Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ξεκλειδώνει η οθόνη όμως

 

Σε εμένα δουλεύει μια χαρά. Δοκίμασε επανεκκίνηση

MyPhones: Nokia 2110i, Nokia 6150, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia N70, Nokia N73ME, Nokia 5800XM, Nokia C7, Nokia L920 (Win10), Nokia L625 (Win8.1), Microsoft L640, Microsoft L640XL, Microsoft L950DS, Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Poco F2 Pro, Xiaomi Poco F4

MyBands: Xiaomi Mi Band 2, 3, 4, Honor Watch ES, Huawei Watch Fit

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι,τα ακουστικα που εχει μεσα στην συσκευασια το κιν. ειναι καλα?Καλη ποιοτητα ηχου?
Link to comment
Share on other sites

ιδιαιτερα καλα και σιγουρα καλυτερα απο galaxy nexus παντως. Ειναι τυπου ψυρας που μπαινει πιο μεσα στο αυτι
Link to comment
Share on other sites

Όχι απλα έχω κλειστό το NFC και τα λοιπά, έχω βάλει την φωτεινότητα στο ελάχιστο, να ελέγχει τα μαιλ ανα τέταρτο και ότι εξοικονόμηση ενέργειας υπάρχει....
Link to comment
Share on other sites

Αν συνεχίζει να σου τελειώνει η μπαταρία γρήγορα κάποια εφαρμογή στην κάνει. Είναι ζεστό?

Δες ποιες εφαρμογές τρέχουν στο background και απενεργοποίησε όσες δεν χρειάζεσαι. Επίσης μπές σε κάθε εφαρμογή και πάτα το back για να σιγουρευτείς οτι θα κλείσουν.

Δοκίμασε και soft reset.

Αν δεν γίνει τίποτα, άφησε το να κλείσει από μπαταρία, άστο κανα μισάωρο κλειστό, και φόρτισέ το...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Όχι απλα έχω κλειστό το NFC και τα λοιπά, έχω βάλει την φωτεινότητα στο ελάχιστο, να ελέγχει τα μαιλ ανα τέταρτο και ότι εξοικονόμηση ενέργειας υπάρχει....

 

Απενεργοποιησε το συγχρονισμο με το μειλ ανα 15'....Ειμαι σιγουρος οτι αυτο φταιει....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει πεσει τοσο πολυ 260 αξιζει η αγορα απο τα skroutzo μαγαζα?

εχει παρει τα w8 ?

 

Τι εννοείς αν τα έχει πάρει; Με Wp8 πρωτοκυκλοφόρησε!

Και θα πάρει τα 8.1 όταν βγούνε το 14.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Προς κατόχους Lumia 920 :

Σκεφτομαι να αντικαταστήσω το Blackberry Bold 9780 που χρησιμοποιώ για επαγγελματικούς λόγους ( κυρίως λόγω του push email ) , με το lumia 920 . Το blackberry ως γνωστόν υστερεί σε όλα τα υπόλοιπα.

H ερώτηση είναι η εξής :

Υπάρχει η δυνατότητα άμεσου email ( email σε real time ή push email ) στο Nokia μέσω του microsoft outlook?? Εννοώ να λαμβάνω email χωρίς να χρειάζεται να κάνω refresh κ.τ.λ

Γενικά για κάποιον που έχει blackberry για επαγγελματικούς λόγους , αξίζει η αλλαγή σε lumia 920 ??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Προς κατόχους Lumia 920 :

Σκεφτομαι να αντικαταστήσω το Blackberry Bold 9780 που χρησιμοποιώ για επαγγελματικούς λόγους ( κυρίως λόγω του push email ) , με το lumia 920 . Το blackberry ως γνωστόν υστερεί σε όλα τα υπόλοιπα.

H ερώτηση είναι η εξής :

Υπάρχει η δυνατότητα άμεσου email ( email σε real time ή push email ) στο Nokia μέσω του microsoft outlook?? Εννοώ να λαμβάνω email χωρίς να χρειάζεται να κάνω refresh κ.τ.λ

Γενικά για κάποιον που έχει blackberry για επαγγελματικούς λόγους , αξίζει η αλλαγή σε lumia 920 ??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Καλημέρα, Ναι και μέσω του outlook, αλλά και σε ένα απλό mail, έρχονται αμέσως τα mails! Και εγω που δεν θέλω να χάνω κανένα mail, είμαι απόλυτα ευχαριστημένος! Απλά ρυθμίζεις ανανέωση-ειδοποίηση με την άφιξη νέων στοιχείων και είσαι σούπερ... Με το που έρχεται mail χτυπάει αμέσως...

