Jump to content

Lenovo s750


basdel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια λυστε μου μια απορια... πως κανω βιντεο-κληση;;;;;

Παιδευομαι τουλαχιστον 2 ωρες να βρω το μαγικο κουμπι!μονο για κλησεις εχει!!! Εχω τρελαθει!

Ειναι 3g και οι 2 καρτες. Που ειναι αυτο το μαγικο κουμπι;;;

 

Αν δεν υποστηριζει βιντεο κληση απο το δικο του μενου,υπαρχει τοτε κανενα μαγικο προγραμματακι

που να κανει αυτη την δουλεια;

 

Υποστηριζει.Πας στις κλησεις που εχεις κανει και πατας παρατεταμενα στο ονομα και σου βγαζει καρτελα για βιντεοκληση απο το δικτυο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σου φιλε gkal.

κατεβασα στο λαπτοπ αυτο εδω Lenovo Super Camera v3.5.5.0128.130812.19126.apk

ειναι ενας φακελος με πολλα προγραμματακια, παιχνιδια κλπ.

δεν βλεπω καποιο για καμερα.

εσυ τα εχεις εγκαταστησει ολα?

επισης, ακομα δεν του εχω βαλει sd και οταν πηγα να του εγκαταστησω ενα navigator ενω το κατεβαζε δεν το αποθηκευε πουθενα, φταιει αυτο ή κατι αλλο?

2η μερα ειναι σημερα που το εχω το τηλεφωνο στα χερια μου και ειμαι ενθουσιασμενος.

απλα βοηθηστε με να το φερω στα ισα του γιατι απο smartphones δεν κατεχω και πολλα

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε gkal.

κατεβασα στο λαπτοπ αυτο εδω Lenovo Super Camera v3.5.5.0128.130812.19126.apk

.

δεν βλεπω καποιο για καμερα.

εσυ τα εχεις εγκαταστησει ολα?

επισης, ακομα δεν του εχω βαλει sd και οταν πηγα να του εγκαταστησω ενα navigator ενω το κατεβαζε δεν το αποθηκευε πουθενα, φταιει αυτο ή κατι αλλο?

2η μερα ειναι σημερα που το εχω το τηλεφωνο στα χερια μου και ειμαι ενθουσιασμενος.

απλα βοηθηστε με να το φερω στα ισα του γιατι απο smartphones δεν κατεχω και πολλα

ευχαριστω!!

 

Κατέβασέ το από εδώ. (πάτα δεξιά το μεγάλο πορτοκαλί πλαισιο)

,,,ειναι ενας φακελος με πολλα προγραμματακια, παιχνιδια κλπ ?????????????????

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασέ το από εδώ. (πάτα δεξιά το μεγάλο πορτοκαλί πλαισιο)

,,,ειναι ενας φακελος με πολλα προγραμματακια, παιχνιδια κλπ ?????????????????

 

το κατεβασα ξανα στο λαπτοπ(ακομα περναω τις επαφες μου στο τηλεφωνο)

πριν μου κατεβασε ενα φακελο απο το λινκ που εδωσα με ενα καρο εφαρμογες, καμμια 25αρια

δεν πειραζει καποιες θα ειναι καλες!!:D

Link to comment
Share on other sites

Υποστηριζει.Πας στις κλησεις που εχεις κανει και πατας παρατεταμενα στο ονομα και σου βγαζει καρτελα για βιντεοκληση απο το δικτυο.

 

το εκανα και δεν εβγαζε τιποτα! Το προβλημα ηταν...... yandex! ειχα βαλει(καταλαθος) να χειριζεται και τις κλησεις και αυτο ειχε σαν

αποτελεσμα να μην βγαζει αυτο το μενου παρα μονο μηνυμα και λεπτομερειες. Το απενεργοποιησα στο να χειριζεται και τις κλησεις

και εβουαλα,τελειωσε :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μας πει κατοχος,πως ειναι σε ανοιχτη συνομιλια?,εχει ενταση το ηχειο του?
siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μας πει κατοχος,πως ειναι σε ανοιχτη συνομιλια?,εχει ενταση το ηχειο του?

 

Μια χαρά ακούγεται σε ανοιχτή ακρόαση στο δικό μου. :D

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μας πει κατοχος,πως ειναι σε ανοιχτη συνομιλια?,εχει ενταση το ηχειο του?

 

και σε εμενα ολα ωραια :)

Link to comment
Share on other sites

ωραια το defy που εχω,στο αμαξι με λιγο θορυβο δεν μπορεις να ακουσεις και πολυ καλα.

για βαση αυτοκινητου τι λετε γι'αυτο το σχεδιο,φενεται απλη και πρακτικη.

http://viewitem.eim.ebay.gr/New-Car-Windshield-Mount-Holder-Mobile-phone-Bracket-Universal/171094105223/item

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι που ειδα χτεσ και δε το χα προσεξει πιο πριν...υποστηριζει flash player η συσκευη?

 

φίλε μας κούφανες. :blink: :)

ή τουλάχιστον θα ξαφνιαζόμουν αν υπήρχε περιπτωση να μην ισχύει αυτό που ρωτάς.

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι που ειδα χτεσ και δε το χα προσεξει πιο πριν...υποστηριζει flash player η συσκευη?

