Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον πρέπει να απαιτήσουμε από τους Κινέζους ip68 συσκευασία:lol:

Σοβαρά τώρα , εδώ και δύο μήνες ανοίγω τα δέματα μέσα στο ταχυδρομείο γιατί έχω τρομάξει με αυτά που βλέπω εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φίλε/η azuli

 

λυπάμαι γι αυτό που σου συνέβη. Κι εγώ νομίζω ότι πρέπει να κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ.

 

Να επιβεβαιώσω κι εγώ ότι το σύστημα tracking των ΕΛΤΑ δε λειτουργεί. Πακέτο που φαινόταν κολλημένο από 3/12 στο Κεντρικό Αθηνών, με περίμενε στο κατάστημα του χωριού μου, ποιός ξέρει από πότε...

 

Το ευχάριστο της κατάστασης είναι ότι πλέον δεν χρεώνονται με το κλασικό 3€ τα τελωνειακώς ελεύθερα με το γνωστό πράσινο αυτοκόλλητο. Έτσι με ενημέρωσε η υπάλληλος, αφού βέβαια πριν από μερικές μέρες την είχα παρακαλέσει να ρωτήσει τα κεντρικά.

 

Καλές γιορτές σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Και μία διαπίστωση ... συνήθως οι Ολλανδοί λένε πότε φθάνει στην Ελλάδα το δέμα γιατί το γνωρίζουν ...

Δικό μου "έφυγε" από Ολλανδία και πέρασαν 13 ημέρες χωρίς άλλη ένδειξη, οπότε μάλλον έχουν και αυτοί πρόβλημα.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πρέπει να απαιτήσουμε από τους Κινέζους ip68 συσκευασία:lol:

Σοβαρά τώρα , εδώ και δύο μήνες ανοίγω τα δέματα μέσα στο ταχυδρομείο γιατί έχω τρομάξει με αυτά που βλέπω εδώ μέσα.

Και λοιπόν?

Link to comment
Share on other sites

Και λοιπόν?

 

Από τον κανονισμό τον ΕΛΤΑ προβλέπεται αποζημιώσει για απώλεια ή καταστροφή δέματος μέχρι 200 ευρώ. Αυτό είχα διαβάσει στην ιστοσελίδα των ΕΛΤΑ , θα επικαλεστείς τις μαρτυρίες των υπαλλήλων ή και κάποιο βίντεο αν τραβήξεις και θα απαιτήσεις αποζημίωση, αν αξίζει βέβαια η αξία του δέματος να ασχοληθείς.

Link to comment
Share on other sites

Από τον κανονισμό τον ΕΛΤΑ προβλέπεται αποζημιώσει για απώλεια ή καταστροφή δέματος μέχρι 200 ευρώ. Αυτό είχα διαβάσει στην ιστοσελίδα των ΕΛΤΑ , θα επικαλεστείς τις μαρτυρίες των υπαλλήλων ή και κάποιο βίντεο αν τραβήξεις και θα απαιτήσεις αποζημίωση, αν αξίζει βέβαια η αξία του δέματος να ασχοληθείς.

Σου έχει τύχει ποτέ?

Δε νομίζω ότι οι υπάλληλοι είναι πρόθυμοι (ή υποχρεούνται) να παράσχουν τέτοιες μαρτυρίες.

Το αντίθετο μάλιστα, ίσως τους οδηγήσει σε προσωπικές περιπέτειες.

Link to comment
Share on other sites

Και μία διαπίστωση ... συνήθως οι Ολλανδοί λένε πότε φθάνει στην Ελλάδα το δέμα γιατί το γνωρίζουν ...

Δικό μου "έφυγε" από Ολλανδία και πέρασαν 13 ημέρες χωρίς άλλη ένδειξη, οπότε μάλλον έχουν και αυτοί πρόβλημα.

 

έτσι ακριβώς. απο 20 νοεμβρίου παραγγελία με priority και ακόμα δεν έχει πιάσει ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Δέμα με CN που από 2/12 ήταν κολλημένο ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ μου το έφερε ο ταχυδρόμος σήμερα.49 ημέρες έκανε.

