Jump to content

Αξεσουάρ για το HTC One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι στειλε λινκ σε παρακαλω

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 538
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχει αγοράσει κανείς μαύρη θήκη σιλικόνης με λαστιχένιο feeling και είναι ικανοποιημένος;

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς λαστιχένιο feeling;Εγώ έχω μαύρη s case σιλικόνης και είναι εξαιρετική.Πίσω είναι και ΜΑΤ και glossy(Α έχει και καλές κριτικές απ όσους την βλέπουν στο δικό μου).
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς λαστιχένιο feeling;Εγώ έχω μαύρη s case σιλικόνης και είναι εξαιρετική.Πίσω είναι και ΜΑΤ και glossy(Α έχει και καλές κριτικές απ όσους την βλέπουν στο δικό μου).

 

Εννοώ να είναι μαλακή στο άγγιγμα σα να πιάνεις λάστιχο. Να μην είναι σκληρή η σιλικόνη. Έτσι είναι η δική σου; Αν ναι, βάλε ένα link αν δε βαριέσαι. Θενξ.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Την original την είδες;

 

μπορεις να μ ποσταρεις λινκ να την δω και σαν εμφανιση και σαν τιμη??

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μ ποσταρεις λινκ να την δω και σαν εμφανιση και σαν τιμη??

http://www.amazon.com/HTC-Double-Dip-Flip-Case/dp/B00BSZZA3I

 

Έχω το γκρι M7 και πρόσφατα τσίμπησα την αυθεντική Double Dip και μία ακόμα στο ίδιο στυλ αλλά διαφορετικό χρώμα...

Κόκκινο σκούρο το πάνω μέρος, μαύρο σουέτ το μεγάλο κεντρικό και γκρί σκούρο το κάτω..Σε μαύρο One σίγουρα θα δείχνει ταμάμ, όχι πως στο δικό μου με χαλάει..

Παρ'όλα αυτά η διαφανής του Πλαισίου είναι από τις καλύτερες για μένα!Και φαίνεται και το κινητό και προστατεύει σούπερ!Δοκιμασμένα πράματα! :P

Link to comment
Share on other sites

Ααα η δική μ είναι σκληρή...οπότε μάλλον δεν σου κάνει.

 

Ευχαριστώ πάντως. Κάποιος άλλος έχει εμπειρία με θήκη με μαλακή σιλικόνη;

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχει κάποιος υπόψιν φορτιστή αυτοκινήτου για το One που να μπορεί να το κρατάει φορτισμένο όπως και αυτός της πρίζας του τοίχου, ανεξάρτητα δηλαδή από τη χρήση που του κάνω;

Θέλω να τρέχει navigation για ώρες και να το χρησιμοποιώ χωρίς να μη μπορεί να κρατήσει τη μπαταρία του αλλά να φορτίζει κιόλας όπως με τις πρίζες του τοίχου. Υπάρχει κάποιος με προσωπική εμπειρία σε κάτι τέτοιο;

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Έχω τον γνήσιο φορτιστή της HTC ο οποίος δίνει 1Α Και γενικά το φορτίζει όταν δουλεύει το GPS.

Αρκεί μόνο να μην το βαράει ο ήλιος γιατί τότε το τηλέφωνο υπερθερμαίνεται και κόβει την φόρτιση μόνο του..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς κάποια στιγμή δώσε μου και τον κωδικό γιατί θυμάμαι είναι ένας παλιός car charger της HTC από όταν είχα το Desire μου ακόμα....

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τον HTC CC C300 που βγάζει 2 εξόδους και στην κοπελιά μου πήρα τον HTC CC C200. Και οι δύο αποδίδουν μια χαρά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δε χρειάζομαι τη γκουμούτσα με τις 2 εξόδους θα πάρω αυτόν γιατί τον εμπιστεύομαι πιο πολύ ότι μπορεί να δίνει αρκετό ρεύμα όταν το One αρχίσει να ρουφάει δουλεύοντας το navigation. Ευχαριστώ! :O

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω την HTC double dip shell hard case.Έχει κανείς εμπειρία με αυτήν;Διάβασα για γδαρσίματα που δημιουργεί κλπ.Ισχύει κάτι τέτοιο; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω την HTC double dip shell hard case.Έχει κανείς εμπειρία με αυτήν;Διάβασα για γδαρσίματα που δημιουργεί κλπ.Ισχύει κάτι τέτοιο; Ευχαριστώ.

