Jump to content

Προβλήματα με GPS


gsir
 Κοινοποίηση

Εσύ έχεις θέμα με το gps;  

266 members have voted

  1. 1. Εσύ έχεις θέμα με το gps;

    • Ναι
    • Όχι
    • Δεν χρησιμοποιώ το gps για πλοήγηση
    • Eίχα πρόβλημα που λύθηκε με αντικατάσταση συσκευής


Recommended Posts

Λοιπόν πριν λίγο παρέλαβα τη νέα μου συσκευή,αυτή τη φορά σε λευκό (άσχετο)

αυτό που έχω να πω είναι ότι καμία σχέση με την προηγούμενη...εννοείται πως πέρασα το gps test και σε δευτερόλεπτα (και εντός σπιτιού) ούτε καν κοντά σε παράθυρο...βρήκε 19 δορυφόρους και κλείδωσε στους 13,βρήκε συντεταγμένες τα πάντα όλα....άρα προσωπικά καταλήγω για μια ακόμη φορά ότι τίθεται θέμα hardware,να σημειώσω επίσης ότι ο καιρός είναι χάλια με ένα μαύρο σύννεφο πάνω από την περιοχή και βρέχει και όμως σε sec ήταν κομπλέ :)

 

Σε πλοήγηση δεν ξέρω τι θα παίξει...θα το δοκιμάσω το συντομότερο αλλά λογικά θα είναι μια χαρά,όπως πρέπει...

 

τσεκάρωντας και το imei είναι και φρέσκο...ημ/νια κατασκευής 16/1/14

Edited by Luciferia
Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 669
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δοκίμασα το δικό μου μόλις τώρα στο μπαλκόνι του σπιτιού με βροχή, πολλά σύννεφα και χωρίς wifi/3g ενεργοποιημένα και είδα το παρακάτω στο gps test.

Το αποτέλεσμα είναι μετά από 15-20 δευτερόλεπτα.

Φαίνεται οκ ή κάνω λάθος? Τι λέτε οι πιο ειδικοί? :)

 

Screenshot_2014-01-28-17-44-36.png

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το δικό μου μόλις τώρα στο μπαλκόνι του σπιτιού με βροχή, πολλά σύννεφα και χωρίς wifi/3g ενεργοποιημένα και είδα το παρακάτω στο gps test.

Το αποτέλεσμα είναι μετά από 15-20 δευτερόλεπτα.

Φαίνεται οκ ή κάνω λάθος? Τι λέτε οι πιο ειδικοί? :)

 

Screenshot_2014-01-28-17-44-36.png

 

εἰσαι μια χαρά :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

να ενημερωσω και εγω εδω μεσα οτι παρελαβα την καινουρια μου συσκευη και το gps κλειδωνει τάχιστα, επισης εκανα μια βολτα μεσα στην πολη με φουλ συννεφια και βροχη και δεν εχασε ουτε μια φορα το σημα του.ενω τις προηγουμενες φορες το εχανε για πλακα. επισης η συσκευη ηρθε με εκδοση λειτουργικου E.το σερβις που μου το επισκευασε μεσα ειχε ενα χαρτι αντικαταστασης και εγραφε οτι το προβλημα ηταν low signal bar!

 

ps.παρακαλω να αλλαχτεί η ψήφος μου απο ΝΑΙ σε Eίχα πρόβλημα που λύθηκε με αντικατάσταση συσκευή:D

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πριν λίγο παρέλαβα τη νέα μου συσκευή,αυτή τη φορά σε λευκό (άσχετο)

αυτό που έχω να πω είναι ότι καμία σχέση με την προηγούμενη...εννοείται πως πέρασα το gps test και σε δευτερόλεπτα (και εντός σπιτιού) ούτε καν κοντά σε παράθυρο...βρήκε 19 δορυφόρους και κλείδωσε στους 13,βρήκε συντεταγμένες τα πάντα όλα....άρα προσωπικά καταλήγω για μια ακόμη φορά ότι τίθεται θέμα hardware,να σημειώσω επίσης ότι ο καιρός είναι χάλια με ένα μαύρο σύννεφο πάνω από την περιοχή και βρέχει και όμως σε sec ήταν κομπλέ :)

 

Σε πλοήγηση δεν ξέρω τι θα παίξει...θα το δοκιμάσω το συντομότερο αλλά λογικά θα είναι μια χαρά,όπως πρέπει...

