Jump to content

iPad Air (1st gen - 2013)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια σας παρακαλω βοηθηστε με! Εσπασε το τζαμι του ipad air και θελω να το αλλαξω! Η οθονη δεν εχει προβλημα, δουλευει κανονικα. Μπορει καποιος να μου προτεινει καπου να παω να το επισκευασω στη Θεσσαλονικη; Γιατι απο το λιγο που εψαξα η αλλαγη παει το λιγοτερο 120€ και δεν εχω τοσα! Δουλευει απροβληματιστα ακομα και τωρα μετα απο τοσα χρονια και δεν θέλω να το αλλαξω
Samsung Galaxy S6 edge, iPad mini 2, iPad air.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Έπαιξα χθες και σήμερα με την 11 έκδοση αλλά δυστυχώς παραέγινε αργή η συσκευή.

Μόλις γύρισα στην 10.3.3 και όλα καλά.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό; Δε μπορώ να βρω το image της 10.3.3 και να το περάσω μέσω iTunes?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Μπορείς

Ξεκινάει η διαδικασία όμως κανονικά

Αφού φτάσει σ ένα σημείο κάνει μέσο ιντερνέτ έλεγχο με τους server της apple, βλεπει οτι είναι παλιά έκδοση και σε πετάει

Χωρίς ιντερνετ δεν μπορείς να το κάνεις οπότε το ξεχνάς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς

 

Ξεκινάει η διαδικασία όμως κανονικά

 

Αφού φτάσει σ ένα σημείο κάνει μέσο ιντερνέτ έλεγχο με τους server της apple, βλεπει οτι είναι παλιά έκδοση και σε πετάει

 

Χωρίς ιντερνετ δεν μπορείς να το κάνεις οπότε το ξεχνάς

 

 

 

Τι χρησιμότητα έχει αυτό; Γιατί το κάνει η «αγαπημένη» Apple?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι χρησιμότητα έχει αυτό; Γιατί το κάνει η «αγαπημένη» Apple?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Αυτή είναι η πολιτική της εταιρείας

Δεν μπορείς να μεταβεί σε παλαιότερες εκδόσεις

Για λόγους ασφαλείας για λόγους δικούς τους δεν γνωρίζω. Απλά έτσι είναι το iOS από όταν παρουσιάστηκε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

ενα ipad air αρχισε παταει μονο κουμπια και να μπλοκαρει, εχει χαλασει το digitizer ή ειναι καπου αλλου το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα σας, αν κ βλέπω πως δεν κινείται το νημα, μιαν ερώτηση..

Βρίσκω το iPad Air σε πολύ καλη κατάσταση με το τελευταίο ios 11 κάτι στα 130 ευρώ.

Αξίζει παιδιά, ή θα σέρνεται?

Χρήση κυριως βιντεακια κ Internet browsing.....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, αν κ βλέπω πως δεν κινείται το νημα, μιαν ερώτηση..

Βρίσκω το iPad Air σε πολύ καλη κατάσταση με το τελευταίο ios 11 κάτι στα 130 ευρώ.

Αξίζει παιδιά, ή θα σέρνεται?

Χρήση κυριως βιντεακια κ Internet browsing.....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Το δικό μου που είναι iPad 4th gen και είναι στην 10.3.3 και τέλος στο internet και στο YouTube αλλά και σε όλες τις λειτουργίες του πετάει.Για 130€ πάρτο άφοβα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα παιδια..πωλειται ipad air 16ari wifi+sim αγορασμενο 9/1 καινουριο.το δινω 250€.το πουλαει ο αδερφος μου επειδη δεν ξερει να χειριζεται ios..αν εχετε κανεναν στα υποψιν ολα καλα.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα στην ομάδα. Χτες το βράδυ έχοντας το τάμπλετ στο 93%, ξεκίνησε το update στο 11.3 public beta 2. Το πρωί που ξύπνησα ήταν νεκρό μέχρι και τώρα. Ό,τι και να έχω δοκιμάσει, δεν ανοίγει. Το έχω αφήσει 2 ώρες στη φόρτιση αλλά ακόμα τίποτα... Ξέρεις κανείς τι μπορώ να κάνω;

