Jump to content

Nova 4G


paulchro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείται πως με τα 1500 δεν φεύγεις... Ταξιδεύω συνέχεια ευτυχώς και σε άλλα μέρη έχει 4G...
Έχω το f2g το ειδικό αλλά πήρα ένα what's up προνομιακό γιατί το θέμα με την κάλυψη δικτύου είναι σπαστικό για internet :)

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα μέτρηση μέσα κατάστημα ρούχων στην οδό Τσιμισκή Θεσσαλονίκηb64d2410cd208dd4e48e5c95d5119f2b.jpg

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με μια αναζητηση δικτυων απο το κινητο μου επιασα wind 4G .... σε λιγο να θα το επιβεβαιωσω με καρτα. Μωρε λες; :lol:
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον αυτό!

Για να δούμε...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με μια αναζητηση δικτυων απο το κινητο μου επιασα wind 4G .... σε λιγο να θα το επιβεβαιωσω με καρτα. Μωρε λες; :lol:
Περιοχή; Για Δράμα λες;
Link to comment
Share on other sites

@doganos εδώ και 2 χρόνια μας το βγάζει στην λίστα αλλά η κοντινη κεραία 4G είναι Θεσσαλονίκη και δυστυχώς αδυνατεί να συνδεθεί!!!
Link to comment
Share on other sites

Έξω από την πόλη της Λιβαδειάςhttps://i.imgur.com/4qKJ9P9.jpg. Μέσα στη πόλη το χάος!!!!παρελειψα

 

Ακριβως φιλε εχω σε δικαρτο χιαομι 4G F2G σερνεται 1.5 με 2 βαρια .... εβαλα what's up και σωθηκα σαρωνει με 50 / 60 κατεβασμα 10 με 25 ανεβασμα Full 4g σημα οπουδηποτε μεσα στην Λιβαδεια......:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως φιλε εχω σε δικαρτο χιαομι 4G F2G σερνεται 1.5 με 2 βαρια .... εβαλα what's up και σωθηκα σαρωνει με 50 / 60 κατεβασμα 10 με 25 ανεβασμα Full 4g σημα οπουδηποτε μεσα στην Λιβαδεια......:)

 

Μ αρέσει που μου λέγαν μέσα στο 17 η πόλη θ έχει 4g που ντο ρε παιδιά....???Έχει γύρω γύρω στα χωριά χωρίς να θελω να υποτιμήσω τα χωριά μας,και δεν έχει πρωτεύουσα Νομού...Απαράδεκτο λιαν επιεικως. Άγιο Γεώργιο που μένω Φούλ 4g έχω αλλιώς θ την είχα σουτάρει....Από τα παιχνίδια του Παπανικολάου κάτω στο δρόμο και μετά το χάος μόνο edge!!! Και G.Στις πόλεις θα βάλουν στο τέλος από ότι φαίνεται .Εγώ προς το παρόν την κραταω γιατί με την άλλη που είπες εδώ μόνο 3g έχω που σέρνετε.. οπότε η wind με καλύπτει ...Αλλά μέσα στη Λιβαδειά έχει αργήσει παρααααα πολυυυhttps://i.imgur.com/rrn0lxi.jpg Οριστε.!!!

Edited by Nickchris36

Edge SA For Ever

Link to comment
Share on other sites

Την νύχτα που έκαναν τα τεστ σε μας που ήταν πολύωρης διάρκειας και με 3CA ήδη στην κόκκινη ξεκίνησαν τότε ταυτόχρονα και ακόμα και Τώρα έχει κανονικά Β7 όλα αυτα τα κάνει η victus για την Βέροια... Για την Wind άραγε Πότε θα ανοίξει επίσημα εφόσον όλα είναι έτοιμα; Πότε θα γίνει ΟΝ;
Link to comment
Share on other sites

Κοζάνη, πριν λίγο.:dance:

http://www.speedtest.net/result/6697815234.png

 

Τι Κοζάνη, τι Βοστόνη, τι WIND, τι Verizon. :p

 

Η τελευταία νομίζω ότι παίζει σε λίγο καιρό θα παίζει σε 4G only και με ελάχιστες συσκευές, χρησιμοποιώντας όλο το φάσμα που έχει, όντας έτοιμη για το 5G. Την ίδια στιγμή, στο Ελλαδιστάν ακόμα θα γκρινιάζουν όσοι δεν έχουν κινητό με 800αρα και θα παίζουν σε 3G και θα τους φταίει η WIND. :lol:

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει... Στο Αμέρικαν έχουν και 8CA παρακαλώ... ψάξτε το και θα δείτε... Από 700 μέχρι και 3500 έχουν...

Εδώ για 5G στα 700 θα πρέπει να κλείσουν τα αναλογικά κανάλια που παίζουν ακόμα... καλωσήρθατε στο 2012!!! Ουπς 2017 εννοούσα...

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει... Στο Αμέρικαν έχουν και 8CA παρακαλώ... ψάξτε το και θα δείτε... Από 700 μέχρι και 3500 έχουν...

Εδώ για 5G στα 700 θα πρέπει να κλείσουν τα αναλογικά κανάλια που παίζουν ακόμα... καλωσήρθατε στο 2012!!! Ουπς 2017 εννοούσα...

 

υπαρχει 8CA? :wacko: Μεχρι 4CA ηξερα...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρηκα τελικα ατομο με wind να δοκιμασω...

Ok, νόμιζα έχεις Wind. :)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οντως, έχει 4g...2baae556f1aec931bd87412908d475a4.jpg

 

Ποια συσκευή;

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να πω εγω την ισως ανεφικτη ιδεα μου.Αφου εχουν συνεργασια μεσω της victus γιατι να μην κανουν εγχωριο roaming;

Δηλαδη αν καπου πελατης wind δεν εχει καλο σημα να συνδεεται στο δικτυο της vodafone αν στο σημειο εχει σημα αυτη και το αναποδο

 

Καταλαβαινω οτι η 100% ενοποιηση υποδομων,δηλαδη ενα κοινο δικτυο που θα συνδεονται οι πελατες και των 2 εταιρειων για πολλους λογους ειναι απιθανο να γινει,αλλα το παραπανω γιατι οχι;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova 4G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...