 

εχω και εγω την ιδια απορια. Εκανα εγκατασταση το flash,αλλα μαυριλα... Αν εχει καποιος λυση προς αυτο ας μας πει

 

*** edit: λειτουργει αψογα με firefox, με chrome οχι!

Edited by deadwar
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια κατι που ειδα χτεσ και δε το χα προσεξει πιο πριν...υποστηριζει flash player η συσκευη?

 

http://d-h.st/iMy

 

εχω και εγω την ιδια απορια. Εκανα εγκατασταση το flash,αλλα μαυριλα... Αν εχει καποιος λυση προς αυτο ας μας πει

 

Μαυρίλα που; Δουλεύει κανονικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως αντιγραφω τα αρχεια αυτα που λετε οτι φτιαχνουν τα θεματακια ??? Που τα βαζω και πως ,,,, με usb καλωδιο πωςς??
iphone happy owner
Link to comment
Share on other sites

http://d-h.st/iMy

 

 

 

Μαυρίλα που; Δουλεύει κανονικά.

 

το εχω κανει edit αν δεν το προσεξες απο χτες :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

for the record...

 

ειχα φτασει απο chrome σε καποια σελιδα καπως...και μου εβγαλε μηνυμα οτι η συσκευη δεν υποστηριζει φλασ...ωστοσο τωρα τον περασα αλλα θα δουμε στην πορεια ανν θα εχει προβλημα

Link to comment
Share on other sites

for the record...

 

ειχα φτασει απο chrome σε καποια σελιδα καπως...και μου εβγαλε μηνυμα οτι η συσκευη δεν υποστηριζει φλασ...ωστοσο τωρα τον περασα αλλα θα δουμε στην πορεια ανν θα εχει προβλημα

 

Ο chrome δεν υποστηριζει flash...

Link to comment
Share on other sites

Ο chrome δεν υποστηριζει flash...

δώσε πόνο :p

 

Μόλις παρεγγείλθει. Για να δούμε , αναμενω επαφή τρίτου τύπου. Kινέζικου τύπου. :p

Edited by livtylerfan
Link to comment
Share on other sites

pfff μεσα απο τον root explorer μου λεει οτι δεν ειναι rooted το τηλεφωνο!! (Το ειχα κανει restore...εφυγε το root απο αυτην την ενεργεια ?)

Παω να το ξαναφλασαρω.....οταν φτανω στο σημειο να συνδεσω το τηλεφωνο χωρις την μπαταρια...ο υπολογιστης δεν το αναγνωριζει...δοκιμασα 3 διαφορετικους win8 64 και win 7 64.... τι γινεται ρε παιδια ξερει καποιος ?

iphone happy owner
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ισχύει αυτό με τη μπαντα των 900σίων. Και απο ότι διαβασα η voda πηγε σε αυτη.

εδώ βλέπετε την κατασταση με τις μπαντες το 2011.

και εδώ το σχετικό θεμα με τα κινεζικα.

 

Λογικά το κινητό λοιπόν θα πρέπει να μην εχει καλο 3G κυρίως σε δικτυα voda και wind. Kαι να βελτιώνετε η κατάσταση με cosmote.

Mπορεί κάποιος να τσεκάρει και εκτός αττικης αν γίνετε το 3G σε vodafone ή wind;

Zητω συγγνώμη αν εχει ξαναανφερθεί το θέμα.

 

εδω μια λιστα με κινεζικα που υποστηριζουν τη μπαντα των 900σιων

Πάντως πρεπει να γίνει θεμα αυτό να ξερουν όλοι τι περνουν και να μην βρεθουν προ εκπληξεως με τη χρηση του 3G ανα την ελλαδα.

 

Μου αρεσει που κανενας δεν ειπε τίποτα :p και λογικό είναι.

Το παραπάνω post που έκανα ήτανε πατάτα αφού στην ελλάδα το 3G δίκτυο λειτουργεί στην συχνότητα 2100 για όλες τις εταιρίες.

Πέρασε καιρός αλλά δεν μπορούσα να το σβήσω και επιπλεον δε θελω να μπερδεψω καποιον που το διαβάσει. :)

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει που κανενας δεν ειπε τίποτα :p και λογικό είναι.

Το παραπάνω post που έκανα ήτανε πατάτα αφού στην ελλάδα το 3G δίκτυο λειτουργεί στην συχνότητα 2100 για όλες τις εταιρίες.

Πέρασε καιρός αλλά δεν μπορούσα να το σβήσω και επιπλεον δε θελω να μπερδεψω καποιον που το διαβάσει. :)

 

Γκουχ, γκουχ....

Να σου θυμίσω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4819551#post4819551

Δεν πήρα ποτέ απάντηση...

Edited by gkal
Link to comment
Share on other sites

Καποιος να με βοηθησει ?? Δεν μου αναγνωριζει το κινητο οταν παω να κανω flashing απο flashtools....

 

Drivers πέρασες;

Link to comment
Share on other sites

Χθες το πρωί μου έστειλαν tracking number. Πόσες μέρες κάνει να φανεί το πακέτο στη singpost?

Πάντως άμεσα γίνετε η εξυπηρετηση. Μπαμ Μπαμ.

Ρώτησα τη κινεζα μου είπε σε 1-2 μέρες.

Μου αρέσει να ψωνίζω αλλά ganham style. :p

Toυς έχω βαρεθει εδώ στο ελλαντα πωλητές και πωλήτριες. :mad:

Edited by livtylerfan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...