Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προχτές άλλαξα την δική μου F2G SIM στο κατάστημα Wind Χαλανδρίου σε 5 λεπτά.

Με εξυπηρέτησαν άψογα παρότι κάνω ελάχιστη χρήση (την έχω σαν δεύτερη SIM)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου η Γερμανία ήταν το τελευταίο κάστρο με τα μη απεριόριστα συμβόλαια παραμένει όμως η ποιο ακριβή στην Ευρώπη αλλά τουλάχιστον άρχισαν και αυτοί να δίνουν με το τσουβάλι.

 

Εδώ στο Ελλάδισταν είπαμε

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

 

Αν βάλεις τα $$$ κάτω, είναι περίπου 2πλάσιοι οι μισθοί στην Γερμανία (ανάλογα βέβαια την βιομηχανία). Οπότε αναλογικά είναι σαν να είχε εδώ το unlimited 35-40 Ευρώ. Πολύς κόσμος θα ήταν ΟΚ με κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά μάγκες.

Λοιπόν έχω σταθερό απεριόριστο+ίντερνετ στη wind και μου δίνει έξτρα χρόνο ομιλίας σε ένα καρτοκινητο wind

Αρχικά να αναφέρω ότι μου μένουν 3 μήνες ακόμα για το 24μηνο ολοκλήρωσης.

 

1)θελω να αλλάξω σίγουρα παροχο, πως λειτουργεί όλο το κόλπο ώστε να μην πληρώσω τα ύπουλα τέλη, θα πρέπει να κανονίσω ώστε το νέο συμβόλαιο να εκκινεί την επόμενη μέρα που θα λήξει αυτό της wind.??. Κάπως έτσι.?? θα πρέπει δήλ να κανονίσω διακοπή της wind και ανάλογα να πάω ΟΤΕ η Vodafone.??

 

2)ειχα στο καρτοκινητο μέσα περίπου ένα δεκαπενταευρω και προχθές αγόρασα ένα πακέτο με 1000mb ίντερνετ κάπου στα 5 ευρώ κόστος /είχα καιρό να βάλω όμως λεφτά νομίζω άνω 2 μηνών και σήμερα βλέπω δεν έχω ούτε τα 10 ούτε τα mb. Έτσι λειτουργούν αυτά?? Μετά από ένα σημείο δήλ αν δεν βάλεις λεφτά στα διαγραφούν??? Παρόλο που ανανέωσα πρόσφατα από αυτά που είχα μέσα...??

 

3)αυτο γνωρίζει κανείς αν λειτουργεί ανάλογα και σε άλλες εταιρείες??

 

4)τελος αυτό που με ενόχλησε είναι ότι μου διέγραψαν και τα δωρεάν 120λεπτα που παίρνω στον αριθμό ανεξάρτητα λόγω σταθερού συμβολαίου σαν δώρο.

Δήλ παίζει η περίπτωση 2 να είναι και για αυτό?? Αυτό αναφέρεται πουθενά στο συμβόλαιο? Θυμάμαι όταντο έκανα μου λέγαν αυτά θα τα έχεις κάθε μήνα όσο είσαι εν ισχύ.

Link to comment
Share on other sites

1) Περιμένεις να λήξει το συμβόλαιο σου και πας όπου θέλεις, εύκολο είναι.

2) και 4) Έτσι λειτουργεί η wind, αν διαγραφεί το υπόλοιπο χάνονται τα πάντα συμπεριλαμβανομένων όλων των προσφορών.

3) Δε γνωρίζω.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

1) Περιμένεις να λήξει το συμβόλαιο σου και πας όπου θέλεις, εύκολο είναι.

2) και 4) Έτσι λειτουργεί η wind, αν διαγραφεί το υπόλοιπο χάνονται τα πάντα συμπεριλαμβανομένων όλων των προσφορών.

3) Δε γνωρίζω.