Κοιτωντας τωρα στο track των ΕΛΤΑ ειδα οτι έκανε και μια βολτουλα Θεσσαλονίκη.

Εχουν χάσει τη μπάλα

11/12/2017, 13:35:05 Κ.Μ.Δ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ

11/12/2017, 09:51:34 Κ.Μ.Δ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11/12/2017, 06:12:23 Κ.Μ.Δ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

11/12/2017, 06:00:36 Κ.Μ.Δ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

11/12/2017, 05:06:34 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Κ.Μ.Δ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ)

10/12/2017, 23:53:59 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Μ.Δ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ)

10/12/2017, 21:53:59 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

9/12/2017, 06:12:02 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

8/12/2017, 19:31:08 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

8/12/2017, 15:02:14 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Δ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ(ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΑΤΤ))

8/12/2017, 13:02:14 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρήγγειλα ηλεκτρονικο τσιγαρο απο Κινα χωρίς να γνωριζω οτι απαγορευται μόλις εφτασε Ελλάδα μπηκε τελωνειο και μου ζητησαν αποδειξη paypal την εστειλα και μου απαντησαν οτι το δέμα σας περιέχει προιόντα , τα οποία δεσμεύονται από τις τελωνειακές αρχές σύμφωνα με τον ισχύοντα νόμο που σας προωθούμε μετα απο δυο ημερες μου ζητησαν με email

Παρακαλούμε στείλτε μας ένα αποδεικτικό στο οποίο να φαίνεται και η περιγραφή του εμπορεύματος. Τι κανω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρήγγειλα ηλεκτρονικο τσιγαρο απο Κινα χωρίς να γνωριζω οτι απαγορευται μόλις εφτασε Ελλάδα μπηκε τελωνειο και μου ζητησαν αποδειξη paypal την εστειλα και μου απαντησαν οτι το δέμα σας περιέχει προιόντα , τα οποία δεσμεύονται από τις τελωνειακές αρχές σύμφωνα με τον ισχύοντα νόμο που σας προωθούμε μετα απο δυο ημερες μου ζητησαν με email

Παρακαλούμε στείλτε μας ένα αποδεικτικό στο οποίο να φαίνεται και η περιγραφή του εμπορεύματος. Τι κανω?

 

αυτο που σου λενε. Στελνεις την αποδειξη του Paypal που περιγραφει το προιον.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που σου λενε. Στελνεις την αποδειξη του Paypal που περιγραφει το προιον.

Ναι αλλα μετα θα δεσμευσουν το προιον στο τελωνειο. Τι θα γινει; Θα γυρισει πισω στο πωλητη ή θα πληρωσει κανενα προστιμο;

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Aφου εστειλες ηδη αποδειξη paypal και ηδη ξερουν τι εχει μεσα στο δεμα. Δε καταλαβαινω, το ιδιο πραγμα δυο φορες ζητανε;

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου ειρθε σπασμένο προϊόν ,πριν καννενα μήνα , ευτυχώς ήταν μικρής αξίας , έτσι όπως τα έχουν στοιβαγμένα λογικό , συμφωνώ με την πρόταση ενός φίλου , άνοιγμα πλεον στον ταχυδρόμο , είτε στο ταχυδρομείο .
Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε τα χαλια.Ηρθε μετα απο 2 μηνες ΜΟΥΣΚΕΜΑ.Νερα μεσα το κουτι και πανω στα ηλεκτρονικα.