Edited by konstantinosid
Link to comment
Share on other sites

Ρε τρελέ ακόμη περιμένεις? σύνδεσε το στον υπολογιστή με το Nokia software updater να κάνεις την αναβάθμιση να είσαι ήσυχος ;)

 

Έχω ακούσει ότι χάνεις όλα τα αρχεία σου όμως, ισχύει;

Αν είναι του ρίχνω ένα hard reset πρωτά, απλά το βαριέμαι τόσο πολύ..θέλει πολλές ώρες για να γίνει όπως είναι τώρα!

Έχεις link για Nokia software updater; Γιατί το βρήκα από κάτι περίεργα site μόνο..Και αν σου είναι εύκολο (και για όποιον ξέρει) να μου πεις λίγο τη διαδικασία..:)

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Ναι και μέσω του outlook, αλλά και σε ένα απλό mail, έρχονται αμέσως τα mails! Και εγω που δεν θέλω να χάνω κανένα mail, είμαι απόλυτα ευχαριστημένος! Απλά ρυθμίζεις ανανέωση-ειδοποίηση με την άφιξη νέων στοιχείων και είσαι σούπερ... Με το που έρχεται mail χτυπάει αμέσως...

 

Κωνσταντίνε καλημέρα

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου !!

Γενικά μου συστήνεις μα προχωρήσω στην αγορά ?? Είσαι ευχαρισημένος από το συγκεκριμένο τηλέφωνο αλλά και από τα windows γενικότερα??

Σε ρωτάω γιατί έχω χρησιμοποιήσει ( εκτός από αρκετά blackberry) , i phone , samsung Galaxy , αλλά όλοι μου λένε ότι είναι κορυφαίο τηλέφωνο.

Εάν το αγοράσω από site με εισαγωγής κινητά (π.χ e shop , bord phone κτλ) ειμαι οκ ?? Τα ελληνικά υπάρχουν μέσα??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ( ελπίζω πως δεν σε ζάλισα με τις ερωτήσεις μου)

 

Κωνσταντίνε καλημέρα

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου !!

Γενικά μου συστήνεις μα προχωρήσω στην αγορά ?? Είσαι ευχαρισημένος από το συγκεκριμένο τηλέφωνο αλλά και από τα windows γενικότερα??

Σε ρωτάω γιατί έχω χρησιμοποιήσει ( εκτός από αρκετά blackberry) , i phone , samsung Galaxy , αλλά όλοι μου λένε ότι είναι κορυφαίο τηλέφωνο.

Εάν το αγοράσω από site με εισαγωγής κινητά (π.χ e shop , bord phone κτλ) ειμαι οκ ?? Τα ελληνικά υπάρχουν μέσα??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ( ελπίζω πως δεν σε ζάλισα με τις ερωτήσεις μου)

 

Καμιά άλλη απάντηση ( γνώμη ) από κατόχους , με βάση τα ανωτέρω ερωτήμτα ??

Ευχαριστώ

Θανάσης

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε καλημέρα

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου !!

Γενικά μου συστήνεις μα προχωρήσω στην αγορά ?? Είσαι ευχαρισημένος από το συγκεκριμένο τηλέφωνο αλλά και από τα windows γενικότερα??

Σε ρωτάω γιατί έχω χρησιμοποιήσει ( εκτός από αρκετά blackberry) , i phone , samsung Galaxy , αλλά όλοι μου λένε ότι είναι κορυφαίο τηλέφωνο.

Εάν το αγοράσω από site με εισαγωγής κινητά (π.χ e shop , bord phone κτλ) ειμαι οκ ?? Τα ελληνικά υπάρχουν μέσα??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ( ελπίζω πως δεν σε ζάλισα με τις ερωτήσεις μου)

 

 

 

Καμιά άλλη απάντηση ( γνώμη ) από κατόχους , με βάση τα ανωτέρω ερωτήμτα ??

