζω τον κωδικο....

Εχει συμβει σε καποιον αλλο???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...σημερα παρουσιαστηκε κατι πολυ περιργο οταν συνδεωμαι στο wifi...

Καθε φορα πουπαω να συνδεθω μουζηταει τον κωδικο...ποτε πριν δεν γινοτανε αυτο....οταν εκλεινα το wifi και μετα το ανοιγα γινοτανε η συνδεση αθτοματα,σημετα πρεπει να βαζω τον κωδικο....

Εχει συμβει σε καποιον αλλο???

 

Με ποια rom εισαι γνησια? εκανες καμια επανεκινηση?παρατηρησες μηπως μετα απο εγκατασταση καποιας εφαρμογης συνεβη αυτο? δοκιμασε μια φορα να σβησεις τα αποθηκευμενα και το δικο σου wi-fi και δες θα το ξανακανει?

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα το τηλέφωνο είναι από Ουγγαρία. Υπάρχει κάποιος εδώ πέρα που να μπορεί να με ενημερώσει για το πότε θα μου έρθει η αναβάθμιση ? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα το τηλέφωνο είναι από Ουγγαρία. Υπάρχει κάποιος εδώ πέρα που να μπορεί να με ενημερώσει για το πότε θα μου έρθει η αναβάθμιση ? Ευχαριστώ

 

Λογικα μονο η Samsung ξερει..παντως αν ανυπομονεις και ξερεις μπορεις να περασεις καποια αλλη γνησια απο Sammobile που εχει ανεβασει ηδη.(αν γνωριζεις φυσικα) ειδαλως υπομονη μεχρι τελος Μαιου θα εχουν δοθει πιστευω.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Samsung evo micro SD card 128gb θέλω να την αγοράσω, θα την διαβάζει το τηλέφωνο, θα μου κολλάει ή να πάρω μικρότερη???

 

 

Καλησπέρα, δεν πιστεύω να κάνεις πλάκα και να αγοράσεις από ebay με 5-6 ευρώ κάρτα. Άσε έτρεχα καιρό να αποζημιωθώ από paypal.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...σημερα παρουσιαστηκε κατι πολυ περιργο οταν συνδεωμαι στο wifi...

Καθε φορα πουπαω να συνδεθω μουζηταει τον κωδικο...ποτε πριν δεν γινοτανε αυτο....οταν εκλεινα το wifi και μετα το ανοιγα γινοτανε η συνδεση αθτοματα,σημετα πρεπει να βαζω τον κωδικο....

Εχει συμβει σε καποιον αλλο???

 

Καλησπέρα! Κι εγώ αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα εδώ και λίγες μέρες. Είναι πολύ εκνευριστικό να μου ζητάει συνεχώς τον κωδικό.. Το περίεργο βέβαια είναι ότι συμβαίνει μόνο όταν είμαι κοντά στο router. Όταν ανεβαίνω στον πρώτο όροφο συνδέεται αμέσως.. Το ίδιο θέμα αντιμετώπιζα πριν την τελευταία αναβάθμιση πριν δύο μήνες. Μετά λύθηκε. Τώρα ξανα τα ίδια.. Σήμερα βέβαια τυχαία διαπίστωσα ότι έχει έρθει καινούρια ενημέρωση. Είναι περίπου 990 Mb μέσω ota. Θα κάνω πρώτα μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων πριν την εγκαταστήσω. Ελπίζω να λύνει το πρόβλημα.. Το κινητό μου είναι από Πολωνία. Αυτά..

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος ΕΑΝ έχει βγει η 6.0 για την πολωνική έκδοση τού G900F???
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος ΕΑΝ έχει βγει η 6.0 για την πολωνική έκδοση τού G900F???

 

 

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900F/

 

Μπες εδω και δες εαν εχει γινει.επελεξε χωρα για ποιο ευκολη αναζητηση.

πχ για Ελλαδα που εχω εγω η cosmote και η vodafone εχει δωσει την αναβαθμιση.

Το δικο μου που δεν εχει εκδοση απο παροχο ειμαι σε αναμονη

ελπιζω να βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

Επειδή λέτε για πολωνικη, ουγγρικη κλπ, πως το βλεπω αυτο στο τηλέφωνο μου?

Συγγνώμη αλλά ειμαι άσχετος με τέτοια "πειραγματα"

 

Tapa...

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Με ποια rom εισαι γνησια? εκανες καμια επανεκινηση?παρατηρησες μηπως μετα απο εγκατασταση καποιας εφαρμογης συνεβη αυτο? δοκιμασε μια φορα να σβησεις τα αποθηκευμενα και το δικο σου wi-fi και δες θα το ξανακανει?

 

Καλημερα....Ναι με μαμα ρομ ειμαι

Τωρα να φταιει καποια εφαρμογη δεν θα το ελεγα αφου εχω να βαλω καινουρωια εφαρμογη καιρο τωρα

Παντος αυτο ισχυει για ολα τα wifi που εχω στην συσκευη....ενω γινοτανε αυτοματα η συνδεση τωρα πρεπει να βαλω για το καυε ενα παλι κωδικο....πολυ περιεργο

Θα εκανα επαναφορα αλλα μιας και θα ερθει λογικα η 6 θα περιμενω...

Θα δοκιμασω να σβησω ολα τα αποθηκευμενα και βλεπουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος ΕΑΝ έχει βγει η 6.0 για την πολωνική έκδοση τού G900F???

 

Καλημέρα. Η ενημέρωση που μου ήρθε γράφει ότι είναι η 6.0.1. Πολωνικη έκδοση.. Μόλις βρω χρόνο θα την εγκαταστήσω.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή λέτε για πολωνικη, ουγγρικη κλπ, πως το βλεπω αυτο στο τηλέφωνο μου?

Συγγνώμη αλλά ειμαι άσχετος με τέτοια "πειραγματα"

 

Tapa...

 

Καλημερα,πας ρυθμισεις -πληροφοριες συσκευης και για πιο πολλες πληροφοριες βελε την εφαρμογη phone info απ το play store,μ αυτην θα δεις μεχρι που κατασκευαστηκε το τηλεφωνο και ημερομηνια ακομα.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,πας ρυθμισεις -πληροφοριες συσκευης και για πιο πολλες πληροφοριες βελε την εφαρμογη phone info απ το play store,μ αυτην θα δεις μεχρι που κατασκευαστηκε το τηλεφωνο και ημερομηνια ακομα.

 

Σε ευχαριστω. το εβαλα και λεει πως κατασκαυαστικε στο Βιετναμ και ηρθε απο Ουγγαρία :)

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς τής "χρυσές μπαταρίες" 4250mAh??? Είναι αξιόπιστες ???
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω. το εβαλα και λεει πως κατασκαυαστικε στο Βιετναμ και ηρθε απο Ουγγαρία :)

 

Την ιδια συσκευη εχουμε,χθες μπηκα στο sammobile και ειδα οτι για τη δικια μας συσκευη δειχνει ακομα την 5 .....ειμαστε σε αναμονη για την αναβαθμηση λοιπον

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς τής "χρυσές μπαταρίες" 4250mAh??? Είναι αξιόπιστες ???

 

Κι εμένα μ' ενδιαφέρει, αν έχει κανείς υπόψιν του.

Δηλ. αυτές χωράνε ακριβώς στο κινητό χωρίς να εξέχουν;

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...