Ισχύει και αυτός είναι και ο λόγος που δεν την πήρα ποτέ..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Καλησπερα...

Διαβασα τοσες σελιδες και σχεδον ολες μιλανε για θηκες και μεμβρανες....Επειδη καποια στιγμη βαρεθηκα , ισως να μου ξεφυγε η σελιδα που με ενδιαφερει!!!!!!!

Το car kit της htc το εχει δοκιμασει κανεις??? Με ενδιαφερει παρα πολυ και μου φαινεται αρκετα καλη η τιμη του ...αν εχει περασει απο δικο σας τεστ μου ειναι πιο αξιοπιστη η κριτικη σας....

Πιστευεται οτι το 1 Α που δινει στην φορτιση οταν συνδεθει ειναι αρκετο για πλοηγηση και ομιλια???

Λογικα θα συνδεεται και με το στερεο του αυτοκινητου για ανοιχτη ακροαση η' εχει δικο του εξωτερικο ηχειο???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά.Υπάρχει κάποια θήκη που να μην δίνει μεγάλο όγκο στο κινητό και να το προστατεύει;Έχω μια s case και είχα καιρό να την βγάλω λόγω της θερμοκρασίας που αναπτύσσεται το καλοκαίρι.Μόλις την έβγαλα θυμήθηκα πόσο πιο όμορφο είναι έτσι το κινητό.Καμία πρόταση;Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Υπάρχει κάποια θήκη που να μην δίνει μεγάλο όγκο στο κινητό και να το προστατεύει;Έχω μια s case και είχα καιρό να την βγάλω λόγω της θερμοκρασίας που αναπτύσσεται το καλοκαίρι.Μόλις την έβγαλα θυμήθηκα πόσο πιο όμορφο είναι έτσι το κινητό.Καμία πρόταση;Ευχαριστώ.

Για να το προστατεύει και να φαίνεται μπορείς να πάρεις τη διαφανή σιλικόνη που έχει το πλαίσιο, αυτήν είχα και ήταν μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Για να το προστατεύει και να φαίνεται μπορείς να πάρεις τη διαφανή σιλικόνη που έχει το πλαίσιο, αυτήν είχα και ήταν μια χαρά.

 

Έχω το μαύρο και δεν πολυπαει...Ευχαριστώ πάντως !

Link to comment
Share on other sites

Η διάφανη πάντως και εμένα δεν μου άρεσε πολύ , αλλά είναι value for money και προστατεύει πολύ καλά από πτώσεις. Πάρα πολύ καλά... (παθών)
Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είναι μικρό, δεν πρόκειται να κάνει καν πλήρη φορτιστή.

Κατά τ' αλλά αν δίνει 1Α έξοδο ή λιγότερο είναι μια χαρά, δεν θα κάνει ζημιά στο τηλέφωνο..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Μου χάλασαν τα ακουστικά της HTC που ήρθαν μαζί με το κινητό και σκεφτόμουν να πάρω κάποια με κουμπιά έντασης ήχου,έχετε κανένα υπόψη μέχρι 25-30 ευρώ; Τα xiaomi piston είναι συμβατά;
Link to comment
Share on other sites

Μου χάλασαν τα ακουστικά της HTC που ήρθαν μαζί με το κινητό και σκεφτόμουν να πάρω κάποια με κουμπιά έντασης ήχου,έχετε κανένα υπόψη μέχρι 25-30 ευρώ; Τα xiaomi piston είναι συμβατά;

 

γιατί δεν αγοράζεις τα RCE240? http://www.skroutz.gr/s/4232692/HTC-RC-E240.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...