Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετα απο τοσα post πού μπορουμε να καταληξουμε για το πιο οικονομικο site για το mi3;

ολα αυτα που δινει δωρο το xiaomishop αξιζουν λετε τη διαφορα τιμης;

Επειδη αγορασα το μι3 απο το xiaomishop εχω να πω οτι τα δωρακια ολα μαζι βαρια βαρια να εχουν 10-12 δολλαρια...ο μονος λογος που το επελεξα ηταν οτι το ηθελα αμεσα...πληρωσα 48$ shipping και το ειχα σε 4 εργασημες και εννοειται οτι δεν πληρωσα τελωνειο(η αποθηκη τους βρισκεται Ιταλια).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Γιατί δεν το παίρνεις από vickmall?

Πολύ καλό μαγαζί και εξυπηρέτηση

Και έχει και δωράκια

210 ευρώ πρέπει να βγαίνει τωρα

 

ακριβος τοσο το πηρα εγω πριν κατι μερες απο vickmall μαζι με θηκη δωρο και κατι αλλα..ζητησα και μια ματ ζελατινη μου την δωσανε και αυτη δωρο..

απο τα πιο γρηγορα μαγαζια παντως την επομενη το στειλανε αμεσως..οχι οπως to2c που το στελνουν μετα απο 5 μερες(2 φορες μου ετυχε)

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι οι διαχειριστές πρέπει να δημιουργήσουν ένα subforum για την Xiaomi με δεδομένο ότι υπάρχει μεγάλυτερο ενδιαφέρον για τα κινητά της από ότι για κάποιες άλλες εταιρείες που έχει ήδη δημιουργηθεί subforum.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι οι διαχειριστές πρέπει να δημιουργήσουν ένα subforum για την Xiaomi με δεδομένο ότι υπάρχει μεγάλυτερο ενδιαφέρον για τα κινητά της από ότι για κάποιες άλλες εταιρείες που έχει ήδη δημιουργηθεί subforum.

 

Εχει ξαναειπωθει αυτο και ειναι στο προγραμμα να γινει

Link to comment
Share on other sites

Και εγω απο vickmall το πηρα μαζι με ενα hongmi 1s και εμεινα απολυτα ικανοποιημενος.

Αν χρειαστει να παραγγειλω κατι σιγουρα θα ειναι πρωτο στη λιστα μου.

 

Οσο για την υποκατηγορια για τα xiaomi ναι επρεπε να γινει εδω και καιρο αλλα δε πειραζει και ετσι βολευομαστε:D

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα αυτη την θηκη https://www.skroutz.gr/products/show/15789542,σε μαυρο και μπορω να πω μου αρεσε πολυ..το κινητο εφαπτετε τελεια και γενικα μου αρεσε πολυ περισσοτερο απ τις αλλες δυο που ειχα..και η τιμουλα μια χαρα..
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα αυτη την θηκη https://www.skroutz.gr/products/show/15789542,σε μαυρο και μπορω να πω μου αρεσε πολυ..το κινητο εφαπτετε τελεια και γενικα μου αρεσε πολυ περισσοτερο απ τις αλλες δυο που ειχα..και η τιμουλα μια χαρα..

 

Συμφωνω απολυτα, την ιδια εχω παρει κι εγω, εδω και καμποσες μερες. Μαζι με αυτο: http://www.ibuygou.com/p-nillkin_xiaomi_mi3_mi3s_nano_anti_burst_tempered_glass_protective_film-5787-eur.html, μια πολυ καλη λυση προστασιας, με αψογη εφαρμογη και σε αναμενομενες τιμες!!!:)

Link to comment
Share on other sites

παραγγελία και απο μένα σήμερα από vickmall

και τώρα αναμονή

στα ελληνικά σιαομι προφέρετε;

 

Ναι Σιαομι.Οποιος το λεει Ξιαομι να τον διορθωνεις.Εγω αυτο κανω...:lol:

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα, την ιδια εχω παρει κι εγω, εδω και καμποσες μερες. Μαζι με αυτο: http://www.ibuygou.com/p-nillkin_xiaomi_mi3_mi3s_nano_anti_burst_tempered_glass_protective_film-5787-eur.html, μια πολυ καλη λυση προστασιας, με αψογη εφαρμογη και σε αναμενομενες τιμες!!!:)