 

Για το 1) έχουν το εξής τρικ : αν τελειώσει συμβόλαιο αυτόματα χρεώνεσαι το ίδιο ανά μήνα. Αν πας πχ στα μισά του μήνα στις 15 σε άλλο παροχο αυτόματα σου ακυρώνουν το συμβόλαιο και αυτές τις 15 μέρες που έχουν περάσει τις χρεώνουν και καλά εκτός συμβολαίου πολλαπλάσια. Μπορεί πχ να δίνεις 23 ευρώ το μήνα και αυτές τις 15 να σου ζητήσουν κάνα 60ευρω.

 

Κάτι παίζει με το ταιμιν των αλλαγών γιαυτό ρωτάω περισσότερο.

 

Για το 2 εντάξει δεν το ήξερα αλλά το αναγνωρίζω. Το 4 όμως γιατί? Αφού είναι ανεξάρτητο από το καρτοκινητο και σχετίζεται με το σταθερό σαν δώρο . Δεν αναφέρεται πουθενά ούτε στο συμβόλαιο

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις τα $$$ κάτω, είναι περίπου 2πλάσιοι οι μισθοί στην Γερμανία (ανάλογα βέβαια την βιομηχανία). Οπότε αναλογικά είναι σαν να είχε εδώ το unlimited 35-40 Ευρώ. Πολύς κόσμος θα ήταν ΟΚ με κάτι τέτοιο.

 

Το θέμα είναι ότι αυτό για να συμβεί εδώ θα πάρει χρόνια. Οι άλλοι θα έχουν τα πάντα απεριόριστα και εδώ θα πληρώνουμε τον κούκο αηδόνι.

 

Ούτε tethering δεν αφήνει ζητάει και ένα σκασμό χρήματα.

 

Το είχε στο pdf του τιμοκαταλόγου και τα ίδια ισχύουν και για το business απεριόριστο.

 

Οι συνδροµητές του προγράµµατος W UnlimitedGB µετά την κατανάλωση των διαθέσιµων δωρεάν GB από το πρόγραµµά τους ή από επιπλέον υπηρεσίες Mobile Internet σε πλήρη ταχύτητα, απολαµβάνουν απεριόριστο Mobile Internet εντελώς δωρεάν µε µειωµένη ταχύτητα έως και 384Kbps µέχρι την ηµεροµηνία της επόµενης τιµολόγησης τους. H δυνατότητα διαµοιρασµού (sharing) της ενσωµατωµένης χρήσης Mobile Internet του προγράµµατος W UNLIMITED GB µε άλλες συσκευές, µέσω φορητού σηµείου πρόσβασης (tethering) δεν είναι επιτρεπτή.

 

 

 

Οπότε παραμένει το γνωστό setup που εχω (προνομιακό whats up + simplefi 30GB) και το ξεχνάω εντελώς σαν λύση και ας πάνε να τραγουδάνε όλοι τους.

 

 

Χωρίς tethering δεν λέει και είναι ποιο οικονομικά τα παρακάτω.

 

Οπότε ως ελάχιστο έχουμε 31€ τον μήνα

1500' 2.8gb internet 10€

30gb 21€

 

 

Ως μεγάλη χρήση φωνής 41€ τον μήνα

3000' 5.6gb internet 2x10€

30gb 21€

 

Ως μεγάλη χρήση DATA 41€ τον μήνα

1500' 2.8GB internet 10€

20GB After dark 10€

30GB 21€

 

 

Ως μεγάλη χρήση φωνής και DATA 51€ τον μήνα

3000' 5.6gb internet 2x10€

20GB After dark 10€

30GB 21€

 

(Το 30GB πακέτο είναι παλιο για αυτο έχει 1€ παραπάνω χρέωση).

