Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρχισαν να σκάνε και στο νήμα του g3 :eek::eek::eek::eek::eek:

 

Μην μου λες τέτοια φίλε μου και με απογοητεύεις...και εκεί δηλαδή ε; Μήπως ακούγονται τέτοια προβλήματα και για άλλες εταιρίες ή είναι μόνο στην LG? Θα πρέπει να το ψάξω αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μην μου λες τέτοια φίλε μου και με απογοητεύεις...και εκεί δηλαδή ε; Μήπως ακούγονται τέτοια προβλήματα και για άλλες εταιρίες ή είναι μόνο στην LG? Θα πρέπει να το ψάξω αυτό το θέμα.

Δύο παιδιά έχουν ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με την κίτρινη γραμμή που ξεκινάει από πάνω αριστερά... Δεν έχω διαβάσει κάτι αντίστοιχο σε νήμα άλλων κατασκευαστων... Εντάξει σε άλλους υπάρχουν άλλα θέματα πχ pixels καμένα κτλ...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και σε iPhone που ήμουν και παρακολουθούσα τα γεγονότα το ίδιο θέμα είχε, απλά όλες οι συσκευές έχουν τα όριά τους, δε παίζουμε παιχνίδια και έχουμε τον φορτιστή στην πρίζα, είναι ένας λόγος αυτός από τους πολλούς , θέμα υπερθέρμανσης
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω το εξης προβλημα .

οταν προσπαθω να κατεβασω απο το Gmail καποιο συνημμενο αρχειο pdf ή jpeg δεν το κατεβαζει απο τα δεδομενα πακετου παρα μονο απο WiFi . Εκανα επανεκκινηση τιποτα . Εχει 4.4.2. , κιτκατ - 20b

Σε ολα τα αλλα με το internet καλα με τα δεδομενα, δεν εχω προβλημα πουθενα παει σφαιρα kai sto 3g kai sto 4g .

Ξερει κανεις κατι ?

Link to comment
Share on other sites

Στο προεγκατεστημένο Polaris, ενώ μου δίνεται η δυνατότητα να το διαγράψω,

όταν το κάνω, το Κέντρο Ενημερώσεων ειδοποιεί συνεχώς (μέχρι να γίνει επανεκκίνηση),

ότι υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση..

Υπάρχει τρόπος να απαλλαγώ οριστικά (εκτός root)?

Edited by paschos76
Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια ειχα το εξης ατυχημα ειχα στη τσεπη το κινητο μου LG D2 κ μολις το εβγαλα απο τη τσεπη δεν αναβε προφανως παει κριμα :'(

επεσε νερο τι εκανα δεν μπορουσα να το κλεισω δεν εβλεπα οθονη μονο τα φωτακια αναβανε κ μετα απο λιγο εσβησαν ολα το στεγνωσα με σεσουαρ γ τα μαλλια κ τωρα τ εχω αφειση μεσα σε ενα μπολ με ρυζι μεσα κ περιμενω αυριο να το δω κατι αλλο εχετε να μ πειτε ? στειλτε μου μηνυμα παρακαλω .

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια ειχα το εξης ατυχημα ειχα στη τσεπη το κινητο μου LG D2 κ μολις το εβγαλα απο τη τσεπη δεν αναβε προφανως παει κριμα :'(

επεσε νερο τι εκανα δεν μπορουσα να το κλεισω δεν εβλεπα οθονη μονο τα φωτακια αναβανε κ μετα απο λιγο εσβησαν ολα το στεγνωσα με σεσουαρ γ τα μαλλια κ τωρα τ εχω αφειση μεσα σε ενα μπολ με ρυζι μεσα κ περιμενω αυριο να το δω κατι αλλο εχετε να μ πειτε ? στειλτε μου μηνυμα παρακαλω .

Τον προεδρο του Εδεσσαϊκου τι τον εχεις;;!!

 

Ο υπολογιστης το βλεπει;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κλασικο θεμα. Πριν δυο μερες την αλλαξα.

Παρε τηλ την lg hellas να κλισεις ραντεβου για να ερθει η ελτα σπιτι σου να στο παρει και να το παει στο σερβις στη Procordia.

Αμα θες το πας εσυ στην Procordia στη Μεσογειων και σε 45 λεπτα εισαι ετοιμος.

Προσεχε μονο να εχεις ευρωπαϊκη συσκευη και να ειναι σε stock κατασταση.

 

Αυθημερόν;;;;:confused::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αυθημερόν;;;;:confused::rolleyes:

Αφου σου λεω σε 45 λεπτα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

geia sou file mou agora apo t seven to kalokairi i katastash tou einai aristh g pes to swzoume twra t xw sto ryzi ti kanw t koitaw aurio ? i oxi >?

 

Γράψε Ελληνικά για να πάρεις απάντηση...;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Τον προεδρο του Εδεσσαϊκου τι τον εχεις;;!!