 

Ακριβως ετσι το εχω και εγω..απλα φοραω αυτο το protector...http://www.xiaomishop.com/105-premium-tempered-glass-screen-protector-screen-guard-for-xiaomi-mi3.html

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το αγοράσω αυριο. μπορει να μου πει καποιος αν το ασπρο ειναι ιδια ποιοτητα στο καπάκι με το μαύρο. ειχα πιάσει το μαύρο και ηταν σαν μεταλικό.
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι οι διαχειριστές πρέπει να δημιουργήσουν ένα subforum για την Xiaomi με δεδομένο ότι υπάρχει μεγάλυτερο ενδιαφέρον για τα κινητά της από ότι για κάποιες άλλες εταιρείες που έχει ήδη δημιουργηθεί subforum.

 

Και εγώ αυτό πιστεύω είναι μια εταιρεία αναπτυσσόμενη με πολλή καλά κινητά τα οποία έχουν απήχηση.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που σας το χαλαω.. αλλα για να γινει xiaomi subforum θα επρεπε ναχε ηδη γινει και jiayu διοτι το jiayu g4 ειναι το topic με τς περισσοτερες απαντησεις σε ολο το myphone.gr

+το jiayu g3s ειναι απο τα κορυφαια θεματα ολου του φορουμ..

θελω να πω πως εαν πατησετε να δειτε τα κορυφαια τοπικ του φορουμ σε απαντησεις/posts η μαρκα jiayu βγαινει 1η με μεγαλη διαφορα απο την xiaomi και απο καθε αλλη μαρκα σε ολο το φορουμ..

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που σας το χαλαω.. αλλα για να γινει xiaomi subforum θα επρεπε ναχε ηδη γινει και jiayu διοτι το jiayu g4 ειναι το topic με τς περισσοτερες απαντησεις σε ολο το myphone.gr

+το jiayu g3s ειναι απο τα κορυφαια θεματα ολου του φορουμ..

θελω να πω πως εαν πατησετε να δειτε τα κορυφαια τοπικ του φορουμ σε απαντησεις/posts η μαρκα jiayu βγαινει 1η με μεγαλη διαφορα απο την xiaomi και απο καθε αλλη μαρκα σε ολο το φορουμ..

Συγνωμη που θα σου το χαλασω και εγω,

Το jiayu g3s ειναι πρωτο σε απαντησεις - post γιατι ολοι ψαχνουν να βρουν κολλα logo για να κολλησουν τα πλαστικα που ξεκολλανε + το πως θα αλλαξουν digitizer.

Το jiayu g4 παλι, εχει θεμα με τη θυρα usb/Δεν νιωθει και ψαχνουν να δουν πως θα τα φτιαξουν.

Το οτι καποια θεματα εχουν πολλες απαντησεις/ποστ δεν ειναι παντα για καλο.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

πιες ειναι η πιο μεγαλες διαφορες μεταξυ τou m3 και m2(κατοχος).αξιζει να κανω τετοια αλλαγη?

Τα έχω και τα δύο και εξακολουθώ να τα δουλεύω και τα δύο, και μπορώ με βεβαιότητα να πω πώς το mi2 υπερτερεί σε διαχείριση μνήμης και μπαταρίας και μάλιστα με μεγάλη διαφορά, καθώς επίσης και το προσόν της αποσπώμενης μπαταρίας σε συνδυασμό με μια δεύτερη και επιτραπέζιο φορτιστή το κάνει ασυναγώνιστο στον τομέα αυτονομίας.

 

Από την άλλη το mi3 έχει οθόνη απίστευτη και είναι πολύ πιο γρήγορο/άμεσο σε όλα του.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια...ενδιαφερομαι για νεα συσκευη αλλα ειμαι σε διλλημα...