 

Οπότε στα 71€ όλα στο μάξιμουμ

6000' 11.2gb internet 4x10€

20GB After dark 10€

30GB 21€

 

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Edited by XP130TD

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

(Υπόθεση) Βάλε στο λειτουργικό σου σύστημα TTL=65 και δεν θα έχεις θέμα με την απαγόρευση tethering.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας ...θα σας περιγραψω την ιστορια μου με την WIND

η τραπεζα μου ζητησε βεβαιωση ταυτοποιησης για το κινητο τηλεφωνο που εχω στην Q ...

Παω στο διπλανο καταστημα της wind και μου λενε να κανω αιτηση και η βεβαιωση θα ερθει σε 7 εργασιμες ημερες..

τους λεω γιατι δεν μπορουν να την δωσουν αμεσα και μου απαντανε οτι μετα τις 25 μαιου σχετικα με προσωπικα δεδομενα ,δεν μπορουν να την εκδωσει το καταστημα ,αλλα θα ερθει ταχυδρομικως απο τα κεντρικα...

Οκ εκανα την αιτηση ,εχουν περασει δυο εβδομαδες και ακομα να ερθει η βεβαιωση ,με συνεπεια να μην μπορω να κανω την τραπεζικη συναλλαγη που μου ειναι απαραιτητη....

Το αστειο με την wind ειναι οτι εχω τρεις μερες συνεχομενα στο τηλ. 8005001380 να ρωτησω γιατι δεν εχει ερθει η βεβαιωση ακομα και τις τρεις μερες μου απαντανε οτι θα δουν την υποθεση και θα με παρουν πισω..( οσο πηρανε εσας πηρανε και μενα)

δεν μπορω να καταλαβω τοσο δυσκολο ειναι να βγει μια βεβαιωση....στο καταστημα η υπαλληλος μου ειπε οτι φαινεται οτι ειναι στο ονομα μου...

Τι σκ... ; ειναι τοσο δυσκολο;

Phone: Iphone 13 pro - Samsung s21 fe 5G

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ...θα σας περιγραψω την ιστορια μου με την WIND

η τραπεζα μου ζητησε βεβαιωση ταυτοποιησης για το κινητο τηλεφωνο που εχω στην Q ...

Παω στο διπλανο καταστημα της wind και μου λενε να κανω αιτηση και η βεβαιωση θα ερθει σε 7 εργασιμες ημερες..

τους λεω γιατι δεν μπορουν να την δωσουν αμεσα και μου απαντανε οτι μετα τις 25 μαιου σχετικα με προσωπικα δεδομενα ,δεν μπορουν να την εκδωσει το καταστημα ,αλλα θα ερθει ταχυδρομικως απο τα κεντρικα...

Οκ εκανα την αιτηση ,εχουν περασει δυο εβδομαδες και ακομα να ερθει η βεβαιωση ,με συνεπεια να μην μπορω να κανω την τραπεζικη συναλλαγη που μου ειναι απαραιτητη....

Το αστειο με την wind ειναι οτι εχω τρεις μερες συνεχομενα στο τηλ. 8005001380 να ρωτησω γιατι δεν εχει ερθει η βεβαιωση ακομα και τις τρεις μερες μου απαντανε οτι θα δουν την υποθεση και θα με παρουν πισω..( οσο πηρανε εσας πηρανε και μενα)

δεν μπορω να καταλαβω τοσο δυσκολο ειναι να βγει μια βεβαιωση....στο καταστημα η υπαλληλος μου ειπε οτι φαινεται οτι ειναι στο ονομα μου...

Τι σκ... ; ειναι τοσο δυσκολο;

Δεν έχεις αριθμό σταθερού;
Link to comment
Share on other sites

γεια σας ...θα σας περιγραψω την ιστορια μου με την WIND

η τραπεζα μου ζητησε βεβαιωση ταυτοποιησης για το κινητο τηλεφωνο που εχω στην Q ...

Παω στο διπλανο καταστημα της wind και μου λενε να κανω αιτηση και η βεβαιωση θα ερθει σε 7 εργασιμες ημερες..