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Λοιπόν χθες αποφάσισα να αναβαθμίσω το ipad air μου από την έκδοση 9.κάτι που ήταν στην 11.3. Μου έκανε εντύπωση ότι όχι μόνο απελευθερώθηκε 1GB επιπλέον αποθηκευτικός χώρος μετά την αναβάθμιση αλλά και ότι δεν βλέπω σημάδια καθυστερήσεων του λειτουργικού σε σχέση με πριν. Φυσικά το ios11 είναι πολύ πιο όμορφο και λειτουργικό σε σχέση με το ios9. Εντυπωσιάστηκα, είναι σαν να αγόρασα νέο tablet! :)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν χθες αποφάσισα να αναβαθμίσω το ipad air μου από την έκδοση 9.κάτι που ήταν στην 11.3. Μου έκανε εντύπωση ότι όχι μόνο απελευθερώθηκε 1GB επιπλέον αποθηκευτικός χώρος μετά την αναβάθμιση αλλά και ότι δεν βλέπω σημάδια καθυστερήσεων του λειτουργικού σε σχέση με πριν. Φυσικά το ios11 είναι πολύ πιο όμορφο και λειτουργικό σε σχέση με το ios9. Εντυπωσιάστηκα, είναι σαν να αγόρασα νέο tablet! :)

 

Είχε κατεβάσει το λογισμικό μέσα και σου δέσμευε την μνήμη γι αυτό

Επίσης το iOS 11 είχε διαφορετική σχεδίαση ο τρόπος που δουλεύει σε θέματα μνήμης όποτε κερδίζεις και λίγο από εκεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Παιδια καλησπερα,

 

Αξιζει η αγορα του σημερα αν το βρω μεταχειρισμενο κ σε καλη κατασταση?

Link to comment
Share on other sites

Δεν κρατιόταν η γριά ... :D

 

78bfa8114e37299fcf6fc30cb61d228a.png

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

 

 

Εντυπώσεις σε ταχύτητα και απόκριση;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

-iPhone 6s

-iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις σε ταχύτητα και απόκριση;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Το εστησα απο την αρχή με itunes.

 

Ναι βλέπω μια κάπως καλύτερη απόκριση αλλά όχι κάτι ουαου .....

 

Το έχω ακόμα λόγω της οθόνης του και της μπαταριας του αν και πιστεύω πως ενα ipad 2018 στα 300 ευρώ θα ηταν μια καλη αλλαγή για να απαντήσω και στον φιλο πιο πανω που σκέφτεται την αγορά του σήμερα.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Το εστησα απο την αρχή με itunes.

 

Ναι βλέπω μια κάπως καλύτερη απόκριση αλλά όχι κάτι ουαου .....

 

Το έχω ακόμα λόγω της οθόνης του και της μπαταριας του αν και πιστεύω πως ενα ipad 2018 στα 300 ευρώ θα ηταν μια καλη αλλαγή για να απαντήσω και στον φιλο πιο πανω που σκέφτεται την αγορά του σήμερα.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάτοχος του ipad 2018. Απλώς εξαιρετικό. Λίγο θα σε ξινίσει η οθόνη όπως με ξίνισε και εμένα προερχόμενος από το 8αρη αλλά το ipad 2018 είναι εκπληκτικά σβέλτο και τάχιστο. Με ένα δεκάρικο σε ένα συγκεκριμένο σαιτ περνάς πέρα από το netflix που έχεις και ποπκορν και κόντι δίχως revoke και έχεις το απόλυτο media player!

Edited by billy1986
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Επειδή η μπαταρία του air μου πλέον τελειώνει πολύ γρήγορα. Έχουμε κάποιο αξιόπιστο και οικονομικό μαγαζί για αλλαγή; Ηράκλειο Κρήτης με ενδιαφέρει.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εχω ενα αχρησιμοποιητο στο κουτι του...ουτε για φορτιση δε εχει μπει ειναι με το αρχαιο το ιος και ενα απο εδω που γραφω τωρα..αν ενδιαφερεται καποιος π.μ.

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
ξεκλειδωμα iphone lock screen χωρις restore πως κανουμε;;ξεχασα το 6 ψηφιο που ειχα και δεν γινετε να κανω restore γιατι εχω αρχεια δουλειας που δεν εχω κανει back up..καμια βοηθεια;;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad Air (1st gen - 2013)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...