 

Εγραψες αδελφε!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Τον προεδρο του Εδεσσαϊκου τι τον εχεις;;!!

 

geia sou file mou agora apo t seven to kalokairi i katastash tou einai aristh g pes to swzoume twra t xw sto ryzi ti kanw t koitaw aurio ? i oxi >?

 

Εντάξει... παραδίνομαι...:rotfl::heat::dizzy::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση επειδή έχει η γυναίκα μου το g2, πότε αναμένεται να πάρει lollipop?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παρακολούθα το νήμα και θα το καταλάβεις...

 

Θα γίνει χαμός :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παρακολούθα το νήμα και θα το καταλάβεις...

 

Θα γίνει χαμός :lol:

 

Καλά εννοείται οτι θα γίνει χαμός!:lol::lol::lol: Αλλά δεν έχουν πει κάτι επίσημα?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση επειδή έχει η γυναίκα μου το g2, πότε αναμένεται να πάρει lollipop?

 

Επειδή το έχει η γυναίκα σου....ποτέ....:lol: αν το είχες εσύ..... 30 Φεβρουαρίου...!!!;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχει η γυναίκα σου....ποτέ....:lol: αν το είχες εσύ..... 30 Φεβρουαρίου...!!!;)

 

Ποτέ δηλαδή, όπως και να'χει? :)

LG D802 G2 - AOSP - Android N

ROM: Ressurection Remix 7.1.1

-Δημήτρης-

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δηλαδή, όπως και να'χει? :)

 

Θα πάρει....υπομονή, είπαν αρχές του χρόνου......:wacko:

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Η αγορα του τηλ εγινε απο τα seven δεν ξερω αν ειναι ευρωπαικο οποιος ξερει να με ενημερωση στα ιταλικα ειχε το manual παντως τωρα με το νερο τι κανουμε τ εχω μεσα στο ριζι ακομη τι κανω ?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...περιμενω αυριο το G2 καινουριο...τι λετε εκανα καλη επιλογη? επισης αξιζει να το αφησω στην ησυχια του η να του περασω καμια custom rom? προερχομαι απο το lg l9 ii και ειχε παρα πολλα προβληματα που η lg δεν τα ελυνε.....ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το κινητο ειναι καταπληκτικο να μην κανεις τπτ γ εμενα μακαρι να μν ειχε παθει κατι το δικο μ . απλα εδω καποιοι εξυπνακηδες παιζουν με το πονο μας καποιος με ειπε το Εδεσσαικου κ κολοκυθια . λοιπον η βλακεια ειναι ανικητη . το κινητο να το προσεχεις πεταει αδερφε καλοριζικο
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το κινητο ειναι καταπληκτικο να μην κανεις τπτ γ εμενα μακαρι να μν ειχε παθει κατι το δικο μ . απλα εδω καποιοι εξυπνακηδες παιζουν με το πονο μας καποιος με ειπε το Εδεσσαικου κ κολοκυθια . λοιπον η βλακεια ειναι ανικητη . το κινητο να το προσεχεις πεταει αδερφε καλοριζικο

Αν δε δεχεσε την πλακιτσα δε φταιω εγω. Περα απο το σχολιο με τον προεδρο του Εδεσσαϊκου σου απαντησα και εδω και στο pm που μου εστειλες κι εσυ δεν απαντας πισω. Σε ρωτησα δυο φορες αν ο υπολογιστης το βλεπει. Να τα λεμε ολα φιλε, ΟΚ;

Γραφεις καπως ακαταλαβιστικα, γραφεις greeklish, στελνεις pm, επιμενεις να σου στειλουμε μηνυμα, σου απαντησα δυο φορες και εχεις και παραπονο;;;!!

 

Για να δεις αν ειναι ευρωπαϊκο και απο ποια χωρα ειναι κοιτα το κουτι του να δεις τι λεει πανω απο κει που γραφει το χρωμα. Ή αλλιως απο το IMEI.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το κινητο ειναι καταπληκτικο να μην κανεις τπτ γ εμενα μακαρι να μν ειχε παθει κατι το δικο μ . απλα εδω καποιοι εξυπνακηδες παιζουν με το πονο μας καποιος με ειπε το Εδεσσαικου κ κολοκυθια . λοιπον η βλακεια ειναι ανικητη . το κινητο να το προσεχεις πεταει αδερφε καλοριζικο

και εγω ετσι λεω να το αφησω ετσι....βλεπω απο βιντεακια παει πολυ καλα..

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλημερα κ συγνωμη δεν ειδα το μνμα σου δεν δοκιμασα να το βαλω στο pc τ εχω στο ρυζι να το βγαλω να το βαλω στο pc να δω ? εκλεισα ραντεβου στην procordia τωρα απλα βρισκομαι Λαμια πως πληρωνω τα 7 ευρ ? κ πως το στελνω το κουτι το εχω στο εξωχικο μου τι να κανω γ πες μου κ συγνωμη κ παλι .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...