Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έχω να βάλω κάρτα από τον Αύγουστο και μου λέει στο myF2G η συνδρομή σου σύντομα θα ακυρωθεί και το

νούμερο είναι νεκρό.

Φυσικά χρησιμοποιώ το νέο νούμερο What'sUp 1500', 1.5GB που μεταφέρονται τα δεδομένα

που δεν έχεις καταναλώσει στον επόμενο μήνα.

Επίσης με 10 ευρώ σου δίνει και 1200 MB που και αυτά μεταφέρονται στον επόμενο μήνα αν δεν τα κάνεις τρελή χρήση.

Ποιο πολύ όμως έφυγα για τις 25 ημέρες και για το 5 ευρώ τέλος χρήση στο 6μήνο από το δωρεάν που ήταν πριν για τα 300 λεπτά προς όλους που έδινε με την πρώτη αναννέωση στο μήνα. Αυτό το δωρεάν έγινε 10 ευρώ τέλος το χρόνο συγνώμη τις 300 ημέρες γιατί στην myF2G ο μήνας έχει 25 ημέρες.

 

Τα 300' προς ολους με καθε ανανεωση 10€ εγω τα εκανα 500MB οταν αρχισε η Wind να χρεωνει 6€ το εξαμηνο.Ο πατερας μου οταν αλλαξε απο Cosmote σε F2G μιλουσε πολυ και τα 300' τα τελειωνε βαζοντας και το πακετο προς ολους απο την εφαρμογη myf2g με 6€,ακομα και πακετο more αν εβαζε τα βασικα πακετα.Τωρα που πηρε φοιτητικο σε αλλη εταιρεια,του εβγαλα τα λεπτα(free 2 talk) και το εκανα free 2 surf.Ουτως ή αλλιως πιο πολυ βολευει για την χρηση του και πηρε 2GB εξτρα το καλοκαιρι τζαμπα βαζοντας λεπτα ομιλιας και την καλοκαιρινη προσφορα με 10€ που εδινε για 2 μηνες 15GB.

Διατηρησε το με ανανεωση 5€ ή 6€ online και αλλαξε το bonus ωστε να γλυτωσεις τη χρεωση.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα παιδιά. Είχε έρθει ένα μήνυμα για 5gb με 5€ για 30 ημέρες αλλά το έσβησα.. Γνωρίζει κάποιος τι μήνυμα στέλνουμε και σε ποιον 5ψηφιο?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Σημερα μπηκα στο καταστημα Wind της περιοχης μου. Λεω θελω ενα F2G νουμερο, το πηρα για εντελως περιστασιακη χρηση, τελος παντων, κανω τη διαδικασια δινω και δεκα ευρω και εφυγα. Ηρθα σπιτι, το βαζω σε μια δευτερη συσκευη, μου ηρθαν ενα σωρο μηνυματα και το παρακατω.cac2c7673ab56b1ca2596a9d5ee33a38.jpg

 

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Σημερα μπηκα στο καταστημα Wind της περιοχης μου. Λεω θελω ενα F2G νουμερο, το πηρα για εντελως περιστασιακη χρηση, τελος παντων, κανω τη διαδικασια δινω και δεκα ευρω και εφυγα. Ηρθα σπιτι, το βαζω σε μια δευτερη συσκευη, μου ηρθαν ενα σωρο μηνυματα και το παρακατω.cac2c7673ab56b1ca2596a9d5ee33a38.jpg

 

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μια χαρά είσαι ειδική προσφορά.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

το πακετακι πανω δεν λεει πακετο ειδικης προσφορας φανταζομαι ε? Ε τοτε εισαι απο αυτους που παιρνουν την προσφορα με sms χωρις πολλά πολλά,εμενα για να μου στειλουν σε q το μηνυμα το ζητησα αρκετες φορες απο την ιστοσελιδα...
Link to comment
Share on other sites

το πακετακι πανω δεν λεει πακετο ειδικης προσφορας φανταζομαι ε? Ε τοτε εισαι απο αυτους που παιρνουν την προσφορα με sms χωρις πολλά πολλά,εμενα για να μου στειλουν σε q το μηνυμα το ζητησα αρκετες φορες απο την ιστοσελιδα...

 

Ολοκαίνουριο νούμερο. Όχι δε έγραφε τίποτα. Μόλις το ενεργοποίησα ήρθε το μνμ. Μου φάγε και 8,5€ και μου βάλε αυτόματα ένα άλλο πακέτο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον μένει Θεσσαλονίκη και ενδιαφέρεται γιαυτο το πακέτο σε νέο νούμερο, μοιράζουν στο πεζοδρόμιο της Εγνατίας οδού λίγο πιο μετά από την πλατεία Αριστοτέλους προς Βαρδάρη μεριά.Πετυχα δύο κοπέλες χθες το απόγευμα που δίνανε

 

Στάλθηκε από το LEX626 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους. Και ένα μεγάλο ευχαριστώ για την ενημέρωση και τη βοήθεια που παρέχετε όλοι σας.

