Jump to content

Lenovo s750


basdel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καποιος αν γνωριζει περι rom και etotalk καλο θα ηταν να μας δωσει τα φωτα του....και το αστειο θα ειναι να περιμενουμε και οταν θα ειναι διαθεσιμο να ειναι πιο ακριβο!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και το αστειο θα ειναι να περιμενουμε και οταν θα ειναι διαθεσιμο να ειναι πιο ακριβο!!!

 

Αυτο ειναι ενα θεμα γιατι ηδη εχει αναφερθει σε αλλο θεμα οτι οι τιμες ανεβαινουν :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια μια ερωτηση ρεζερβα πισω καπακι που μπορω να παρω;πουλαει ο κινεζος ξεχωριστα σαν ανταλλακτικο;

 

Υπάρχει στο eBay.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση ρεζερβα πισω καπακι που μπορω να παρω;πουλαει ο κινεζος ξεχωριστα σαν ανταλλακτικο;

 

γιατι φιλε εσπασε κατι?:worry:

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

οχι απλα κανει κατι μικροτριγμους αν το πιεσεις λιγο και δε μαρεσει οποτε λεω μηπως με ενα καινουριο καπακι ηρεμησει
Link to comment
Share on other sites

Αν η voda παιζει μονο στα 900 τότε να ξερουν όσοι θελουν να πάρουν το s750 oτι δεν θα πιάνει.:)

Καλημέρα

Δεν ανέφερα πουθενά ότι το 3G της Vodafone λειτουργεί μόνο στα 900 .

Έχει και 3G στα 900

Φιλικά

 

egsmshop

 

δεν είπε "μόνο" στα 900, είπε "και" στα 900..... και αφορά λίγες και ειδικές περιπτώσεις (όπως τα long range).

Καλημέρα

Και όχι μόνο long range ...

Φιλικά

 

egsmshop

Edited by navi55
συνεχόμενα posts

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

εγινε η παραγγελια απο pandawill....ο θεος βοηθος τωρα..

 

Καλως να σου ερθει :)

Εγω τελικα στην αναμονη ακομη γιατι απο εκει που το περιμενεις δεν ειναι root και λογο του οτι δεν θελω να αρχισω τα σκαλισματα (δεν το εχω :lol: ) προτιμω να περιμενω να το παρω ετοιμο απο αλλου :p

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά ! Μια ερώτηση ! Ποιο πιστεύετε ότι είναι καλύτερο ; Το Lenovo S750 η το Lenovo A830 ; Ποιο μου προτείνετε ; Το waterproof δεν με πειράζει ! :)
Lenovo S750 !
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλως να σου ερθει :)

Εγω τελικα στην αναμονη ακομη γιατι απο εκει που το περιμενεις δεν ειναι root και λογο του οτι δεν θελω να αρχισω τα σκαλισματα (δεν το εχω :lol: ) προτιμω να περιμενω να το παρω ετοιμο απο αλλου :p

 

Η διαδικασία να το κάνεις root είναι πολύ απλή πλέον.

 

Γεια σας παιδιά ! Μια ερώτηση ! Ποιο πιστεύετε ότι είναι καλύτερο ; Το Lenovo S750 η το Lenovo A830 ; Ποιο μου προτείνετε ; Το waterproof δεν με πειράζει ! :)

 

Τέτοιες συζητήσεις εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η διαδικασία να το κάνεις root είναι πολύ απλή πλέον.

 

Δεν αντιλεγω για καποιους που εχουν τον χρονο και την διαθεση ΝΑΙ αλλα να παρω το κινητο και να κατσω να ασχοληθω μαζι του διαβαζοντας και κανοντας πειραματα ενω δεν εχω ιδεα ΟΧΙ καλυτερα ετοιμο.

Τωρα αν βρεθει ενα καλο παιδι (χωρις δικη του ευθυνη εννοειτε) και με βοηθησει στα πρωτα πειραματα ναι δεν θα ηταν καθολου κακο :O

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έμαθα ότι στην Κίνα 1 με 7/10 γιόρταζαν την "national day" και οι περισσότερες εταιρίες, συμπεριλαμβανομένων μεταφορικών εταιριών, ταχυδρομείων, εργαστασίων, κλπ ήταν κλειστές 7 ημέρες συνεχόμενα (!). Σκέψου να το λέγανε και national week, ένα μήνα θα ήταν κλειστά.

 

Συνεπώς όποιος άτυχος παράγγειλε κοντά στην ημερομηνία αυτή και το πακέτο δεν έφυγε από την χώρα πριν την 1η (όπως εγώ) θα περιμένει 7 με 12 μέρες παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έμαθα ότι στην Κίνα 1 με 7/10 γιόρταζαν την "national day" και οι περισσότερες εταιρίες, συμπεριλαμβανομένων μεταφορικών εταιριών, ταχυδρομείων, εργαστασίων, κλπ ήταν κλειστές 7 ημέρες συνεχόμενα (!). Σκέψου να το λέγανε και national week, ένα μήνα θα ήταν κλειστά.

 

Συνεπώς όποιος άτυχος παράγγειλε κοντά στην ημερομηνία αυτή και το πακέτο δεν έφυγε από την χώρα πριν την 1η (όπως εγώ) θα περιμένει 7 με 12 μέρες παραπάνω.

 

Μια χαρά τη γλύτωσα. :p

'Ερχεται αύριο στα χέρια μου. (σήμερα δηλαδή)

Link to comment
Share on other sites

εμενα 2-10 γραφει οτι εχει ερθει Ελλαδα,αλλα δεν εχει ερθει στα χερια μου ακομη.

Δεν ξερω τι παιζει με τα ελτα τελικα.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Πήρες στα ΕΛΤΑ 800-11-82000 να δεις τι γίνεται; Αν το ότι είναι στο αεροδρόμιο ακόμα σημαίνει ότι περνάει τελωνείο την πατήσαμε!
Link to comment
Share on other sites

Πήρες στα ΕΛΤΑ 800-11-82000 να δεις τι γίνεται; Αν το ότι είναι στο αεροδρόμιο ακόμα σημαίνει ότι περνάει τελωνείο την πατήσαμε!

 

don't panic.

 

εμενα που εφυγε 29/9 αναμενω -δεν αλλαξε ακόμη το status. Moυ είπε ο φίλος παραπάνω 10-15 μέρες. Το δεκαήμερο παρήλθε σημερα 12.

Από δευτέρα σκέφτομαι να περάσω από το ταχυδρομείο ( μια και το έκανα post restant ) γιατί σκυλοβαρέθηκα και καταργήθηκε λέει το εσωτερικό tracking των ελτά. ( το έμαθα από post του φίλου @gkal ) .Γιατί άραγε; Τεσπα. Για αυτό θα περάσω από το ταχυδρομείο μια και δεν θα μου έρθει ειδοποίηση ούτως ή άλλως , και το κόβω ( από άλλες ματυρίες ) ότι μπορεί και να μπει και να μην καταγραφεί στο tracking της singpost.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...