 

σκεφτομαι το μ3 που πλεον στα 64γβ εχει πεσει πολυ η τιμη του (κατω απο 300ε), αλλα πλεον το αντιπαλο δεος ειανι δυνατο...oneplus one, πανω κατω στα ιδια λεφτα αλλα το 16αρι μιας και το 64 τα μαγαζια το βαρανε, με ιδιο μεγεθος περιπου αν και με μεγαλυτερη οθονη(αποτι βλεπω ειναι καπως μεγαλουτσικο το μ3), και το οππο find 7 απο το ευρωπαικο μαγαζι, στα 16γβ με λιγα παραπανω χρηματα, αλλα επεκτασιμη μνημη, αφαιρουμενη μπαταρια....

 

τι προτεινετε?πως σας φαινεται το μι3 μετα απο καιρο χρησης?ειχατε καποιια προβληματα με τις συσκευες σας?εκανε καποιος μια παρομοια μεταβαση?ειναι οντως σε μεγεθος τοσο μεγαλο οσο τα 5,5 που αναφερω?

 

και ερωτηση για το εκατομμυριο...υπαρχει καποιος αθηνα προθυμος να δεχτει να το πιασω στα χερια μου? :p

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που θα σου το χαλασω και εγω,

Το jiayu g3s ειναι πρωτο σε απαντησεις - post γιατι ολοι ψαχνουν να βρουν κολλα logo για να κολλησουν τα πλαστικα που ξεκολλανε + το πως θα αλλαξουν digitizer.

Το jiayu g4 παλι, εχει θεμα με τη θυρα usb/Δεν νιωθει και ψαχνουν να δουν πως θα τα φτιαξουν.

Το οτι καποια θεματα εχουν πολλες απαντησεις/ποστ δεν ειναι παντα για καλο.

 

Συμφωνώ απολύτως, επίσης η xiaomi έχει βγάλει και προϊόντα έκτος τηλ. (σχετικά όμως) τα οποία έχουν απήχηση, power bank, Pistons, tv Box.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που θα σου το χαλασω και εγω,

Το jiayu g3s ειναι πρωτο σε απαντησεις - post γιατι ολοι ψαχνουν να βρουν κολλα logo για να κολλησουν τα πλαστικα που ξεκολλανε + το πως θα αλλαξουν digitizer.

Το jiayu g4 παλι, εχει θεμα με τη θυρα usb/Δεν νιωθει και ψαχνουν να δουν πως θα τα φτιαξουν.

Το οτι καποια θεματα εχουν πολλες απαντησεις/ποστ δεν ειναι παντα για καλο.

 

Ακομα καλητερα? Ειναι ενα θεμα που πολλοι εχουν προβλημα και το κοιτανε συνεχεια δηλαδη οποτε οπωσδηποτε θαπρεπε νανε subforum..

Εδω στο xiaomi που δεν εχει προβληματα σαν συσκευη οι πιο πολλοι λενε για θηκες/πηρα αυτη ταιριαζει καλα/εγω πηρα αυτο ειναι ομορφο κλπ...ενω στο αλλο οπως ειπες εχουν προβλημα και στελνουν, εγω προσωπικα θα προτιμουσα να ειναι subforum καποιο θεμα που οι ανθρωποι εχουν προβλημα(με τα jiayu πχ) παρα ενα θεμα οπως του xiaomi που τα post τς περισσοτερες φορες δεν ειναι για καποιο προβλημα που εχει καποιος αλλα για ακυρες αποριες..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια σύντομη ερώτηση.

Από την προτελευταία αναβάθμιση και μετά (επίσημη ΟΤΑ αγγλοκινεζική) εχω το εξής θέμα:

Ότι εφαρμογή ανοίγω δεν μένει ανοικτή στο παρασκήνιο.

Ανοίγω δλδ viber, facebook κτλ κτλ και στο 5λεπτο που θα εχω βγει από την εφαρμογή (να έχω πατήσει Home εννοώ όχι close) όταν την ξανανοίγω φορτώνει από την αρχή και μόνον έτσι μου βγάζει ότι μηνύματα τυχόν είχα.

Για την προτελευταία αναβάθμιση το αναφέρω γιατί έτυχε να συμπέσει χρονικά, απλά δεν θυμάμαι να άλλαξα κάτι σχετικό και στις ρυθμίσεις.

Να πω κιόλας ότι ανεξάρτητα σε ποιο προφιλ το βαζω (conserve, normal, perform) το θέμα παραμένει.

Ευχαριστώ για οποιαδήποτε συμβουλή

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...