Jump to content

Nova 4G


paulchro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, George6633 said:

Έχουν κάνει καλή δουλειά στα Τρίκαλα σε σχέση με το πως ήταν το δίκτυο..Έκλεισε κατά πολύ η ψαλίδα σε σχέση με τις άλλες 2,έχει τα θέματα της αλλά κάποτε φαινόταν ότι δεν έχει επιστροφή και αυτό πληρώνει τώρα η Wind και έχει χάσει την αξιοπιστία της.Ελπιζω με την United να αλλάξει ακόμα περισσότερο η κατάσταση προς το καλύτερο. 

Γιατί σαν Nova δεν θα έχει χάσει την αξιοπιστία της;; Τόσα χρόνια και αυτή αρπαγή έμεινε από επενδύσεις. Ακόμη με 720p παίζει. Πλάκα κάνουμε. Άμα θέλει η United εύκολα το μεταμορφώνει στο 2ο δίκτυο της χώρας σε μια 2ετία 3ετία. Ίδωμεν!

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 19,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • mixtri

    2021

  • p_k

    1324

  • cmvr

    1734

  • Nikolas14

    1030

27 minutes ago, Chrischal1908 said:

Γιατί σαν Nova δεν θα έχει χάσει την αξιοπιστία της;; Τόσα χρόνια και αυτή αρπαγή έμεινε από επενδύσεις. Ακόμη με 720p παίζει. Πλάκα κάνουμε. Άμα θέλει η united εύκολα το μεταμορφώνει στο 2ο δίκτυο της χώρας σε μια 2ετία 3ετία. Ίδωμεν!

Συμφωνώ,το ελπίζουμε από Σεπτέμβριο 

Link to comment
Share on other sites

Νέο Λιμάνι Κέρκυρας 3+7+20
spacer.png

Poco X3 Pro

Edited by georgeavl3
Link to comment
Share on other sites

Μεσοπέλαγα Κέρκυρα-Ηγουμενίτσα.
spacer.png
(15MHz στην 1800αρα;;)
c06b853fe0f495ebac301eed961982e9.jpg

Poco X3 Pro

Edited by georgeavl3
Link to comment
Share on other sites

Μεσοπέλαγα Κέρκυρα-Ηγουμενίτσα.
https://www.speedtest.net/my-result/a/8347282146
(15MHz στην 1800αρα;;)
c06b853fe0f495ebac301eed961982e9.jpg

Poco X3 Pro


Έχουν πάρει φόρα για τα καλά στη μπλε. Και απ ο, τι φαίνεται ασχολούνται με τα τουριστικά μέρη τελευταία, όπως και η πράσινη. Το καλοκαίρι θα δείξει πιστεύω τι κατάφεραν με τα roaming. Λίγο έμεινε

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει κάποια στιγμή να αναβαθμιστεί και το τμήμα της ΕΟ Θεσσαλονίκης - Ν. Μουδανιών, από τον κόμβο του Σκλαβενίτη μέχρι το Λάκκωμα.

Μια απόσταση 30 χιλιομέτρων, που έχει 4g και 4g+.

Από τον δρόμο αυτό διέρχονται καθημερινά χιλιάδες αυτοκίνητα, ειδικά τους καλοκαιρινούς μήνες πηγαίνοντας στη Χαλκιδική.

Μετά το Λάκκωμα έχει αναβαθμιστεί σε dss.

