Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ρουτερ το ανοιγοκλείνω κάθε μέρα.το εχω δοκιμάσει και με άλλο ρουτερ και μου κάνει τα ίδια.το περίεργο ειναι ότι δουλεύει το Skype και google play updates. Ίσως ήρθε η ώρα για hard reset.
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Το ρουτερ το ανοιγοκλείνω κάθε μέρα.το εχω δοκιμάσει και με άλλο ρουτερ και μου κάνει τα ίδια.το περίεργο ειναι ότι δουλεύει το Skype και google play updates. Ίσως ήρθε η ώρα για hard reset.

 

Έχεις δοκιμάσει να κάνεις διαγραφή δεδομένων περιήγησης στον browser που χρησιμοποιείς; Μου έχει τύχει κι εμένα μια φορά στον chrome και έστρωσε έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έκανα αλλα τα ίδια.δουλευει όποτε θέλει. Όλα τα αλλα που χρειάζονται Ίντερνετ δουλεύουν κανονικά. Θα τρελαθώ εντελώς.
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση Τεχνική...

 

Απο demo, βγάλαμε την καλή οθόνη και τοποθέτηθηκε σε ένα κανονικό s5 για να πάρουμε τα δεδομένα απο σπάσιμο, και η οθόνη, εμφανίζει έγχρωμα χιονακια... Όταν την επιστρέφουμε στο demo... δουλεύει κανονικά...

 

Μου ακούγεται θέμα οδηγών (driver) οθόνης.

Δες αν υπάρχουν διαφορετικές "φουρνιές"

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμισα το S5 που έχω σε Marshmallow μέσω ODIN,έχω παρατηρήσει τα εκής -μου φαίνεται ότι φορτίζει πιο αργά,2)ότι ζεσταίνεται παραπάνω,3)η έκδοση που κατέβασα ειναι η Αγγλική 2574mb?Πολύ δεν είναι ρε παιδιά?Μήπως δεν έκανα εγώ κάτι σωστά?
Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμισα το S5 που έχω σε Marshmallow μέσω ODIN,έχω παρατηρήσει τα εκής -μου φαίνεται ότι φορτίζει πιο αργά,2)ότι ζεσταίνεται παραπάνω,3)η έκδοση που κατέβασα ειναι η Αγγλική 2574mb?Πολύ δεν είναι ρε παιδιά?Μήπως δεν έκανα εγώ κάτι σωστά?

 

Και εγω αυτην εβελα BTU english με Odin και ολα καλα,Εκανες full wipe πριν ολα? αν δεν χρειαζεται.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Εχω μπλοκαρει παιδια ??? Πως αλλαζουμε το που θα αποθηκευονται οι φωτογραφιες στο κινητο ή την εξωτερικη μνημη ? Ευχαριστω

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε να βγάλεις μια φώτο και ψάξε στις ρυθμίσεις. ;)

 

SM-G935F

 

Αυτο εκανα αλλα δεν βλεπω κατι .

 

 

Διορθωση

 

Το βρηκα...Απλα η οθονη με τις ρυθμισεις ηθελε κυλιση προς τα επανω.

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε η αναβαθμηση σε ΜΜ...

Να κανω επαναφορα εργ ρυθμισσεων πριν την περασω,η να την περασω και μετα να κανω επαναφορα εργ ρυθμισεων??

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε η αναβαθμηση σε ΜΜ...

Να κανω επαναφορα εργ ρυθμισσεων πριν την περασω,η να την περασω και μετα να κανω επαναφορα εργ ρυθμισεων??

Και τα 2

 

Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και τα 2

 

Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οκ ευχαριστω....

Και κατι αλλο....ο χωρος αποθηκευσης της καρτας μνημης ενσοματονετε στον χωρο συσκευης??

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω....

Και κατι αλλο....ο χωρος αποθηκευσης της καρτας μνημης ενσοματονετε στον χωρο συσκευης??

Τι εννοείς;

 

Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς;

 

Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μαλλον το διατυποσα λαθος...

Εννοω οτι θα εμφανιζετε ο χωρος αποθηκευσης σαν ενας δηλ αν η συσκευη εχει 16 gb εσωτερικη μνημη και εχεις και μια καρτα 32 gb θα το διχνει σαν ενα χωρο..

Δηλ 48 gb....

Απλα θα εχεις επιλογη που θα γινετε η αποθηκευση καρτα μνημης η συσκευη....

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το διατυποσα λαθος...

Εννοω οτι θα εμφανιζετε ο χωρος αποθηκευσης σαν ενας δηλ αν η συσκευη εχει 16 gb εσωτερικη μνημη και εχεις και μια καρτα 32 gb θα το διχνει σαν ενα χωρο..

Δηλ 48 gb....

Απλα θα εχεις επιλογη που θα γινετε η αποθηκευση καρτα μνημης η συσκευη....

 

Οχι 2 θα εχεις εσωτερικη και SD αλλα με φορματ της καρτας απ το κινητο μπορεις να την κανεις ενιαιο εχει επιλογη στο φορματ.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την Marshmallow μεσω Odin αλλά κολλάει μερικές φορές ή κλείνειή κολλάει το Gallery και η κάμερα.Βεβαίως έκανα στην αρχη μόνο wipe data factory reset και τίποτα άλλο.Να την ξαναπεράσω ή να γυρίσω σε Lollipop τι λέτε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πέρασα την Marshmallow μεσω Odin αλλά κολλάει μερικές φορές ή κλείνειή κολλάει το Gallery και η κάμερα.Βεβαίως έκανα στην αρχη μόνο wipe data factory reset και τίποτα άλλο.Να την ξαναπεράσω ή να γυρίσω σε Lollipop τι λέτε;

Σλοβένικη rom είναι

Link to comment
Share on other sites

Οχι 2 θα εχεις εσωτερικη και SD αλλα με φορματ της καρτας απ το κινητο μπορεις να την κανεις ενιαιο εχει επιλογη στο φορματ.

και ? τι πλεονεκτημα μας δινει αυτο ? αξιζει να κανω format την καρτα ?

 

ευχαριστω

 

G

Link to comment
Share on other sites

και ? τι πλεονεκτημα μας δινει αυτο ? αξιζει να κανω format την καρτα ?

 

ευχαριστω

 

G

Το μονο οτι θα βλεπεις τον αποθηκευτικο σου χωρο σαν ενα.Οχι να σου πω και εγω δεν την εκανα.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγω με s5 Switzerland swisscom ακόμα περιμένω την αναβάθμιση σε ΜΜ

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει την Αγγλική marshmallow αλλά κολλάει η Gallery ή κάνει bootloop ή κολλάνε άλλες εφαρμογές.Συμβαίνει σε κάποιον από εσας;Galaxy s 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όταν πάω να σεταρω το δαχτυλικό αποτύπωμα μου ζητάει κωδικό ο οποίος είχε καποιους περιορισμούς όταν τον είχα βάλει δε θυμάμαι ποιος ειναι. Υπάρχει γιατρειά;;;
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες γίνεται να κρύψουμε το ρουτ, γιατί μου κάνει νερά το winbank

 

Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...