Jump to content

Nova 4G


paulchro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η Wind εγκαθιστα καινουριο σταθμο βασης στην Κερκυρα (στο κεντρο της πολης, ομολογουμενως χρειαζοταν) και ηδη αρχισανε οι γκρινιες. https://www.facebook.com/photo?fbid=10224240290187344&set=gm.353681263466582 . Ακομα δεν εχει ενεργοποιηθει. Στην παλια πολη σιγουρα εχει ενεργοποιηθει καινουριος σταθμος βασης (με Β1 Β3 Β7 Β20) και καλυφθηκαν πολλες τρυπες ετσι.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, georgeavl3 said:

Η Wind εγκαθιστα καινουριο σταθμο βασης στην Κερκυρα (στο κεντρο της πολης, ομολογουμενως χρειαζοταν) και ηδη αρχισανε οι γκρινιες. https://www.facebook.com/photo?fbid=10224240290187344&set=gm.353681263466582 . Ακομα δεν εχει ενεργοποιηθει. Στην παλια πολη σιγουρα εχει ενεργοποιηθει καινουριος σταθμος βασης (με Β1 Β3 Β7 Β20) και καλυφθηκαν πολλες τρυπες ετσι.

Τραγικό απλά

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, εγώ απάντησα από κάτω λέγοντας ότι είναι αδειοδοτημένος ο σταθμός, τους έδωσα και link για τη μελέτη υποβάθρου που έγινε και ελήφθησαν υπόψη όλα τα κτίρια ευαίσθητης χρήσης και ο,τι θέλουν ας καταλάβουν. Τώρα ο σταθμός μπήκε, δε νομίζω να μπουν στον κόπο να τον κατεβάσουν.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τρεις Μήνες χωρίς 4g από Λιβαδειά έως Αράχωβα,η μισή Βοιωτία και σφυρίζουν κλέφτικα....Θέλω να δω πότε θα σοβαρευτούν..

23 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

https://www.speedtest.net/result/13061269613

 

Άμφισσα αυτή τη στιγμή. Τραγικό...

Τραγικο

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Κέρκυρα, Μουράγια στα σκαλιά της Αντιβουνιώτισσας. Σκέτη 800αραe1a8c8e0ebc171e993aae77d61ca23b2.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, georgeavl3 said:

Κέρκυρα, Μουράγια στα σκαλιά της Αντιβουνιώτισσας. Σκέτη 800αραe1a8c8e0ebc171e993aae77d61ca23b2.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μια χαρά είσαι εμείς έχουμε θρι τζι 3μηνες τώρα. 🤣https://i.imgur.com/0KhdtEb.jpg

Περιοχή Άγιος Γεώργιος Βοιωτίας

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nickchris36 said:

Τρεις Μήνες χωρίς 4g από Λιβαδειά έως Αράχωβα,η μισή Βοιωτία και σφυρίζουν κλέφτικα....Θέλω να δω πότε θα σοβαρευτούν..

Τραγικο

Στο μεταξύ το κλειδώνω 3G και χτυπάει 15άρι.

Ελπίζω να γίνει καλύτερο το 4G με την κατάργηση του 3G..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nickchris36 said:

Τρεις Μήνες χωρίς 4g από Λιβαδειά έως Αράχωβα,η μισή Βοιωτία και σφυρίζουν κλέφτικα....Θέλω να δω πότε θα σοβαρευτούν..

Τραγικο

Τι λέει η εταιρεία; Το έχετε αναφέρει; θα αναβαθμίσει υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chrischal1908 said:

Τι λέει η εταιρεία; Το έχετε αναφέρει; θα αναβαθμίσει υπομονή...

Το έχω αναφέρει..με έπεισαν πως φταίει η συσκευή μου ενώ φταίει το δίκτυο τους Μέχρι και κάρτα σιμ αλλαξα.. ..Όταν μπαίνω Αραχωβα και Παρνασσό έχει κάλυψη κανονικά .Μόλις βγεις από Αράχωβα προς Λιβαδειά  edge  και 3g..Τρεις μήνες τώρα αυτό γίνεται...Από Αλιαρτο και κάτω δε ξέρω στην υπόλοιπη Βοιωτία δηλαδή .Αν και νομίζω είναι γενικό το κακό από ότι μου είχαν πει είναι σε διαδικασία αναβάθμισης...Να δούμε πότε το έχουν σκοπό...

Έστω και ,3g είναι λειτουργικό δεν μπορώ να πω .

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nickchris36 said:

Το έχω αναφέρει..με έπεισαν πως φταίει η συσκευή μου ενώ φταίει το δίκτυο τους Μέχρι και κάρτα σιμ αλλαξα.. ..Όταν μπαίνω Αραχωβα και Παρνασσό έχει κάλυψη κανονικά .Μόλις βγεις από Αράχωβα προς Λιβαδειά  edge  και 3g..Τρεις μήνες τώρα αυτό γίνεται...Από Αλιαρτο και κάτω δε ξέρω στην υπόλοιπη Βοιωτία δηλαδή .Αν και νομίζω είναι γενικό το κακό από ότι μου είχαν πει είναι σε διαδικασία αναβάθμισης...Να δούμε πότε το έχουν σκοπό...