 

τσεκάρωντας και το imei είναι και φρέσκο...ημ/νια κατασκευής 16/1/14

 

να ενημερωσω και εγω εδω μεσα οτι παρελαβα την καινουρια μου συσκευη και το gps κλειδωνει τάχιστα, επισης εκανα μια βολτα μεσα στην πολη με φουλ συννεφια και βροχη και δεν εχασε ουτε μια φορα το σημα του.ενω τις προηγουμενες φορες το εχανε για πλακα. επισης η συσκευη ηρθε με εκδοση λειτουργικου E.το σερβις που μου το επισκευασε μεσα ειχε ενα χαρτι αντικαταστασης και εγραφε οτι το προβλημα ηταν low signal bar!

 

ps.παρακαλω να αλλαχτεί η ψήφος μου απο ΝΑΙ σε Eίχα πρόβλημα που λύθηκε με αντικατάσταση συσκευή:D

Αρα παιδια ειναι θεμα hardware τελικα και η LG ντεπεται να το κοινωποιησει και ενεργει στα κρυφα με αντικαταστασεις συσκευων. Παει, τελειωσε!

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρα παιδια ειναι θεμα hardware τελικα και η LG ντεπεται να το κοινωποιησει και ενεργει στα κρυφα με αντικαταστασεις συσκευων. Παει, τελειωσε!

 

Παντως σε καποιο αλλο παιδι απο εδω δεν του αντικατεστησαν,του ειπαν οτι χρειαζεται αλλαγη η πλακετα,δεν ειχαν και θα επρεπε να περιμενει λιγο...το μονο ειναι οτι δεν θυμαμαι αν το ειχε παει για προβλημα με το gps...

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που το αλλάξατε έχετε τα 16GB έτσι; Εγώ που ρώτησα για επισκευή με είπαν ότι δεν δέχονται συσκευές με 32GB για service.:wacko::blink:

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που το αλλάξατε έχετε τα 16GB έτσι; Εγώ που ρώτησα για επισκευή με είπαν ότι δεν δέχονται συσκευές με 32GB για service.:wacko::blink:

 

Ούτε και αν πλερώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί δεν εισάγεται Ελλάδα με τα 32GB.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί δεν εισάγεται Ελλάδα με τα 32GB.

 

Οτι να ναι, αυτο που φανταζόμουν και θεωρούσα πιο "λογικο" είναι οτι δεν σε καλύπτει η εγγύηση εφόσον δεν το εισάγει, οχι να την πληρώνεις και να σου λέει δεν στο επισκευάζω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν πριν λίγο παρέλαβα τη νέα μου συσκευή,αυτή τη φορά σε λευκό (άσχετο)

αυτό που έχω να πω είναι ότι καμία σχέση με την προηγούμενη...εννοείται πως πέρασα το gps test και σε δευτερόλεπτα (και εντός σπιτιού) ούτε καν κοντά σε παράθυρο...βρήκε 19 δορυφόρους και κλείδωσε στους 13,βρήκε συντεταγμένες τα πάντα όλα....άρα προσωπικά καταλήγω για μια ακόμη φορά ότι τίθεται θέμα hardware,να σημειώσω επίσης ότι ο καιρός είναι χάλια με ένα μαύρο σύννεφο πάνω από την περιοχή και βρέχει και όμως σε sec ήταν κομπλέ :)

 

Σε πλοήγηση δεν ξέρω τι θα παίξει...θα το δοκιμάσω το συντομότερο αλλά λογικά θα είναι μια χαρά,όπως πρέπει...

 

τσεκάρωντας και το imei είναι και φρέσκο...ημ/νια κατασκευής 16/1/14

 

να ενημερωσω και εγω εδω μεσα οτι παρελαβα την καινουρια μου συσκευη και το gps κλειδωνει τάχιστα, επισης εκανα μια βολτα μεσα στην πολη με φουλ συννεφια και βροχη και δεν εχασε ουτε μια φορα το σημα του.ενω τις προηγουμενες φορες το εχανε για πλακα. επισης η συσκευη ηρθε με εκδοση λειτουργικου E.το σερβις που μου το επισκευασε μεσα ειχε ενα χαρτι αντικαταστασης και εγραφε οτι το προβλημα ηταν low signal bar!

 

ps.παρακαλω να αλλαχτεί η ψήφος μου απο ΝΑΙ σε Eίχα πρόβλημα που λύθηκε με αντικατάσταση συσκευή:D

 

 

Αρα παιδια ειναι θεμα hardware τελικα και η LG ντεπεται να το κοινωποιησει και ενεργει στα κρυφα με αντικαταστασεις συσκευων. Παει, τελειωσε!

 

 

Έχω την αίσθηση οτι κάποια παιδιά είχαν πρόβλημα με το gps και κατα την διάρκεια της πλοήγησης με συνεχείς αποσυνδέσεις και αυτο τους παρουσιάστηκε αργότερα μετά απο σειρά πλοηγήσεων.