τους λεω γιατι δεν μπορουν να την δωσουν αμεσα και μου απαντανε οτι μετα τις 25 μαιου σχετικα με προσωπικα δεδομενα ,δεν μπορουν να την εκδωσει το καταστημα ,αλλα θα ερθει ταχυδρομικως απο τα κεντρικα...

Οκ εκανα την αιτηση ,εχουν περασει δυο εβδομαδες και ακομα να ερθει η βεβαιωση ,με συνεπεια να μην μπορω να κανω την τραπεζικη συναλλαγη που μου ειναι απαραιτητη....

Το αστειο με την wind ειναι οτι εχω τρεις μερες συνεχομενα στο τηλ. 8005001380 να ρωτησω γιατι δεν εχει ερθει η βεβαιωση ακομα και τις τρεις μερες μου απαντανε οτι θα δουν την υποθεση και θα με παρουν πισω..( οσο πηρανε εσας πηρανε και μενα)

δεν μπορω να καταλαβω τοσο δυσκολο ειναι να βγει μια βεβαιωση....στο καταστημα η υπαλληλος μου ειπε οτι φαινεται οτι ειναι στο ονομα μου...

Τι σκ... ; ειναι τοσο δυσκολο;

 

Μπαρουφες σου λέει το κατάστημα. Πήγαινε αλλού. Επιτόπου τις δίνουν. Μια δήλωση είναι που κάνεις όταν παίρνεις το καρτοκινητο σου.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας ...θα σας περιγραψω την ιστορια μου με την WIND

η τραπεζα μου ζητησε βεβαιωση ταυτοποιησης για το κινητο τηλεφωνο που εχω στην Q ...

Παω στο διπλανο καταστημα της wind και μου λενε να κανω αιτηση και η βεβαιωση θα ερθει σε 7 εργασιμες ημερες..

τους λεω γιατι δεν μπορουν να την δωσουν αμεσα και μου απαντανε οτι μετα τις 25 μαιου σχετικα με προσωπικα δεδομενα ,δεν μπορουν να την εκδωσει το καταστημα ,αλλα θα ερθει ταχυδρομικως απο τα κεντρικα...

Οκ εκανα την αιτηση ,εχουν περασει δυο εβδομαδες και ακομα να ερθει η βεβαιωση ,με συνεπεια να μην μπορω να κανω την τραπεζικη συναλλαγη που μου ειναι απαραιτητη....

Το αστειο με την wind ειναι οτι εχω τρεις μερες συνεχομενα στο τηλ. 8005001380 να ρωτησω γιατι δεν εχει ερθει η βεβαιωση ακομα και τις τρεις μερες μου απαντανε οτι θα δουν την υποθεση και θα με παρουν πισω..( οσο πηρανε εσας πηρανε και μενα)

δεν μπορω να καταλαβω τοσο δυσκολο ειναι να βγει μια βεβαιωση....στο καταστημα η υπαλληλος μου ειπε οτι φαινεται οτι ειναι στο ονομα μου...

Τι σκ... ; ειναι τοσο δυσκολο;

 

Πρόβλημα πρέπει να έχεις και με την τράπεζα!

Αν κάποιος δεν έχει σταθερό,ούτε κινητό,δεν μπορεί να έχει συναλλαγές με αυτή;

Πιστεύω ότι μπορεί να έχει,για δες/ψαξε και αυτή την περίπτωση!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις αριθμό σταθερού;

 

Εχω, αλλα για καποιο λογο μου ζητησε το κινητο μου

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπαρουφες σου λέει το κατάστημα. Πήγαινε αλλού. Επιτόπου τις δίνουν. Μια δήλωση είναι που κάνεις όταν παίρνεις το καρτοκινητο σου.

 

Το ιδιο πιστευα και εγω ,αλλα μετα τις αλλαγες στα προσωπικα δεδομενα δεν βγαζει το οποιοδηποτε καταστημα παρα μονο απο κει που βγηκε το νουμερο .Το προβλημα ειναι το νουμερο το εχω απο αλλη εταιρει αγορασμεο πριν πολλα χρονια και εγινε φορητοτητα στην Q card....