Έχω στείλει σχετικά μέσω φόρμας επικοινωνίας.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει κάποια στιγμή να αναβαθμιστεί και το τμήμα της ΕΟ Θεσσαλονίκης - Ν. Μουδανιών, από τον κόμβο του Σκλαβενίτη μέχρι το Λάκκωμα.
Μια απόσταση 30 χιλιομέτρων, που έχει 4g και 4g+.
Από τον δρόμο αυτό διέρχονται καθημερινά χιλιάδες αυτοκίνητα, ειδικά τους καλοκαιρινούς μήνες πηγαίνοντας στη Χαλκιδική.
Μετά το Λάκκωμα έχει αναβαθμιστεί σε dss.
Έχω στείλει σχετικά μέσω φόρμας επικοινωνίας.
Οι αυτοκινητοδρομοι είναι το λιγότερο στην κατάσταση της Wind. Μπορώ να σου αναφέρω κομμάτια ολόκληρα πάνω στην Ν.Ε.Ο. Αθηνών - Πατρών (και πολύ πιο συγκεκριμένα στο κομμάτι Κορίνθου - Πατρών) που το edge πάει σύννεφο. Όμως εδώ έχουμε να κάνουμε με κατοικημενες περιοχές, που δεν έχουν κοντά τους ακόμα σταθμό να εξυπηρετηθουν σωστά, με αποτέλεσμα κακή εμπειρία χρήσης σε εσωτερικό χώρο. Και αυτό είναι πρόβλημα πιο σημαντικό κατ'εμε, από τα να αποκτήσει 5G ένας αυτοκινητοδρομος. Φιλικά πάντα

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, δεν υπάρχει πρόβλημα στο συγκεκριμένο τμήμα που είπα, ούτε φυσικά edge.

Παντού υπάρχει 4g αδιάλειπτα. Αλλά καλό είναι να ενισχυθεί, μια και περνάει από το Mediterranean Cosmos συν τοις άλλοις.

Μια που το ανέφερα, πρέπει και στο τεράστιο αυτό εμπορικό να μπει 5g.

Στο προηγούμενο εμπορικό, Μακεδονία στον Σκλαβενίτη, μόλις μπήκε.

Ουσιαστικά μιλάμε για μια περιοχή που είναι προέκταση της Θεσσαλονίκης, με τεράστια κίνηση.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η 1η μέτρηση έγινε μέσα στο σπίτι (πάντα είχε δύσκολες μετρήσεις) και η 2η έξω.. Αντίστοιχα και οι άλλες 2 φωτογραφιες είναι μέσα και έξω αντίστοιχα,δεν μπορώ να καταλάβω,πιάνει από άλλες κεραίες σε κάθε μέτρηση;

Μεγαλοχώρι Τρικάλων (5 χιλιόμετρα περίπου έξω από τα Τρίκαλα προς Λάρισα,στο ύψος του δημοτικού σχολείου).

IMG_20220502_163544.jpg

IMG_20220502_163553.jpg

IMG_20220502_162731.jpg

IMG_20220502_162558.jpg

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Έξω από τις παλιές φυλακές Τρικάλων,νυν μουσείο Τσιτσανη! 

IMG_20220502_223715.jpg

IMG_20220502_223739.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έξω από τις παλιές φυλακές Τρικάλων,νυν μουσείο Τσιτσανη! 
IMG_20220502_223715.thumb.jpg.9ae4dcaeadbbec594cd889aa09340522.jpg
IMG_20220502_223739.thumb.jpg.6d2eed3352e86b49179dc02c1150090d.jpg
Αυτή η κεραία, η 12373, φαίνεται να είναι σε καλό σημείο και να κάνει καλή δουλειά στην περιοχή! Υποθέτω είναι πάνω σε κάποιο ύψωμα. Την έχεις εντοπίσει; ο Cellmapper έχει βαρέσει μπιελες εδώ και καιρό και δεν εμφανίζει σταθμούς στο χάρτη σε διάφορες περιοχές της χώρας (τελευταία πάει να στρώσει πάλι), οπότε δεν μπορώ να δω περίπου θέση

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, johnny_htc said:

Αυτή η κεραία, η 12373, φαίνεται να είναι σε καλό σημείο και να κάνει καλή δουλειά στην περιοχή! Υποθέτω είναι πάνω σε κάποιο ύψωμα. Την έχεις εντοπίσει; ο Cellmapper έχει βαρέσει μπιελες εδώ και καιρό και δεν εμφανίζει σταθμούς στο χάρτη σε διάφορες περιοχές της χώρας (τελευταία πάει να στρώσει πάλι), οπότε δεν μπορώ να δω περίπου θέση

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δυστυχώς δεν την έχω εντοπίσει αλλά είναι η ίδια που μου δίνει τις μέγιστες ταχύτητες 4G και στο μπαλκόνι του σπιτιού μου στο 2ο όροφο,μένω πολύ κοντά στο νοσοκομείο(και είναι 4-5 λεπτά απόσταση με τα πόδια στο μέρος που ανέβασα το τεστ).Με μια μέτρηση που έκανα πριν λίγο στο σπίτι μου έδωσε 140mbps.