Αν μπορείτε και έχετε το χρόνο Luciferia και sakisdani κάντε μερικές πλοηγήσεις να το λήξουμε το θέμα..

Edited by Achil
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν είχες χρησιμοποιήσει ποτέ το gps του Omnia...

 

Φυσικα και θυμαμαι του omnia.

Απλα μιλουσα για συσκευες με android.

Edited by makouin
Link to comment
Share on other sites

Σε δοκιμή που έκανα με ένα nexus 5 και ένα xperia l, μέσα σε γραφείο, ενώ το G2 έβλεπε περισσότερους δορυφόρους δεν κλείδωνε κανένα και τα άλλα 2 κλείδωναν 6 και 8!!!! Δεν είναι περίεργο από τη στιγμή που το nexus 5 είναι lg?
Link to comment
Share on other sites

Σε δοκιμή που έκανα με ένα nexus 5 και ένα xperia l, μέσα σε γραφείο, ενώ το G2 έβλεπε περισσότερους δορυφόρους δεν κλείδωνε κανένα και τα άλλα 2 κλείδωναν 6 και 8!!!! Δεν είναι περίεργο από τη στιγμή που το nexus 5 είναι lg?

 

 

Δεν ξέρω φίλε μου.Ούτε το δικό μου δεν κλειδώνει σε κανέναν μέσα σε κλειστό χώρο ενω το S3 που είχα κλείδωνε στον ίδιο χώρο σε 7 με 8..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πριν λίγο παρέλαβα τη νέα μου συσκευή,αυτή τη φορά σε λευκό (άσχετο)

αυτό που έχω να πω είναι ότι καμία σχέση με την προηγούμενη...εννοείται πως πέρασα το gps test και σε δευτερόλεπτα (και εντός σπιτιού) ούτε καν κοντά σε παράθυρο...βρήκε 19 δορυφόρους και κλείδωσε στους 13,βρήκε συντεταγμένες τα πάντα όλα....άρα προσωπικά καταλήγω για μια ακόμη φορά ότι τίθεται θέμα hardware,να σημειώσω επίσης ότι ο καιρός είναι χάλια με ένα μαύρο σύννεφο πάνω από την περιοχή και βρέχει και όμως σε sec ήταν κομπλέ :)

 

Σε πλοήγηση δεν ξέρω τι θα παίξει...θα το δοκιμάσω το συντομότερο αλλά λογικά θα είναι μια χαρά,όπως πρέπει...

 

τσεκάρωντας και το imei είναι και φρέσκο...ημ/νια κατασκευής 16/1/14

 

Την αντικατασταση στην εκανε η lg η το μαγαζι απο οπου το αγορασες? Και αν επιτρεπεται απο που εγινε η αγορα?

Link to comment
Share on other sites

Την αντικατασταση στην εκανε η lg η το μαγαζι απο οπου το αγορασες? Και αν επιτρεπεται απο που εγινε η αγορα?

 

έστείλα το κινητό μου στο service και μετά από λίγες μέρες με κάλεσαν και μου είπαν ότι θα αντικατασταθεί...μου είπαν ότι θα μου στείλουν το παλιό πίσω καθώς και ένα χαρτί το οποίο θα δίνει το Ok στο κατάστημα που το αγόρασα να μου το αντικαταστήσει με νέο!

οπότε πήγα και εγω από τα μαγαζί με όλα τα συναφή και σε 2 μερούλες είχα το καινούργιο (play247)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Σε ρωταω πιο πολυ γιατι το οτι το τηλεφωνο ειναι νεας φουρνιας, ειναι θετικο.Σημαινει πως εχουν βρει το προβλημα στο εργοστασιο και το εχουν διορθωσει.Αρα για καποιον που θελει να το αγορασει (οπως εγω) αν ειναι να πεσω στην νεα φουρνια δεν θα εχω κατα πασα πιθανοτητα το προβλημα με το gps...Το θεμα ειναι η lg εστειλε συσκευη στο μαγαζι που το πηρες ή το μαγαζι εβγαλε απο το ραφι και σου εδωσε καινουργιο?
Link to comment
Share on other sites

Σε ρωταω πιο πολυ γιατι το οτι το τηλεφωνο ειναι νεας φουρνιας, ειναι θετικο.Σημαινει πως εχουν βρει το προβλημα στο εργοστασιο και το εχουν διορθωσει.Αρα για καποιον που θελει να το αγορασει (οπως εγω) αν ειναι να πεσω στην νεα φουρνια δεν θα εχω κατα πασα πιθανοτητα το προβλημα με το gps...Το θεμα ειναι η lg εστειλε συσκευη στο μαγαζι που το πηρες ή το μαγαζι εβγαλε απο το ραφι και σου εδωσε καινουργιο?