 

Κατι πρεπει να κανουμε με τους ξεφτιλες δε παει αλλο.Πειτε ιδεες δε θελω να το αφησω ετσι.bcf032cf82b442366a30e0fd408fb13e.jpg01c2cb41fd4e07958bc4671e437781c2.jpg169a76b9b9d8cc38b6136447748b17b4.jpg9453a9671849471374886f9357a77499.jpg

 

 

φιλε μαζι σου και εγω αλλα τι να τους κανουμε??1 ατομο η 2 ατομα?δεν μπορουμε να τους κανουμε τιποτα σιγουρα ποναει αλλα αυτη ειναι η πραγματικοτητα...εαν δεν γινει κατι μαζικο δεν υπαρχει περιπτωση να γινει τιποτα προς το καλυτερο.μπορεις να πεις οτι πραγματικα μπορεις να πεις οτι μας εκδικουνται,εφαρμοζουν το νομο μεχρι εκει που δεν παει και βαζουμε μεσα και τις καθυστερησεις 2 μηνες και..στην πραγματικοτητα με αυτο που κανουν ειναι σαν να προσπαθουν να μας αναγκασουν να μην αγοραζουμε απο κινα!τοσο απλα...δεν βγαινει ακρη και δεν μπορεις να πιαστεις απο πουθενα....εαν θελεις να κανεις κατι ειναι να κανεις αναφορα σε κανενα μεγαλο site να βγουν στην φορα καποια πραγματα διαφορετικα δεν μπορει να γινει κατι αλο πιστευω...οποτε θα τα λουστουμε.

Edited by ippotis22
Link to comment
Share on other sites

αυτο που σου λενε. Στελνεις την αποδειξη του Paypal που περιγραφει το προιον.

Υπαρχει στην απόδειξη του Paypal περιγραφή του προιπντος?

Link to comment
Share on other sites

Σου έχει τύχει ποτέ?

Δε νομίζω ότι οι υπάλληλοι είναι πρόθυμοι (ή υποχρεούνται) να παράσχουν τέτοιες μαρτυρίες.

Το αντίθετο μάλιστα, ίσως τους οδηγήσει σε προσωπικές περιπέτειες.

 

Δεν μου έτυχε, το γράφει το σάιτ των ΕΛΤΑ λέω. Δηλαδή αν πας να πάρεις ένα δέμα ,δεν μπορείς να κάνεις άρνηση παραλαβής αν το δεις σε μαύρα χάλια. Αν έχεις παραγγείλει ένα iphone και το κουτί κουδουνίζει ή στάζει, θα το παραλάβει και θα πεις δε βαριέσαι.

Τον υπάλληλο δεν θα τον καλέσει δικαστήριο για μάρτυρα,είναι ο εκπρόσωπος των ΕΛΤΑ που βλέπει ότι δεν προκάλεσες εσύ βλάβη στο δέμα, αλλά έτσι στο δώσανε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έτυχε, το γράφει το σάιτ των ΕΛΤΑ λέω. Δηλαδή αν πας να πάρεις ένα δέμα ,δεν μπορείς να κάνεις άρνηση παραλαβής αν το δεις σε μαύρα χάλια. Αν έχεις παραγγείλει ένα iphone και το κουτί κουδουνίζει ή στάζει, θα το παραλάβει και θα πεις δε βαριέσαι.

Τον υπάλληλο δεν θα τον καλέσει δικαστήριο για μάρτυρα,είναι ο εκπρόσωπος των ΕΛΤΑ που βλέπει ότι δεν προκάλεσες εσύ βλάβη στο δέμα, αλλά έτσι στο δώσανε.

Καλά τα λες, απλά δεν έχει τύχει να ακούσω πώς αντιμετωπίζεται από τα ΕΛΤΑ ένα τέτοιο ενδεχόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είσαι σε θέση να καταλάβεις απέξω αν κάτι δεν πάει καλά μέσα. Δε νομίζω καν να έρθεις σε επαφή με το δέμα αν δεν υπογράψεις πρώτα, οπότε κάτι τέτοιο δεν τίθεται καν

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είσαι σε θέση να καταλάβεις απέξω αν κάτι δεν πάει καλά μέσα. Δε νομίζω καν να έρθεις σε επαφή με το δέμα αν δεν υπογράψεις πρώτα, οπότε κάτι τέτοιο δεν τίθεται καν

Αυτό είναι προφανές και το μόνο βέβαιο!

Link to comment
Share on other sites

έτσι ακριβώς. απο 20 νοεμβρίου παραγγελία με priority και ακόμα δεν έχει πιάσει ελλάδα

 

Πλάκα με κάνεις αδερφέ πως μπορείς να λες ότι δεν έχει φτάσει Ελλάδα ενώ εγώ παρήγγειλα απο τής 16 Νοεμβρίου και δέν έχεις φτάσει Ελλάδα..