Ευχαριστώ

Θανάσης

 

Εγώ προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος, είχα το 920 και πήγα σε 925. Για να προχωρήσω σε αγορά πιο ακριβού wp8 φαντάσου πόσο πολύ μου άρεσαν.

Μου άρεσε απίστευτα και το 920 σαν συσκευή αλλά και τα wp8 σαν λειτουργικό με βόλεψαν αφάνταστα, είναι απλά, εύκολα, γρήγορα, απροβλημάτιστα, τα κάνεις όλα πολύ γρήγορα.

Είναι πιο φτωχό σε εφαρμογές μεν(σε σχέση με android-ios), αλλά τις γνωστές τις έχει όλες. Εμένα δεν μου λείπει τίποτα.

Αγόρασε από skroutz άφοβα, πολύ καλό το kaizershop.gr, to birdphone(αν και εγώ σ αυτό την πρώτη φορά πέτυχα συσκευή με πρόβλημα, αλλά μου την αλλάξαν).

Α! και ναι, ελληνικά υπάρχουν μέσα, άσχετα αν είναι από άλλη χώρα.

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε καλημέρα

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου !!

Γενικά μου συστήνεις μα προχωρήσω στην αγορά ?? Είσαι ευχαρισημένος από το συγκεκριμένο τηλέφωνο αλλά και από τα windows γενικότερα??

Σε ρωτάω γιατί έχω χρησιμοποιήσει ( εκτός από αρκετά blackberry) , i phone , samsung Galaxy , αλλά όλοι μου λένε ότι είναι κορυφαίο τηλέφωνο.

Εάν το αγοράσω από site με εισαγωγής κινητά (π.χ e shop , bord phone κτλ) ειμαι οκ ?? Τα ελληνικά υπάρχουν μέσα??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ( ελπίζω πως δεν σε ζάλισα με τις ερωτήσεις μου)

Ευχαριστώ

Θανάσης

 

Προσωπική γνώμη-> Το 920 είναι εξαιρετικό, τα wp8 πολύ χρηστικά και ελαφρά με καποιες μικρές ατέλειες όμως που ακόμη το αδικούν!Και ποιο όμως δεν έχει ατέλειες..Με τα update όμως συνεχώς βελτιώνεται και μάλιστα πολύ περισσότερα από τα υπόλοιπα! Σαν επαγγελματικό εργαλείο φυσικά και είναι απ τα καλύτερα! Mail, Ofiice & Adobe Reader είσαι κομπλέ!

Ελληνικά όπως και όλες οι γλώσσες υπάρχουν και γενικά δεν έχεις τέτοια θέματα..

Αγορά από e-shop, skroutzoμάγαζα, κλπ θα τα απέφευγα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Άλλωστε έδωσα σχεδόν 100€ παραπάνω μόνο και μόνο για να το πάρω σε κόκκινο, αλλά κυρίως για να είμαι σίγουρος ότι δεν θα μπλέκω με σκάρτες παραλαβές..

 

Η απόφαση δική σου..;)

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Στα μηνυματα γιατί μου γράφει μεχρι 70χαρακτηρες μόνο?

Εχει καμια επιλογη για κωδικοποιηση? Δεν θέλω πάντως να γράφω στα greeklish...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε καλημέρα

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου !!

Γενικά μου συστήνεις μα προχωρήσω στην αγορά ?? Είσαι ευχαρισημένος από το συγκεκριμένο τηλέφωνο αλλά και από τα windows γενικότερα??

Σε ρωτάω γιατί έχω χρησιμοποιήσει ( εκτός από αρκετά blackberry) , i phone , samsung Galaxy , αλλά όλοι μου λένε ότι είναι κορυφαίο τηλέφωνο.

Εάν το αγοράσω από site με εισαγωγής κινητά (π.χ e shop , bord phone κτλ) ειμαι οκ ?? Τα ελληνικά υπάρχουν μέσα??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ( ελπίζω πως δεν σε ζάλισα με τις ερωτήσεις μου)

 

 

 

Καμιά άλλη απάντηση ( γνώμη ) από κατόχους , με βάση τα ανωτέρω ερωτήμτα ??

Ευχαριστώ

Θανάσης

 

Το email το χρησιμοποιω απο την πρωτη μερα και δουλευει μια χαρα. Γενικα το Office μερος του λειτουργικου ειναι πολυ καλο.

