Jump to content

Αξεσουάρ για το HTC One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Στο παρόν θέμα θα συζητάμε για τα αξεσουάρ του HTC One το οποίο αποτελεί τη νέα ναυαρχίδα της HTC.

Τα δημοφιλέστερα αξεσουάρ θα προστίθενται εδώ ώστε να μπορεί ο καθένας να ενημερώνεται εύκολα και γρήγορα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 538
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρέ παιδιά προκαλείτε το σπάμ δηλαδή....κάρτα?μπαταρία??:O:p

 

Mια πολύ καλή θήκη είναι της case mate που έχει ο Νίκος στο extreme-mobile,την πήρε φίλος που του την πρότεινα και του άρεσε πολύ.:)

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.Case-mate-htc-one-M7-polykarmponiki-thiki-black-soft-touch-Barely-There-Case-Black.806652.html

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα πλαισιο.Τελειο...το ψηνω τρελα αλλα ρε παιδια το γυρισα απο πισω και ειδα δυο τεραστια γδαρσιματα και δαγκωθηκα.Εγω δεν βσζω σιλικονης θηκες.Μονο pouch.. αλλα με τρομαξε.Στο s3 παρηγγειλα καπακι με 8 ευρω.Εδω τι κανω

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα προτεινω την ιδια θηκη που χρησιμοποιω απο το galaxy s... sena ultraslim pouch.

Σκεφτηκα να δοκιμασω κατι σε ultra slim hard case η σιλικονης αλλα νομιζω δεν αξιζει να κρυβεται ενα τοσκ καλοφτιαγμενο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα πλαισιο.Τελειο...το ψηνω τρελα αλλα ρε παιδια το γυρισα απο πισω και ειδα δυο τεραστια γδαρσιματα και δαγκωθηκα.Εγω δεν βσζω σιλικονης θηκες.Μονο pouch.. αλλα με τρομαξε.Στο s3 παρηγγειλα καπακι με 8 ευρω.Εδω τι κανω

 

τοδα και εγω σημερα, πολυ ομορφο αλλα το αλουμινιο θελει προσοχη. εγω εχω παντα θηκη ζωνης και τα βαζω εκει τα τηλεφωνα και το καλοκαιρι αλλη θηκη που το εχω εξω.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη με την θηκη htc flip case (που ειναι μαυρη με το εσωτερικο κοκκινο) τουλαχιστον σε μενα δεν ειναι σωστη η τρυπα για το μικροφωνο.

Οταν εκανα την πρωτη κληση ειχα βαλει την θηκη στη συσκευη και δεν με ακουγανε, χεσ...κα πανω μου, παλι καλα που ηταν θεμα θηκης.

Παλι καλα που ηταν δωρεαν μαζι με το κινητο.

Υπαρχει καποιος αλλος που εχει το ιδιο προβλημα?

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα πλαισιο.Τελειο...το ψηνω τρελα αλλα ρε παιδια το γυρισα απο πισω και ειδα δυο τεραστια γδαρσιματα και δαγκωθηκα.Εγω δεν βσζω σιλικονης θηκες.Μονο pouch.. αλλα με τρομαξε.Στο s3 παρηγγειλα καπακι με 8 ευρω.Εδω τι κανω

 

Κλαις:lol:

Link to comment
Share on other sites

http://dx-box.com/ultra-thin-clear-hard-case-cover-for-htc-one-m7.html

 

Διαφανής - αόρατη !!! ,προστατεύει: πλάτη ,αριστερά-δεξιά, γωνίες.

Εχω πάρει 2. Οποιος θέλει μία.. pm

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/290901489541

Εγω προτείνω αυτή!!!Και ένα βιντεακι για να δείτε πόσο καλά εφαρμόζει κ προστατεύει!

 

Δυστυχώς όμως με αυτή εκτός ότι χάνεται όλη η ομορφιά του το τηλέφωνο γίνεται και τούβλο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα σε 2 αποχρώσεις την παρακάτω θήκη και θα κρατήσω όποια μου κάτσει καλύτερα στο μάτι :)

 

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=400464499252

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=380602499175

 

Από screenprotectors αν και fan των SGP, είπα να δοκιμάσω τα genuine της HTC :rolleyes:

 

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=360609962023

Edited by clio1400

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε δίλημμα.. Αν αξίζει να βάλω screen protector ή όχι. Η αλήθεια είναι ότι μ' αρέσει απίστευτα η αίσθηση που έχει η οθόνη naked

αλλά θα πάθω σοκ αν δω καμιά γρατσουνιά.

Από την άλλη έτσι όπως είναι η οθόνη δεν γεμίζει ούτε δαχτυλιές ούτε τίποτα ενώ με το screen protector θα φαίνεται χάλια..

Το ιδανικό για μένα θα ήταν να πάρω αυτό αλλά βγαίνει και $45 με τα μεταφορικά.

Για την ώρα μια θήκη της Nillkin έχω μόνο για "προστασία" κι ευτυχώς δεν μεγαλώνει το τηλέφωνο καθόλου..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε δίλημμα.. Αν αξίζει να βάλω screen protector ή όχι. Η αλήθεια είναι ότι μ' αρέσει απίστευτα η αίσθηση που έχει η οθόνη naked

αλλά θα πάθω σοκ αν δω καμιά γρατσουνιά.