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η κεραία, η 12373, φαίνεται να είναι σε καλό σημείο και να κάνει καλή δουλειά στην περιοχή! Υποθέτω είναι πάνω σε κάποιο ύψωμα. Την έχεις εντοπίσει; ο Cellmapper έχει βαρέσει μπιελες εδώ και καιρό και δεν εμφανίζει σταθμούς στο χάρτη σε διάφορες περιοχές της χώρας (τελευταία πάει να στρώσει πάλι), οπότε δεν μπορώ να δω περίπου θέση

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

O Cellmapper πάει να στρώσει επειδή επιασα εγώ δουλειά ξαναπέρασα όλους τους σταθμούς της Κέρκυρας και σήμερα στο ταξίδι Κέρκυρα Ξάνθη το είχα συνέχεια ανοιχτό. Και στη Vodafone έχει γινει το ίδιο, από Cosmote δεν έχει διαγράψει τίποτα.

Poco X3 Pro

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, johnny_htc said:

Αυτή η κεραία, η 12373, φαίνεται να είναι σε καλό σημείο και να κάνει καλή δουλειά στην περιοχή! Υποθέτω είναι πάνω σε κάποιο ύψωμα. Την έχεις εντοπίσει; ο Cellmapper έχει βαρέσει μπιελες εδώ και καιρό και δεν εμφανίζει σταθμούς στο χάρτη σε διάφορες περιοχές της χώρας (τελευταία πάει να στρώσει πάλι), οπότε δεν μπορώ να δω περίπου θέση

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα ήθελα να μάθω που βρίσκεται.. 

IMG_20220502_233141.jpg

IMG_20220502_233159.jpg

Link to comment
Share on other sites

O Cellmapper πάει να στρώσει επειδή επιασα εγώ δουλειά ξαναπέρασα όλους τους σταθμούς της Κέρκυρας και σήμερα στο ταξίδι Κέρκυρα Ξάνθη το είχα συνέχεια ανοιχτό. Και στη Vodafone έχει γινει το ίδιο, από Cosmote δεν έχει διαγράψει τίποτα.

Poco X3 Pro

Αα είπα και γω. Καλά κατάλαβα κάποιος έπιασε δουλειά και άρχισε να γεμίζει πάλι Βόρεια Ελλάδα. "Επαιζα" λίγο εκεί στους σταθμούς γύρω από Εγνατία Οδό και έβλεπα σημερινές μετρήσεις και λέω ποιος τιτανοτεραστιος έκανε όλο αυτό . Μια χαρά

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα ήθελα να μάθω που βρίσκεται.. 
IMG_20220502_233141.thumb.jpg.5908ae1dc12f821dc2794caffdd3f825.jpg
IMG_20220502_233159.thumb.jpg.c1ce88f45fcd0c5a8b603ae67525a90f.jpg
Φτιάξε και συ αν θες έναν λογαριασμό και ακόλουθα τις οδηγίες στην εφαρμογή στο κινητό. Είναι εύκολη η χρήση του. Στον πρώτο εντοπισμό, θα σου βγάλει στο χάρτη την εκτιμώμενη θέση του σταθμού. Έπειτα όσες φορές "πιάνεις" τον σταθμό, θα σου βελτιώνει τη θέση. Συνήθως βέβαια να ξέρεις δεν τοποθετεί ακριβώς στη σωστή θέση. Δλδ θέλει να πειράξεις ο ίδιος πάνω στο χάρτη και να τοποθετήσεις. Η τελική τοποθέτηση δλδ θέλει λίγη δουλειά. Παρόλα αυτά, αν ανοίξεις οδηγίες των developers, έχουν αναλυτικά πώς υπολογίζεται η θέση και πώς πρέπει να κάνεις μετρήσεις προκειμένου να τοποθετηθεί ο σταθμός αυτόματα (πχ να πας γύρω από αυτόν κλπ). Γενικά είναι καλή εφαρμογή. Πιστεύω και έχω καταλάβει ότι χρησιμοποιείται ευρέως από τεχνικούς της πράσινης (σχεδόν όλες οι βάσεις τοποθετημενες σωστά! )