Απλα να ξερεις οτι για να επισυναψεις ενα pdf πχ πρεπει να το εχεις περασει στο κινητο και οχι στην καρτα μνημης. Υπαρχει τροπος και απευθειας απο την sd μεσω skydrive αλλα δεν ξερω ποσο θα σε βολεψει. Εγω που ημουν ασχετος με cloud υπηρεσιες, το εχω λιωσει το skydrive!

 

@kikis2002 Πηγαινε ρυθμισεις - δικτυο+ και βαλε Συνολο χαρακτηρων sms, μειωμενο.

Link to comment
Share on other sites

Στα μηνυματα γιατί μου γράφει μεχρι 70χαρακτηρες μόνο?

Εχει καμια επιλογη για κωδικοποιηση? Δεν θέλω πάντως να γράφω στα greeklish...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4893090#post4893090

 

πανω δεξια, ειναι ενα κουμπακι που λεει... αναζητηση στο θεμα....... δεν ειναι διακοσμητικο! ;)

 

ΥΓ. στο email yahoo δεν εχει push (max ana 15min)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική γνώμη-> Το 920 είναι εξαιρετικό, τα wp8 πολύ χρηστικά και ελαφρά με καποιες μικρές ατέλειες όμως που ακόμη το αδικούν!Και ποιο όμως δεν έχει ατέλειες..Με τα update όμως συνεχώς βελτιώνεται και μάλιστα πολύ περισσότερα από τα υπόλοιπα! Σαν επαγγελματικό εργαλείο φυσικά και είναι απ τα καλύτερα! Mail, Ofiice & Adobe Reader είσαι κομπλέ!

Ελληνικά όπως και όλες οι γλώσσες υπάρχουν και γενικά δεν έχεις τέτοια θέματα..

Αγορά από e-shop, skroutzoμάγαζα, κλπ θα τα απέφευγα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Άλλωστε έδωσα σχεδόν 100€ παραπάνω μόνο και μόνο για να το πάρω σε κόκκινο, αλλά κυρίως για να είμαι σίγουρος ότι δεν θα μπλέκω με σκάρτες παραλαβές..

 

Η απόφαση δική σου..;)

 

Σε ευχαριστώ πολύ !!

Μια τελευταία ερώτηση :

Στην καταχώρηση επαφών , υπάρχει η δυνατότητα ( εκτός από τηλ. κινητό , σταθερό κ.τ.λ) , να υπάρχει και το email ?? Μπορείς να στείλεις email έτσι ( όπως στο blackberry)??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Το email το χρησιμοποιω απο την πρωτη μερα και δουλευει μια χαρα. Γενικα το Office μερος του λειτουργικου ειναι πολυ καλο.

Απλα να ξερεις οτι για να επισυναψεις ενα pdf πχ πρεπει να το εχεις περασει στο κινητο και οχι στην καρτα μνημης. Υπαρχει τροπος και απευθειας απο την sd μεσω skydrive αλλα δεν ξερω ποσο θα σε βολεψει. Εγω που ημουν ασχετος με cloud υπηρεσιες, το εχω λιωσει το skydrive!

 

@kikis2002 Πηγαινε ρυθμισεις - δικτυο+ και βαλε Συνολο χαρακτηρων sms, μειωμενο.

 

Ευχαριστώ πολύ !!!

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by impreza_sti
Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε καλημέρα

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου !!

Γενικά μου συστήνεις μα προχωρήσω στην αγορά ?? Είσαι ευχαρισημένος από το συγκεκριμένο τηλέφωνο αλλά και από τα windows γενικότερα??

Σε ρωτάω γιατί έχω χρησιμοποιήσει ( εκτός από αρκετά blackberry) , i phone , samsung Galaxy , αλλά όλοι μου λένε ότι είναι κορυφαίο τηλέφωνο.

Εάν το αγοράσω από site με εισαγωγής κινητά (π.χ e shop , bord phone κτλ) ειμαι οκ ?? Τα ελληνικά υπάρχουν μέσα??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ( ελπίζω πως δεν σε ζάλισα με τις ερωτήσεις μου)

 

 

 

Καμιά άλλη απάντηση ( γνώμη ) από κατόχους , με βάση τα ανωτέρω ερωτήμτα ??