Phone: Iphone 13 pro - Samsung s21 fe 5G

Link to comment
Share on other sites

Εχω, αλλα για καποιο λογο μου ζητησε το κινητο μου

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το ιδιο πιστευα και εγω ,αλλα μετα τις αλλαγες στα προσωπικα δεδομενα δεν βγαζει το οποιοδηποτε καταστημα παρα μονο απο κει που βγηκε το νουμερο .Το προβλημα ειναι το νουμερο το εχω απο αλλη εταιρει αγορασμεο πριν πολλα χρονια και εγινε φορητοτητα στην Q card....

αν δεν εχεις κινητο?δεν μπορεις να διεκπεραιωσεις την εργασια σου με την τραπεζα?

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχεις κινητο?δεν μπορεις να διεκπεραιωσεις την εργασια σου με την τραπεζα?

 

Το ζητημα δεν ειναι η τραπεζα σαφως...το θεμα ειναι οτι η wind κανει παραπανω απο 10 εργασημες μερες να μου στειλει μια βεβαιωση που μεχρις στιγμης δεν εχω λαβει τιποτα.....γι αυτο φωναζω οτι ειναι απαραδεκτοι

Phone: Iphone 13 pro - Samsung s21 fe 5G

Link to comment
Share on other sites

Συνεχεια ιστοριας....

Σημερα πηγα στο καταστημα τηςwind Νεα Φιλαδελφεια και εκανα παραπονα γιατι δεν εχει ερθει η βεβαιωση ....

μου ειπανε κατι φθηνες δικαιολογιες ,αλλα υποψιαζομαι οτι η κυρια που μου εκανε την αιτηση πριν τρεις βδομαδες δεν πρεπει να την ειχε στειλει.....Με εβαλαν και εκανα ξανα την ιδια αιτηση λεγοντας μου οτι αλλαξε η διαδικασια πριν μια εβδομαδα.....Μπουρδες δηλαδη

ΕΓΩ ΕΠΙΜΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟI......Γι αυτο οταν επαιρνα στα κεντρικα 8005001380 τρεις φορες δεν μου απαντουσαν τιποτα και περιμενω τηλεφωνημα τους ακομα.....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟI για να μην πω κατι χειροτερο

Edited by stekon
προσωπικοί χαρακτηρισμοί διαγράφηκαν.

Phone: Iphone 13 pro - Samsung s21 fe 5G

Link to comment
Share on other sites

για συγκεκριμενες εργασιες η βεβαιωση του αριθμου ειναι απαραιτητη για την τραπεζα. Απο τη στιγμη που εχεις πιστωτικη/χρεωστικη καρτα και χρησιμοποιειται για online συναλλαγες ή web banking,ο αριθμος κινητου ειναι απαραιτητος για τη ληψη μηνυματων σχετικων με τις συναλλαγες. Παντως εγω πριν καιρο την ειχα παρει επιτοπου τη βεβαιωση. Ειναι προφανως θεμα του καταστηματος. Η βεβαιωση εκδιδεται απο το συστημα,ειναι το ιδιο χαρτι που σου δινουν οταν κανεις ταυτοποιηση του αριθμου. Το να το παρεις μετα απο μια εβδομαδα ταχυδρομικα θεωρητικα ειναι προβλημα.Μεσα σε μια εβδομαδα,ο αριθμος μπορει να εχει αλλαξει κατοχο ή και εταιρία.Αν δεν βρεις ακρη κανε καταγγελια στην ΕΕΤΤ.
Link to comment
Share on other sites

Χθες έβαλα 5 ευρώ στο q που είχε υπόλοιπο 0.01 ευρώ και πήγε στα 4,47. Άρα κρατησε 52 λεπτά από τα 5 ευρώ
Link to comment
Share on other sites

Χθες έβαλα 5 ευρώ στο q που είχε υπόλοιπο 0.01 ευρώ και πήγε στα 4,47. Άρα κρατησε 52 λεπτά από τα 5 ευρώ
Ξεχνάς το φόρο τα 0.30 δεν στα κράτησε αλλιώς θα έπρεπε να έχεις 4.17€

 

Μόνο το φόρο σου κράτησε...