Μετά από δύο αιτήματα προς την εξυπηρέτηση πελατών μου απέδωσαν την "ειδική προσφορά" σε δύο f2go τα οποία έως τώρα βάζοντας 10 ευρώ έπαιρναν τα 300 λεπτά και τα Mb μένοντας το ποσό στην κάρτα. Βέβαια για την περίπτωση που δεν θα απέδιδαν την ειδική προσφορά είχα παραλάβει 4 whats up της κοσμοτε με την αντίστοιχη προσφορά (1 για κάθε σύνδεση wind που εχω στην οικογένεια) για τα οποία μου τηλεφωνούσαν κάθε ημέρα για να τα πάρω σε αντικατάσταση των υπαρχόντων wind.

Αφού με εξυπηρέτησαν με την απόδοση της προσφοράς και αφού το 4G της wind στις Κυκλάδες τουλάχιστον όπου το χρειάζομαι εγώ δουλεύει μια χαρα, τοποθέτησα χωρίς καν να τα ενεργοποιήσω τα πακέτα της κοσμοτε στο συρταρι.

Ελπίζω να μην υποπέσει σε στραβοπατημα η wind σε θέμα κόστους ή χρονικής διάρκειας γιατί το συρτάρι δεν είναι κλειδωμένο.

 

Και σήμερα μετά από τόσες ημέρες που μου ενεργοποίησαν την προσφορά, μου ήρθε mail που λέει ότι ΔΕΝ γίνεται η πραγματοποίηση του αιτήματος διότι δίνεται μόνο σε νέους αριθμούς. Η προσφορά φυσικά έχει αποδοθεί κανονικά.

Τρία πουλάκια κάθονται.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φοιτητικό μπορώ από το κατάστημα ή μόνο online?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φοιτητικό μπορώ από το κατάστημα ή μόνο online?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν ξέρω για κατάστημα, αλλά το online είναι ταχύτατο!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

εφ'οσον υπαρχει πασο,ναι,μπορεις και απο το καταστημα. Εννοειται δινουν νέο αριθμό.
Link to comment
Share on other sites

εφ'οσον υπαρχει πασο,ναι,μπορεις και απο το καταστημα. Εννοειται δινουν νέο αριθμό.
Πήγα σε κατάστημα και μου έριξαν άκυρο. Λέει μόνο online. Του έδειξα ότι στο site γράφει για κατάστημα αλλά δεν....

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε κατάστημα και μου έριξαν άκυρο. Λέει μόνο online. Του έδειξα ότι στο site γράφει για κατάστημα αλλά δεν....

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το καλοκαιρι του 2016 εβγαλε ο πατερας μου φοιτητικα f2g.Το εκανε online κατευθειαν απο την Wind.Στελνεις σκαναρισμενα την ταυτοτητα και το πασο.Θα μιλησεις και τηλεφωνικα μαζι τους ωστε να σου πουν ποτε θα ερθει και ο κουριερ για να σου δωσει τα νουμερα.

Παιρνεις τον αριθμο και 10€ καρτα ανανεωσης(ξυστη οπως στα περιπτερα).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε κατάστημα και μου έριξαν άκυρο. Λέει μόνο online. Του έδειξα ότι στο site γράφει για κατάστημα αλλά δεν....

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πραγματικά δεν αξίζει να πας ξανα σε κατάστημα.Είναι πολύ εύκολο online.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλό Σαββατοκύριακο. Μήπως έχει κάποιος κανένα τηλέφωνο που να τον πήραν το τελευταίο διάστημα, να ψάξω για νούμερο προσφοράς;
Link to comment
Share on other sites

Καλό Σαββατοκύριακο. Μήπως έχει κάποιος κανένα τηλέφωνο που να τον πήραν το τελευταίο διάστημα, να ψάξω για νούμερο προσφοράς;
+302112008627 μου είπε να καλέσω απογεύματινες ώρες αν θέλω αριθμό.
Link to comment
Share on other sites

+302112008627 μου είπε να καλέσω απογεύματινες ώρες αν θέλω αριθμό.

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Πήρα τηλέφωνο και μου στέλνουν νούμερα για το συνάδελφο που ήθελε. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Κόλλησε πάλι η εφαρμογή. Λειτουργεί σε άλλο;d5cca3458fc3f600ea69ba5a9865566f.jpg

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

ναι χάλια είναι πάλι εδώ και 2 μέρες. τότε έχω στείλει και μήνυμα.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Δοκίμασες να κάνεις μήπως ανανέωση από το site ;

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να κάνεις μήπως ανανέωση από το site ;

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

ποιο σαιτ; δεν δουλεύει καθόλου!!!!!!! δεν βγάζει καν το μενου της online ανανέωσης!!!!!!!!!

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ποιο σαιτ; δεν δουλεύει καθόλου!!!!!!! δεν βγάζει καν το μενου της online ανανέωσης!!!!!!!!!

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Δεν έκανα τον κόπο να μπω τα ίδια χάλια πάλι.

 

Και φαντάσου ότι μπαίνω αραιά και που γιατί απλά συντηρώ το νούμερο για το προνομιακό.

 

Σούπερ ντουπερ πάλι τα έκαναν σαλάτα πάλι χα χα χα χα χα χα

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Όντως, κολλάει σήμερα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...