Ευχαριστώ

Θανάσης

 

Εγώ το πήρα από το phonegallery (skroutzομάγαζο) πριν από μερικές μέρες και δεν μου έχει δημιουργήσει πρόβλημα. Με την γλώσσα όλα καλά και γενικά δεν έχω μετανοιώσει που άφησα το android. Το gmail όμως έχει αυτόματο συγχρονισμό ανά 1 τέταρτο το συντομότερο. Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να τα βλέπεις (να σου προωθεί τα μέιλ στον hotmail λογαριασμό), δεν έχω προσπαθήσει κάτι τέτοιο..

 

Σε ευχαριστώ πολύ !!

Μια τελευταία ερώτηση :

Στην καταχώρηση επαφών , υπάρχει η δυνατότητα ( εκτός από τηλ. κινητό , σταθερό κ.τ.λ) , να υπάρχει και το email ?? Μπορείς να στείλεις email έτσι ( όπως στο blackberry)??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Ναι! Μπορείς να στείλεις και απευθείας από το μενού των επαφών και σε ρωτάει από ποιον λογαριασμό να στείλεις αν έχεις πολλούς (π.χ: hotmail και gmail)

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Προσωπική γνώμη-> Το 920 είναι εξαιρετικό, τα wp8 πολύ χρηστικά και ελαφρά με καποιες μικρές ατέλειες όμως που ακόμη το αδικούν!Και ποιο όμως δεν έχει ατέλειες..Με τα update όμως συνεχώς βελτιώνεται και μάλιστα πολύ περισσότερα από τα υπόλοιπα! Σαν επαγγελματικό εργαλείο φυσικά και είναι απ τα καλύτερα! Mail, Ofiice & Adobe Reader είσαι κομπλέ!

Ελληνικά όπως και όλες οι γλώσσες υπάρχουν και γενικά δεν έχεις τέτοια θέματα..

Αγορά από e-shop, skroutzoμάγαζα, κλπ θα τα απέφευγα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Άλλωστε έδωσα σχεδόν 100€ παραπάνω μόνο και μόνο για να το πάρω σε κόκκινο, αλλά κυρίως για να είμαι σίγουρος ότι δεν θα μπλέκω με σκάρτες παραλαβές..

 

Η απόφαση δική σου..;)

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου ,

Η αγορά απο Skroutzoμάγαζα , έγκειται στο γεγονός ότι υπάρχει διαφορά σε σχέση με άλλα ( π.χ Πλαίσιο) στα 140 -160 € , όχι στα 100...

( Αναφαίρομαι στο Black χρώμα , αυτό με ενδιαφέρει)

Να το τολμήσω??

 

( π.χ Πλαίσιο ,399 € και

Να το τολμήσω ???

 

Ναι! Μπορείς να στείλεις και απευθείας από το μενού των επαφών και σε ρωτάει από ποιον λογαριασμό να στείλεις αν έχεις πολλούς (π.χ: hotmail και gmail)

 

Σε ευχαριστώ πολύ !!!!

 

Εγώ το πήρα από το phonegallery (skroutzομάγαζο) πριν από μερικές μέρες και δεν μου έχει δημιουργήσει πρόβλημα. Με την γλώσσα όλα καλά και γενικά δεν έχω μετανοιώσει που άφησα το android. Το gmail όμως έχει αυτόματο συγχρονισμό ανά 1 τέταρτο το συντομότερο. Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να τα βλέπεις (να σου προωθεί τα μέιλ στον hotmail λογαριασμό), δεν έχω προσπαθήσει κάτι τέτοιο..

 

Ευχαριστώ για την απάντησή σου

 

Επαγγελματικό email έχω στο Outlook ( ενοοώ πως το γελματικό email δεν έχει κατάληξη .gmail ή hotmail κτλ , έχει της εταιρίας μου)

Άρα για αυτό ενδιαφέρομαι να έχει άμεση ηδοποίηση mail ( όπως στο blackberry)

Στο προσωπικό μου mail δεν με ενδιαφέρει να τα βλέπω και άμεσα .

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by impreza_sti
Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ !!