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα με κάνεις αδερφέ πως μπορείς να λες ότι δεν έχει φτάσει Ελλάδα ενώ εγώ παρήγγειλα απο τής 16 Νοεμβρίου και δέν έχεις φτάσει Ελλάδα..

16 Νοεμβρίου έφυγε από Ολλανδία ή 16 έκανες την παραγγελεία ;;;

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία απο Banggood με Direct priority απο τις 11 Νοεμβρίου...

 

Κατάσταση Ημερομηνία Ώρα Περιοχή

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 21-11-2017 03:58 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 02-12-2017 17:40 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 03-12-2017 06:40 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 03-12-2017 08:40 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 03-12-2017 09:50 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 06-12-2017 13:54 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 06-12-2017 15:54 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Τις παλιές καλές εποχές όταν το δεματάκι έφθασε στο ΚΔ Αττικής ήξερες ότι την επόμενη μέρα, άντε την μεθεπόμενη, θα το είχες παραλάβει. Τώρα... φεεετα :rolleyes:

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα με κάνεις αδερφέ πως μπορείς να λες ότι δεν έχει φτάσει Ελλάδα ενώ εγώ παρήγγειλα απο τής 16 Νοεμβρίου και δέν έχεις φτάσει Ελλάδα..

 

16 έφυγε αδερφέ μην περιμένεις τώρα από τον καινούριο χρόνο μας βλέπω να παραλαμβάνουμε

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία απο Banggood με Direct priority απο τις 11 Νοεμβρίου...

 

Κατάσταση Ημερομηνία Ώρα Περιοχή

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 21-11-2017 03:58 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 02-12-2017 17:40 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 03-12-2017 06:40 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 03-12-2017 08:40 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 03-12-2017 09:50 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 06-12-2017 13:54 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 06-12-2017 15:54 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Τις παλιές καλές εποχές όταν το δεματάκι έφθασε στο ΚΔ Αττικής ήξερες ότι την επόμενη μέρα, άντε την μεθεπόμενη, θα το είχες παραλάβει. Τώρα... φεεετα :rolleyes:

Φιλε μου, το δεμα σου την επομενη μερα πηγε στο ΚΜΔ της περιοχης σου αφου γραφει κλείσιμο από κεντρο διαλογης, απλα δεν ενημερωθηκε το συστημα, και "Ξεχασαν" να σου φερουν ειδοποιητηριο. Πηγαινε στο ταχυδρομειο σου και ζητα το.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένει κανείς παράδοση από DPD και το δέμα του προχωράει κανονικά;

Το δικό μου είναι κολλημένο από 7/12 Βουδαπέστη, κανονικά θα έπρεπε 8/12 να είναι Σόφια ,σήμερα Θεσσαλονίκη και αύριο να παραλάβω. Δυστυχώς όμως ακόμη Βουδαπέστη γράφει, λέω μήπως έχει κάποιο πρόβλημα γενικά η ενημέρωση, εκτός και αν έχει κολλήσει μόνο το δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένει κανείς παράδοση από DPD και το δέμα του προχωράει κανονικά;

Το δικό μου είναι κολλημένο από 7/12 Βουδαπέστη, κανονικά θα έπρεπε 8/12 να είναι Σόφια ,σήμερα Θεσσαλονίκη και αύριο να παραλάβω. Δυστυχώς όμως ακόμη Βουδαπέστη γράφει, λέω μήπως έχει κάποιο πρόβλημα γενικά η ενημέρωση, εκτός και αν έχει κολλήσει μόνο το δικό μου.

Παρέα είναι τα δέματα μας...

 

Μην ανησυχείς λογικό είναι αύριο θα είσαι Σόφια κ μετά Θεσσαλονίκη οριακά θα παραλάβουμε Παρασκευή αν είσαι από Αθήνα όπως εγώ το πιθανότερο είναι Δευτέρα.

 

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...