Jump to content

Αξεσουάρ για το HTC One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατί δεν αγοράζεις τα RCE240? http://www.skroutz.gr/s/4232692/HTC-RC-E240.html

Γιατί τα είχα παλιά και μου χάλασαν και ζήτησα αντικατάσταση και μου παν ότι Δεν έχει άλλο απόθεμα και ότι σταμάτησαν να τα παράγουν,και μου το παν και σε ένα ακόμα μαγαζί αυτό και δε σκέφτηκα καν να τα ψάξω :)

Ευχαριστώ που μου τα θύμισες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 538
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γιατί δεν αγοράζεις τα RCE240? http://www.skroutz.gr/s/4232692/HTC-RC-E240.html

Αυτά είναι παρόμοια με αυτά που είχε μέσα? Σε ποιότητα κυρίως.

Edited by lordelesar
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι παρόμοια με αυτά που είχε μέσα? Σε ποιότητα κυρίως.

 

ναι. απλά έχεις και volume up/down

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

http://www.hamzatel.gr/item.php?prod=headset-htc-rc-e295-black-35mm-bulk

 

Παιδιά αυτά είναι τα ορίτζιναλ; Χάλασαν τα δικά μου και θέλω να πάρω καινούρια. Πολύ χαμηλή μου φαίνεται η τιμή.

Link to comment
Share on other sites

http://www.hamzatel.gr/item.php?prod=headset-htc-rc-e295-black-35mm-bulk

 

Παιδιά αυτά είναι τα ορίτζιναλ; Χάλασαν τα δικά μου και θέλω να πάρω καινούρια. Πολύ χαμηλή μου φαίνεται η τιμή.

Ναι,αυτά ειναι αυτά που ήρθαν με τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Για tempered glass από skroutz έχετε να μου προτείνετε κανένα; είναι να πάρω και dot view. Κάνουν όλα;

 

Με την Dot View ξεχνάς το tempered glass. Δεν υπάρχει κάποιος που να είναι 100% συμβατό. Μόνο αν βάλεις ζελατίνα θα είσαι εντάξει.

Δοκίμασα 2-3 ακόμα και το 0.15 της Glass-M αλλά δυστυχώς η θήκη δεν κλείνει σωστά οπότε χάνεις όλη την ευχρηστία της.

BTW αν επιμείνεις να πάρεις και βρεις κάποιο πλήρως συμβατό πες μου κι εμένα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Με την Dot View ξεχνάς το tempered glass. Δεν υπάρχει κάποιος που να είναι 100% συμβατό. Μόνο αν βάλεις ζελατίνα θα είσαι εντάξει.

Δοκίμασα 2-3 ακόμα και το 0.15 της Glass-M αλλά δυστυχώς η θήκη δεν κλείνει σωστά οπότε χάνεις όλη την ευχρηστία της.

BTW αν επιμείνεις να πάρεις και βρεις κάποιο πλήρως συμβατό πες μου κι εμένα..

Αν βρω θα ενημερώσω εννοείται... Χωρίς dot view ποιά προτείνεις;

Link to comment
Share on other sites

Αν βρω θα ενημερώσω εννοείται... Χωρίς dot view ποιά προτείνεις;

 

Πραγματικά όποια να 'ναι. Όπως σου είπα πήρα την 0.15 της Glass-M που υποτίθεται ότι είναι καλή, αντοχής κλπ κλπ. Ε άμα σου βγάλω φώτο πως έχει γίνει μέσα σε 2 μήνες θα γελάς.. Αυτό που θα κοιτάξω στην επόμενη είναι να είναι με curved γωνίες για να μην ενοχλεί στο χέρι. Κατά τ' άλλα όλα το ίδιο είναι για μένα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ρε σεις, ποια είναι τα επίσημα ακουστικά που είχε μέσα το κινητό; Δεν είναι τα rc-e295; Μου ήρθαν σήμερα μετά από παραγγελία και δεν έχουν καμία σχέση στο μπάσο με αυτά που είχε το κινητό. Είναι σίγουρα αυθεντικά, καθώς διάβασα και reviews αλλά και από κοντά που τα περιεργάστηκα είναι ακριβώς τα ίδια με τα άλλα. Μόνη διαφορά ότι γράφουν htc και πάνω στο κάθε ακουστικό. Ξενέρωσα αρκετά τώρα.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Παιδιά ενδιαφέρομαι για power bank. Θα ήθελα να έχει παραπάνω από μια φορτίσεις. Πρέπει να προσέξω κάτι; όσο αναφορά συμβατότητα κλπ; Δεν γνωρίζω καθόλου το ζήτημα. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για power bank. Θα ήθελα να έχει παραπάνω από μια φορτίσεις. Πρέπει να προσέξω κάτι; όσο αναφορά συμβατότητα κλπ; Δεν γνωρίζω καθόλου το ζήτημα. Ευχαριστώ.

 

Θα σου πρότεινα το συγκεκριμένο, έχω το E3 10000mAh και με έχει βολέψει απίστευτα (και κρατάει περίπου 2-3 φουλ φορτίσεις του M7).

The more things change, the more they stay the same...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για power bank. Θα ήθελα να έχει παραπάνω από μια φορτίσεις. Πρέπει να προσέξω κάτι; όσο αναφορά συμβατότητα κλπ; Δεν γνωρίζω καθόλου το ζήτημα. Ευχαριστώ.

Από θέμα συμβατότητας δεν έχεις θέμα, όλα κάνουν. Αυτό που πρέπει να προσέξεις είναι να έχει όση χωρητικότητα λέει. Γιατί υπάρχουν πχ κάποια με 10 ευρώ και 10000 αλλά δεν φορτιζουν ούτε μια φορά το κινητό μας.εγώ το Xiaomi το μικρό έχω και μου βγάζει σχεδόν 2 φορτίσεις, πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχει χρησιμοποιησει κανενας το liquid armor?κανει οντως δουλεια?μετα απο εξι μηνες π λεει οτι θελει αντικατασταση πως φευγει απο την οθονη?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...