Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά!

 

Έχει χαθεί απο τις εφαρμογες το εικονίδιο του LG Backup. Σαν εφαρμογη στα all apps εμφανίζεται. Γνωρίζετε πως μπορω να το επαναφέρω; Στα settingsδεν είναι στα Hide/Show.

 

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα τρελαθω!2η φορα μου πεφτει απο τον 4ο (το τιναζει η γυναικα μου..) κ δεν παθαινει τιποτα!την πρωτη φορα το στειλα για σερβις επειδη δεν ακουγοτανε το ηχειο και μου το φτιαξανε χωρις χρεωση και τωρα 2η φορα πεφτει απο τον 4ο κ δεν παθαινει τιποτα!αλλαγη tempered glass κ σαν καινουριο!δεν υπαρχει!εχω εντυπωσιαστει απο το g2.τυφλα να χουν κατι caterpillar!:D
Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθω!2η φορα μου πεφτει απο τον 4ο (το τιναζει η γυναικα μου..) κ δεν παθαινει τιποτα!την πρωτη φορα το στειλα για σερβις επειδη δεν ακουγοτανε το ηχειο και μου το φτιαξανε χωρις χρεωση και τωρα 2η φορα πεφτει απο τον 4ο κ δεν παθαινει τιποτα!αλλαγη tempered glass κ σαν καινουριο!δεν υπαρχει!εχω εντυπωσιαστει απο το g2.τυφλα να χουν κατι caterpillar!:D

 

αδερφε δεν πας να παιξεις κανενα λαχειο;

Link to comment
Share on other sites

ολες οι rom (stock και custom) παιζουν και στα 2 μοντελα? (D802 16GB - D802 32GB)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ολες οι rom (stock και custom) παιζουν και στα 2 μοντελα? (D802 16GB - D802 32GB)

Οι custom rom's παίζουν κανονικά και σε 16αρι και 32αρι οι ίδιες!

Οι stock που ειναι kdz, καλύτερα να είναι το σωστό αρχείο. Παλαιότερα ένας συμφορίτης εβάλε rom 16gb σε 32αρι και το κινητό φαινόταν 16αρι.

Παιδεύτηκε αρκετά για το επαναφέρει!

Link to comment
Share on other sites

Οι custom rom's παίζουν κανονικά και σε 16αρι και 32αρι οι ίδιες!

Οι stock που ειναι kdz, καλύτερα να είναι το σωστό αρχείο. Παλαιότερα ένας συμφορίτης εβάλε rom 16gb σε 32αρι και το κινητό φαινόταν 16αρι.

Παιδεύτηκε αρκετά για το επαναφέρει!

Ευχαριστω πολυ φιλε μου :) αλλα στο site αυτο δεν βλεπω εκδοση 32GB (εχω το γερμανικο D802)

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

Edited by gesamfunai

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Bάλε αυτό και θα δεις ποιό firmware είναι για τη συσκευή σου...

ευχαριστω!!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βάλει stock lollipop για να σου πω την αλήθεια, έχω custom rom lollipop, και δουλεύει μια χαρά! Το θέμα είναι πως δε πήρε το μάτι μου κάποιο post στο οποίο να κάνει παράπονα κάποιο απ' τα παιδιά που έχουν stock 5.0.2. Αν κάποιος διαπίστωσε κάτι, ας μας διαφωτίσει....

 

Εμένα κάποιες φορές σε εφαρμογες δεν περιστρεφοταν αλλά ουτε και όταν είχα ενεργοποιημένη την περιστροφή και χρειαζόταν επαννεκινηση.Για αυτό έκανα σημερα επαναφορά εργοστασιακών γιατί δεν είχα κάνει μετά την αναβάθμιση και περιμένω τώρα να δω αν το ξανακανει..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κάποιες φορές σε εφαρμογες δεν περιστρεφοταν αλλά ουτε και όταν είχα ενεργοποιημένη την περιστροφή και χρειαζόταν επαννεκινηση.Για αυτό έκανα σημερα επαναφορά εργοστασιακών γιατί δεν είχα κάνει μετά την αναβάθμιση και περιμένω τώρα να δω αν το ξανακανει..

