Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω γιατί άλλαξαν και το πίσω καπάκι;

 

Σαν αιτιολογία λεεί οτι είχε θολούρα στην κάμερα, μπροστά-πίσω και ενδεχομένως να το άλλαξαν για αυτό. Απλά στην μπροστά αλλάξαν και τον αισθητήρα.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση έχω αν μπορείτε. Επειδή το είχα στην άκρη το τηλέφωνο θυμίστε μου πως κάνουμε reset? Αν κάνω επαναφορά εργοστάσιακων το ίδιο είναι ή καλύτερα reset ?θέλω να σβήσουν τα πάντα. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ίδιο είναι...

 

Πάτα "επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων" και θα γίνει όπως το αγόρασες.

 

Μην ξεχάσεις να κρατήσεις ότι χρειάζεσαι

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή υλοποίηση το g2 επαναστατικό με καινοτομίες πολλές. Μπράβο στην lg ...αξέχαστο!
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το LG h500f (magna) της γυναίκας μου μολις πηρε την 6.0 απο 5.0.1...Ένα τηλέφωνο με τις μισές δυνατότητες και σε επεξεργαστή και σε μνήμη αλλά του 2015 μοντέλο βέβαια!!Αρε LG με τα ωραία σου...

 

Συγγνώμη για το άσχετο του θέματος αλλά ετσι προς ενημέρωση ότι μάλλον εξαρα χλωμό για το G2 μας!

Edited by stratos76
Link to comment
Share on other sites

Το LG h500f (magna) της γυναίκας μου μολις πηρε την 6.0 απο 5.0.1...Ένα τηλέφωνο με τις μισές δυνατότητες και σε επεξεργαστή και σε μνήμη αλλά του 2015 μοντέλο βέβαια!!Αρε LG με τα ωραία σου...

 

Συγγνώμη για το άσχετο του θέματος αλλά ετσι προς ενημέρωση ότι μάλλον εξαρα χλωμό για το G2 μας!

Πολλοί το έχουμε συνειδητοποιήσει από πέρσυ. Δεν είναι ότι δεν την σηκώνει, αλλά βάλε λίγο το 18μηνο κατά μέσο όρο υποστήριξης ανά συσκευή, λίγο να προωθήσει πιο νέα μοντέλα, και κολλήσαμε στην 5.0.2.

Για μένα το πιο σωστό θα ήταν αφού ένα τηλ φτάνει πχ στην lollipop να πάρει μέχρι και την τελευταία αναβάθμιση της, ομοίως και για kit Kat κοκ

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί το έχουμε συνειδητοποιήσει από πέρσυ. Δεν είναι ότι δεν την σηκώνει, αλλά βάλε λίγο το 18μηνο κατά μέσο όρο υποστήριξης ανά συσκευή, λίγο να προωθήσει πιο νέα μοντέλα, και κολλήσαμε στην 5.0.2.

Για μένα το πιο σωστό θα ήταν αφού ένα τηλ φτάνει πχ στην lollipop να πάρει μέχρι και την τελευταία αναβάθμιση της, ομοίως και για kit Kat κοκ

Συμφωνώ σε αυτά που λες αλλά είχα μια ελπίδα μικρή να σου πω την αλήθεια μήπως και την πάρει επειδή είναι πολύ πετυχημένο τηλέφωνο και επειδή το χρησιμοποιούν ακόμα πολλοί!

Link to comment
Share on other sites

Aφου ειναι αξιομαχο ακομα και σημερα και ριχνει σε καποιες συσκευες εγω το αφησα και το λειτουργω στην κιτ κατ και ολα μια χαρα κυλουν 2 χρονια + τωρα.:)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

KK η καλύτερη! ...απλά η lollipop είναι πιο όμορφη για τα γούστα μου και πιθανόν σε πολλούς καταναλώνει περισσότερη μπαταρία.Εγώ το g2 μου το απόλαυσα κανένα 4μηνο περίπου με την 5 και ένα 7μηνο στην αρχή με την ΚΚ ...κόμπακτ και γρήγορο πολύ στην εποχή του...ακόμα και σήμερα στέκεται εξαιρετικά!
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα τηλέφωνο του 2013 δεν αναβαθμίζεται πιά... ούτε android ούτε Windows.

 

Μόνο η apple αναβαθμίζει ακόμα συσκευή του 2012... :clap::respect::cool:

Link to comment
Share on other sites

Κανένα τηλέφωνο του 2013 δεν αναβαθμίζεται πιά... ούτε android ούτε Windows.

 

Μόνο η apple αναβαθμίζει ακόμα συσκευή του 2012... :clap::respect::cool:

 

Lumia 1520 και θα παρει και το επομενο.

 

Με το android εχεις επιλογη για custom.

 

Με την Apple :lol:

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι αν έτσι νομίζεις... :cool:

 

Εσυ πιστευεις οτι το iphone του 2012 ρολλαρει το ιδιο με τις τωρινες αναβαθμισεις; Τεσπα, offtopic ειναι ολα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω ένα θέμα με το G2 του γαμπρού μου.

Το κινητό βράζει..και όταν λέμε βράζει δεν το ακουμπάς.Χωρίς να κάνεις τίποτα.Απλά αναμονή.

Το πήγαμε procordia την πρώτη φορά το μετράνε κ λένε μπαταρία.Οκ αντικαταστάθηκε καινούργια.Το πρόβλημα συνεχίζεται

Το πάμε δεύτερη φορά..επεξεργαστής λένε..οκ αντικαταστάθηκε μαζί με το καπάκι.Το πρόβλημα συνεχίζεται.

Παίρνουμε τηλ κ γίνεται ένας χαμός.Τους λέμε για αντικατάσταση και μας λένε σε γίνεται λόγω ότι είναι αγορασμένο από Κάιζερ.

Κ ρωτώ έχει συμβεί σε κάποιον;Τι άλλο μπορούμε να κάνουμε;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εχεις κανει επαναφορα;

Και 1 και 2 φορές.Το θέμα είναι με καινούργια πλακέτα και μπαταρία τι άλλο μπορεί να είναι και να υπερθερμαίνεται χωρίς λόγο και στο σημείο του ακουστικού πάνω από την οθόνη κιόλας που είναι ο επεξεργαστής νομίζω

Link to comment
Share on other sites

Σαν να ρουφαει κάτι την μπαταρία φαίνεται... Μπορείς να περάσεις με flashtool ένα αλλο kdz;;

Δεν τα γνωρίζω αυτά.Λες να ευθύνεται αυτό;Αλλά καίει στην περιοχή του ηχείου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...