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δέχθηκα μια πολύ καλή προσφορά από την Cosmote αφού ήρθα Wind και έκατσα και το σκέφτηκα αρκετά και πήρα την απόφαση(καθόλου εύκολα) να επιστρέψω πίσω.Ο λόγος είναι κάποιες έξτρα υπηρεσίες που υπάρχουν εκεί και λίγο το σήμα εκτός πόλης.Θελω όμως να πω μόνο τα καλύτερα και όποιος διαβάζει από Τρίκαλα και κινείται μέσα στην πόλη και το σκέφτεται,με κλειστά μάτια.Έχει γίνει καλή αναβάθμιση. 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, George6633 said:

Δέχθηκα μια πολύ καλή προσφορά από την Cosmote αφού ήρθα Wind και έκατσα και το σκέφτηκα αρκετά και πήρα την απόφαση(καθόλου εύκολα) να επιστρέψω πίσω.Ο λόγος είναι κάποιες έξτρα υπηρεσίες που υπάρχουν εκεί και λίγο το σήμα εκτός πόλης.Θελω όμως να πω μόνο τα καλύτερα και όποιος διαβάζει από Τρίκαλα και κινείται μέσα στην πόλη και το σκέφτεται,με κλειστά μάτια.Έχει γίνει καλή αναβάθμιση. 

Θα συμφωνήσω μαζί σου. Στη Θεσσαλία όπως έχουμε πει ανέκαθεν στο επίπεδο κάλυψης ήταν πολύ καλή... Από εποχής τελεστετ. Είναι πολύ δύσκολο να αποφασίσεις πιο δίκτυο είναι το καλύτερο στην περιοχή. Θα έβαζα κι εγώ λίγο πιο μπροστά την κοσμοτε λόγω ταχυτήτων αλλά και πάλι, οι άλλες δεν είναι άσχημες.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mixtri said:

Θα συμφωνήσω μαζί σου. Στη Θεσσαλία όπως έχουμε πει ανέκαθεν στο επίπεδο κάλυψης ήταν πολύ καλή... Από εποχής τελεστετ. Είναι πολύ δύσκολο να αποφασίσεις πιο δίκτυο είναι το καλύτερο στην περιοχή. Θα έβαζα κι εγώ λίγο πιο μπροστά την κοσμοτε λόγω ταχυτήτων αλλά και πάλι, οι άλλες δεν είναι άσχημες.

