Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4γ εννοουσα, σορρυ...επιασα τη συσκευη στα χερια μου χτες...ειναι οντως φοβερο σε σχεδιο και καθεται καλα στο χερι...παντως αν και διαβαζω οτι ειναι υποτιθεται μαγνησιο(?), εμενα σα πλαστικο μου φανηκε το εξωτερικο της συσκευης....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τις ρυθμίσεις τις βρίσκεις : Ασφάλεια -> Ενέργεια και μετά διαλέγεις την μεσαία επιλογή. Εγώ το έχω απενεργοποιήσει γιατί είναι σπαστικό!

Ναι κάτι βρήκα ευχαριστώ..

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι σκορ βγαζετε στο antutu?

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

με το led μαθατε τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι σκορ βγαζετε στο antutu?

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

με το led μαθατε τιποτα?

Εμένα απο 35500 μέχρι 36200 με την τελευταια ελληνική ρομ

 

Με το led τίποτα, αναμένουμε την επόμενη αναβάθμιση

Edited by Saleakos
Link to comment
Share on other sites

4γ εννοουσα, σορρυ...επιασα τη συσκευη στα χερια μου χτες...ειναι οντως φοβερο σε σχεδιο και καθεται καλα στο χερι...παντως αν και διαβαζω οτι ειναι υποτιθεται μαγνησιο(?), εμενα σα πλαστικο μου φανηκε το εξωτερικο της συσκευης....

 

Κράμα μετάλλου είναι ο σκελετός. Το πίσω καπάκι είναι πλαστικό (εξαιρετικής ποιότητας κατ'εμέ, αλλά πάλι πλαστικό).

 

Σήμερα περιμένουμε νέα ενημέρωση rom αν και ακόμα δεν ανέβηκε.

Link to comment
Share on other sites

Κράμα μετάλλου είναι ο σκελετός. Το πίσω καπάκι είναι πλαστικό (εξαιρετικής ποιότητας κατ'εμέ, αλλά πάλι πλαστικό).

 

Σήμερα περιμένουμε νέα ενημέρωση rom αν και ακόμα δεν ανέβηκε.

 

Η developer εχει βγει απο τις 13.00 ισως και ποιο νωρις,αλλα δε διορθωνει κατι σημαντικο,μονο κατι μικροπραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάπου επιλογές για την lock screen πέρα από το wallpaper?

Δεν θέλω να βλέπω το κοσμοτε πάνω πάνω αλλά αν έχω κάποιο notification κλπ. Ούτε το pop up του handcent δεν δείχνει πρέπει να ξεκλειδώσω πρώτα

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Υπάρχει διαθέσιμο και Ελληνικό Τ9 όταν θέλω να στείλω sms ή οχι στο Mi3;

Καλησπερα

Γιατι δεν εγκαθιστας το swiftkey?

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Γιατι δεν εγκαθιστας το swiftkey?

 

Δεν έχω μπροστά μου το τηλέφωνο. Έχω μια παραγγελία σε εξέλιξη. Απλά έχω συνηθίσει να γράφω τα μηνύματά μου με Τ9 και θα με χαλάσει πολύ το να μην υπάρχει αυτή η δυνατότητα.:worry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέτε με την άφιξη του Mi4 να πέσει και η τιμή του Μ3 ή να το αποσύρουν για να πουλήσει το Μ4;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέτε με την άφιξη του Mi4 να πέσει και η τιμή του Μ3 ή να το αποσύρουν για να πουλήσει το Μ4;

 

Αφού δεν έπεσε με την άφιξη του oneplus one (που και αυτό δείχνει αξιόλογο) και ειδικά η τιμή στο 64άρι, μάλλον θα αργήσει να πέσει και άλλο η τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Παντως και σε αυτη την τιμη ειναι κλεψια τετοιο ονειρεμενο κινητο. Απλα δεν εδινα ποτε αρκετα λεφτα για κινητο, γιαυτο και ευτυχης κατοχος του Hongmi..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέτε με την άφιξη του Mi4 να πέσει και η τιμή του Μ3 ή να το αποσύρουν για να πουλήσει το Μ4;

 

Δε νομίζω να το αποσύρουν.Εξάλλου και το mi2 δε το έχουν αποσύρει.Η τιμή λογικά θα πέσει και άλλο σταδιακά, αλλά μην περιμένεις και πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις παρεξηγηση παιδια, αλλα κραταω το κινητο, και ξερω οτι θα εδινα και 500 ευρω σε αλλες εποχες για αυτα που κανει και την αισθηση που μου δινει.

Μια χαρα ειναι η τιμη

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο λεμε..

Απορω γιατι δεν εχει καρτα μνημης ομως. Αν και για κινητο δε χρειζονται πολλα, αν ηταν ταμπλετ ναι. Συν οτι σε τετοια κινητα γλιτωνεις τις ιστοριες με το περνιουνται/δεν περνιουνται τα πραγματα στην εξωτερικη μνημη.. Μονο για ταινιες χρειαζεται πολυς χωρος. Αν βρω να δωσω το δικο μου σε καλη τιμη θα το παρω

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάρει ένα μικρό otg, 32gb και έχω εκεί συνήθως φωτογραφίες titanium backup κλπ

 

Έχεις παρατηρήσει αν σου ζεσταίνεται το otg στα 2-3 λεπτά ακόμα και αν δεν μεταφέρεις αρχεία;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις παρατηρήσει αν σου ζεσταίνεται το otg στα 2-3 λεπτά ακόμα και αν δεν μεταφέρεις αρχεία;

 

Δεν το εχω δουλεψει και πολυ καιρο

ΑΛλα γενικα μετα απο μεταφορα αρχειων κανα δεκαλεπτο, οχι απλα ζεσταθηκε, εκαιγε.

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια εχω παραγγείλει αυτο..ξερει κανεις αν θα δουλευει στο mi3?

http://www.aliexpress.com/item/Micro-usb-OTG-card-reader-for-SAMSUNG-GALAXY-OTG-smart-card-reader-TF-Card-reader-Micro/1684800808.html

για 74cent που κανει αξιζει να δοκιμασω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαχα crad reader

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...