Από την άλλη έτσι όπως είναι η οθόνη δεν γεμίζει ούτε δαχτυλιές ούτε τίποτα ενώ με το screen protector θα φαίνεται χάλια..

Το ιδανικό για μένα θα ήταν να πάρω αυτό αλλά βγαίνει και $45 με τα μεταφορικά.

Για την ώρα μια θήκη της Nillkin έχω μόνο για "προστασία" κι ευτυχώς δεν μεγαλώνει το τηλέφωνο καθόλου..

 

Εμενα μου ηρθε μαζι με την sgp air θηκη,η crystal clear protection.Κακη δεν τη λες αλλα οπως ειπες αλλη η αισθηση χωρις screen protection

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ηρθε μαζι με την sgp air θηκη,η crystal clear protection.Κακη δεν τη λες αλλα οπως ειπες αλλη η αισθηση χωρις screen protection

 

Κι εμένα έχει η Nillkin αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να τη βάλω ή όχι.. Γι' αυτό ρωτάω.. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ηρθε μαζι με την sgp air θηκη,η crystal clear protection.Κακη δεν τη λες αλλα οπως ειπες αλλη η αισθηση χωρις screen protection

 

Πάντως ως προς την αφή η δικία μου έχει βελτιωθεί αρκετά, έχει μαλακώσει και είναι σαφώς καλύτερη απο όταν την πρωτοέβαλα! Νομίζω είναι μια καλή αγορά για screenprotector.

Edited by mmathiou
Link to comment
Share on other sites

Αν ψήνεται πάντως κανείς για ομαδική παραγγελία του Glass.Tr πείτε να το κανονίσουμε αν είναι..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ψήνεται πάντως κανείς για ομαδική παραγγελία του Glass.Tr πείτε να το κανονίσουμε αν είναι..

 

Φαντάζομαι το έχεις δεί ότι υπάρχει και με λίγα μεταφορικά ($1,49) και πιό φθηνό.

 

ps ο πωλητής είναι εγγύηση.Αυτός διαχειριζόταν πιο παλία τα SGP στο ebay

 

http://www.ebay.com/itm/SPIGEN-SGP-HTC-One-Screen-Protector-GLAS-t-SLIM-Premium-Glass-Oleophobic-/281105691563?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item41733473ab#ht_7371wt_899

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι το έχεις δεί ότι υπάρχει και με λίγα μεταφορικά ($1,49) και πιό φθηνό.

 

ps ο πωλητής είναι εγγύηση.Αυτός διαχειριζόταν πιο παλία τα SGP στο ebay

 

http://www.ebay.com/itm/SPIGEN-SGP-HTC-One-Screen-Protector-GLAS-t-SLIM-Premium-Glass-Oleophobic-/281105691563?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item41733473ab#ht_7371wt_899

 

Το είχα δει αυτό απλά σκεφτόμουν να πάρω το GLAS-tR που έχει στρογγυλεμένες άκρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα δει αυτό απλά σκεφτόμουν να πάρω το GLAS-tR που έχει στρογγυλεμένες άκρες.

 

To έχασα το R στην ανάγνωση :lol:

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε ότι είναι αναγκαίο το screen protector?

 

Όλα σχετικά είναι φίλε μου. Εγώ πρώτα παραγγέλνω θήκη και screenprotector και μετά το κινητό :)

Αναγκαίο δεν το λες αλλά εάν είσαι ψειρας με τα κινητά σου τότε βάλε. Να προτιμήσεις επώνυμα που έχουν καλύτερη αίσθηση και ποιότητα.

Έλαβα τα genuine της HTC και όντως είχαν δίκιο οι συνφορουμιτες που είχαν αναφέρει αρνητικές κριτικές. Είναι ΜΑΠΑ !!!

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε ότι είναι αναγκαίο το screen protector?

 

Να σου πω την αμαρτία μου κι εγώ πρώτα παρήγγειλα τα screen protector και μετά το κινητό αλλά τελικά δεν τα έβαλα ακόμα..

Λίγο ότι η αίσθηση της οθόνης είναι απλά απίστευτη, λίγο ότι δεν κάνει καν δαχτυλιές επάνω και λίγο ότι γενικά το προσέχω

με έχουν κάνει να το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το αφήσω γυμνό..

Δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω κι έτσι για την ώρα είναι γυμνό. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αμαρτία μου κι εγώ πρώτα παρήγγειλα τα screen protector και μετά το κινητό αλλά τελικά δεν τα έβαλα ακόμα..

Λίγο ότι η αίσθηση της οθόνης είναι απλά απίστευτη, λίγο ότι δεν κάνει καν δαχτυλιές επάνω και λίγο ότι γενικά το προσέχω

με έχουν κάνει να το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το αφήσω γυμνό..

Δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω κι έτσι για την ώρα είναι γυμνό. ;)

 

Έλα να το συζητήσουμε όταν θα αρχίσεις να κάνεις τα πρώτα μπάνια στην θάλασσα και θα θες να το αγγίξεις με τα αλάτια:p....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...