Μια τελευταία ερώτηση :

Στην καταχώρηση επαφών , υπάρχει η δυνατότητα ( εκτός από τηλ. κινητό , σταθερό κ.τ.λ) , να υπάρχει και το email ?? Μπορείς να στείλεις email έτσι ( όπως στο blackberry)??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Φίλε μου κάνεις πλάκα? Δεν υπάρχει οπαδός του Juan Pablo Montoya που να μην έχει lumia συσκευή. Που ζεις???? Χαχαχα

Σαν επαγγελματικό εργαλείο θα σε καλύψει πάρα πολύ και η απροβλημάτιστη χρήση του (απαραίτητο για κάποιον επαγγελματία) είναι σε κορυφαία επίπεδα. Όσο για τις επαφές, μπορείς να περάσεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ (mail, fb, twitter κλπ) και να τα διαχειρίζεσαι απο εκεί. Θα μείνεις αρκετα ευχαριστημένος. Θα σου λείψει το led notification (σε εμένα πολύ) αλλα θα αποζημιωθείς στα υπόλοιπα. Κανένα πρόβλημα οι συσκευές εισαγωγής (οι περισσότερες μάλλον τέτοιες είναι) εκτός ίσως οι εκτός Ευρώπης....

Τέλειο το όνομά σου. Εγώ έβαλα το 42 που χρησιμοποιεί στα NASCAR....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κάνεις πλάκα? Δεν υπάρχει οπαδός του Juan Pablo Montoya που να μην έχει lumia συσκευή. Που ζεις???? Χαχαχα

Σαν επαγγελματικό εργαλείο θα σε καλύψει πάρα πολύ και η απροβλημάτιστη χρήση του (απαραίτητο για κάποιον επαγγελματία) είναι σε κορυφαία επίπεδα. Όσο για τις επαφές, μπορείς να περάσεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ (mail, fb, twitter κλπ) και να τα διαχειρίζεσαι απο εκεί. Θα μείνεις αρκετα ευχαριστημένος. Θα σου λείψει το led notification (σε εμένα πολύ) αλλα θα αποζημιωθείς στα υπόλοιπα. Κανένα πρόβλημα οι συσκευές εισαγωγής (οι περισσότερες μάλλον τέτοιες είναι) εκτός ίσως οι εκτός Ευρώπης....

Τέλειο το όνομά σου. Εγώ έβαλα το 42 που χρησιμοποιεί στα NASCAR....:)

 

Γειά σου Φίλε ,

Χαίρομαι που είσαι και εσύ οπαδός του Juan Pablo , αν και μας άφησε νωρίς από την F1 ( χχχ )

( Άσχετο αλλά είναι δυνατόν να είναι στην F1 αυτοί οι τύποι και να λείπει ο κορυφαίος ( μαζί με τον Mika Hakinnen ) οδηγός??)

Στο θέμα μας τώρα :

Χαίρομαι που από Blackberry είσαι ευχαριστημένος με το lumia .Κανένα άλλο κινητό ( galaxy s3 , i phone κτλ) δεν με είχε εξυπηρετήσει επαγγελματικά όσο το Blackberry ( κυρίως λόγω του email και λόγω της αυτονομίας του)

Επειδή όμως υστερεί σε άλλους τομείς ( οθόνη , serfing , φωτογραφίες ) σκεφτομαι την άμεση αντικατάστασή του .

Δεν με νιάζει τόσο πολύ για το led notification , όσο το να έχω άμεσο mail ( επαγγελματικό εννοώ όχι τύπου gmail κ.τ.λ.)

Ελπίζω να μην το μετανιώσω

 

Ευχαριστώ πολύ !!

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θα πω για τους Nightwish..Η Tarja δεν ξεχνιέται! :happy:

Στο 920 υπάρχει και το "εταιρικές εφαρμογές" που ίσως σχετίζεται αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς είναι..

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θα πω για τους Nightwish..Η Tarja δεν ξεχνιέται! :happy:

Στο 920 υπάρχει και το "εταιρικές εφαρμογές" που ίσως σχετίζεται αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς είναι..

 

Thanks φίλε για την απάντηση

 

Αλήθεια , τι είναι το ΄΄εταιρικές εφαρμογές΄΄?? Γνωρίζει κάποιος??

 

όσο για τους Nightwish , η Tarja όντως δεν ξεχνιέται όπως άλλωστε και τα τραγούδια που έγραφαν στην tarja εποχή ....

Δυστυχώς και αυτή μας άφησε νωρίς ...

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...