Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάγκες έχω βρει το παρακάτω...λέει οτι είναι για samsung galaxy. λέτε να είναι συμβατό με το mi3?

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Micro-USB-OTG-Card-Reader-HUB-MHL-To-HDMI-HDTV-Adapter-For-S3-S4-Note-2-3-AC162-/161309877115?pt=UK_Controllers_Attachments&hash=item258ed1637b

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετα απο αρκετη ταλαντευση :lol: αναμεσα στο Oneplus και το MI3 κατεληξα στο 2ο και συντομα θα ειμαι στην παρεα σας και ενεργα (οχι οτι δεν διαβαζα παντα τα τεκτενομενα) αφου το παρηγγειλα χθες το βραδυ!:)

Σε αυτη την τιμη και τετοιο τηλεφωνο δυσκολα αντιστεκεσαι:cool:

Και επειδη παντα ημουνα fun της Xiaomi εκανα το βημα μετα απο καμια 20αρια αλλα Κινεζοτηλεφωνα που περασαν απο τα χερια μου.

Καλως σας βρηκα.......:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αρκετη ταλαντευση :lol: αναμεσα στο Oneplus και το MI3 κατεληξα στο 2ο και συντομα θα ειμαι στην παρεα σας και ενεργα (οχι οτι δεν διαβαζα παντα τα τεκτενομενα) αφου το παρηγγειλα χθες το βραδυ!:)

Σε αυτη την τιμη και τετοιο τηλεφωνο δυσκολα αντιστεκεσαι:cool:

Και επειδη παντα ημουνα fun της Xiaomi εκανα το βημα μετα απο καμια 20αρια αλλα Κινεζοτηλεφωνα που περασαν απο τα χερια μου.

Καλως σας βρηκα.......:)

 

Καλώς ήρθες. Και εγώ έχω καμιά βδομάδα που το παρήγγειλα(Vickmall). Ελπίζω να κάναμε καλή επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες. Και εγώ έχω καμιά βδομάδα που το παρήγγειλα(Vickmall). Ελπίζω να κάναμε καλή επιλογή.

Μεσα επεσες και εγω απο εκει ψωνισα τα 4 τελευταια μου τηλεφωνα χωρις το παραμικρο προβλημα!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

κ σε μενα αναψε στις κλησεις (μονο εκει ειχε θεμα ) ισως το εφτιαξαν.:D:D

θα το τσεκαρω όμως εκ νεου για να είμαι σιγουρος..

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχετε, οι διάφοροι launchers (Nova, EX κλπ) του Google Play παίζουν κανονικά πάνω από το MIUI;Και κάτι άλλο, έχει δοκιμάσει κανείς την υπηρεσία "customs insurance" που έχει το coolicool;
Link to comment
Share on other sites

κ σε μενα αναψε στις κλησεις (μονο εκει ειχε θεμα ) ισως το εφτιαξαν.:D:D

θα το τσεκαρω όμως εκ νεου για να είμαι σιγουρος..

 

Ναι δουλεύει κανονικά μόλις το δοκίμασα και στις κλήσεις; -)

DF
Link to comment
Share on other sites

Κατ΄ αρχήν ευχαριστώ για την βοήθεια αλλά τα κατάφερα. Τώρα έχω άλλο θέμα την αλλαγή του ringtones με δικό μου ακολούθησα τις οδηγίες του forum xiaomi-miui.gr αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Υπάρχει λύση?
Link to comment
Share on other sites

Κατ΄ αρχήν ευχαριστώ για την βοήθεια αλλά τα κατάφερα. Τώρα έχω άλλο θέμα την αλλαγή του ringtones με δικό μου ακολούθησα τις οδηγίες του forum xiaomi-miui.gr αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Υπάρχει λύση?

Για να βάλεις ringtone, αρκεί πρώτα να έχεις αντιγράψει ένα mp3 στο φάκελο Ringtones και για να το επιλέξεις, πας τοπικά, διαλέγεις τον file manager που έχεις (εγώ έχω βάλει total commander που είναι πολύ καλός και τον έχω και στο pc), πας στον φάκελο Ringtones και επιλέγεις το mp3 και τέλος. :)

Μπορείς να δοκιμάσεις και από τα κινέζικα που είναι δωρεάν, αλλά δεν ξέρω που τα αποθηκεύει στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζει κανείς άλλος πρόβλημα με τα email του φόρουμ με την νέα έκδοση!? Ενώ μου τα κατεβάζει κανονικά την επικεφαλίδα, δεν μου κατεβάζει το κείμενο! Ούτε σε wifi διορθώνεται. Πριν δεν είχα πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Για να βάλεις ringtone, αρκεί πρώτα να έχεις αντιγράψει ένα mp3 στο φάκελο Ringtones και για να το επιλέξεις, πας τοπικά, διαλέγεις τον file manager που έχεις (εγώ έχω βάλει total commander που είναι πολύ καλός και τον έχω και στο pc), πας στον φάκελο Ringtones και επιλέγεις το mp3 και τέλος.