Έστω και ,3g είναι λειτουργικό δεν μπορώ να πω .

Στο 13700 η γραμμή για τεχνικό πρόβλημα. Θα αναβαθμιστεί και θα ανοίξουν και νέοι σταθμοί θεωρώ. Ειδικά στα τουριστικά καταλύματα. 

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chrischal1908 said:

Στο 13700 η γραμμή για τεχνικό πρόβλημα. Θα αναβαθμιστεί και θα ανοίξουν και νέοι σταθμοί θεωρώ. Ειδικά στα τουριστικά καταλύματα. 

Ξέρεις πόσες φορές έχω μιλήσει ...μερόνυχτα ολόκληρα....ακόμα περιμένουμε..Τι αναβάθμιση είναι αυτή;Έχω απορία να δω...

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Nickchris36 said:

Ξέρεις πόσες φορές έχω μιλήσει ...μερόνυχτα ολόκληρα....ακόμα περιμένουμε..Τι αναβάθμιση είναι αυτή;Έχω απορία να δω...

Θα σε αναβαθμίσει η νέα διοίκηση οσονουπω...έχει πέσει με τα μούτρα  🙂 :). 🙂

Δοκίμασε να αλλάξεις εταιρεία να κάνεις τη δουλειά σου γιατί αν περιμένεις από αυτούς...

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, sonakiasfun said:

Θα σε αναβαθμίσει η νέα διοίκηση οσονουπω...έχει πέσει με τα μούτρα  🙂 :). 🙂

Δοκίμασε να αλλάξεις εταιρεία να κάνεις τη δουλειά σου γιατί αν περιμένεις από αυτούς...

 

 

Έχω συμβόλαιο cosmote  κύριο αριθμό,απλά κρατάω και αυτό για back up...😃

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Κέρκυρα Σπιανάδα ΤΩΡΑ 11ΠΜ. Η Wind άδεια προφανώς de80e984787ce2fce00aa40c900a09d9.jpg9d433a2e0f2983b002da305de7fd3430.jpg

Edit: να το πω κι αυτό,μετά από 10 λεπτά που αρχίσανε τα live στο Instagram και στο FB, η ταχύτητα και η απόδοση έπεσε κατακόρυφα. Στιγμιαία ανέβαινε στα 30Mbps και μετά καπάκι μισό kbps

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sakels said:

Για 3g καλά είναι, χάχα 

Ναι..δεν έχω παράπονο...😂😂😂

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Κέρκυρα, Κοφινετα τώρα έχει αυτό.
https://www.speedtest.net/my-result/a/8326756629
Πολύ άδεια είναι και για αυτό την προτίμησα τη Wind αυτή τη φορά 11c9fda2ad9063891acadabfe3681435.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, georgeavl3 said:

Κέρκυρα, Κοφινετα τώρα έχει αυτό.
https://www.speedtest.net/my-result/a/8326756629
Πολύ άδεια είναι και για αυτό την προτίμησα τη Wind αυτή τη φορά emoji23.png11c9fda2ad9063891acadabfe3681435.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τέλεια! Από το 2023 θα είναι σε πολλά μέρη έτσι θεωρώ! 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, georgeavl3 said:

Κέρκυρα, Κοφινετα τώρα έχει αυτό.
https://www.speedtest.net/my-result/a/8326756629
Πολύ άδεια είναι και για αυτό την προτίμησα τη Wind αυτή τη φορά emoji23.png11c9fda2ad9063891acadabfe3681435.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν έχει κανένας wind?!?

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mixtri said:

Δεν έχει κανένας wind?!?

Κέρκυρα ( δεν μιλάω για τους επισκέπτες)...το 70-80% έχει cosmote . Επειδή έχω και τις 3 εταιριες θα πω μόνο ότι η WIND  έχει ξεπεράσει κατά πολύ την VODAFONE , με καλύτερες ταχύτητες στα περισσότερα σημεία . Με την Cosmote ,βέβαια δεν υπάρχει καμία σύγκριση αφού η cote είναι έτη φωτός μπροστά και από τις δύο .....

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον από πάνω, αν και η Vodafone δεν είναι κακή. Απλώς είναι τελευταία. Οι γονείς μου έχουν Vodafone και μιας και δεν είναι heavy users δεν έχουν μεγάλες απαιτήσεις. Σήμα έχουν όπου πάνε.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε η προσφορά στο f2g με τα 5 ευρώ ως εναλλακτική από το κύριο δίκτυο μου για την σύντομη περιοδεία από Μακεδονία και Θράκη. (Η sim βρίσκεται μέσα στο 5G mifi ZTE MU5001 και σερβίρει σε wifi6 στις συσκευές μου).

Στην Ξάνθη είναι άδειο το δίκτυο. Εκτός κέντρου στο μεγαλύτερο μέρος της πόλης είναι η ταχύτερη με τριψήφια. CA με 2100 μέσα.

Θα δείξει και στις άλλες δύο πόλεις τις τις επόμενες μέρες. 

Πάντως 5G εικονίδιο έχει μόνο σε ένα ελάχιστο σημείο στο κέντρο.

GR net:

8328111202.png

 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova 4G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...