Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνώ με dimtz .Και σε μένα τα ίδια κάνει άμα δεν έχει καλό σήμα, τα ίδια έκανε και στο Ζ που είχα, ίσα ίσα που στο g2 η μετάβαση είναι πιο γρήγορη σε σκαρτο δευτερόλεπτο θα ελεγα ,ενώ το xperia L επίσης προσπαθεί με χίλια ζόρια και διακοπές μικρές να κρατηθεί στην γραμμή. Όλα μου φαίνονται φυσιολογικά λοιπόν αφού είναι θέμα δικτύου κυρίως ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτο με τις καθετες γραμμες ειναι γεγονος...εγω και τα δυο που ειχα μονο στο πλαι φαινονταν..ολα εχουν καθετες ειδικα στον ηλιο λιγο στο πλαι φαινονται..αλλα φαινονται πολυ αλλα λιγο!!!με το σημα ακομα και με 2gsm χανεται
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Γνωρίζει κάποιος να μου πει πως δημιουργώ φακέλους για να ομαδοποιήσω τις εφαρμογές. Android 4.4.2 μαμίσιο

lg g2- ipad air-P9-iphone 6s
Link to comment
Share on other sites

Στην 1η φωτογραφία που έχεις επισυνάψει δεν έχει γίνει καθόλου εστίαση. Δες εάν μπορείς να εστιάσεις στην προεπισκόπηση, ακουμπώντας την οθόνη στο σημείο που σε ενδιαφέρει.

 

Δεν εστιαζει καθολου, και στην αρχη και οταν γινεται πρασινο ακουμπωντας την οθονη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Γνωρίζει κάποιος να μου πει πως δημιουργώ φακέλους για να ομαδοποιήσω τις εφαρμογές. Android 4.4.2 μαμίσιο

 

Μετακινείς το εικονίδιο της μίας εφαρμογής πάνω στο εικονίδιο της άλλης και αυτόματα φτιάχνεται ο φάκελος που περιέχει και τις 2 εφαρμογές

Link to comment
Share on other sites

Μετακινείς το εικονίδιο της μίας εφαρμογής πάνω στο εικονίδιο της άλλης και αυτόματα φτιάχνεται ο φάκελος που περιέχει και τις 2 εφαρμογές

 

Αν πρώτα έχεις ρυθμίσει την ταξινόμηση κατά χρήστη

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι με 406 και voda, θεμα δεν εχω, υπαρχει ενα θεμα ομως για ολους, οταν ειναι 3G και εχετε λιγο σημα και ενω μιλατε γυριζει σε 2G, λογικο , αλλα σε αυτο το διαστημα (2-3 δευτερολεπτα) ισως να μη σας ακουνε (κακος για μενα), υπαρχει λυση να το εχετε συνεχεια σε 2G

Δεν αναφέρομαι μόνο κατά την διάρκεια των κλήσεων. Για παράδειγμα σε σταθμούς μετρο που βλέπω κόσμο να μιλάει, εμένα είναι νεκρό. Και ήθελα να δω αν είναι θέμα της εταιρίας ή του κινητού μου.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για το χρόνο σας και τις απαντήσεις σας.

 

Με το ημερολόγιο ξέρει κανένας τι γίνεται; Τι μπορώ να κάνω; εξακολουθεί να μην ανοίγει. Τελικά μόνο εγώ έχω αυτό το πρόβλημα :(

 

Έχω την εντύπωση πως σου ζητά να κατεβάσεις κάποια δεδομένα....και μετά ανοίγει...!!!!;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

http://lgviet.com/forum/threads/tong-hop-tat-ca-ve-lg-g2-new-topic.30323/

 

Εδω λενε οτι το G2 εχει 2610mah. Και ενα προγραμματι που εχω βαλει λεει αυτο περιπου οταν μετραει τα mah καταναλωσης.

SONY MOBILE
Link to comment
Share on other sites

http://lgviet.com/forum/threads/tong-hop-tat-ca-ve-lg-g2-new-topic.30323/

 

Εδω λενε οτι το G2 εχει 2610mah. Και ενα προγραμματι που εχω βαλει λεει αυτο περιπου οταν μετραει τα mah καταναλωσης.

2610mah έχει το Κορεατικο μοντέλο (f320) που έχει επίσης και υποδοχή κάρτας sd. Η international version (d802) έχει 3000mah.....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια το εχω 2 μερες το g2 κ το wifi του ολο με πεταει,μπενει για λιγα δευτερολεπτα κ μετα με πεταει, συνεχεια αυτο γινεται εψαξα παντου αλλα δεν βρηκα λυση να το στειλω για αντικατασταση η υπαρχει καμια λυση????
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε και σε άλλο router και αν κάνει τα ίδια τότε γρήγορα για αντικατάσταση
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παιζωτο worms καμια φορα αλλα το κινητο ζεσταινεται αρκετα κατω απο την καμερα ειναι φυσιολογικο αυτο ?

Ναι όταν το "ζοριζεις" και ανεβάζει θερμοκρασια, ζεσταίνεται εκει. Επειδή υπάρχει περίπτωση να σου εμφανισει κιτρινισματα Στην οθόνη λόγω της υψηλής θερμοκρασίας που ανεβάζει όταν παίζεις βαρυα παιχνιδια να το προσέξεις λιγο. Μην το αφήνεις μέχρι να ..... βρασει! Αν βλέπεις και ανεβάζει θερμοκρασία να το αφήνεις για λίγο να κρυώνει.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Ναι όταν το "ζοριζεις" και ανεβάζει θερμοκρασια, ζεσταίνεται εκει. Επειδή υπάρχει περίπτωση να σου εμφανισει κιτρινισματα Στην οθόνη λόγω της υψηλής θερμοκρασίας που ανεβάζει όταν παίζεις βαρυα παιχνιδια να το προσέξεις λιγο. Μην το αφήνεις μέχρι να ..... βρασει! Αν βλέπεις και ανεβάζει θερμοκρασία να το αφήνεις για λίγο να κρυώνει.