 

 

Εδώ και πολλά χρόνια πληρώνουμε φόρο στα 5€ θα μπουν 4.46 €στα 10€- 8.93€ κ. τ.λ

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Δε τον ξεχνάω το φόρο. Έγραψα απλώς πόσα κράτησε συνολικά στα 5 ευρώ στο q όταν έβαλα κάρτα προς ενημέρωση όλων. Κι επειδή μπερδεύτηκα στην αφαίρεση....54 λεπτά κράτησε
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα πρέπει να έχεις και με την τράπεζα!

Αν κάποιος δεν έχει σταθερό,ούτε κινητό,δεν μπορεί να έχει συναλλαγές με αυτή;

Πιστεύω ότι μπορεί να έχει,για δες/ψαξε και αυτή την περίπτωση!

Όχι, δε μπορεί

 

για συγκεκριμενες εργασιες η βεβαιωση του αριθμου ειναι απαραιτητη για την τραπεζα. Απο τη στιγμη που εχεις πιστωτικη/χρεωστικη καρτα και χρησιμοποιειται για online συναλλαγες ή web banking,ο αριθμος κινητου ειναι απαραιτητος για τη ληψη μηνυματων σχετικων με τις συναλλαγες. Παντως εγω πριν καιρο την ειχα παρει επιτοπου τη βεβαιωση. Ειναι προφανως θεμα του καταστηματος. Η βεβαιωση εκδιδεται απο το συστημα,ειναι το ιδιο χαρτι που σου δινουν οταν κανεις ταυτοποιηση του αριθμου. Το να το παρεις μετα απο μια εβδομαδα ταχυδρομικα θεωρητικα ειναι προβλημα.Μεσα σε μια εβδομαδα,ο αριθμος μπορει να εχει αλλαξει κατοχο ή και εταιρία.Αν δεν βρεις ακρη κανε καταγγελια στην ΕΕΤΤ.

 

Επειδή δουλεύω σε Τράπεζα, επιβεβαιώνω ότι όλο τον Ιούνιο οι συνδρομητές wind έφερναν βεβαίωση που ταχυδρομηθηκε από τα κεντρικά στην Αθήνα μετά από αίτηση τους σε φυσικά καταστήματα.

 

Τη μια και μοναδική φορά που ζήτησα για τον εαυτό μου για να τη δώσω στον ΕΦΚΑ την πήρα αμέσως απο κατάστημα, αλλά αυτό έγινε πριν 1,5 χρόνο.

Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

Το υπόλοιπο λήγει σε μια βδομάδα.

Εάν ενεργοποιηθεί πακέτο data 30 ημερών σήμερα, θα λήξουν όλα μαζί σε μια βδομάδα - υπόλοιπο και ενεργά πακέτα - ,

ή τα MB θα συνεχίσουν να ισχύουν μέχρι την προκαθορισμένη ημερομηνία λήξης ανεξάρτητα απο το εάν θα έχει μηδενίσει το υπόλοιπο;

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο. Λήγουν ολα μαζί.
η μεγαλύτερη απάτη της Wind ανάλογα ποτέ λήγει το υπόλοιπο τροποποιούν και την διάρκεια του πακέτου το πακέτο έπρεπε να λήγει όταν τελειώνουν πραγματικά η μέρες του πακέτου...(30)

 

 

Στο βατράχι έληγε το υπόλοιπο 26/6 έβαλα ένα πακέτο 25/6 το πακέτο είναι ενεργό ακόμα το υπόλοιπο έληξε πήραν υπόλοιπα 0.08cent

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...