 

Το μαγαζι εστειλε πισω στην lg το παλιο και εκεινοι μου εδωσαν καινουργιο...δεν ειχαν το λευκο εκεινη τη στιγμη που ηθελα,τους το εφεραν τη Δευτερα,τωρα ποιος δεν ξερω!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα αυτο που ελεγε ενας φιλος για προβλημα του GPS στο Glonass που ειναι θεμα software. Αν συνδεεται το προβλημα αυτο με τις αποσυνδεσεις τοτε ειμαστε τυχεροι.

 

http://androidforums.com/lg-g2/778504-problem-glonass.html

 

Ναι αυτο ειχα διαβασει αλλα δεν θυμομουν να δωσω το λινκ. Σωστος! :)

Βεβαια αναφερει οτι εχουν θεμα με τους περισσοτερους δορυφορους οχι με το κλειδωμα η αποσυνδεση. Χλωμο το βλεπω να οφειλεται εκει (μακαρι). Αν και απο οτι βλεπω η νεα φουρνια δεν εχει θεματα προς το παρον.

Και ενας φιλος μου που το πηρε προσφατα μεχρι στιγμης δεν εχει αποσυνδεσεις (η καμερα τα ιδια).

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έστείλα το κινητό μου στο service και μετά από λίγες μέρες με κάλεσαν και μου είπαν ότι θα αντικατασταθεί...μου είπαν ότι θα μου στείλουν το παλιό πίσω καθώς και ένα χαρτί το οποίο θα δίνει το Ok στο κατάστημα που το αγόρασα να μου το αντικαταστήσει με νέο!

οπότε πήγα και εγω από τα μαγαζί με όλα τα συναφή και σε 2 μερούλες είχα το καινούργιο (play247)

 

Aντε ευχομαι με το καλο να μην εχεις θεματακια τωρα...! ;)

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να είμαστε 100% σίγουροι ότι δεν έχει πρόβλημα το gps μας; Το κακό είναι ότι εδώ που μένω δεν έχει ψηλά κτίρια για να το δοκιμάσω καλά. Χθες που έκανα μία δοκιμή και μετά από κανένα δεκάλεπτο έχασε το σήμα(έμεινε σταματημένο το βελάκι πάνω σε ένα σημείο του "δρόμου"), σήμερα που το έβαλα σε μεγαλύτερη διαδρομή δεν έχασε καθόλου το σήμα.
Link to comment
Share on other sites

Βγήκα μία βόλτα με το αυτοκίνητο και ενεργοποίησα την εφαρμογή gps test εν κινήσει σε διαδρομή χωρίς ψηλά κτήρια. Μου έβρισκε 20 δορυφόρους και συνδεόταν με 9-11 και πολύ πιο σπάνια με 13 δορυφόρους. Είναι φυσιολογικό ή έχω τηλέφωνο προβληματικής παρτίδας;
Link to comment
Share on other sites

Βγήκα μία βόλτα με το αυτοκίνητο και ενεργοποίησα την εφαρμογή gps test εν κινήσει σε διαδρομή χωρίς ψηλά κτήρια. Μου έβρισκε 20 δορυφόρους και συνδεόταν με 9-11 και πολύ πιο σπάνια με 13 δορυφόρους. Είναι φυσιολογικό ή έχω τηλέφωνο προβληματικής παρτίδας;

 