Ακριβώς,επειδή τον τελευταίο καιρό χρησιμοποίησα και τις 3 εταιρίες και επειδή η δουλειά μου είναι τέτοια που κινούμαι σε όλη την πόλη κάθε μέρα θα πω πρώτη Cosmote,2η Wind και 3η Vodafone στο 4G.Στο 5G είναι διαφορετικα τα πράγματα,είναι τελευταία η Wind με διαφορά,αλλά τώρα άνοιξε το 5G της..Η μεγάλη διαφορά που είδα υπέρ της Wind ειναι στο GSM στην ποιότητα κλήσης,ακούγεται πεντακάθαρα!! 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς,επειδή τον τελευταίο καιρό χρησιμοποίησα και τις 3 εταιρίες και επειδή η δουλειά μου είναι τέτοια που κινούμαι σε όλη την πόλη κάθε μέρα θα πω πρώτη Cosmote,2η Wind και 3η Vodafone στο 4G.Στο 5G είναι διαφορετικα τα πράγματα,είναι τελευταία η Wind με διαφορά,αλλά τώρα άνοιξε το 5G της..Η μεγάλη διαφορά που είδα υπέρ της Wind ειναι στο GSM στην ποιότητα κλήσης,ακούγεται πεντακάθαρα!! 
Το GSM της Wind είναι αστέρι πραγματικά, ακόμα και σε πολύ δύσκολα σημεία. Προφανώς θα έχεις και κει τα drop calls, αλλά το χάλι της πράσινης ας πούμε δεν το έχει με τπτ σ αυτό το κομμάτι. Δλδ αν κάποιος μου έλεγε θέλω μόνο ομιλία από το κινητό, χωρίς δισταγμό θα έλεγα να πάει στην μπλε. Από την άλλη, δεν ξέρω τι γίνεται σ αυτή την εταιρεία στο κομμάτι των πωλήσεων. Με έπαιρναν συνέχεια να μου προωθήσουν "πάρτε 100 νούμερακια f2g (τρόπος του λέγειν τα 100) με το τάδε πρόγραμμα και δώρο κάτι άλλο" ξέρω γω και από την άλλη, έκανα τις προάλλες αίτηση φορητοτητας στην κόκκινη και μια βδομάδα που έτρεχε το ζήτημα, δεν μου έστειλαν ούτε αποχεραιτιστηριο μήνυμα Απλά το έδωσαν το νούμερο και τελείωσε αυτό ήταν. Μου έστειλαν και μήνυμα ότι μου τελειώνουν τα μηνύματα από το tap and get it όταν ήμουν στον νέο παροχο λολ. Η πράσινη και η κόκκινη "σκίζονται" πιο πολύ να κρατήσουν πελάτη φαίνεται, ιδίως στα συμβόλαια φυσικά

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, johnny_htc said:

Το GSM της Wind είναι αστέρι πραγματικά, ακόμα και σε πολύ δύσκολα σημεία. Προφανώς θα έχεις και κει τα drop calls, αλλά το χάλι της πράσινης ας πούμε δεν το έχει με τπτ σ αυτό το κομμάτι. Δλδ αν κάποιος μου έλεγε θέλω μόνο ομιλία από το κινητό, χωρίς δισταγμό θα έλεγα να πάει στην μπλε. Από την άλλη, δεν ξέρω τι γίνεται σ αυτή την εταιρεία στο κομμάτι των πωλήσεων. Με έπαιρναν συνέχεια να μου προωθήσουν "πάρτε 100 νούμερακια f2g (τρόπος του λέγειν τα 100) με το τάδε πρόγραμμα και δώρο κάτι άλλο" ξέρω γω και από την άλλη, έκανα τις προάλλες αίτηση φορητοτητας στην κόκκινη και μια βδομάδα που έτρεχε το ζήτημα, δεν μου έστειλαν ούτε αποχεραιτιστηριο μήνυμα emoji28.png Απλά το έδωσαν το νούμερο και τελείωσε αυτό ήταν. emoji23.png Μου έστειλαν και μήνυμα ότι μου τελειώνουν τα μηνύματα από το tap and get it όταν ήμουν στον νέο παροχο λολemoji28.png. Η πράσινη και η κόκκινη "σκίζονται" πιο πολύ να κρατήσουν πελάτη φαίνεται, ιδίως στα συμβόλαια φυσικά

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έτσι είναι όπως τα λες,ακούγεται πολύ μπουκωμένο(αν μπορώ να το θέσω σωστά) όταν μιλάς με πράσινη αν κάποιος ήθελε μόνο κλήσεις και γω το ίδιο θα έλεγα.Επισης και στο τελευταίο έχεις δίκιο,δεν με ενόχλησε κάνεις ούτε καν να με ρωτήσουν γιατί φεύγω,στη πράσινη με είχαν πάρει ένα σωρό φορές και αφού έφυγα μετά από λίγες μέρες με πήραν ξανά.. Και πριν φύγω μου ζήτησαν να μην πω πετάξω την κάρτα sim για κάποιο διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, johnny_htc said:

Το GSM της Wind είναι αστέρι πραγματικά, ακόμα και σε πολύ δύσκολα σημεία. Προφανώς θα έχεις και κει τα drop calls, αλλά το χάλι της πράσινης ας πούμε δεν το έχει με τπτ σ αυτό το κομμάτι. Δλδ αν κάποιος μου έλεγε θέλω μόνο ομιλία από το κινητό, χωρίς δισταγμό θα έλεγα να πάει στην μπλε. Από την άλλη, δεν ξέρω τι γίνεται σ αυτή την εταιρεία στο κομμάτι των πωλήσεων. Με έπαιρναν συνέχεια να μου προωθήσουν "πάρτε 100 νούμερακια f2g (τρόπος του λέγειν τα 100) με το τάδε πρόγραμμα και δώρο κάτι άλλο" ξέρω γω και από την άλλη, έκανα τις προάλλες αίτηση φορητοτητας στην κόκκινη και μια βδομάδα που έτρεχε το ζήτημα, δεν μου έστειλαν ούτε αποχεραιτιστηριο μήνυμα emoji28.png Απλά το έδωσαν το νούμερο και τελείωσε αυτό ήταν. emoji23.png Μου έστειλαν και μήνυμα ότι μου τελειώνουν τα μηνύματα από το tap and get it όταν ήμουν στον νέο παροχο λολemoji28.png. Η πράσινη και η κόκκινη "σκίζονται" πιο πολύ να κρατήσουν πελάτη φαίνεται, ιδίως στα συμβόλαια φυσικά

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ρε παιδιά, ποιος χρησιμοποιεί gsm σήμερα?

Όντως η Κοσμοτε κάνει συμπίεση στη φωνή στο 2g αλλά από ο,τι ξέρω αυτό θα πάρει πόδι σε λίγο καιρό.

Στο 4g η Wind δεν έχει evs όταν είχα δοκιμάσει.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

mixtri, το είχα δοκιμάσει πρόσφατα με το Network Signal Guru, η Wind έχει evs στο VoLTE

Poco X3 Pro



Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, mixtri said:

Ρε παιδιά, ποιος χρησιμοποιεί gsm σήμερα?

Όντως η Κοσμοτε κάνει συμπίεση στη φωνή στο 2g αλλά από ο,τι ξέρω αυτό θα πάρει πόδι σε λίγο καιρό.

Στο 4g η Wind δεν έχει evs όταν είχα δοκιμάσει.

Ανάλογα πόσο εννοείς σε λίγο καιρό.. Υπάρχει πολύς κόσμος ηλικιωμένοι ή μη με απλή συσκευή και αρκετά σημεία που η κάλυψη είναι απλά για μια κλήση με gsm(αν εννοείς ότι θα πάρει πόδι το gsm και όχι κάτι άλλο που δεν κατάλαβα)..Εγω προσωπικά όταν δεν έχω αρκετή μπαταρία και είμαι έξω το βάζω από συνήθεια σε GSM γιατι με το 4G κατεβαίνει πιο γρήγορα η μπαταρία.Απλά μου έκανε μεγάλη εντύπωση γιατί τόσες μέρες είχα συνηθίσει σε μια πεντακάθαρη ομιλία.Να ρωτήσω αν και off topic,για ποιο λόγο γίνεται η συμπίεση στη φωνή; 

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, George6633 said:

Δέχθηκα μια πολύ καλή προσφορά από την Cosmote αφού ήρθα Wind και έκατσα και το σκέφτηκα αρκετά και πήρα την απόφαση(καθόλου εύκολα) να επιστρέψω πίσω.Ο λόγος είναι κάποιες έξτρα υπηρεσίες που υπάρχουν εκεί και λίγο το σήμα εκτός πόλης.Θελω όμως να πω μόνο τα καλύτερα και όποιος διαβάζει από Τρίκαλα και κινείται μέσα στην πόλη και το σκέφτεται,με κλειστά μάτια.Έχει γίνει καλή αναβάθμιση. 

Έλα,πες την αλήθεια μη ντρέπεσαι...είδες τα χάλια της Wind και είπες να επιστρέψεις πίσω στη Cosmote 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova 4G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...