Μπορείς να δοκιμάσεις και από τα κινέζικα που είναι δωρεάν, αλλά δεν ξέρω που τα αποθηκεύει στο κινητό.

 

και γιατι να μην κατεβασει το zedge κ να βρει από εκει οποιο ringtone θελει??;)

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

και γιατι να μην κατεβασει το zedge κ να βρει από εκει οποιο ringtone θελει??;)

 

Zedge!? Τι είναι αυτό !? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα.Σε λίγο καιρό (ελπίζω δηλαδή χαχαχα ) να έχω και εγώ το δικό μου "θηρίο".

Θέλω όποιος έχει παραγγείλει τώρα τελευταία απο T02c ή και απο κάποιο άλλο κατάστημα με EMS και έχει κρατήσει όλη την διαδικασία του shipping να μου την παραθέσει για να δώ που βρίσκεται το πακέτο.

Μέχρι στιγμής η παραγγελία μου έχει ως εξής:

 

Shipping Information

Date and Time Location Status Reason

13/07/2014 13:40 Handover to Airline

12/07/2014 23:03 Processing at Air Transit Center

11/07/2014 10:43 Processing at Sorting Centre

11/07/2014 10:32 Acknowledged at Transit Centre

11/07/2014 10:00 Pending shipment from Merchant/Shipper

Link to comment
Share on other sites

Ναι δουλεύει κανονικά μόλις το δοκίμασα και στις κλήσεις; -)

 

Και σε μένα το ίδιο. Επιτέλους έφτιαξε, όλα καλά.:)

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, έχω παραλάβει το τηλέφωνο εδώ και καμιά δεκαριά μέρες και εκεί που όλα δούλευαν ρόλοι χθες το βράδυ κολλάει σε μια εφαρμογή, μαυρίζει η οθόνη και τίποτα άλλο.πατάω το power button για να το κλείσω και από τότε τίποτα.Στη φόρτιση το λαμπάκι δεν ανάβει καθόλου.το τηλέφωνο δεν έχει πέσει και φορά την 14 Ελληνική ρομ.το μόνο που παρατήρησα χθες ήταν ότι μετά από αρκετή ώρα με cardboard έκαιγε στο πάνω μέρος πολύ. Είμαι μακριά από πισι για να δω τι κάνει όταν συνδέεται.καμία ιδέα γιατί έχω αρχίσει και τα βλέπω μαύρα; Edited by kontz

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Zedge!? Τι είναι αυτό !?

 

μια εφαρμογή που κατεβάζεις από το play store κ εχει μεσα wallpapers,κατι χιλιαδες ηχους κλησεων-ειδοποιησεων κτλ.κατεβαζεις ο,τι γουστάρεις κ το οριζεις πανεύκολα πχ ως ηχο κλησης,ταπετσαρια κτλ.εμενα με εχει βολεψει αφανταστα!;)

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Για να βάλεις ringtone, αρκεί πρώτα να έχεις αντιγράψει ένα mp3 στο φάκελο Ringtones και για να το επιλέξεις, πας τοπικά, διαλέγεις τον file manager που έχεις (εγώ έχω βάλει total commander που είναι πολύ καλός και τον έχω και στο pc), πας στον φάκελο Ringtones και επιλέγεις το mp3 και τέλος. :)

Μπορείς να δοκιμάσεις και από τα κινέζικα που είναι δωρεάν, αλλά δεν ξέρω που τα αποθηκεύει στο κινητό.

 

 

Ευχαριστώ παιδιά αλλά το βρήκα, ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια, ειμαι ενα βημα πριν την παραγγελια του 64gb...θελω να μου πειτε αν εχετε προσεξει τιποτα περιεργο με τη συσκευη, πως τα παει με το σημα γιατι κατι διαβασα οτι εχει ενα θεματακι...επισης με τις ρομ τι παιζει?υπαρχουν αρκετα bugs?

 

και κατι ακομα...επειδη δεν εχω ξαναδωσει ''τοσα'' λεφτα σε κινεζομαγαζο, παντα επαιρνα πιο φτηνες συσκευες και ευτυχως δε χρειαστικα εγγυηση ποτε...ειχε κανεις κανα προβλημα γι να αναγκαστει να το στειλει πισω?

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους

νεος χρηστης αυτης της ωραιας συσκευης και μια ερωτηση στους "παλαιοοτερους" χρηστες : υποστιριζει αυτη η συσκευη με καποιο τροπο 3g βιντεο κλησεις(μεσω MIUI) ;

ευχαριστω

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους

νεος χρηστης αυτης της ωραιας συσκευης και μια ερωτηση στους "παλαιοοτερους" χρηστες : υποστιριζει αυτη η συσκευη με καποιο τροπο 3g βιντεο κλησεις(μεσω MIUI) ;

ευχαριστω

 

Τα κλασικά skype, fringe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...