Το worms ειναι βαρυ παιχνιδι?με λιγα λογια οποιος θελει.να παρει g2 ας μην παιζει παιχνιδια γιατι θα τρεχει τα service μετα

Link to comment
Share on other sites

Το worms ειναι βαρυ παιχνιδι?με λιγα λογια οποιος θελει.να παρει g2 ας μην παιζει παιχνιδια γιατι θα τρεχει τα service μετα

Σοβαρά; από που προκύπτει αυτό;

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Το worms ειναι βαρυ παιχνιδι?με λιγα λογια οποιος θελει.να παρει g2 ας μην παιζει παιχνιδια γιατι θα τρεχει τα service μετα

Το ότι μια συσκευή ζεσταίνεται δεν σημαίνει ότι δεν έχει προβλευθει από την εταιρεία. Νομίζω ότι τα χιλιάδες ποστ σε αυτό το θέμα δείχνουν ότι κάνεις δεν έχει θέμα.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

ουτε δίχρονο μοτερ να ηταν ..

Χαχαχαχαχα φιλε εγραψες....

Παντως ποια θεωρειται υψηλη θερμοκρασια cpu και ποια μπαταριας ρε παιδια;

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα φιλε εγραψες....

Παντως ποια θεωρειται υψηλη θερμοκρασια cpu και ποια μπαταριας ρε παιδια;

Μέχρι 90 γράφει στο thermal control , Μέχρι 80 είναι υποφερτό

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 3 μερα με το κινητο και η μπαταρια τελειωνει σε μια μερα...χωρις ιδιαιτερο σκαλισμα..μηπως δεν εχει στρωσει ακομα;

Μπηκα στην μπαταρια και μονο στην οθονη λεει 47% τα αλλα ειναι μια χαρα κατω απο 17 %.....τ λετε να φταει; η φωτεινοτητα ειναι συνεχεια στ 10%

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 3 μερα με το κινητο και η μπαταρια τελειωνει σε μια μερα...χωρις ιδιαιτερο σκαλισμα..μηπως δεν εχει στρωσει ακομα;

Μπηκα στην μπαταρια και μονο στην οθονη λεει 47% τα αλλα ειναι μια χαρα κατω απο 17 %.....τ λετε να φταει; η φωτεινοτητα ειναι συνεχεια στ 10%

Ποσες ωρες οθονης σου λεει... Κανονικα αν δε παιζεις παιχνιδια και απλα σερφαρεις κατεβαζεις εφαρμογες κτλ πρεπει να πλησιαζει το 6ωρο...Γενικα αυτη ειναι και η λογικη η μπαταρια αντεχει (χωρις φουλ gaming) 5 με 6 ωρες οθονης τωρα αμα εσυ τις σπαταλήσεις μεσα σε 12 ωρες θα σου σβησει σε 12 ωρες... Γενικα εχει καλη αναμονη το κινητο και κατεβαινει πολυ δυσκολα η μπαταρια ακομα και με WIFI DATA ανοιχτα...Το θεμα ειναι να τσεκαρεις στις πρωτες φορτισεις τη διαρκεια οθονης...Αν βγαζει κατω απο 4 ωρες πρεπει να ανησυχήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Ποσες ωρες οθονης σου λεει... Κανονικα αν δε παιζεις παιχνιδια και απλα σερφαρεις κατεβαζεις εφαρμογες κτλ πρεπει να πλησιαζει το 6ωρο...Γενικα αυτη ειναι και η λογικη η μπαταρια αντεχει (χωρις φουλ gaming) 5 με 6 ωρες οθονης τωρα αμα εσυ τις σπαταλήσεις μεσα σε 12 ωρες θα σου σβησει σε 12 ωρες... Γενικα εχει καλη αναμονη το κινητο και κατεβαινει πολυ δυσκολα η μπαταρια ακομα και με WIFI DATA ανοιχτα...Το θεμα ειναι να τσεκαρεις στις πρωτες φορτισεις τη διαρκεια οθονης...Αν βγαζει κατω απο 4 ωρες πρεπει να ανησυχήσεις...

Το εβγαλα απο φορτιση 9 ωρα και τωρα μπηκα στην οθονη και λεει 1h 44m το εχω ξεζουμησει λιγο......η μπαταρια ειναι στο 83%

Link to comment
Share on other sites

Το εβγαλα απο φορτιση 9 ωρα και τωρα μπηκα στην οθονη και λεει 1h 44m το εχω ξεζουμησει λιγο......η μπαταρια ειναι στο 83%

 

Μια χαρα εισαι μη τρελενεσαι :p Απλα αμα ασχολείσαι συνεχεια με το κινητο λογικό ειναι να σου βγαζει μια μερα...καλα σκεψου εμενα μου ειχε βγαλει και 8 ωρες οθονη επειδη διαβαζα κατι pdf γενικα παιζει μεγαλο ρολο τι κανεις οταν ειναι ανοιχτη η οθονη...

Επισης υπαρχει ειδικο θεμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=379812 για τη μπαταρια του κινητου...Μπορεις εκει να διαβασεις χρησιμα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...