Jump to content

Cubot One


arisg90
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 274
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μαζι με μεταφορικα 171.27 δολλαρια καλα ειναι....απο gps ειναι οκ?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα απο pandawill και περιμενουμε...
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος να μου πει πως στο καλο εχουν καταφερει να χτυπαει το ξυπνητηρι και με κλειστο το τηλεφωνο?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το παραγγειλα απο pandawill και περιμενουμε...

 

Θα παρακαλέσω τέτοιου είδους post που δεν έχουν να προσφέρουν τίποτα στο forum να περιοριστούν μιας και ξεχειλωνουν το θεμα και μετά εσείς οι ίδιοι είστε που παραπονιέστε για ανούσια post.

 

Μηπως ξερει καποιος να μου πει πως στο καλο εχουν καταφερει να χτυπαει το ξυπνητηρι και με κλειστο το τηλεφωνο?

 

Δεν χρειάζεται να κανείς κάτι το ιδιαίτερο. Η συσκευή ανοίγει και χτυπάει κανονικά το ξυπνητήρι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να επανέλθω κάπως στο αρχικό θέμα .. είμαι ανάμεσα στο Κόκκινο Cubot One και στο Lenovo S820

εφόσον ανακάλυψα οτι μπορώ να βάλω apps και στη 2η μνήμη δεν με ενδιαφέρει τόσο η μικρή ROM που έχει το 2ο.

σαν κατασκευή έχω την εντυπωση οτι η lenovo θα είναι καλύτερη αλλά τα 40 ευρώ διαφορά δεν εινια και λίγα..

εσεις τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

To Cubot έχει καλύτερη μπαταρία, επεξεργαστή, ROM και μούρη. Το μόνο που έχει καλύτερο το Lenovo είναι νομίζω το corning glass. Για κατασκευή, μιά χαρά μου φαίνονται όσα Cubot έχω δει, ελάχιστα υστερούν από τα Lenovo. Μόνο αν είχα σκοπό να το κρατήσω καμιά διετία-τριετία θα το σκεφτόμουνα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο θεμα gps και ακουστικου πως ειναι το τηλεφωνο?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κανείς κάτι το ιδιαίτερο. Η συσκευή ανοίγει και χτυπάει κανονικά το ξυπνητήρι.

Συγγνώμη αλλά εγώ ήξερα ότι σε κανένα smartphone δεν λειτουργει το ξυπνητήρι όταν η συσκευή είναι κλειστή.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά εγώ ήξερα ότι σε κανένα smartphone δεν λειτουργει το ξυπνητήρι όταν η συσκευή είναι κλειστή.

 

σε παιλαιοτερες εκδοσεις αντροιντ γινοταν αυτο.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Συγγνώμη αλλά εγώ ήξερα ότι σε κανένα smartphone δεν λειτουργει το ξυπνητήρι όταν η συσκευή είναι κλειστή.

 

Στις συσκευές με mediatek έχει αλλάξει αυτό... Ανοίγουν όλες κανονικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στις συσκευές με mediatek έχει αλλάξει αυτό... Ανοίγουν όλες κανονικά.

Καλα που το διευκρινησες γιατι ο tsopanos θα με τρελλαινε αφου το δοκιμασα και στο S3 και στο NOTE2 και φυσικα το ξυπνητηρι δεν χτυπησε με κλειστες τις συσκευες.Μην γραφουμε και οτι μας κατεβει.

Link to comment
Share on other sites

Καλα που το διευκρινησες γιατι ο tsopanos θα με τρελλαινε αφου το δοκιμασα και στο S3 και στο NOTE2 και φυσικα το ξυπνητηρι δεν χτυπησε με κλειστες τις συσκευες.Μην γραφουμε και οτι μας κατεβει.

 

Καλα μην συγχιζεσαι,εγω oσα αντροιντ εχω κλειστα κτυπανε

Edited by tsopanos
Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και 3 βδομάδες.. Πολύ καλή απόδοση αλλά σήμερα χωρίς να μου έχει πέσει ποτέ κάτω, χωρίς να έχει πιεστεί μου έχει βγάλει κάθετα και διακεκομμένα διάφανα πιξελάκια σε όλη την οθόνη χωρίς να έχουν χρώμα απλά στο άσπρο (και στα υπόλοιπα χρώματα) φαίνενται μαύρα, σαν κάτι να ξεχωρίζει στην οθόνη.. Να το στείλω πίσω;;; Αλλιώς τι;;;
Link to comment
Share on other sites

καλημερα θηκες και γενικα αξεσουαρ εχει βρει κανεις/?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλα μην συγχιζεσαι,εγω oσα αντροιντ εχω κλειστα κτυπανε

Δεν συγχίστηκα βρε,απλά είπα ότι πιάστηκα αδιάβαστος για ακόμα μία φορά:grin:

Πάντως αυτά που έχω εγώ,S3,Note 2 και παλιότερα τα S και S2 δεν χτύπαγαν.

 

καλημερα θηκες και γενικα αξεσουαρ εχει βρει κανεις/?

Έχει στη συσκευασία μία πλαστική διάφανη θήκη και μία μεμβράνη.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια καντε ενα video review το κινητο οποιοι το εχεται να το δουμε κι εμεις.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να βρούμε κάποια μεταλική θήκη (universal αφου η cubot δίνει μόνο πλαστικές απ'οτι είδα) για κάπως καλύτερη προστασία?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μακριά από μεταλλικές θήκες, μπορεί να επηρεάσουν την απόδοση του σήματος, wifi, gps κτλ. Για αυτό το λόγο και δεν τις βρίσκεις εύκολα πια και για καμία συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ισχύει το ίδιο και για κινητά με μεταλικό κέλυφος όπως το lenovo Που ανέφερα πιο πάνω?

οι πλαστικές θήκες όμως προσφέρουν καθόλου προστασία? ή είναι απλά και μόνο για να πεις οτι έχεις θήκη?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...