 

Αν σου είναι εύκολο ενημέρωσε μας

Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθω!2η φορα μου πεφτει απο τον 4ο (το τιναζει η γυναικα μου..) κ δεν παθαινει τιποτα!την πρωτη φορα το στειλα για σερβις επειδη δεν ακουγοτανε το ηχειο και μου το φτιαξανε χωρις χρεωση και τωρα 2η φορα πεφτει απο τον 4ο κ δεν παθαινει τιποτα!αλλαγη tempered glass κ σαν καινουριο!δεν υπαρχει!εχω εντυπωσιαστει απο το g2.τυφλα να χουν κατι caterpillar!:D

 

Εγώ νόμισα πέταξες την γυναίκα απο τον 40 όροφο....!!!:lol:

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθω!2η φορα μου πεφτει απο τον 4ο (το τιναζει η γυναικα μου..) κ δεν παθαινει τιποτα!την πρωτη φορα το στειλα για σερβις επειδη δεν ακουγοτανε το ηχειο και μου το φτιαξανε χωρις χρεωση και τωρα 2η φορα πεφτει απο τον 4ο κ δεν παθαινει τιποτα!αλλαγη tempered glass κ σαν καινουριο!δεν υπαρχει!εχω εντυπωσιαστει απο το g2.τυφλα να χουν κατι caterpillar!:D

 

Πραγματικά πες μας τι θήκη του φορας? :p

Link to comment
Share on other sites

Εδω και κατι μερες παρατηρησα οτι εχει μειωθει πολυ η ενταση της δονησης.Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει και πως μπορω να το επαναφερω?:confused:
Link to comment
Share on other sites

Εδω και κατι μερες παρατηρησα οτι εχει μειωθει πολυ η ενταση της δονησης.Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει και πως μπορω να το επαναφερω?:confused:

Έλενξες αν στις Ρυθμίσεις- Ήχος- Ένταση δόνησης είναι στο μέγιστο;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά απο την στιγμή που έβαλα COSMOTE (πριν είχα wind) εχω υπερβολική κατανάλωση Δεδομένων πχ με τον chrome να ανοίξω την σελίδα του sportfm μου καταναλώνει πάνω απο 1 mb , έκανα και αναβάθμιση σε lollipop και έβγαλα και το 4g και πάλι τα ιδια
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά απο την στιγμή που έβαλα COSMOTE (πριν είχα wind) εχω υπερβολική κατανάλωση Δεδομένων πχ με τον chrome να ανοίξω την σελίδα του sportfm μου καταναλώνει πάνω απο 1 mb , έκανα και αναβάθμιση σε lollipop και έβγαλα και το 4g και πάλι τα ιδια

Εισαι εκτος θεματος,πανε στο θεμα της Cosmote.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

άνοιξε chrome ρυθμίσεις και ενεργοποίησε την επιλογή εξοικονόμησης δεδομένων.κ δες αν έχεις διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η κινουμενη εικόνα καιρού δεν δουλευει στην λολιποπ??? Δεν μπορω να τγννενεργοποιησω με τιποτα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η κινουμενη εικόνα καιρού δεν δουλευει στην λολιποπ??? Δεν μπορω να τγννενεργοποιησω με τιποτα

Δουλεύει! Αλλά μόνο όταν βρέχει νομίζω ..........

Κ όταν χιονίζει

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει! Αλλά μόνο όταν βρέχει νομίζω ..........

Κ όταν χιονίζει

Η οταν εχει συνεφια...η μερα με την νυχτα δεν δουλευει 12 το βραδυ μ εβγαχε ηλιαχτυδες χαχα

Link to comment
Share on other sites

Η οταν εχει συνεφια...η μερα με την νυχτα δεν δουλευει 12 το βραδυ μ εβγαχε ηλιαχτυδες χαχα

Α δεν ξέρω..... Σε μένα μια φορά μόνο λειτούργησε Κ έδειξε βροχή

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έδειξε κάτι ....καρέκλες έριχνε έξω...από συνεφσ δε άστα να πάνε ..λες καινεχουμε Δεκέμβρη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...