Δεν μπορείς να καταλάβεις έτσι.πρέπει να βάλεις ένα πρόγραμμα (μόνο με GPS χωρίς δεδομένα πχ το igo και να κάνεις πλοήγηση ) για καμιά ώρα και αν χάσει το σήμα πάνω από 2 φορές έχεις πρόβλημα. Εγώ το έχανα περίπου 5 φορές σε 45 λεπτά το έστειλα μου άλλαξαν την συσκευή και τώρα με την καινούρια με μικρές διαδρομές που έκανα πάλι μου το έχασε κάνα δυο φορές το σήμα θέλω να το δοκιμάσω και σε κάνα δυο μεγάλες διαδρομές και μετά θα ρίξω τα μπινελίκια μου στην LG.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια το G2 μου τις τελευταιες μερες με εκπλησει ευχαριστα :D. Εχω 32 αρι ασιατικο και ειχα εξ' αρχης προβλημα με το gps με αρκετες αποσυνδεσεις κατα την πλοηγηση (δεν το χρησιμοποιω βεβαια πολυ αλλα με ενοχλουσε αρκετα το θεμα). Σημερα βγηκα στην πολη και ειπα να το δοκιμασω παλι. . . λοιπον σε 1+ ωρα βολτες βαζοντας διαφορους προορισμους στο sygic δεν εχασε ουτε μια φορα το σημα του (πρωτοφανες) και σε πλειοψηφια δρομολογια στο κεντρο της πολης με ψηλα κτηρια!!! Δεν μπορω να καταλαβω τι μπορει να αλλαξε; :confused: Και εκτος αυτου αρχισε να δουλευει αψογα και ο default browser ο οποιος μου εκανε κατι περιεργα "κολπα" παλιοτερα κολλοντας σε καποιες σελιδες. . Τι να πω ρε παιδια ή το κινητο "γιατρευεται" μονο του ή ειναι τυχαια ολα αυτα:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια το G2 μου τις τελευταιες μερες με εκπλησει ευχαριστα :D. Εχω 32 αρι ασιατικο και ειχα εξ' αρχης προβλημα με το gps με αρκετες αποσυνδεσεις κατα την πλοηγηση (δεν το χρησιμοποιω βεβαια πολυ αλλα με ενοχλουσε αρκετα το θεμα). Σημερα βγηκα στην πολη και ειπα να το δοκιμασω παλι. . . λοιπον σε 1+ ωρα βολτες βαζοντας διαφορους προορισμους στο sygic δεν εχασε ουτε μια φορα το σημα του (πρωτοφανες) και σε πλειοψηφια δρομολογια στο κεντρο της πολης με ψηλα κτηρια!!! Δεν μπορω να καταλαβω τι μπορει να αλλαξε; :confused: Και εκτος αυτου αρχισε να δουλευει αψογα και ο default browser ο οποιος μου εκανε κατι περιεργα "κολπα" παλιοτερα κολλοντας σε καποιες σελιδες. . Τι να πω ρε παιδια ή το κινητο "γιατρευεται" μονο του ή ειναι τυχαια ολα αυτα:lol::lol:

 

μηπως φορουσες καμια θηκη και την εβγαλες τωρα?

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

μηπως φορουσες καμια θηκη και την εβγαλες τωρα?

Το αντιθετο μπορω να σου πω. . .εχω 3 διαφορετικες θηκες, παλαιοτερα ειχα δοκιμασει και χωρις θηκη και με θηκη που καλυπτει μονο πισω και πλα'ι' (Nillkin) και τα αποτελεσματα ηταν ιδια (full αποσυνδεσεις gps). Σημερα βγηκα με την "μαχημη" θηκη που "πιανει" γυρω-γυρω ολο το κινητο και δουλεψε σωστα. . . . τι να πεις τωρα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το αντιθετο μπορω να σου πω. . .εχω 3 διαφορετικες θηκες, παλαιοτερα ειχα δοκιμασει και χωρις θηκη και με θηκη που καλυπτει μονο πισω και πλα'ι' (Nillkin) και τα αποτελεσματα ηταν ιδια (full αποσυνδεσεις gps). Σημερα βγηκα με την "μαχημη" θηκη που "πιανει" γυρω-γυρω ολο το κινητο και δουλεψε σωστα. . . . τι να πεις τωρα :lol:

 

Δεν ξέρω τι να πω και εγώ αυτή η συσκευή που έχω είναι από αντικατάσταση που έκανα λόγο του GPS αλλά και αυτή με κάνει πάλι αποσυνδέσεις λίγο καλύτερη πρέπει να είναι σε σχέση με την προηγούμενη αλλά πάλι δεν δουλεύει όπως το note 2 που είχα...Θέλω να κάνω και καμιά μεγάλη διαδρομή και μετά θα βγάλω συμπέρασμα! Με το note κατέβαινα Αθήνα 700 χιλιόμετρα διαδρομή και δεν έχανε πουθενά το σήμα μόνο μέσα στα τούνελ τα μεγάλα....οπότε δεν θέλω να ακούω βλακείες μήπως ήμαστε μέσα σε βουνά ή μεγάλα κτήρια κτλ. Απλά παίζει και οι περισσότεροι εδώ μέσα που λένε ότι είναι μια χαρά το GPS να το δοκιμάσαμε μόνο στο κλείδωμα και να μην έχουν κάνει διαδρομές και προπάντων μεγάλες διαδρομές! Οπότε να μην συνάντησαν τις γνωστές αποσυνδέσεις δορυφόρων, τι να κάνουμε είμαστε λίγο ψείρες με τα κινητά και επίσης έχουν περάσει πολλά κινητά άπο τα χέρια μας και ξέρουμε πως πρέπει να συμπεριφέρονται.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...